Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα ηθελα να ρωτησω πιο απο τα δυο προγραμματα ειναι καλα Sprite.Backup.v6.5.4.14 ,SpbBackup2.0.2 και πια βερσιον ειναι πιο σταθερη απο αυτα (εχω τις βερσιον που βλεπετε)

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το διαμαντι εχει δυνατοτητα να παρει 2 καρτες σιμ?

 

Οχι, μια καρτα με 2 νουμερα ναι.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Exω το DEST8,προσπαθώ να προσθέσω POIS αλλά δεν κάθεται το .csv ούτε το .dat.Καποιος μούπε οτι με DEST8 δεν κάθονται τα POIS.Καμία εμπειρία;

 

2 SIM μπορείς να βάλεις σε κάθε κινητό με το dummy από EBW.Απλώς κάνεις κάποια τρικ

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, οταν πηρα το διαμαντι, στο cd μεσα ειχε το sprite backup. Αλλα τωρα θελω να το κατεβασω ή να το κανω Update και πρεπει να το πληρωσω;

 

Πως το ειχε μεσα δωρεαν;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εάν βάλεις αυτό που έχει το CD δεν πληρώνεις τίποτα γιατί συνοδεύει τη συσκευή σου. Εάν το κατεβάσεις από αλλού δεν είναι free.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν επιτρέπονται οι αγγελίες οπουδήποτε στο φόρουμ εκτός και εάν βρίσκεσαι στο section των αγγελιών.

 

Για να έχεις πρόσβαση εκεί πρέπει να έχεις τουλάχιστον 75 post.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@alexism Για να δεις το Buy and shell πρέπει να έχεις πάνω από 75 posts.

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Εχω το diamond εδω και ενα χρονο και μεχρι τωρα ειχα βασιστει μονο στις αυθεντικες ROM απο την HTC... Πλεον θελω να δοκιμασω να πειραματιστω και με cooked ROM. Εχω δει ομως και στο xda οτι υπαρχουν παρα πολλες cooked rom... Ποια ειναι η κορυφαια? Θελω να ειναι στα αγγλικα και να εχει ελληνικο πληκτρολογιο μονο για τα sms (οπως η τελευταια αυθεντικη WWE)
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα έλεγα καλύτερα να διαβάσεις εντυπώσεις και απόψεις για να καταλήξεις στην καλύτερη για τα δικά σου δεδομένα. Γιατί όταν μιλάμε για cooked ROM, μπαίνει και σαν βασικός παράγοντας το προσωπικό γούστο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα καλύτερα να διαβάσεις εντυπώσεις και απόψεις για να καταλήξεις στην καλύτερη για τα δικά σου δεδομένα. Γιατί όταν μιλάμε για cooked ROM, μπαίνει και σαν βασικός παράγοντας το προσωπικό γούστο.

 

Ωπ, μιας που σε βρηκα ρε athanaso (και σε εμπιστευομαι με κλειστα ματια), δωσε 3-4 που ειναι εγγυημενα καλες να ψαξω λιγο και να διαλεξω...

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν έχω τη συσκευή και κατά συνέπεια δεν θέλω να προτείνω κάτι που δεν έχω δοκιμάσει προσωπικά.

 

Συνεπώς προτείνω να κάνεις αυτό που θα έκανα και εγώ... διάβασμα στα σχετικά post των διαφόρων ROM και να είσαι σίγουρος ότι θα αποφανθείς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως μπορω να ρυθμισω το κινητο ετσι ωστε οταν μου στελνουν ενα αρχειο μεσω bluetooth να αποθηκευεται στην εξωτερικη μνημη κατευθειαν και οχι στην εσωτερικη
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ξερει κανεις πως μπορω να ρυθμισω το κινητο ετσι ωστε οταν μου στελνουν ενα αρχειο μεσω bluetooth να αποθηκευεται στην εξωτερικη μνημη κατευθειαν και οχι στην εσωτερικη

 

OBEXInboxEx 0.948 VGA.cab

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι

 

Μόλις πείρα ένα bluetooth headset το aliph jawbone 2 και το έκανα paired με το Diamond αλλά ακούω σχετικά χαμηλά παρόλο που την ένταση από το headset την έχω στο τέρμα.

 

Υπάρχει καμιά ρύθμιση από το τηλέφωνο η κάποιο utility το οποίο να μεγαλώνει την ένταση στο headset?

 

Έχω πάνω την rom SwiftBL Diamond v6.0 based on 1.93.405.1 WWE Radio 1.00.25.05

Knock knock!!! Who's there? ME I KILL YOU!!!!!

 

Xiaomi Pocophone f1

MIUI 11.0.5.0

Android 9 (Pie)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εννοώ κάτι αντίστοιχο με το wifi manager των windows...ώστε να ψάχνει για ασύρματα δίκτυα...configuration...κτλ

 

Υπάρχουν διάφορα, πχ. wififofum

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...