Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

AΠOKΛEIΣTIKH ΠPOΣΦOPA! UNLIMITED DATA ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 5€ KAI ΣEPΦAPEIΣ AΣTAMATHTA! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE UD ΣTO 12410 MEXPI KAI 23/07. ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ https://wn.gr/epik

δεν μπορώ να πω,άψογη!!!

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Ισχυει για ολους αυτο;;;

Link to comment
Share on other sites

Μου ήλθε κι εμένα στο κινητό μου αλλά όχι στα άλλα της οικογένειας. Επομένως πρόκειται για στοχευμένη προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει για ολους αυτο;;;
δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις αλλά μάλλον όχι,είναι προσωπική προσφορά

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι λήγει 24.7. Γράφει

Λήξη υπολειπόμενου χρόνου ομιλίας:

24/07/2021

 

Δε λέει χρήματα....

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αλλά μου το είχαν επεκτείνει με τα 2γιγα για 3μηνες.... μόνοι τους

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω να βάλω χρήματα από 10 Μαρτίου

Θα στείλω μήνυμα

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Άλλο λήξη υπολοίπου, άλλο λήξη χρόνου ομιλίας. Αν έχει δώσει δώρο, το υπόλοιπο λήγει 2 μέρες μετά την λήξη του δώρου.

Τα απεριόριστα θεωρητικά πρέπει να δίνουν παράταση. Περίμενε μέχρι την λήξη.

Link to comment
Share on other sites

Παντως οτι και να λεμε, η τελευταια φορα που εβαλα καρτα ηταν 6-5-2021.

Εβαλα 10€ και διπλασιαστηκαν. Εχω και ενα κονε που απο Φλεβαρη δεν εχω φαει ΜΒ.

Εχουμε 18-7-2021 και απο τα countdown και ειδικες προσφορες ειχα ιντερνετ και ομιλια που μου εφτασε

και περισσεψε, εχω ακομα 8.26€ μεσα και λογω επικειμενης ληξης αριθμου σε 3 μερες θα παρω ακομα ενα countdown

αυριο αν εχει ομιλια. Θα ξεπερασω το τριμηνο με 10€ και αν κατσει καλο countdown αυριο και ξοδεψω λιγα λεφτα, ισως θα

φτασω και αλλη ενεργοποιηση τον αλλο μηνα χωρις να βαλω καρτα.

Εχω καβατζα τα ΜΒ του κονε οποτε λεπτα ομιλιας ενεργοποιω κυριως. Ολο αυτο το

διαστημα δεν χρησιμοποιησα ουτε ενα cent απο το voip και εχει μεσα 3.5€ απο Μαρτιο κι αυτο.

Η χρηση μου δεν αλλαξε. Θα ηθελα αντιστοιχα περιπου 30-35€ στο whats up και παλι δεν θα εφταναν.

 

Η οικονομια που εχω κανει συνολικα εδω και 5μηνες αφου ξαναγυρισα στην Q, χωρις να στερηθω το παραμικρο απο την χρηση που κανω παντα και χωρις αγχος, δεν περιγραφεται. Σκεφτομαι να κανω κονε τον αριθμο της μητερας μου και λιγο μετα να κανω κονε απο της μητερας στου πατερα μου. Θα παρουν και τις προσφορες αγορας νεας sim.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο λήξη υπολοίπου, άλλο λήξη χρόνου ομιλίας. Αν έχει δώσει δώρο, το υπόλοιπο λήγει 2 μέρες μετά την λήξη του δώρου.

Τα απεριόριστα θεωρητικά πρέπει να δίνουν παράταση. Περίμενε μέχρι την λήξη.

 

Στην πρώτη σελίδα το γράφει έτσι . Αν περιμένω θα χάσω τα 17 ευρώ μου....

 

ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

 

€17,58

Λήξη υπολειπόμενου χρόνου ομιλίας:

24/07/2021

 

πηρα και στο τετραψήφιο και λέει 17 ευρω που λήγουν.... 24.7

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη σελίδα το γράφει έτσι . Αν περιμένω θα χάσω τα 17 ευρώ μου....

