Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Den einai aksiopisto na stirizesai stin endeiksi tis kathe syskevis gia na bgaleis symperasmata. Dokimase kai me ta dyo na kaneis 3G klisi me tin idia SIM kai tha apofantheis gia tin dynami tou simatos tis kathe mias.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε μένα πάντως ειναι παντού το ίδιο με την μπαταρία, όταν έβαλα κάρτα Κοτέ με HSDPA που βρισκει έκανε κανα 2 επανεκκινήσεις...
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως ειναι παντού το ίδιο με την μπαταρία, όταν έβαλα κάρτα Κοτέ με HSDPA που βρισκει έκανε κανα 2 επανεκκινήσεις...

 

 

ela? de se katalava :wacko:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

"Auto" ειναι. Αυτο που θελω να πω ειναι οτι ειτε ειναι "χαλασμενο" το κινητο και δεν πιανει καλα 3η γενια. Εννοω η ευαισθησια που εχει σαν τηλεφωνο

 

Η το Νοκια ειναι μουφα.

 

Λογικα Το μονο που μπορω να κανω ειναι να παρω το diamond του φιλου μου και να του βαλω κοσμοτε και να δω εαν ειναι το σημα το ιδιο με το δικο μου.....

 

Έχεις κάρτα SIM τρίτης γενιάς?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σε μένα πάντως ειναι παντού το ίδιο με την μπαταρία, όταν έβαλα κάρτα Κοτέ με HSDPA που βρισκει έκανε κανα 2 επανεκκινήσεις...

 

Αλήθεια... τι θες να πεις; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. φιλος εχει παρει το diamond απο vodafone ελλαδας ηοποια όμως εφερε το τηλ. απ αγγλια διοτι εδω δεν υπηρχε ακομη. η συσκευη εχει

ROM: 1.37.405.1 WWE

Radio V: 1.00.25.03

Στη συσκευή εχω περασει στην internal storage το destinator 7. μετα απο πολυ ψαξιμο διαπιστωσα οτι μολις το τηλεφωνο ειναι ανοιχτο ως τηλεφωνο δηλαδη εχω σημα κανονικα το destinator κολλαει στην αρχικη οθονη και δεν ανοιγει. μολις απενεργοποιησω το τηλεφωνο (συσκευη ανοιχτη τηλεφωνο κλειστο) το destinator λειτουργει κανονικα. και προσπαθω να καταλαβω γιατι συμβαινει αυτο. μηπως εχει τυχει σε κανεναν? μηπως καποιος εχει καποια εμπειρια και ξερει τη λυση?

μια σκεψη που εκανα ειναι μηπως η vodafone εχει κανει καμια λαδια και εχει κλειδωσει το τηλ ωστε να δουλευει ως gps Μονο με google maps μεσω internet ωστε να μπορει να εισπρατει.

δεν ξερω ρε παιδια τι να πω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στη συσκευή εχω περασει στην internal storage το destinator 7. μετα απο πολυ ψαξιμο διαπιστωσα οτι μολις το τηλεφωνο ειναι ανοιχτο ως τηλεφωνο δηλαδη εχω σημα κανονικα το destinator κολλαει στην αρχικη οθονη και δεν ανοιγει. μολις απενεργοποιησω το τηλεφωνο (συσκευη ανοιχτη τηλεφωνο κλειστο) το destinator λειτουργει κανονικα. και προσπαθω να καταλαβω γιατι συμβαινει αυτο. μηπως εχει τυχει σε κανεναν? μηπως καποιος εχει καποια εμπειρια και ξερει τη λυση?

 

Είσαι σίγουρος ότι χρησιμοποιείς την τελευταία έκδοση v7.0.0.588.11;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Θέλω να πάρω το diamond αλλα θα ήθελα τα φώτα των κατοχων του πρώτα.1) Με ανησηχουν οι λείες επιφάνειές του.Πώς τα πάει απο γρατζουνιές? 2)Κάρτα μνήμης δέχεται ή μένουμε στα ενσωματωμένα 4GB?

Γενικά είμαι ανάμεσα στο diamond και στο touch 3G χωρίς να με ενδιαφέρει η χρηματική διαφορα τους.

Περιμένω τα φώτα σας για να προχωρήσω σε αγορα;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1) Με ανησηχουν οι λείες επιφάνειές του.Πώς τα πάει απο γρατζουνιές?

 

Se genikes grammes mia xara. Einai apo tis syskeves bebaia pou theloun prosoxi. Perissotero tha se enoxlisoun oi daxtylies se oli tin epifaneia tis syskevis.

 

2)Κάρτα μνήμης δέχεται ή μένουμε στα ενσωματωμένα 4GB?

