Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Παιδιά χρειάζομαι ένα πρόγραμμα για μέτρηση δεδομένων. :worry:

 

Spb Wireless Monitor

 

Παιδια κανένα εορτολόγιο που να φαίνετε στο TF3D υπάρχει?

 

Στο TF3D ενσωματωμένο το ξεχνάς. Μόνο με χρήση του Second Today.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κοίτα... οι συσκευές που είναι αγορασμένες από expansys.com.gr δεν έχουν περάσει από τα χέρια της ACE Hellas, δηλαδή της επίσημης αντιπροσωπίας εδώ στην Ελλάδα και συνεπώς δεν θεωρούνται ελληνικές συσκευές αλλά ευρωπαϊκές. Μη ξεχνάς εξάλλου ότι το expansys.com.gr έχει τις αποθήκες του στη Γαλλία. Κατά συνέπεια... η συσκευή σου δεν είναι ελληνική με αποτέλεσμα να μην έχεις δικαίωμα να εγγραφείς στο site της ACE Hellas και επιπρόσθετα να μην μπορείς να βάλεις τα ελληνικά της. (Μην το ψάξεις με "άλλο" τρόπο, το έχουν κάνει άλλοι για σένα... απλά δεν μπαίνουν επειδή ελέγχουν το ΙΜΕΙ της συσκευής και το δικό σου ΙΜΕΙ δεν είναι καταχωρημένο στη database της ACE Hellas και αυτό δεν μπορούμε να το παρακάμψουμε.)

σε ευχαριστω. αλλα εγω δεν προσπαθω να το κατεβασω αποto ελληνικο site. προσπαθω απο το και καλα παγκοσμιο site της HTC. αρα δεν θα επρεπε να με αφηνει να το κατεβασω?

μηπως να παω στο γαλλικο site?

τελικα διαπιστωσα οτι τηλ. ειναι απο Hong Kong με αγγλικη version αλλα δυστυχως εκει δεν εχει τη νεα rom. θα στειλω mail στο expansys

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κάτι πιο free φίλε athanaso...;:O

 

Mporeis na breis to KG Power Toys pou exei ftiaksei ena filos apo edw mesa (pigaine sto antistoixo thread twn Pocket PC Software kai tha to breis).

 

Pantws gia ti douleia pou to theleis... afto tis Spb einai to kalytero.

 

τελικα διαπιστωσα οτι τηλ. ειναι απο Hong Kong με αγγλικη version αλλα δυστυχως εκει δεν εχει τη νεα rom. θα στειλω mail στο expansys

 

Ta prwta Diamond pou efere to expansys itan paraeisagwgis. To diko sou diladi einai ena apo afta? Yparxei diaforetiki ypostiriksi gia tis Asiatikes syskeves.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ta prwta Diamond pou efere to expansys itan paraeisagwgis. To diko sou diladi einai ena apo afta? Yparxei diaforetiki ypostiriksi gia tis Asiatikes syskeves.

δυστυχως παρόλο που το αγορασα πριν ενα μηνα απο το expansys διαπιστωσα οτι οντως ειναι απο Hong Kong και δυστυχως δεν μπορω να κατεβασω τη νεα rom.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δυστυχως παρόλο που το αγορασα πριν ενα μηνα απο το expansys διαπιστωσα οτι οντως ειναι απο Hong Kong και δυστυχως δεν μπορω να κατεβασω τη νεα rom.

 

Poulane akoma syskeves paraeisagwgis? :blink:

 

Aparadektoi. Toulaxiston to ksekatharize i selida pwlisis oti eprokeito gia mi evrwpaiki syskevi? :mad:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να βάλω την αγγλική ROM και μετά να περάσω τα ελληνικά ή να περιμένω αυτήν της ACE;

 

Εάν δεν θες το ελληνικό menu βάλε την αγγλική. Υποστηρίζει στα μυνήματα 160 ελληνικούς χαρακτήρες. Εαν θες ελληνικό TF3D περίμενε την ελληνική έκδοση.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν θες το ελληνικό menu βάλε την αγγλική. Υποστηρίζει στα μυνήματα 160 ελληνικούς χαρακτήρες. Εαν θες ελληνικό TF3D περίμενε την ελληνική έκδοση.

 

Ευχαριστώ!

Λογικά πρέπει να την ετοιμάζουν, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

Λογικά πρέπει να την ετοιμάζουν, έτσι δεν είναι;

 

Ναι. Όπου να ναι θα βγεί!

http://www.htc.com.gr/forum/showpost.php?p=96678&postcount=10

 

Ερώτηση: Καμιά σελιδούλα με wallpapers για το διαμάντι έχουμε;;;

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν θες το ελληνικό menu βάλε την αγγλική. Υποστηρίζει στα μυνήματα 160 ελληνικούς χαρακτήρες. Εαν θες ελληνικό TF3D περίμενε την ελληνική έκδοση.

 

Αγγλική ROM και υποστηρίζει στα μηνύματα 160 Ελληνικούς χαρακτήρες;;;

Με ποιό "extra"πληκτρολόγιο το κατάφερες αυτό;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ,καινουργιος κατοχος κ΄εχω καποιες αποριες(μηδενικη εμπειρια απο pda ,wm, k.a)

 

1.εστειλα με bluetooth καποιες φωτο κvideo απο το παλιο μου κινητο στο diamont k; δεν τις βρισκω πουθενα ενω δειχνει οτι τις ελαβε,που ειναι οεο?

