Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα MB ομως τα εβλεπες και μεσα απο το site. Τωρα τα εξαφανισαν;:wacko:
Link to comment
Share on other sites

εμενα χθες το πρωι πχ με 3g + full γραμμες ανοιγε σελιδα μετα απο πολλες προσπαθειες η και καθολου.Οταν τις ανοιγε η ταχυτητα ηταν επιπεδου 2g.Και ημουν και στο κεντρο.Τι να λεμε τωρα..3g wind,30 χρονια επιτυχιες..
Link to comment
Share on other sites

Αν όλοι όσοι έχετε πρόβλημα είστε Αθήνα και σχετικά κοντά στο κέντρο, πήρα στη wind χτες και μου είπαν ότι έχουν θέμα σε μια κεραία τους όλη την εβδομάδα. Είχα κι εγώ θέμα με μηδενικό σήμα με F2G. Πιστεύω ότι αυτό έχει κάποια σχέση.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

10 μέρες που είμαι τώρα στην Q δεν έχω δει σημαντικές διαφορές από την Cosmote. Εκεί που δεν έπιανα με την cosmote δεν πιάνω και με την Q αλλά συνέβη το εξής περίεργο : Στο γραφείο δεν πιάνει ούτε Cosmote ούτε Vodafone, τα αφήναμε στο παράθυρο, τώρα με την Q τρεις γραμμές σήμα!

Γιάννενα και Πρέβεζα τώρα με 3g μια χαρά είμαι

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να κλεισω τον προσωπικό τηλεφωνητη? θελω μονο να μου στελνει μήνυμα με το ποιος με καλεσε οταν το ειχα κλειστο ή κατειλημμένο

 

πριν μια ωρα το speedtest app κολαγε δεν ολοκληρωνε το τεστ ή δεν ξεκινουσε καθολου , ειχε κανεις αλλος θεμα με 3G? ή φταει το κινητο μου? περιοχη περιστερι

 

το σημα ομως σε 2g και 3g einai full , μονο 3g οταν χρησμοποιω Internet εχει θεμα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

χρόνια συνδρομητής Q card, έπεισα και τον αδερφό μου να κάνει φορητότητα από συμβόλαιο Wind. Πήγε σε κατάστημα 10/06 όπου του έδωσαν την κάρτα και τον ενημέρωσαν ότι θα πλήρωνε ποινή 15ευρώ επειδή το συμβόλαιο λήγει Οκτώβρη. Από τότε δεν είχε κανένα νεότερο, μέχρι σήμερα που κάλεσε ο ίδιος στην εξυπηρέτηση πελατών. Έκπληκτος άκουσε ότι καθώς το συμβόλαιό του αρχίζει από 9 του μηνός και η φορητότητα χρειάζεται 30 (!) ημέρες από την έκδοση του τελευταίου λογαριασμού η μετάβαση στην Q θα πραγματοποιηθεί στις 9 Αυγούστου!!!

Μπορεί κάποιος που ακολούθησε την ίδια διαδρομή να ενημερώσει αν ισχύουν τα παραπάνω; Αν και λογικά μια καταγγελία προς ΕΕΤΤ θα φύγει ούτως ή άλλως…

Link to comment
Share on other sites

Φορητότητα σε άλλη εταιρεία 3 ημέρες

Και άλλες 3 για να πάει στην q

Link to comment
Share on other sites

Φορητότητα σε άλλη εταιρεία 3 ημέρες

Ακριβώς. Και να δεις μετά τι καλά θα τον πάρουν τηλέφωνο και θα τον παρακαλάνε για να μην τον χάσουν από πελάτη.

 

Όσο καλές τιμές και πακέτα έχει η Wind/Q, άλλο τόσο έχει κάτι «στόκους» εκεί μέσα...

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια θα ηθελα την γνωμη σας αν αξιζει να αλλαξω σε Q απο What's up.Δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο ποστ για αυτην την ερωτηση οποτε συγχωρεστε με αν επρεπε να απεμφθηθω καπου αλλου.

LG G2 crDroid 7.1+Lambda Kernel:kill: **S4 MINI CM12.1**

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια θα ηθελα την γνωμη σας αν αξιζει να αλλαξω σε Q απο What's up.Δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο ποστ για αυτην την ερωτηση οποτε συγχωρεστε με αν επρεπε να απεμφθηθω καπου αλλου.

