Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, Teiresias_ said:

Πάρε antifragmol..

Εντωμεταξύ μέσα σε 3 μερες με έχουν παρει 5 φορες και δεν απαντώ (το έχω σε παλαιοτερη συσκευή). 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VIPdriver said:

Εντωμεταξύ μέσα σε 3 μερες με έχουν παρει 5 φορες και δεν απαντώ (το έχω σε παλαιοτερη συσκευή). 

Τους κάνεις ναζάκια;

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, VIPdriver said:

Εψαξα τα 2 νουμερα που με παιρνουν τηλ και ειναι για συμβολαια νοβα. 

Το περίεργο θα ήταν να είναι για καρτοκινητή.. 😉😂😂

Link to comment
Share on other sites

On 25/5/2024 at 1:02 ΠΜ, hercoulis said:

Με 4 Μβρς μπορεις να δεις ένα YouTube ?

& είναι 4 ακριβώς ή 3,59;

Ξεκάθαρα

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά για να πάμε στην Q είναι 23GB για 12 μήνες με ενεργοποίηση πακέτου 13€ και άνω.. ωραία ως εδώ. ΟΜΩΣ το πακέτο που φαίνεται να περιγράφεται, είναι αξίας 11,60€. Τι λέτε ότι εννοεί ο ποιητής;;

IMG_20240526_152045.jpg

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Teiresias_ said:

Η προσφορά για να πάμε στην Q είναι 23GB για 12 μήνες με ενεργοποίηση πακέτου 13€ και άνω.. ωραία ως εδώ. ΟΜΩΣ το πακέτο που φαίνεται να περιγράφεται, είναι αξίας 11,60€. Τι λέτε ότι εννοεί ο ποιητής;;

IMG_20240526_152045.jpg

Μάλλον ο ποιητής εννοεί ότι με ανανέωση κ το πακέτο το θεωρεί το ίδιο, 13 ευρώ συνολικό κόστος με το φπα, όμως η Q έχει χαράτσι 0.30 οπότε σε αυτή την περίπτωση βάζεις 14? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alexandros201285 said:

Μάλλον ο ποιητής εννοεί ότι με ανανέωση κ το πακέτο το θεωρεί το ίδιο, 13 ευρώ συνολικό κόστος με το φπα, όμως η Q έχει χαράτσι 0.30 οπότε σε αυτή την περίπτωση βάζεις 14? 

Ναι τα έχουν κάνει όλα να μην βγαίνουν για 0,10€.. πόση ξεφτίλα ρε φίλε..

Και όλα αυτά για να πας στο νέο free2go..

ΑΝΤΙΘΕΤΑ αν έχεις και Q fee βγαίνει στρογγυλό στρογγυλό 15€. Οπότε εκεί πήγαινε η δουλειά.

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Alexandros201285 said:

Μάλλον ο ποιητής εννοεί ότι με ανανέωση κ το πακέτο το θεωρεί το ίδιο, 13 ευρώ συνολικό κόστος με το φπα, όμως η Q έχει χαράτσι 0.30 οπότε σε αυτή την περίπτωση βάζεις 14? 

νομίζω δεν το βάζει πια αυτό το "χαράτσι" 0,30€. Το υπολόγιζα τελευταία φορά που έβαλα κάρτα και νομίζω δεν το είδα. 

(Το κύριο νούμερό μου το εκανα frog, οπότε δεν μπορώ να το επαληθεύσω άμεσα αν ισχύει αυτό που λέω). 

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, keysmith said:

νομίζω δεν το βάζει πια αυτό το "χαράτσι" 0,30€. Το υπολόγιζα τελευταία φορά που έβαλα κάρτα και νομίζω δεν το είδα. 

(Το κύριο νούμερό μου το εκανα frog, οπότε δεν μπορώ να το επαληθεύσω άμεσα αν ισχύει αυτό που λέω). 

Πάντως σύμφωνα με τον επίσημο τιμοκατάλογο το χαράτσι συνεχίζει να εφαρμόζεται σε ανανεώσεις που φορούν Q και το παλιό F2G. Με λίγα λόγια εξαιρείται μόνο το νέο F2G

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Σε ανανέωση Q που έκανα με 8€ στις 20/5/24, χρεώθηκα το 0,30 και έγραψα εδώ το θέμα επειδή μου έδωσε 1000' και απεριόριστα data τα οποία έληγαν, όμως, την επομένη, όπως έληγε το προηγούμενο υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, makap said:

Σε ανανέωση Q που έκανα με 8€ στις 20/5/24, χρεώθηκα το 0,30 και έγραψα εδώ το θέμα επειδή μου έδωσε 1000' και απεριόριστα data τα οποία έληγαν, όμως, την επομένη, όπως έληγε το προηγούμενο υπόλοιπο.

