Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραια μου εκατσε σημερα το countdown 3€/120' προς ολους και 100 sms και επεκταση χρονου ληξης συνδεσης στις 18-8-2021.

Εμειναν 5.26€ απο 6-5-2021 (διπλασιασμος των 10€) και συνεχιζουμε...

ΜΒ εχω του κονε που εδω και 5 μηνες δεν ξοδεψα τπτ λογω των δωρων και των ενδιαμεσων πακετων

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομίζω ότι αυτό το 1,70 με την προσφορά με καταγγελία στην ΕΕΤΤ λύνεται

Δε μπορεί να χρεώνει για κάτι που δε θέλεις. Δεν ειναι δώρο. Ας κάνει κάποιος καταγγελία να τελειώνουμε

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Η σύζυγος το θέλει το 1500 προς όλους με το 10,4€... αν βάζουμε τις 2 εξάευρες θα είμαστε ok χωρίς την έξτρα χρέωση, έτσι δεν είναι;

(@pavlitakis1: πας για να κάνεις καλό και βρίσκεις τον μπελά σου, ενώ ξέρουμε οτι δίνεις γνώση δωρεάν κιόλας σε αυτούς που δεν κατέχουν... οπότε μην απαντάς σε παρακαλώ όλους αυτούς τους τύπους και γράψε τους στα παπακια σου "@@").

Link to comment
Share on other sites

Η σύζυγος το θέλει το 1500 προς όλους με το 10,4€... αν βάζουμε τις 2 εξάευρες θα είμαστε ok χωρίς την έξτρα χρέωση, έτσι δεν είναι;

 

Θα κρατείται όμως το 0,30 δις και δεν αρκεί αν ξεκινάς από μηδενικό υπόλοιπο. Δηλαδή θα θέλει 6+7 τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Η σύζυγος το θέλει το 1500 προς όλους με το 10,4€... αν βάζουμε τις 2 εξάευρες θα είμαστε ok χωρίς την έξτρα χρέωση, έτσι δεν είναι;

 

Θα σου πρότεινα να βάζεις κάτι παραπάνω ώστε να μην είσαι στο τσακ.π.x. 9+9 και τον άλλο μήνα 6 σκέτο. Γλυτώνεις 0,30. Αν βέβαια δεν αλλάξει κάτι. Θα ξέρουμε τον άλλο μήνα σίγουρα.:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

4xmWXCS.jpeg

53iTuTp.jpeg

Να πω αρχικά ότι την Q την έχω για συναισθηματικούς λόγους επειδή είναι αρχαίος αριθμός, 2002. Έχω βάλει μια φορά μονάδες τον Μάρτιο που μας πέρασε. 10€. Αγόρασα κάποια πακέτα κυρίως ίντερνετ για να μεταφέρω το υπόλοιπο. Τον περασμένο μήνα μου έδωσε δώρο για 3 μήνες εντελώς δωρεάν 200' προς όλους και 1γκιγκα. Παρατήρησα ότι πριν κάτι μέρες που πρόσθεσε το δώρο για τον δεύτερο μήνα εντελώς δωρεάν μαζί πήρε παράταση και το υπόλοιπο μου για άλλο ένα μήνα. Πριν λίγες μερουλες μου έστειλε για απεριόριστο ίντερνετ με 5€, θα το τιμήσω και αυτό. Μου θυμίζει Q αλλά καλοκαίρι του 2003, ομορφιές!

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχουμε και αυτές τις προσφορές και δίνει παράταση, το έχω γράψει πιο πάνω.

Αυτό που δεν έχω ψάξει, τι γίνεται αν έχεις κονέ και δεν βάλεις λεφτά, αν σου δίνει 0,01€ για να είναι ενεργή η σύνδεση. Θα το δοκιμάσω με μία νέα κάρτα και αφού φάω τα κονέ θα αφήσω να λήξει το υπόλοιπο.

Η κιού είναι ασυναγώνιστη αν σε πάρει από καλό μάτι.:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομίζω ότι αυτό το 1,70 με την προσφορά με καταγγελία στην ΕΕΤΤ λύνεται

Δε μπορεί να χρεώνει για κάτι που δε θέλεις. Δεν ειναι δώρο. Ας κάνει κάποιος καταγγελία να τελειώνουμε

 

ε άντε, κάνε

unlock your soul

unlock your wifi

Link to comment
Share on other sites

Τα απεριόριστα data προφανώς δεν είναι για όλους; πρέπει να έχουμε κάποιο πακέτο;

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα απεριόριστα data προφανώς δεν είναι για όλους; πρέπει να έχουμε κάποιο πακέτο;

 

Με κάποιο πακέτο δεν έχει να κάνει. Διαφημιζόμενη προσφορά για το καλοκαίρι διαθέσιμη σίγουρα για όλους στην Q είναι τα 20GB με 8,5Ε. Σε αρκετούς μάλλον ήρθε και κάποια προσφορά για απεριόριστα με 9,90Ε, για το οποίο δεν κυκλοφόρησαν πολλά σχόλια... Σε περίπτωση που θέλεις να δοκιμάσεις το δεύτερο, στέλνεις 2 στο 12410.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και αυτή η προσωπική προσφορά. Δοκίμασε την αν σε ενδιαφέρει.

