Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εαν δεν κάνω λάθος , ο Δεκέμβρης ειναι ο τελευταίος μήνας της προσφοράς των 500MB Internet κάθε μήνα για το 2015 με 8 ευρώ που υπήρχε τον Μάρτιο

 

1000 MB ηταν η προσφορα για το 2015 ...

Link to comment
Share on other sites

Με τη διαφορά οτι επειδη δεν ανανεωσα την καρτα μου τα αφαιρεσαν οι γελοιοι.....

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα το έκαναν αυτό στη Wind Nεαπόλεως.

αλλά ως διά μαγείας στείλανε ένα αίτημα στη Wind και την ίδια μέρα μου αντικατέστησαν την κάρτα.:lol:

 

:lol: :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

1000 MB ηταν η προσφορα για το 2015 ...

 

εμμμ ναι, παρόλο που την έχω είχα ξεχάσει ποσα βάζει τελικά... απο εκεί να φανταστείς πόσο μας έχει καλομάθει η Q.

Ελπίζω να βγεί καμια αντίστοιχη προσφορά και για το 2016

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να ενεργοποιήσω τα ενημερωτικά μηνύματα στον αριθμό μου;Τα είχα απενεργοποιήσει στο παρελθόν, τώρα προσπαθώ να τα ενεργοποιήσω από το myq αλλά δεν έρχεται τίποτα:lol:Και χάνω τις προσφορές!

 

Κάτι άλλο, έχει εφαρμοστεί το τρίμηνο στις ανανεώσεις ή ισχύει ακόμη άτυπα το εξάμηνο;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το ιδιο πρόβλημα εχω κι εγω,οσα email και μηνύματα στο chat εχω στείλει,άκρη δεν έβγαλα. Χτες μάλιστα μου ειπαν απο το chat οτι το email που εστειλα σχετικά με το θεμα το εχουν δει και το εχουν "διαχειριστει". Τι ακριβώς σημαίνει αυτο δεν ρώτησα (κακώς). Περιμενω να δω μήπως σημαίνει οτι θα στελνουν sms αν και ακομα δεν εχω λαβει κατι. Μια λυση που μου ειχαν πει παλιότερα, να ενεργοποιησω τα μηνύματα προσφορων με αλλο browser,φυσικά δεν δουλεψε. Τι ηθελα και το πειραζα...για το αλλο που λες,προχτες ανανεωσα και επεκταθηκε για 6μηνο Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

μολις διαπιστωσα πως μου τραβηξαν 5,40 ευρω χωρις λογο.

κοιταω καθημερινα το υπολοιπο μου και βγαζω screenshots γιατι τα τελευταια χρονια δεν εχουν εμπιστοσυνη...

το chat ποιες ωρες λειτουργει για να φρεσκαρω λιγο της φωνητικες χορδες μου ? :mad:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα οτι και εγω επεσα θυμα της κομπινας τους και μου αφαιρεθηκαν-δεσμευτηκαν 4,4€ για να εχω το δικαιωμα στην προσφορα τους. Ηδη τους πηρα τηλ και τα ακουσαν για τα καλα.
Link to comment
Share on other sites

εμμμ ναι, παρόλο που την έχω είχα ξεχάσει ποσα βάζει τελικά... απο εκεί να φανταστείς πόσο μας έχει καλομάθει η Q.

Ελπίζω να βγεί καμια αντίστοιχη προσφορά και για το 2016

Ολοι μας ;)

Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε και τα καλά της Q:

Ήθελα μερικά ΜΒ για το laptop μου και έψαχνα 2η σύνδεση, μιας και η πρώτη θα έπρεπε να είναι μόνιμα στο κινητό μου.

Ενώ έχω cosmote what's up, δεν τη χρησιμοποιώ γιατί είναι ακριβή συγκριτικά με την Q (500MB =5euro).

Μιλώντας με την εξυπηρέτηση της Q, μου είπαν ότι είναι δωρεάν μέχρι 31/12/2015 όλα τα νέα νούμερα 699...... της Q.

Αγόρασα 1 τέτοιο και χωρίς να ξοδευτώ κέρδισα 600MB για 30 ημέρες (500MB από το myQ και 100 ως νέος πελάτης)!

 

Not bad at all !!

 

Και επιπλέον με 3ευρώ μπορώ να έχω 600ΜΒ για 30 ημέρες.

Τώρα το δίκτυο της WIND είναι γνωστό, αλλά τι να κάνουμε....

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

και που να δεις την συνέχεια με τις προσφορές της... θα σε καλομάθει όπως κι εμας!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

για την ιστορια με τα 5.40 ευρω που μου τραβηξαν χωρις την συγκαταθεση μου,.στο live chat,μου ζητουσε και αφμ.

τι ωραια,να δινουμε το αφμ μας απο εδω και απο εκει.

και οταν την ειπα δεν ειναι σοβαρα αυτα τα πραγματα ,μου ειπε πως ετσι οριζει η διαδικασια της wind.

και οταν της ειπα πια διαδικασια οριζει να τραβατε χρηματα αυθαιρετα , απαντησε λες και μιλας με κινεζο πωλητη,μπουρδες δηλαδη.

αυτες οι ******** της wind αρχισαν να μου την δινουν ασχημα :mad:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

για να δούμε,θα δώσει παράταση στο bonus ανανέωσης που λήγει σήμερα;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ, δε παίζει και η ανανέωση μέσω paypal, αναγκαζοντας με να σκάσω 10 ευρώ στο περίπτερο, καθώς το κατάστημα wind της επαρχιακης πόλης που ζω, έκλεισε από καιρό...
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να το κάνεις ονλάιν στο σάιτ τους με χρεωστική και να πάρεις τα όποια μπόνους.

