Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα και χρονια πολλα.

Μου ηρθε μνμ οτι στελνοντας ατο 12410 τον αριθμο 11 θα μου δωσει 300 λεπτα και 20 sms προς ολους.... να υποθεσω οτι οι κλησεις ειναι με ελαχιστη χρεωση τα 3 λεπτα?

Link to comment
Share on other sites

ναι,τα μηνυματα των προσφορων αυτων ειναι με ελαχιστο 3λεπτο,πάνε συνηθως και στην q και στο f2g
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα. ;)

μου δινει ημερομηνια ενεργοποιησης μεχρι τελος του μηνα.... μετα δεν μπορω να το βαλω το πακετο?

σε αλλο αριθμο μπορω να το βαλω? (εχω και δευτερο νουμερο Q)

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα. ;)

μου δινει ημερομηνια ενεργοποιησης μεχρι τελος του μηνα.... μετα δεν μπορω να το βαλω το πακετο?

σε αλλο αριθμο μπορω να το βαλω? (εχω και δευτερο νουμερο Q)

 

νομιζω οτι η προσφορα ισχυει για το νουμερο που πηγε το μηνυμα.. δεν χανεις κατι να δοκιμασεις ομως και σε αλλο νουμερο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε η καρτα q σπιτι μου τωρα προσπαθω να παρω τηλ και μου λεει να περασω απο καταστημα wind για ενεργοποιηση ενω εδωσα φωτοτυπια ταυτοτητας στον κουριερ θα πρεπει να περιμενω 1-2 μερες ή οπωσδηποτε θα πρεπει να περασω και απο καταστημα wind?
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι τελειως free, its OK ;)

 

τι εννοεις εντελως free? δεν λέει το μήνυμα οτι κοστίζει 3 ευρώ το πακέτο αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε η καρτα q σπιτι μου τωρα προσπαθω να παρω τηλ και μου λεει να περασω απο καταστημα wind για ενεργοποιηση ενω εδωσα φωτοτυπια ταυτοτητας στον κουριερ θα πρεπει να περιμενω 1-2 μερες ή οπωσδηποτε θα πρεπει να περασω και απο καταστημα wind?

 

Σε παρομοια περιπτωση με mobile broadband καρτα, ενω εδωσα κι εγω φωτοτυπια ταυτοτητας στον κουριερ αν δεν περνουσα απο καταστημα wind, ακομα θα περιμενα να ενεργοποιηθει.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι τελειως free, its OK ;)

Εννοείτε ότι δεν τζαμπα

τι εννοεις εντελως free? δεν λέει το μήνυμα οτι κοστίζει 3 ευρώ το πακέτο αυτό?

Ακριβώς αυτό ;)

Link to comment
Share on other sites

Νέα προσφορά από Q ή εγώ την είδα τώρα ;;;

 

Στην Q έχεις 1GB, 1000’ προς Q & 300’ προς όλους μόνο με 10€. Τόσο απλά.

Ανανέωσε τώρα online από 10€, πάρε το bonus ανανέωσης & ενεργοποίησε 3 φορές το online πακέτο “3€ TO ALL”.

 

http://www.wind.gr/gr/q/giati-q/sunduasmoi-oikonomias

Link to comment
Share on other sites

Νέα προσφορά από Q ή εγώ την είδα τώρα ;;;

 

Στην Q έχεις 1GB, 1000’ προς Q & 300’ προς όλους μόνο με 10€. Τόσο απλά.

Ανανέωσε τώρα online από 10€, πάρε το bonus ανανέωσης & ενεργοποίησε 3 φορές το online πακέτο “3€ TO ALL”.

 

http://www.wind.gr/gr/q/giati-q/sunduasmoi-oikonomias

Που ειναι η προσφορα; αυτα παντα ισχυαν:)

Link to comment
Share on other sites

Νέα προσφορά από Q ή εγώ την είδα τώρα ;;;

 

Στην Q έχεις 1GB, 1000’ προς Q & 300’ προς όλους μόνο με 10€. Τόσο απλά.