Αυτό ήταν bug του συστήματος με τα λεπτά αλλά το 0,30 καλά κρατεί.

1 hour ago, Teiresias_ said:

Ένας είναι ο ειδικός για να μας πει αν χρεώνει ή όχι το χαράτσι πλέον η Q...

@dimitroula10

Πριν ένα μήνα έβαλα και χρέωσε κανονικά. Τον άλλο μήνα που θα βάλω θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, keysmith said:

νομίζω δεν το βάζει πια αυτό το "χαράτσι" 0,30€. Το υπολόγιζα τελευταία φορά που έβαλα κάρτα και νομίζω δεν το είδα. 

(Το κύριο νούμερό μου το εκανα frog, οπότε δεν μπορώ να το επαληθεύσω άμεσα αν ισχύει αυτό που λέω). 

να αναφέρω ότι προσωπικά είχα καταργήσει το bonus των 1000' λεπτών και mb που συνοδεύονταν και από χρέωση κάποια ευρώ κάθε 6μηνο (?). Τώρα επειδή δεν θυμάμαι πολύ καλά τι να πω.. Αν το έχει ακόμα το 30λεπτο και με όχι πολύ καλά πακέτα κακό του κεφαλιού της. Ευτυχώς ο ανταγωνισμός έχει και άλλες λύσεις.  

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας υπάρχει κάποιο ημερήσιο πακέτο με περίπου 1 ευρώ που σου τρώει τη κάρτα αν δεν έχεις πακέτο με mb ; 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jim30 said:

Καλησπέρα σας υπάρχει κάποιο ημερήσιο πακέτο με περίπου 1 ευρώ που σου τρώει τη κάρτα αν δεν έχεις πακέτο με mb ; 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Ναι. 2€ κοστίζει αν ανοίξεις δεδομένα ενώ δεν έχεις πακέτο

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dimitroula10 said:

Ναι. 2€ κοστίζει αν ανοίξεις δεδομένα ενώ δεν έχεις πακέτο

Και πόσα mb δίνει ; Όταν ενεργοποιηθεί απεικονίζει στο app το υπόλοιπο των mb ? 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ξανά 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Jim30 said:

Και πόσα mb δίνει ; Όταν ενεργοποιηθεί απεικονίζει στο app το υπόλοιπο των mb ? 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ξανά 

1gb δίνει για μέχρι την επόμενη μέρα 23.59.59 και φαίνεται στο app ως υπόλοιπο (ξέρεις πόσα έφαγες).

Οπως αναφέρθηκε τρώει μονο του 2€ και ισχύουν τα mb ΚΑΙ για roamming στην Ε.Ε. (γιατί στο εξωτερικό την "έπαθα" και έμαθα). 

Edited by keysmith
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Τελικά με τόσα δώρα....τι να τα κάνουμε. Μάλλον απελπισμένοι είναι.

2,7€ απεριόριστα κάθε μήνα για 6 μήνες και τζάμπα 600'+600. Όσο κρατήσει, μετά βλέπουμε. Βγήκε και το καλοκαίρι.

Screenshot_20240601-001028_Messages.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Τελικά με τόσα δώρα....τι να τα κάνουμε. Μάλλον απελπισμένοι είναι.

2,7€ απεριόριστα κάθε μήνα για 6 μήνες και τζάμπα 600'+600. Όσο κρατήσει, μετά βλέπουμε. Βγήκε και το καλοκαίρι.

Screenshot_20240601-001028_Messages.jpg

Υπάρχει μια κάρτα q στην συσκευή της κόρης, αύριο θα χαθεί το χρηματικό υπόλοιπο 11,32€, τα πακέτα που βλέπω στο app και αξίζουν έχουν κόστος 11,60. Αυτό που αναφέρεις είναι προσωπική προσφορά ή υπάρχουν κάποια άλλα πακέτα για εκμετάλλευση του χρηματικού υπολοίπου; 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...