Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή είδα παραπάνω να γράφουν κάποια παιδιά ότι μετά από ανακοίνωση της q σε htc η υπηρεσία δεν λειτουργεί, απλά λέω όσοι έχετε htc να το δοκιμάσετε, εμένα το kaiseraki μου μπαίνει μια χαρά με τις ρυθμίσεις που έχει στο site της q :)
Link to comment
Share on other sites

Εδω και τρεις μερες εχει μπη κοφτης ταχυτητας στο ιντερνετ q .Εδω στη βορεια Ελλαδα .Πανω απο 8.32 kb δε παη σε καμια περιπτωση ειτε εισαι σε 3g η 3.5g .Ακομα και στις 4 ωρα τα ξημερωματα. Αυτο συνεβη μετα απο διακοπη του δυκτιου πριν τρεις μερες και διηρκησε 4 ωρες. Οταν επανηλθε το δυκτιο δε παη πανω απο 8.32 kb ακριβως. Το εχει διαπιστωση και αλλος;
Link to comment
Share on other sites

Εδω και τρεις μερες εχει μπη κοφτης ταχυτητας στο ιντερνετ q .Εδω στη βορεια Ελλαδα .Πανω απο 8.32 kb δε παη σε καμια περιπτωση ειτε εισαι σε 3g η 3.5g .Ακομα και στις 4 ωρα τα ξημερωματα. Αυτο συνεβη μετα απο διακοπη του δυκτιου πριν τρεις μερες και διηρκησε 4 ωρες. Οταν επανηλθε το δυκτιο δε παη πανω απο 8.32 kb ακριβως. Το εχει διαπιστωση και αλλος;

 

Δεν ξερω για Βορεια Ελλαδα τι γινετε παντως εγω (κεντρο Αθηνας) μολις ξεπερασα το 1gb η ταχυτητα μειωθηκε δραματικα. Μηπως εχεις περασει και συ το οριο? Αν ειναι ετσι το εχουν αυτο το δικαωμα αφου υπαρχει 'πολιτικη ορθης χρησης" 1gb.

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιώνω και εγώ!

απλα χρειαζεται και ενα restart:)

 

Αυτό έκανα από την πρώτη μέρα αλλά μάταια!

 

Τι επανεκκινήσεις, τι επαναφορές ρυθμίσεων δικτύου, τι διαγραφή όλων και ξανά πέρασμα!

 

Έχω 3GS 3.1.3 χωρίς jailbreak!

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για Βορεια Ελλαδα τι γινετε παντως εγω (κεντρο Αθηνας) μολις ξεπερασα το 1gb η ταχυτητα μειωθηκε δραματικα. Μηπως εχεις περασει και συ το οριο? Αν ειναι ετσι το εχουν αυτο το δικαωμα αφου υπαρχει 'πολιτικη ορθης χρησης" 1gb.

 

Ισως να ειναι αυτος ο λογος που επεσε η ταχυτητα.Εχω φταση τα 2 g

Link to comment
Share on other sites

πεδια που στελνο μινημα γιανα μου στιλουν ριθμισεις για ιντερνετ που ειναι εως τελος του μηνα εκανα φορματ και :blink:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έκανα από την πρώτη μέρα αλλά μάταια!

 

Τι επανεκκινήσεις, τι επαναφορές ρυθμίσεων δικτύου, τι διαγραφή όλων και ξανά πέρασμα!

 

Έχω 3GS 3.1.3 χωρίς jailbreak!

 

3gs 3.1.3 χωρίς jailbreak έχω και εγώ!

Link to comment
Share on other sites

πεδια που στελνο μινημα γιανα μου στιλουν ριθμισεις για ιντερνετ που ειναι εως τελος του μηνα εκανα φορματ και :blink:

Πάρε δωρεάν στο 1227 και θα σου τις στείλουν

Link to comment
Share on other sites

Ενω προηγουμενως δεν μπορουσα να δω βιντεο απο το youtube στο Ν73 μου,τωρα που εβαλα τις ρυθμισεις Q Internet(οχι wap) τωρα μου ανοιγουν κανονικα!Δηλαδη στις ρυθμισεις του real player εβαλα Q internet!Και ειδικα με το 3G παει σφαιρα!!:DΑυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν το σερφαρισμα με τις καινουριες ρυθμισεις συμπεριλαμβανεται στο δωρεαν internet που δινει η Q μεχρι 31/3 ή αν ισχυει μονο για το wap.myq.gr!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με την υπηρεσία easy recharge?