Ανανέωσε τώρα online από 10€, πάρε το bonus ανανέωσης & ενεργοποίησε 3 φορές το online πακέτο “3€ TO ALL”.

 

http://www.wind.gr/gr/q/giati-q/sunduasmoi-oikonomias

Δεν είναι προσφορά, τα 1000 λεπτά και το 1 φορά τα δίνει με την ανανέωση των 10 ευρώ, τα 300 λεπτά είναι η χρήση του πακέτου 3 ευρώ για 100 λεπτά προς όλους επί τρία.... Απλά δεν νομίζω να φτάνουν τα 10 ευρώ μικτά για τρεις ενεργοποιήσεις του πακέτου....

Link to comment
Share on other sites

αν έχω βάλει κάρτα 10 Οκτωβρίου και ξανά βάλω στη 1 Νοέμβριου θα μου δώσει τα μπόνους γίγα;

ή πρέπει στις 10 Νοεμβρίου ;;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Το μπονους το δινει με την πρωτη ανανεωση των 10 ευρω, δεν εχει σημασια ποτε την κανεις, αν βαλεις, την πρωτη του μηνα θα το παρεις κανονικα, οπως για παραδειγμα, αν κανεις ανανεωση (πρωτη) την 30/10 θα παρεις το γιγα και αν κανεις μετα την 1/11 θα ξαναπαρεις αλλο ενα γιγα, δεν εχει σχεση ποτε γινεται η ανανεωση, απλα την πρωτη φορα μεσα στο μηνα που θα την κανεις (εννοειται απο καταστημα ή ονλαιν) θα σου δωσει μπονους.
Link to comment
Share on other sites

Το μπονους το δινει με την πρωτη ανανεωση των 10 ευρω, δεν εχει σημασια ποτε την κανεις, αν βαλεις, την πρωτη του μηνα θα το παρεις κανονικα, οπως για παραδειγμα, αν κανεις ανανεωση (πρωτη) την 30/10 θα παρεις το γιγα και αν κανεις μετα την 1/11 θα ξαναπαρεις αλλο ενα γιγα, δεν εχει σχεση ποτε γινεται η ανανεωση, απλα την πρωτη φορα μεσα στο μηνα που θα την κανεις (εννοειται απο καταστημα ή ονλαιν) θα σου δωσει μπονους.

Μην είσαι και τόσο σίγουρος. Κανείς δε γνωρίζει, αν θα παραταθεί το μπόνους ανανέωσης για το Νοέμβριο, ιδίως τώρα, που η Βόντα, κατήργησε το μπόνους στα ανταγωνιστικά της Q προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό είναι άλλο, εγώ μιλάω για τα ισχύοντα μέχρι τώρα... το αύριο είναι πάντα άγνωστο ;)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θα ήθελα λίγο τα φώτα σας....

Την Παρασκευή 30/10 ανανέωσα με 10€ σε κατάστημα και μου έρχεται sms για 500Mb δώρο. Σήμερα μου έρχεται sms ότι χθες χρεώθηκα 1€ για internet 20Mb... Εντωμεταξύ είχα ήδη και επιπλεόν Mb χώρια τα 500Mb και μπαίνω πριν λίγο μέσω της εφαρμογής της Q και βλέπω ότι δεν έχω καθόλου Mb. Κουλό δεν είναι ? Ανανέωσα μεν τώρα από web banking με άλλα 10€ τώρα το πρωΐ αλλά....

 

Σας φαίνεται ΟΚ ?