εγώ έτσι κάνω.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

για την ιστορια με τα 5.40 ευρω που μου τραβηξαν χωρις την συγκαταθεση μου,.στο live chat,μου ζητουσε και αφμ.

τι ωραια,να δινουμε το αφμ μας απο εδω και απο εκει.

και οταν την ειπα δεν ειναι σοβαρα αυτα τα πραγματα ,μου ειπε πως ετσι οριζει η διαδικασια της wind.

και οταν της ειπα πια διαδικασια οριζει να τραβατε χρηματα αυθαιρετα , απαντησε λες και μιλας με κινεζο πωλητη,μπουρδες δηλαδη.

αυτες οι ******** της wind αρχισαν να μου την δινουν ασχημα :mad:

 

Σου ζητησαν αφμ για να σου επιστρεψουν αυτα που σου πηραν χωρις τη συγκαταθεση σου ή ειναι ετσι για καθε επικοινωνια απο το live chat;

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

Έχει επιλογή για σκέτη κάρτα, δίχως paypal, στην εφαρμογή τους?

Ακόμα και άλλος μπορεί να σου κάνει αγορά χωρίς να έχεις λογαριασμό στην wind

Link to comment
Share on other sites

για την ιστορια με τα 5.40 ευρω που μου τραβηξαν χωρις την συγκαταθεση μου,.στο live chat,μου ζητουσε και αφμ.

τι ωραια,να δινουμε το αφμ μας απο εδω και απο εκει.

και οταν την ειπα δεν ειναι σοβαρα αυτα τα πραγματα ,μου ειπε πως ετσι οριζει η διαδικασια της wind.

και οταν της ειπα πια διαδικασια οριζει να τραβατε χρηματα αυθαιρετα , απαντησε λες και μιλας με κινεζο πωλητη,μπουρδες δηλαδη.

αυτες οι ******** της wind αρχισαν να μου την δινουν ασχημα :mad:

Εχεις απολυτο δικιο για το γεγονος της απωλιας του ποσου, αλλα το ΑΦΜ δεν ειναι απορρητο προσωπικο δεδομενο

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

για να δούμε,θα δώσει παράταση στο bonus ανανέωσης που λήγει σήμερα;

Ναι, έχουν παραταθεί ήδη και οι δύο προσφορές: Το bonus ανανέωσης και το πακέτο των 60'+40' προς όλους. Ισχύουν έως 31 Δεκεμβρίου και σύντομα θα ενημερώσουν και το site. Αυτά μου είπαν στο live chat, σήμερα στις 17:49. Αναμενόμενο, η Q δεν έχει αντίπαλο. Αδύνατη η σύγκριση με το εγκαταλελειμμένο Frog, με το οποίο υποτίθεται ότι χτυπιέται.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχουν παραταθεί ήδη και οι δύο προσφορές: Το bonus ανανέωσης και το πακέτο των 60'+40' προς όλους. Ισχύουν έως 31 Δεκεμβρίου και σύντομα θα ενημερώσουν και το site. Αυτά μου είπαν στο live chat, σήμερα στις 17:49. Αναμενόμενο, η Q δεν έχει αντίπαλο. Αδύνατη η σύγκριση με το εγκαταλελειμμένο Frog, με το οποίο υποτίθεται ότι χτυπιέται.

 

ήμουν σίγουρη πως κάποιος θα έχει ρωτήσει στο σάιτ γι αυτό το έγραψα :lol:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

για την ιστορια με τα 5.40 ευρω που μου τραβηξαν χωρις την συγκαταθεση μου,.στο live chat,μου ζητουσε και αφμ.

τι ωραια,να δινουμε το αφμ μας απο εδω και απο εκει.

και οταν την ειπα δεν ειναι σοβαρα αυτα τα πραγματα ,μου ειπε πως ετσι οριζει η διαδικασια της wind.

και οταν της ειπα πια διαδικασια οριζει να τραβατε χρηματα αυθαιρετα , απαντησε λες και μιλας με κινεζο πωλητη,μπουρδες δηλαδη.

αυτες οι ******** της wind αρχισαν να μου την δινουν ασχημα :mad:

 

Υποχρεωτικά πρέπει να δώσεις το ΑΦΜ σου για ταυτοποίηση στην περίπτωση συμβολαίου, πώς ξέρουν πως είσαι εσύ; Αλλά εσύ μιλάς για καρτοκινητό, σωστά; Σε καρτοκινητό δε θυμάμαι να δίναμε ΑΦΜ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Υποχρεωτικά πρέπει να δώσεις το ΑΦΜ σου για ταυτοποίηση στην περίπτωση συμβολαίου, πώς ξέρουν πως είσαι εσύ; Αλλά εσύ μιλάς για καρτοκινητό, σωστά; Σε καρτοκινητό δε θυμάμαι να δίναμε ΑΦΜ :wacko:

 

πλεον το ζητανε αλλα η ολη διαδικασια ειναι κοροιδια. πηρα τηλεφωνο εξ ονοματος 75χρονου. μου ζητησε αφμ. τα ειπα ολα αλλα κομπιαζε γιατι ακουγε εναν 30χρονο. την ρωτησα εχετε καποιο προβλημα? απαντησε τιποτα.

για γελια δηλαδη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πλεον το ζητανε αλλα η ολη διαδικασια ειναι κοροιδια. πηρα τηλεφωνο εξ ονοματος 75χρονου. μου ζητησε αφμ. τα ειπα ολα αλλα κομπιαζε γιατι ακουγε εναν 30χρονο. την ρωτησα εχετε καποιο προβλημα? απαντησε τιποτα.

για γελια δηλαδη

Και πού ναι το κακο; Σκέψου να επαιρνε ο καθενας κ να ζητουσε οτι θελει για κινητό άλλου... πίστεψέ με δε θα σ άρεσε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...