Εχω βάλει εδώ και λίγες μέρες q card λόγω της έκπτωσης που σου δίνει αλλά δε λειτουργει

...και το υπόλοιπο του λογαριασμού μου δεν επαρκεί για να επικοινωνήσω με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών στο 1222 lol!

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με την υπηρεσία easy recharge?

Εχω βάλει εδώ και λίγες μέρες q card λόγω της έκπτωσης που σου δίνει αλλά δε λειτουργει

...και το υπόλοιπο του λογαριασμού μου δεν επαρκεί για να επικοινωνήσω με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών στο 1222 lol!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3067209#post3067209

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με την υπηρεσία easy recharge?

Εχω βάλει εδώ και λίγες μέρες q card λόγω της έκπτωσης που σου δίνει αλλά δε λειτουργει

...και το υπόλοιπο του λογαριασμού μου δεν επαρκεί για να επικοινωνήσω με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών στο 1222 lol!

κάλεσε το 1227 που είναι δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και τους δύο!

Επειδή δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ την υπηρεσία λένε πως δεν μπορώ να έχω την έκπτωση ούτε όταν αγοράζω κάρτα ανανέωσης.

Το θέμα είναι ότι ήρθα στην q card ακριβώς για την προσφορά ανανέωσης με το q easy recharge και το internet.

Aνοίγω νέο τόπικ σχετικά με τη διαμαρτυρία

 

ΥΓ. στο 1227 μου είπαν πως η υπηρεσία δε λειτουργεί από το Νοέμβριο!!!

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. στο 1227 μου είπαν πως η υπηρεσία δε λειτουργεί από το Νοέμβριο!!!

 

Ακριβώς... γι αυτό και εδώ και κανένα τρίμηνο.... bye bye ;)

:tease:
Link to comment
Share on other sites

H πρόσφατη προσφορά στο f2go με κάνει να πιστεύω ότι η q θα επεκτείνει την προσφορά της για δωρεάν ίντερνετ, εκτός αν έχει άλλα σχέδια.
Link to comment
Share on other sites

Guest ioanmich

Επανήλθε το Easy Recharge!

 

https://www.myq.gr/default.asp?siteID=1&pageID=274&langID=1

 

αλλά δεν έχει αυτόματη φόρτιση ανά μήνα...

 

Προστέθηκαν και οι νέες τιμές με ΦΠΑ 21% στο site: 0,102€/1΄ η ομιλία προς Q (από 0,10) και 0,216€ προς όλους (από 0,21)

Edited by ioanmich
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε nickolas84! Ήρθες και είδαμε μία ασπρη μέρα!! (τουλάχιστον στην Q :p) Η αλήθεια είναι ότι στο site έπαιζε πολύ σαν "παροχή" τόσο καιρό.... Είχα απογοτευτεί και γω με την ηλεκτρονική ανανέωση διότι αυτός ήταν ο βασικός λόγος που πρωτοήρθα μετά το καλοκαίρι!! Αλλά... Q Easy Recharge is back baby!!! :cool:
If you're going through hell, keep going
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελει πιστωτικη για την ανανεωση μεσο του Q Recharge?
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Επανήλθε το Easy Recharge!

 

https://www.myq.gr/default.asp?siteID=1&pageID=274&langID=1

 

αλλά δεν έχει αυτόματη φόρτιση ανά μήνα...

 

Προστέθηκαν και οι νέες τιμές με ΦΠΑ 21% στο site: 0,102€/1΄ η ομιλία προς Q (από 0,10) και 0,216€ προς όλους (από 0,21)

 

σου δίνει +50% ?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...