 

Αυτό εξαρτάται απο τις ανάγκες σου, δηλαδή αν οι περισσοτερες επαφές σου δεν έχουν whats up και έχουν q ή wind ή αν είναι διασπαρτοι σε όλα τα δίκτυα,αν οι κλήσεις που κάνεις είναι μικρής διάρκειας, , αν έχεις καλή κάλυψη στις περιοχές που κυκλοφορείς κτλ. Εγώ π.χ. έχω και q και whats up και το ένα συμπληρώνει το άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Και πέρα από αυτό που λέει ο φίλος, αν θέλεις και ίντερνετ ξέχνα την Q. Οι ταχύτητες είναι ανύπαρκτες. Εγώ αύριο λόγω αυτού πάω για φορητοτητα
Link to comment
Share on other sites

Και πέρα από αυτό που λέει ο φίλος, αν θέλεις και ίντερνετ ξέχνα την Q. Οι ταχύτητες είναι ανύπαρκτες. Εγώ αύριο λόγω αυτού πάω για φορητοτητα

 

εγώ πάλι σε θέμα ιντερνετ ειμαι ικανοποιημένος με την Q.

Δεν ξέρω τι απαιτήσεις έχει ο κάθε ένας απο το internet over 3G και πόσο γρήγορο περιμένει να ειναι σε σχέση με το adsl αλλά

εαν δεν κατεβάζεις ταινίες με torrent και τις θές να κατέβουν απο χθες τότε δεν διαφέρει απο Cote ή Vodafone. Σε θεμα κάλυψης άλλοτε η μια υπερέχει κ άλλοτε η άλλη.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω για κατέβασμα ταινίας, mail να προσπαθεί να άνοιξει και να κάνει μια ώρα (και δεν είναι θέμα συσκευής)
Link to comment
Share on other sites

Με το νέο site σταμάτησε να δουλεύει εντελώς η εφαρμογή του Μιχα, My#2. Κρίμα γιατί βόλευε καλύτερα έστω για τσεκάρισμα, αφού οι ανανεώσεις είχαν σταματήσει καιρό πριν...

Ας ελπίσουμε να κάνουν πιο γρήγορη την My Q.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά γρήγορη είναι η myq. Τι θέμα έχεις εσύ?

 

Δεν έχω θέμα, απλά με βόλευε καλύτερα η άλλη, συν τα πολύ καλύτερα widget που είχε.

Αν τις συγκρίνεις, δεν τη λες και γρήγορη τη My Q. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Συγκριση σίγουρα δε μπορώ να κάνω καθώς είχα να χρησιμοποιήσω πολύ καιρό την εφαρμογή του μίχα.

Επίσης δε χρησιμοποιώ widgets :p

 

Αλλά σαν εφαρμογή δε κολλάει καθόλου! Εξαρταται και απ το ίντερνετ βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Τωρα κι εμενα κατεβαζει 15+ mbps ανετα αλλα την ημερα 0 ! Θα κανω λιγο υπομονη να δω πως θα παει. Τα υπολειπομενα mb τα βλεπεις οπως και πριν απο την εφαρμογη
εμένα σε τρις διαφορετικα σημεία με ένδειξη G έχω αυτές τις μετρήσεις είναι καλά
Link to comment
Share on other sites

μπηκα σημερα στο σαιτ να δω το υπολοιπο και εδειχνε τα mb κανονικα.το διορθωσανε το προβλημα.

 

Επιτελους. Αν και παλι το παλιο ειχε πιο ευχαριστο περιβαλλον.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια θα ηθελα την γνωμη σας αν αξιζει να αλλαξω σε Q απο What's up.Δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο ποστ για αυτην την ερωτηση οποτε συγχωρεστε με αν επρεπε να απεμφθηθω καπου αλλου.

 

Εγώ θα σου πρότεινα είτε να γυρίσεις το what's up σε frog είτε να προτιμήσεις q. Βέβαια το ιδανικό θα ήταν να συνδύαζες και τα δύο με κάποια dual sim συσκευή, προσωπικά αυτό έχω επιλέξει. Βέβαια, κρίνεις και ενεργείς σύμφωνα με τις ανάγκες σου.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...