 

2.αντιστοιχα εστειλα κ΄καποιους ηχους κ΄mp3 κ΄τους βρισκω,μπορω νατους βαλω σαν ηχους επαφης?

 

3. απο ελληνικο μαγαζι οχι μεσω internet που μπορω να βρω silicon case ?

4.τι πρεπει να προσεξω σαν νεος κατοχος?

 

(εκανα πριν κανω post αναζητηση κ΄δεν βρηκα απαντησεις)

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αγγλική ROM και υποστηρίζει στα μηνύματα 160 Ελληνικούς χαρακτήρες;;;

Με ποιό "extra"πληκτρολόγιο το κατάφερες αυτό;

 

Αν δεις πιο 2 σελίδες πιο πίσω, λένε όσοι την έβαλαν ότι υποστηρίζει στα μηνύματα 160 Ελληνικούς χαρακτήρες με τα default πληκτρολόγια. Πολύ καλή εξέλιξη αυτή...

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Αγγλική ROM και υποστηρίζει στα μηνύματα 160 Ελληνικούς χαρακτήρες;;;

Με ποιό "extra"πληκτρολόγιο το κατάφερες αυτό;

 

και όμως γίνεται ΧΩΡΙΣ έξτρα πληκτρολόγιο!!!

ο WWE ROM έχει ενσωματωμένο ελληνικό πληκτρολόγιο και όντως υποστηρίζει 160 χαρακτήρες στα SMS...

το μόνο που δεν έχει το ενσωματωμένο ελληνικό πληκτρολόγιο είναι τα γράμματα με τόνους (ή τουλάχιστον δεν τα έχω βρει εγώ), αλλά αυτό δε νομίζω ότι είναι και τόσο σημαντικό....

ήταν νομίζω μια ευχάριστη έκπληξη... :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ,καινουργιος κατοχος κ΄εχω καποιες αποριες(μηδενικη εμπειρια απο pda ,wm, k.a)

 

1.εστειλα με bluetooth καποιες φωτο κvideo απο το παλιο μου κινητο στο diamont k; δεν τις βρισκω πουθενα ενω δειχνει οτι τις ελαβε,που ειναι οεο?

 

2.αντιστοιχα εστειλα κ΄καποιους ηχους κ΄mp3 κ΄τους βρισκω,μπορω νατους βαλω σαν ηχους επαφης?

 

3. απο ελληνικο μαγαζι οχι μεσω internet που μπορω να βρω silicon case ?

4.τι πρεπει να προσεξω σαν νεος κατοχος?

 

(εκανα πριν κανω post αναζητηση κ΄δεν βρηκα απαντησεις)

ευχαριστω.

 

 

1. /My Documents

2. Όχι

3. Δεν ξέρω

4. Τπτ, να χαρείς το καινούργιο σου παιχνίδι

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η νεα ρομ? info?

 

Copy paste from HTC site

 

Improved Functions and Fixes

 

1. When you launch the Camera while the system is working on other programs, the preview screen may become black.

 

2. When playing a video, sometimes a portion of the video will be cut off a little bit.

 

3. Fixes Audio playback problem with the speaker. Specific issues: sometimes the music will turn off and on after 10 minutes, or there is a buzzing sound or no sound at all.

 

4. Fixes the problem of not being able to receive MMS when in standby mode.

 

5. When launching music via the Music tab on TouchFLO 3D, the sound may intermittently turn off for a second and come back on.

 

link

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό καλό είναι να έχουμε πάρει ένα καλό backup της PIM πληροφορίας μας (sms, επαφές, calendar, κτλ) πριν κάνουμε το update.

 

Πειράζει να κανουμε restore κάποια πράγματα απο το sprite?

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2.αντιστοιχα εστειλα κ΄καποιους ηχους κ΄mp3 κ΄τους βρισκω,μπορω νατους βαλω σαν ηχους επαφης?

 

/Internal Storage/My Documents/ (kai meta opou theleis)

 

4.τι πρεπει να προσεξω σαν νεος κατοχος?

 

Na min exei kamena pixel, na baleis apo tin prwti stigmi screen protector kai na mi sou kanei tipota paraksenes kitriniles i othoni se lefko fonto.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

και όμως γίνεται ΧΩΡΙΣ έξτρα πληκτρολόγιο!!!

ο WWE ROM έχει ενσωματωμένο ελληνικό πληκτρολόγιο και όντως υποστηρίζει 160 χαρακτήρες στα SMS...

το μόνο που δεν έχει το ενσωματωμένο ελληνικό πληκτρολόγιο είναι τα γράμματα με τόνους (ή τουλάχιστον δεν τα έχω βρει εγώ), αλλά αυτό δε νομίζω ότι είναι και τόσο σημαντικό....

ήταν νομίζω μια ευχάριστη έκπληξη... :)

Σας δίνει εσάς επιλογή στα πληκτρολόγια για να γράφετε Ελληνικά; Για κάποιο λόγο δεν την βλέπω αυτή την επιλογή! Ξαναπέρασα και την ROM αλλά και πάλι τίποτα!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν τα ελληνικά!!! Τρεχατεεεεεεε!!!

 

http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=9495

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...