Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2. εχω το destinator 7 εγκατεστημενο στη καρτα λειτουργει αλλα πανω στην εθνικη με 140χλμ χανει το σημα και δεν ξαναερχεται παρα μονο ανα κανω ανζητηση gps και μου δειξει οτι ειναι συνδεδεμενο με το gps και αυτο παλι δεν ειναι σιγουρο. επισης ενω εχω κανει update to quick gps μου λεει οτι τα αρχεια εχουν ληξει και πρεπει να ξανακανω update.

 

140 χλμ..?? πόσο τρέχεις..πλάκα κάνω εε!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια μια εφαρμογη μου ζητησε να εχω εγκατεστημμενο το microsoft eMbedded visual basic , για κινητα..

 

που μπορω να το βρω , να το κατεβασω ??

Link to comment
Share on other sites

μολις απεκτησα το διαμαντακι μου αυτο που με ξενερωσε λιγακι ειναι οτι μου φερανε το ασπρο δε το ειδε ο πατερας μου οταν του το δωσανε αλλα δε πειραζει καλο ειναι και το ασπρουλι
Link to comment
Share on other sites

Έλα ??? Το πήρες άσπρο ?? Ωραίο είναι βρε. Ανέβασε καμιά φώτο να δούμε πως είναι.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

καποια στιγμη θα ανεβασω ρε παιδια στις επαφες μου τα τηλεφωνα δεν τα δειχνει ολοκληρα πρεπει να πατησω στη καθε επαφη για να το δω ολοκληρο καπου παμε να ρυθμισουμε τα γραμματα να ειναι πιο μικρα για να φαινονται ολοκληρα αλλα δε το βρηκα ξερει κανεις που ειναι ?

εχω ακομα αλλη μια απορια εβαλα μια φωτο στο internal storage και οταν την ανοιγω απο τα προγραμματα στις εικονες μου οταν γυρναω το κινητο οριζοντια δεν κανει μεγεθυνση για ποιο λογο ?

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος ειδημων διαβαζει ας με βοηθησει γιατι με ζωσανε τα φιδια...πηγα να του βαλω το τελευταιο ραδιο απο το xda κ το ετρεξα απο την μνημη αποθηκευσης οπως λεει εδω...

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2707841&postcount=4035

κ κοιταχτε τι μου συνεβει αφου τελειωνει η διαδικασια γραφει αυτο...radio v2-rsa fail and update terminate-update fail ..κ μετα απο ρεσετ μπαινει σε μπουτλοαντερ κ γραφει αυτο

PSOC-DIAM STAGE_PVT v0x30 upgrade rom code error please try again

κ μενει εκει στην οθονη με τα 4 χρωματα...ουτε το hard reset βοηθησε...καμμια ιδεεα η να το κλαψω?

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή για scroll όπως στο iPhone;; και κάποια εφαρμογή για zoom με τον τρόπο που γίνεται στο iPhone;;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αν καποιος ειδημων διαβαζει ας με βοηθησει γιατι με ζωσανε τα φιδια...πηγα να του βαλω το τελευταιο ραδιο απο το xda κ το ετρεξα απο την μνημη αποθηκευσης οπως λεει εδω...

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2707841&postcount=4035

κ κοιταχτε τι μου συνεβει αφου τελειωνει η διαδικασια γραφει αυτο...radio v2-rsa fail and update terminate-update fail ..κ μετα απο ρεσετ μπαινει σε μπουτλοαντερ κ γραφει αυτο

PSOC-DIAM STAGE_PVT v0x30 upgrade rom code error please try again

κ μενει εκει στην οθονη με τα 4 χρωματα...ουτε το hard reset βοηθησε...καμμια ιδεεα η να το κλαψω?

οπως εισαι σε bootloader αν τρεξεις την ρομ που φορουσες δεν φτιαχνει;
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό θα πρότεινα ... Δοκίμασε να τρέξεις την ΡΟΜ που φορούσες και πες μας τι έγινε.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις κανεναν καλο τροπο να καθαριζω αυτο το screen protector που εχει μεσα στη συσκευασια γιατι μου γινεται χαλια συνεχεια ?

και επισης θα ηθελα να μου προτεινετε καποιον καλο browser

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό θα πρότεινα ... Δοκίμασε να τρέξεις την ΡΟΜ που φορούσες και πες μας τι έγινε.

 

ολα αυτα τα επαθα διοτι δεν μου ετρεχε το custom RUU απο το πισι...τελικα μου ελειπε το net.framework που το κατεβασα κ οπως ηταν το κινητο σε bootloader το αναγνωρισε κ περασα αλλο ραδιο...ευτυχως....σας ευχαριστω,,

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή για scroll όπως στο iPhone;; και κάποια εφαρμογή για zoom με τον τρόπο που γίνεται στο iPhone;;

 

τίποτα;;:O:O

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ξερει κανεις κανεναν καλο τροπο να καθαριζω αυτο το screen protector που εχει μεσα στη συσκευασια γιατι μου γινεται χαλια συνεχεια ?