 

Den dexetai karta mnimis. Afto einai ena meionektima sxetika me to 3G. Exei omws VGA othoni enw to 3G QVGA. Analoga me tis apaitiseis kai tis anagkes sou... dialegeis kai pairneis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.μπορει καποιος να μου πει γιατι σεν μπορω να δω στην οθονη τα θεματα που περναω.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλημερα σε ολους.μπορει καποιος να μου πει γιατι σεν μπορω να δω στην οθονη τα θεματα που περναω.

 

Pws ta pernas? :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. φιλος εχει παρει το diamond απο vodafone ελλαδας ηοποια όμως εφερε το τηλ. απ αγγλια διοτι εδω δεν υπηρχε ακομη. η συσκευη εχει

ROM: 1.37.405.1 WWE

Radio V: 1.00.25.03

Στη συσκευή εχω περασει στην internal storage το destinator 7. μετα απο πολυ ψαξιμο διαπιστωσα οτι μολις το τηλεφωνο ειναι ανοιχτο ως τηλεφωνο δηλαδη εχω σημα κανονικα το destinator κολλαει στην αρχικη οθονη και δεν ανοιγει. μολις απενεργοποιησω το τηλεφωνο (συσκευη ανοιχτη τηλεφωνο κλειστο) το destinator λειτουργει κανονικα. και προσπαθω να καταλαβω γιατι συμβαινει αυτο. μηπως εχει τυχει σε κανεναν? μηπως καποιος εχει καποια εμπειρια και ξερει τη λυση?

μια σκεψη που εκανα ειναι μηπως η vodafone εχει κανει καμια λαδια και εχει κλειδωσει το τηλ ωστε να δουλευει ως gps Μονο με google maps μεσω internet ωστε να μπορει να εισπρατει.

δεν ξερω ρε παιδια τι να πω

 

ανοιξε το φακελο του destinator και σβησε το smsmodule.dll,λογικα θα εισαι ενταξει.μαλλον ειναι κρυθο αρχειο αυτο.

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω ενα προβληματακι, στις ρυθμισεις του tf3d εχω τικαρισμενη την επιλογη ''ενεργοποιηση ηχου κατα τη κυλιση και μετατοπιση με το δαχτυλο'' αλλα δεν ακουω απολυτως τιποτα υπαρχει καποια λυση?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα παιδια εχω ενα προβληματακι, στις ρυθμισεις του tf3d εχω τικαρισμενη την επιλογη ''ενεργοποιηση ηχου κατα τη κυλιση και μετατοπιση με το δαχτυλο'' αλλα δεν ακουω απολυτως τιποτα υπαρχει καποια λυση?

 

Afto pou anaferesai den einai rythmisi gia to TF3D alla gia to TouchFlo, diladi tin kilisi tou menou sta programmata, sta settings ktl.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Afto pou anaferesai den einai rythmisi gia to TF3D alla gia to TouchFlo, diladi tin kilisi tou menou sta programmata, sta settings ktl.

αν εννοεις οταν κυλαμε με το δαχτυλο το μενου εκει δεν εχω καθολου ηχο

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αν εννοεις οταν κυλαμε με το δαχτυλο το μενου εκει δεν εχω καθολου ηχο

 

Oxi sto TF3D. Otan pas gia paradeigma sto Start -> Programs kai syreis me to daxtylo panw-katw, otan exeis energopoiimeni tin en logw epilogi... tha exeis ixo.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
xexe ξαναπεστο μια

 

Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να το γράψω με ελληνικούς χαρακτήρες τώρα που ήρθα στο PC μου. Είναι κάτι που δεν γίνεται κατανοητό στην παραπάνω μου πρόταση;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το εχω στην θηκη στην ζωνη. Οταν το βγαζω και κανω την κινηση να το σηκωσω μου κλεινει την κληση. Δηλαδη ο αλλος νομιζει οτι του εκλεισα στα μουτρα. Πρεπει να το γυρισω σιγα σιγα... για να απαντησω.....
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Se genikes grammes mia xara. Einai apo tis syskeves bebaia pou theloun prosoxi. Perissotero tha se enoxlisoun oi daxtylies se oli tin epifaneia tis syskevis.

 

 

 

Den dexetai karta mnimis. Afto einai ena meionektima sxetika me to 3G. Exei omws VGA othoni enw to 3G QVGA. Analoga me tis apaitiseis kai tis anagkes sou... dialegeis kai pairneis.

 

tnx athanaso77

Link to comment
Share on other sites

Se genikes grammes mia xara. Einai apo tis syskeves bebaia pou theloun prosoxi. Perissotero tha se enoxlisoun oi daxtylies se oli tin epifaneia tis syskevis.

 

Όχι αν βάλεις το screen protector της brando!;)

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

ΕΠειδή η πίσω επιφάνεια είναι λιγο χρησιμοποιημένη, εννοώ το καπάκι που μπορούμε να βρούμε ανταλλακτικό και να έρθει με αντικαταβολή για το κινητό?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...