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

 

 

 

€17,58

 

Λήξη υπολειπόμενου χρόνου ομιλίας:

 

24/07/2021

 

 

 

πηρα και στο τετραψήφιο και λέει 17 ευρω που λήγουν.... 24.7

 

Τότε πάρε ένα καουντντάουν από βδομάδα για καλό και για κακό. Εννοείται ότι δεν πρέπει να ρισκάρεις να χάσεις το υπόλοιπο. Τουλάχιστον μία μέρα πιο νωρίς, έστω και περισσότερες αν δεν ταιριάζει η 6ευρη του καουντντάουν..

 

 

Παντως οτι και να λεμε, η τελευταια φορα που εβαλα καρτα ηταν 6-5-2021.

 

Εβαλα 10€ και διπλασιαστηκαν. Εχω και ενα κονε που απο Φλεβαρη.

 

Ο διπλασιασμός ισχύει για πάντα και για όλα τα πακέτα? Αν ναι έπρεπε να έβαζες περισσότερα χρήματα και μετά να τα ξόδευες σιγά σιγά. Δεν ξέρω πως δουλεύει αυτό το σύστημα.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιασμός ισχύει για πάντα και για όλα τα πακέτα? Αν ναι έπρεπε να έβαζες περισσότερα χρήματα και μετά να τα ξόδευες σιγά σιγά. Δεν ξέρω πως δουλεύει αυτό το σύστημα.

Ο διπλασιασμός που γράφετε σε τι ακριβώς αναφέρεται; Δεν έτυχε να το ξαναδώ.

,

Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιασμός που γράφετε σε τι ακριβώς αναφέρεται; Δεν έτυχε να το ξαναδώ.

 

,

Πάτησε στην εφαρμογή για νέα σιμ. Δουλεύει κανονικά και το κονέ.

Είναι σχετικά νέα προσφορά για καινούργιους χρήστες.bb27828052116d5eb37e241ea102073a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιοασμος ετρεχε τοτε σε εκεινη την ανανεωση που ειχα κανει των 10 ευρω. Δεν ξερω αν ξανατυχει αλλα αν γινει αυτο,σιγουρα θα φορτωσω χρημα περισσοτερο.

Αλλα ακομα και ετσι,με 10 ευρω θα βγαλω σχεδον ολοκληρο καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι δεν διαβάζεις. Είπα έχω στείλει στον φίλο διευκρίνηση να στείλει ενημέρωση ΜΗΠΩΣ εκεί έχει γίνει το λάθος σε αυτόν, όχι σε εσένα.

Αν δεν έχεις το πακέτο, είναι φυσιολογικό να παίρνεις τέτοια απάντηση.

Ο φίλος είχε το κιού σταρ όχι το μπιγκ και έστελνε ΝΟ2. Τι δεν καταλαβαίνεις? Αφού δεν σε ενδιαφέρει γιατί ασχολείσαι?

Είμαι ξεκάθαρος. Αφού νομίζεις ότι η κιού σε κοροϊδεύει, πήγαινε όπου νομίζεις καλύτερα.

Εγώ προσπάθησα να βοηθήσω έναν φίλο που είχε πρόβλημα και όχι να αποδειχθεί ότι η κιού έχει την ηθική που εσύ απαιτείς. Αυτά.

 

Αυτό που απαντάς, χωρίς να απαντάς, όταν ξέρεις ότι είσαι λάθος.. Ή μάλλον είσαι αυτός που δεν διαβάζει;..

 

- Το Q Star πακέτο έχω ενεργοποιημένο. Το "απλό", το αόρατο, όχι το Big.

 

- Το "NO" στο 12000, που αντιστοιχεί στο πακέτο, ΔΕΝ λειτουργεί, όσο και να χτυπιέσαι.

 

- Το "NO2" στο 12000, από δική μου δοκιμή, αφού η "κανονική" εντολή δε λειτουργεί, επίσης δε λειτουργεί.

 

Ξεκάθαρος ποτέ δεν είσαι. Αν ψάξει κάποιος και παλιότερα σχόλιά σου, θα καταλάβει.

 

Ηθική καμία εταιρεία δεν έχει, πόσο μάλλον η wind, με τις επιπλέον χρεώσεις (€1,70/2 μήνες, για πακέτα που δε θέλουμε, €0.30 κόστος ανανέωσης), που δεν ακυρώνονται ποτέ.