 

AΠOKΛEIΣTIKH ΠPOΣΦOPA! UNLIMITED DATA ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 5€ KAI ΣEPΦAPEIΣ AΣTAMATHTA! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE UD ΣTO 12410 MEXPI KAI 23/07. ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ https://wn.gr/epik

Link to comment
Share on other sites

Τι να τη κάνεις άμα.δεν έχεις 4g εγώ αρκετά θέματα με τα data κατά τα άλλα είναι σούπερ η q

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και αυτή η προσωπική προσφορά. Δοκίμασε την αν σε ενδιαφέρει.

 

AΠOKΛEIΣTIKH ΠPOΣΦOPA! UNLIMITED DATA ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 5€ KAI ΣEPΦAPEIΣ AΣTAMATHTA! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE UD ΣTO 12410 MEXPI KAI 23/07. ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ https://wn.gr/epik

ΔEN EIΣAI ΣTO ΣΩΣTO ΠAKETO ΣYNΔEΣHΣ ΓIA NA ΠAPEIΣ THN ΠPOΣΦOPA.

 

Αυτό μου απάντησε. Άρα πάω για τα 20gb και βλέπουμε.

Όσο για το 4G που έγραψε ο φίλος παραπάνω, εκεί που πάω διακοπές έχει 4G+.

Έχει κεραία πολύ κοντά στην παραλία.

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οι προσφορές στο 12410 είναι προσωπικές άδικα παλεύεις με λάθος υποδείξεις

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι προσωπικες προσφορες που ερχονται με SMS ειναι και μεσα στο APP στις προσφορες πανω δεξια στο εικονιδιο δωρακι;

 

σε περιπτωση που το ταμπλετ δεν δεχεται SMS

Link to comment
Share on other sites

όχι έρχονται με sms δύο που έχω πάρει τώρα μόνο έτσι,στο app υπάρχουν άλλες

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι προσωπικες προσφορες που ερχονται με SMS ειναι και μεσα στο APP στις προσφορες πανω δεξια στο εικονιδιο δωρακι;

 

 

 

σε περιπτωση που το ταμπλετ δεν δεχεται SMS

Συνήθως είναι αλλά μερικές φορές δεν είναι. Αν είναι κάτι έξω από τα συνηθισμένα, δεν μπαίνει στο δωράκι. Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, δικαιολογείται να έχει θυμώσει. Πήρε διαβεβαιώσεις και από δω μέσα αλλά και από την εταιρεία. Και ξαφνικά ανοίγει και δεν έχει δεδομένα. Εντάξει μία κουβέντα παραπάνω βοηθάει στην εκτόνωση. Το ζητούμενο είναι να μάθουμε τι έγινε. Γιατί τον άφησαν ακάλυπτο. Τουλάχιστον να ξέρουμε τι γίνεται στην πραγματικότητα. Κι εγώ έχω θυμώσει.

 

Φιλαρακι δεν εχω απλα Χρεωθει το ποσο που αναφερεις...

Ειμαι στο Εξωτερικο Χρειαζομαι Δεδομενα για να μετακινηθω να κλεισω Εστιατορια Εισητηρια Μουσεία κλπ και μου χρεωνει 1,2 ευρω τα 50 ΜΒ η Εταιρειαρααααα Q τη στιγμη που με διαβεβαιωνει............. οτι εχω στη διαθεση μου 2,8 GB οσα Χρειαζομαι για να βγαλω το ταξιδι μου!!!!

 

Λοιπον Προσεχε....επειδη ξαναβγαινω Εξωτερικο Σημερα....η Εταιρεια μου Γραφει....εχετε 1 GB στη διαθεση για χρηση σε Εθνικα Δικτυα και Περιαγωγη Δεδομενων......... να δεις σε που σε 2 μερες ....

 

παλι δε θα εχω Ιντερνετ σε Ευρωπαικη Χωρα γιατι η Εταιρεια ειναι μονο για την Πολη και οσους μενουν μεσα!!!!

 

AΠO TO OIKONOMIKO ΣAΣ ΠAKETO EXETE ΣTH ΔIAΘEΣH ΣAΣ 1,00 GB ΠOY ΛHΓOYN 16/08/2021 ΠOY MΠOPOYN NA KATANAΛΩΘOYN ΣTHN EΛΛAΔA H KATA THN ΠEPIAΓΩΓH ΣTHN EYPΩΠAIKH ENΩΣH (AΠO EE ΠPOΣ EE) XΩPIΣ EΠIΠΛEON XPEΩΣH

 

Αν παλι με κρεμασει η Εταιρεια δεν φερω καμια ευθυν για τι θα εκφραστει και με ποιον τροπο ......:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...