και επισης θα ηθελα να μου προτεινετε καποιον καλο browser

οταν λες χαλια;απο την εξωτερικη μερια;για browser θα σου ελεγα να δεις τον netfront καλυτερος κατα την γνωμη μου απο τον οπερα
Link to comment
Share on other sites

οταν λες χαλια;απο την εξωτερικη μερια;για browser θα σου ελεγα να δεις τον netfront καλυτερος κατα την γνωμη μου απο τον οπερα

 

απο την εσωτερικη μου εχει γινει και οταν το πλενω και παλι δυσκολευομαι να μη τη λερωσω μετα και επισης δεν μου εφαρμοζει τελεια φαινονται κατι σαν κοιλιδες αερα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πέρασα το Second Today με επιτυχία.Αλλά έχω χαθεί λίγο.Πως βάζουμε wallpaper;

 

Edit: Ορίζω ένα wallpaper απο τα settings του second today και μπαίνει και στο κανονικό.:(

Link to comment
Share on other sites

απο την εσωτερικη μου εχει γινει και οταν το πλενω και παλι δυσκολευομαι να μη τη λερωσω μετα και επισης δεν μου εφαρμοζει τελεια φαινονται κατι σαν κοιλιδες αερα

 

θα παρεις το μεταλλικο μερος ενος usb και θα σπρωξεις τις φουσκαλες προς τα εξω

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

ο netftont υποστηριζει τη λειτουργια του ανιχνευτη κινησης; οταν γυρναω οριζοντια το κινητο δεν αλλαζει η οθονη σε οριζοντια διαταξη
Link to comment
Share on other sites

Το igo8 σας δουλευει κανονικα; Εχω κατεβασει τρια διαφορετικα και σε ολα κανει ενα ενοχλητικο θορυβο καθε δευερολεπτο.

Το κανει ομως μονο στο DIAMOND γιατι σ'ενα PDA που εχω δεν το κανει.

Μηπως υπαρχει καποια ειδικη εκδοση για το τηλεφωνο μας.

Οποιος ξερει κατι ας βοηθησει.Ευχαριστω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

γειας ρε παιδια πηρα τελικα το διαμαντι......ικανοποιητικο μπορω να πω......μονο η οθονη αμα ηταν λιγο πιο καλη τοτε δν 8α ειχε προβλημα σε τπτ (εννοω στην ανταποκριση του touch)

κατι αλλο μηπως ξερει κανεις πως γινεται να διχνει στις επαφες μονο του τηλεφωνου η της καρτας ΣΙΜ.....γιατι μου βγαζει της σιμ του τηλεφωνου κ του ΜSN ολα μαζι κ γινεται Ο χαμος......

 

αυτα προς το παρων

περιμενω απαντιση!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πέρασα το Second Today με επιτυχία.Αλλά έχω χαθεί λίγο.Πως βάζουμε wallpaper;

 

Edit: Ορίζω ένα wallpaper απο τα settings του second today και μπαίνει και στο κανονικό.:(

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=447504 δες καλυτερα αυτο.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος ειδημων διαβαζει ας με βοηθησει γιατι με ζωσανε τα φιδια...πηγα να του βαλω το τελευταιο ραδιο απο το xda κ το ετρεξα απο την μνημη αποθηκευσης οπως λεει εδω...

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2707841&postcount=4035

κ κοιταχτε τι μου συνεβει αφου τελειωνει η διαδικασια γραφει αυτο...radio v2-rsa fail and update terminate-update fail ..κ μετα απο ρεσετ μπαινει σε μπουτλοαντερ κ γραφει αυτο

PSOC-DIAM STAGE_PVT v0x30 upgrade rom code error please try again

κ μενει εκει στην οθονη με τα 4 χρωματα...ουτε το hard reset βοηθησε...καμμια ιδεεα η να το κλαψω?

Οι τελευταιες radio που τις πηραν απο το HD δεν δουλευουν σε ολα τα diamond... μην πανικοβαλεσαι... δεν εχει παθει τιποτα... τρεξε κατι αλλο στο bootloader που ειναι.. (πχ ενα hardSPL @olinex) και θα κανει hard reset η συσκευη...

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησα μια περιεργη συμπεριφορα στο wifi αλλα δε ξερω αν ειναι συμτωση οσες φορες το εχω βαλει να ψαξει δικτυα οταν βρισκει δικτυο χωρις ασφαλεια για να συνδεθω και παταω συνδεση μετα μου εμφανιζει μονο τα δικτυα που εχουν ασφαλεια και δε με συνδεει στα χωρις ασφαλεια γιατι αυτο?
Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους.τα θεματα σε ποιο φακελο τα περναω για να μπορει ν τα δει το touch daiamond και το magicall επισης???

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζετε τιποτα για το ποτε θα βγει αναβαθμιση για το diamond;

 

Αν εννοεις ρομ ==> http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=11752

:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...