Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά και εμένα μου έδωσε μπόνους μέσω PayPal αλλά μου κράτησαν 1,30€ σαν πολλά δεν είναι;

 

Αν ο φορος 12% μπαινει και στο bonus, που η λογικη λεει αυτο, τοτε ειναι οκ. 12€/1,12=10,7€ καθαρο

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος πιο είναι αυτό το όριο?

Μία φορά τη μέρα? ή μία φορά το μήνα?

 

πριν ένα 2μηνο έκανα ανανέωση μέσω paypal σε 2 νούμερα και μου έδωσε το bonus και στα 2. Μάλλον κάτι έχει αλλάξει πάλι...;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά στις ρυθμίσεις ιντερνετ για iphone ενώ βάζω στο ΑΡΝ myq και στο όνομα χρήστη q internet δεν λειτουργεί...

γράφουμε και κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

[/color]

παιδιά στις ρυθμίσεις ιντερνετ για iphone ενώ βάζω στο ΑΡΝ myq και στο όνομα χρήστη q internet δεν λειτουργεί...

γράφουμε και κάτι άλλο?

 

Δοκίμασες να ανοίξεις και το data roaming από τις ρυθμίσεις;:blink:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά στις ρυθμίσεις ιντερνετ για iphone ενώ βάζω στο ΑΡΝ myq και στο όνομα χρήστη q internet δεν λειτουργεί...

γράφουμε και κάτι άλλο?

 

Νομίζω μόνο το APN θέλει και όλα τα άλλα κενά. Δοκίμασε δηλαδή χωρίς τίποτα στο όνομα χρήστη!

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

στα ελληνικά μετά τις ρυθμίσεις δεν εχει που θενα κινητο... πως αλλιώς θα εχει το mobile???

και κάτι άλλο μηπως γνωρίζετε... μόλις έστειλα μήνυμα και μου έβγαλε ότι έχω μόνο 70 χαρακτήρες αντι για 160 με συνέπεια να χρεωθώ δύο μηνύματα... υπάρχει κάποια ρύθμιση να βάλω περισσότερους χαρακτήρες?

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά γράφοντας με λατινικούς χαρακτήρες έχει 160!!!

τι π@π@ρι@??? Στα ελληνικά δεν μπορεί να γίνει με 160???

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νομίζω μόνο το APN θέλει και όλα τα άλλα κενά. Δοκίμασε δηλαδή χωρίς τίποτα στο όνομα χρήστη!

 

Δυστυχώς το δοκίμασα και αυτό αλλά τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

στα ελληνικά μετά τις ρυθμίσεις δεν εχει που θενα κινητο... πως αλλιώς θα εχει το mobile???

και κάτι άλλο μηπως γνωρίζετε... μόλις έστειλα μήνυμα και μου έβγαλε ότι έχω μόνο 70 χαρακτήρες αντι για 160 με συνέπεια να χρεωθώ δύο μηνύματα... υπάρχει κάποια ρύθμιση να βάλω περισσότερους χαρακτήρες?

 

Στα Ελληνικά: Ρυθμίσεις - Δεδομένα - Περιαγωγή δεδομένων

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνεις και κανένα restart καλού-κακού; Είναι καινούρια SIM; Αν ναι έχεις κάνει καμιά κλήση;

 

είναι όντως καινούρια sim και έχω κάνει και restart...

από χτες που την έβαλα μιλάω κανονικά!!! και εισερχομενες και εξερχόμενες και μηνυματα...

μόνο ιντερνετ δεν έχω:( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

στα ελληνικά μετά τις ρυθμίσεις δεν εχει που θενα κινητο... πως αλλιώς θα εχει το mobile???

και κάτι άλλο μηπως γνωρίζετε... μόλις έστειλα μήνυμα και μου έβγαλε ότι έχω μόνο 70 χαρακτήρες αντι για 160 με συνέπεια να χρεωθώ δύο μηνύματα... υπάρχει κάποια ρύθμιση να βάλω περισσότερους χαρακτήρες?

αν είσαι ios 6 δεν ισχύει .

Θα πας "Settings," tap "General" and then "Cellular." Scroll down and tap "Cellular Data Network."

Link to comment
Share on other sites

αν είσαι ios 6 δεν ισχύει .

Θα πας "Settings," tap "General" and then "Cellular." Scroll down and tap "Cellular Data Network."

 

???... αν είναι εύκολο να κανεις μεταφραση... ευχαριστώ :) :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ios 7.1.2 είμαι

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδιά το ιντερνετ έφτιαξε μετά από 5 επανεκιννήσεις.... :) :)

με τα sms τώρα η συνέχεια.... αντε να δουμε πως μπορούμε να στέλνουμε μήνυμα με 160 χαρακτήρες και στα ελληνικά...

Link to comment
Share on other sites

Καμιά ιδέα παιδιά???

 

Αυτό είναι θέμα των iPhones κι όχι της Q. Πίστευα ότι μετά από τόσο καιρό θα το είχαν διορθώσει, αλλά δε θέλουν να λάβουν υπόψη τους τους Έλληνες καταναλωτές. Δυστυχώς ( ή ευτυχώς για άλλους ), θα πρέπει να γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες, αν θέλεις 160 χαρακτήρες στα μηνύματα

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ με iphone ειμαι και δεν εχω το παραμικρό πρόβλημα με την Q. Μην γενικεύουμε προβλήματα που μπορεί να οφείλονται σε μη εξοικείωση με την τεχνολογία.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

χθες έκανα κι εγώ αίτηση φορητότητας συμβολαίου wind σε κάρτα q και είναι εντελώς δωρεάν
Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι να μας πεις σε πόσο καιρό είπαν οτι θα την κάνουν...Να προβλέψω σε 40 μέρες? Θα πεσει πολύ τηλέφωνο για να σε αποτρέψουν πάντως. Οι καρτοσυνδέσεις είναι στην ημερήσια διάταξη.
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ με iphone ειμαι και δεν εχω το παραμικρό πρόβλημα με την Q. Μην γενικεύουμε προβλήματα που μπορεί να οφείλονται σε μη εξοικείωση με την τεχνολογία.

 

εσύ έχεις 160 χαρακτηρες στα μηνύματα?

δεν μιλάω για jb!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...