Link to comment
Share on other sites

Σε τέτοιες περιπτώσεις καλούμε την εξυπηρέτηση πελατών και μας λύνει το πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αν κάποιος ανανεώσει με 10 ευρώ και άνω από σήμερα και στο εξής (να γίνει μέσα στο Νοέμβριο η ανανέωση), ας ενημερώσει αν θέλει, αν εξακολουθεί να αποδίδεται το bonus ανανέωσης των 1000' προς Q+500 MB, ή αν το έκοψαν. Στο site, δεν αναφέρεται τίποτα για παράταση, ούτε ανακοίνωση βγήκε στην κεντρική σελίδα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αν κάποιος ανανεώσει με 10 ευρώ και άνω από σήμερα και στο εξής (να γίνει μέσα στο Νοέμβριο η ανανέωση), ας ενημερώσει αν θέλει, αν εξακολουθεί να αποδίδεται το bonus ανανέωσης των 1000' προς Q+500 MB, ή αν το έκοψαν. Στο site, δεν αναφέρεται τίποτα για παράταση, ούτε ανακοίνωση βγήκε στην κεντρική σελίδα.

 

στην online ανανέωση συνεχίζει να το αναφέρει πάντως.

Τώρα στην πρώτη ανανέωση του χρόνου ομιλίας σου κάθε μήνα online με κάρτα (πιστωτική, χρεωστική ή προπληρωμένη) ή PayPal κερδίζεις έξτρα 524ΜΒ*! Σύνολο:

 

1GB και 1000' προς Q

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

στην online ανανέωση συνεχίζει να το αναφέρει πάντως.

Τώρα στην πρώτη ανανέωση του χρόνου ομιλίας σου κάθε μήνα online με κάρτα (πιστωτική, χρεωστική ή προπληρωμένη) ή PayPal κερδίζεις έξτρα 524ΜΒ*! Σύνολο:

 

1GB και 1000' προς Q

Ναι, αλλά τον αστερίσκο (είναι το 2 στις διευκρινίσεις) τον έχεις δει? Ξέρεις τι λέει? Η προσφορά ισχύει έως 31/10/2015.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά τον αστερίσκο (είναι το 2 στις διευκρινίσεις) τον έχεις δει? Ξέρεις τι λέει? Η προσφορά ισχύει έως 31/10/2015.

Ναι ρε ****το. αλλά ας κάνουν μία ενημέρωση στο σάιτ να ξέρουμε.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

στο υπόλοιπό μου γράφει ότι:

ΠΟΛΟΙΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

€0

Λήξη υπολειπόμενου χρόνου ομιλίας:09/11/2015

 

έχω καιρό να κάνω top up, πόσο περιθώριο έχω ακόμα για να κρατήσω το νούμερό μου;

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

στο υπόλοιπό μου γράφει ότι:

ΠΟΛΟΙΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

€0

Λήξη υπολειπόμενου χρόνου ομιλίας:09/11/2015

 

έχω καιρό να κάνω top up, πόσο περιθώριο έχω ακόμα για να κρατήσω το νούμερό μου;

Αφού το υπόλοιπό σου λήγει (έστω κι'αν είναι μηδενικό) στις 9 Νοεμβρίου, η τελευταία σου ανανέωση, έγινε στις 11 Μαΐου. Επομένως, στις 10 Μαΐου του 2016, θα γίνει φραγή εισερχομένων και εξερχομένων και στις 14 Ιουνίου του 2016, θα ακυρωθεί οριστικά ο αριθμός σου, εφόσον δεν ανανεώσεις έως τότε.

Link to comment
Share on other sites

Αφού το υπόλοιπό σου λήγει (έστω κι'αν είναι μηδενικό) στις 9 Νοεμβρίου, η τελευταία σου ανανέωση, έγινε στις 11 Μαΐου. Επομένως, στις 10 Μαΐου του 2016, θα γίνει φραγή εισερχομένων και εξερχομένων και στις 14 Ιουνίου του 2016, θα ακυρωθεί οριστικά ο αριθμός σου, εφόσον δεν ανανεώσεις έως τότε.

 

ναι όντως!!!

 

11/05/2015 €10

 

ευτυχώς έχω αρκετούς μήνες ακόμα! ευχαριστώ!!

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...