 

Αυτά.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιοασμος ετρεχε τοτε σε εκεινη την ανανεωση που ειχα κανει των 10 ευρω. Δεν ξερω αν ξανατυχει αλλα αν γινει αυτο,σιγουρα θα φορτωσω χρημα περισσοτερο.

 

Αλλα ακομα και ετσι,με 10 ευρω θα βγαλω σχεδον ολοκληρο καλοκαιρι.

Λέει για 3 μήνες στην πρώτη ανανέωση του μήνα. Αν βάζεις ας πούμε 30€ και γίνονται 60€ αλλά ισχύουν για πάντα χωρίς όρους, τότε κάνεις 3 ανανεώσεις και δεν ξαναβαζεις κάρτα για χρόνια. Έψαξα και δεν βρήκα λεπτομέρειες. Τα λεφτά του διπλασιασμού μείνανε ενεργά και τον επόμενο μήνα?
Link to comment
Share on other sites

Λέει για 3 μήνες στην πρώτη ανανέωση του μήνα. Αν βάζεις ας πούμε 30€ και γίνονται 60€ αλλά ισχύουν για πάντα χωρίς όρους, τότε κάνεις 3 ανανεώσεις και δεν ξαναβαζεις κάρτα για χρόνια. Έψαξα και δεν βρήκα λεπτομέρειες. Τα λεφτά του διπλασιασμού μείνανε ενεργά και τον επόμενο μήνα?

Δεν ημουν στην προσφορα νεας καρτας sim.Χωρις να ξερω εβαλα 10 ευρω και εγιναν 20 ευρω. Και 1 GB δωρο και 3000' σε Q

Αν το ηξερα απο πριν,θα εβαζα παραπανω.Δεν ειχε ερθει καν sms προσφορας-δωρου κλπ, ουτε στο app.

Πιθανολογω οτι εγινε επειδη στη ουσια ηταν η πρωτη 10αρα καρτα που εβαλα αφου ξαναηρθα στην Q ή γενικως η πρωτη ανανεωση μετα την ενεργοποιηση του αριθμου μου τον Φεβρουαριο.

Ο διπλασιαμος ισχυσε για 1 μηνα που σημαινει τα εξτρα 10 ευρω θα χανοταν ή θα τα ετρωγα σε 30 μερες.

Με βολεψε ομως αφανταστα.

Link to comment
Share on other sites

 

Ηθική καμία εταιρεία δεν έχει, πόσο μάλλον η wind, με τις επιπλέον χρεώσεις (€1,70/2 μήνες, για πακέτα που δε θέλουμε, €0.30 κόστος ανανέωσης), που δεν ακυρώνονται ποτέ.

 

Αυτά.

 

Έγινε ανακοίνωση ότι από 1η Αυγούστου η χρέωση €1,70 γίνεται μηνιαία...

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρυσή η q παιδιά αλλά εγώ έχω παράπονο με το σήμα σε αρκετές περιοχές Αθήνας και εκτός Αθηνών με το Ίντερνετ μόνο ,κλήσεις είναι οκ

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έγινε ανακοίνωση ότι από 1η Αυγούστου η χρέωση €1,70 γίνεται μηνιαία...

 

Θα βάζουμε 6 ή 10 ευρώ

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα 10 προχτές έμειναν 8 και κατι

 

Η κουβέντα γίνεται για την 1/8 και μετά και όχι για το τι γίνεται σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ημουν στην προσφορα νεας καρτας sim.Χωρις να ξερω εβαλα 10 ευρω και εγιναν 20 ευρω. Και 1 GB δωρο και 3000' σε Q

Αν το ηξερα απο πριν,θα εβαζα παραπανω.Δεν ειχε ερθει καν sms προσφορας-δωρου κλπ, ουτε στο app.

Πιθανολογω οτι εγινε επειδη στη ουσια ηταν η πρωτη 10αρα καρτα που εβαλα αφου ξαναηρθα στην Q ή γενικως η πρωτη ανανεωση μετα την ενεργοποιηση του αριθμου μου τον Φεβρουαριο.

Ο διπλασιαμος ισχυσε για 1 μηνα που σημαινει τα εξτρα 10 ευρω θα χανοταν ή θα τα ετρωγα σε 30 μερες.

Με βολεψε ομως αφανταστα.

Με τα χρήματα του διπλασιασμού μπορείς να αγοράσεις πακέτο ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...