Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτο το πραγμα με τα wm δεν το καταλαβα ποτε !! να κανεις install κατι και να διαλυει αλλα 5 πραγματα. εγω εβαλα χτες το Pocket weather κ μου ριμαξε τα fonts !! ευτυχως γλυτωσα το hard reset !!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.εχω περασει στο td ενα θεμα και την εφαρμογη MagiCall. αλλα δεν τα βλεπει το τηλεφωνο γιατι????

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

ok, σβήνω όλα τα μμσ και βγάζω και 1-2 πραγμαάκια που έχω βάλει τελευταία μήπως και... :(

 

Κρίμαι γιατί έκανα πρόσφατα hard reset...

:)
Link to comment
Share on other sites

χρειάζεται να γίνει delete και ένα dll. δε θυμάμαι ακριβώς πώς το λένε. θα το δω και θα σας πω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά...

Χρησιμοποιώ το mToday για να έχω δεύτερη today screen.

Έχω εγκαταστήσει το Battery status (HomeScreen_PlusPlus_UI_cab) για να μπορώ να ελέγχω τον χρόνο εξερχόμενων κλήσεων.

Όταν έχω ανενεγό το ΤF 3d, το battery status δουλεύει οκ.

Όταν έχω όμως ενεργό το TF 3d, ο μετρητής κλήσεων δεν λειτουργεί. Δεν μετράει δηλαδη τον χρόνο των εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων. Μετράει όμως κανονικά τα SMS !!! (πράγμα που σημαίνει οτι το πρόγραμμα τρέχει κανονικά στο παρασκήνιο ακόμη και όταν είναι ενεργοποιημένο το TF3d).

Μήπως γνωρίζεται τί φταίει;

 

Γενικά, χρησιμοποιώ δεύτερη today screen μόνο για το Battery status. Υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα να μετράει εξερχόμενες κλήσεις, και να συνεργάζεται με το TF3D;

 

Ευχαριστώ

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά...

Χρησιμοποιώ το mToday για να έχω δεύτερη today screen.

Έχω εγκαταστήσει το Battery status (HomeScreen_PlusPlus_UI_cab) για να μπορώ να ελέγχω τον χρόνο εξερχόμενων κλήσεων.

Όταν έχω ανενεγό το ΤF 3d, το battery status δουλεύει οκ.

Όταν έχω όμως ενεργό το TF 3d, ο μετρητής κλήσεων δεν λειτουργεί. Δεν μετράει δηλαδη τον χρόνο των εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων. Μετράει όμως κανονικά τα SMS !!! (πράγμα που σημαίνει οτι το πρόγραμμα τρέχει κανονικά στο παρασκήνιο ακόμη και όταν είναι ενεργοποιημένο το TF3d).

Μήπως γνωρίζεται τί φταίει;

 

Γενικά, χρησιμοποιώ δεύτερη today screen μόνο για το Battery status. Υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα να μετράει εξερχόμενες κλήσεις, και να συνεργάζεται με το TF3D;

 

Ευχαριστώ

Βαλε αυτο πολυ καλυτερο:)

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιω το δεστινατορ απο το καλοκαιρι αγορασμενο απο το πλαισιο εχ8εσ που ιθελα να ψαξω μια οδο που δεν την εβρησκα στα αποθηκευμενα του δεστ ειδα οτι το πληκτρολογιο δεν ειναι ελληνικα τιποτα ουτς για δειγμα το εψαξα στις ρυθμισεις αλλα δεν βρηκα τιποτα τι μπορω να κανο που να εχει ελληνικα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιω το δεστινατορ απο το καλοκαιρι αγορασμενο απο το πλαισιο εχ8εσ που ιθελα να ψαξω μια οδο που δεν την εβρησκα στα αποθηκευμενα του δεστ ειδα οτι το πληκτρολογιο δεν ειναι ελληνικα τιποτα ουτς για δειγμα το εψαξα στις ρυθμισεις αλλα δεν βρηκα τιποτα τι μπορω να κανο που να εχει ελληνικα
Μήπως κατα λάθος πάτησες το κουμπάκι που έχει κάτω δεξιά και ακριβώς αριστερά από το βελάκι μπρος τα πίσω και το πήγες σε άλλο είδος γραφής; Αν είναι αυτό δοκίμασε να ξαναπατήσεις αυτό το κουμπί ώσπου να σου βγάλει πάλι ελληνικά.
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

χρειάζεται να γίνει delete και ένα dll. δε θυμάμαι ακριβώς πώς το λένε. θα το δω και θα σας πω.
Για τον xenos αφού σβήσεις τα mms σβήσε και τον φάκελο Destinator Technologies που βρίσκεται στο My Device\My Documents\

 

Και αυτό που λέει ο CarpeNoctum κάτι μου λέει αλλα δεν θυμάμαι και εγώ. Οπως επίσης δοκίμασε να ξαναπεράσεις ένα άλλο destcore.dll αν δεν ήταν αυθεντικό το Destinator που έχεις. Αν δεν είναι αυθεντικό το Destinator πες το να σου δώσουμε destcore.dll

Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

To smsmodule.dll σβήσε από το φάκελο του Destinator (κράτα το για καλό και για κακό ένα backup κάπου όμως). Αυτό δημιουργεί το πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

To smsmodule.dll σβήσε από το φάκελο του Destinator (κράτα το για καλό και για κακό ένα backup κάπου όμως). Αυτό δημιουργεί το πρόβλημα.
Σωστός αυτό είναι. Πάντως εγώ με την έκδοση 7 που έχω βάλει δεν έχω κανένα πρόβλημα από αυτά που είχα με τα κολήματα και τα mms κτλ. όταν είχα την έκδοση 6.
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς στο μηχάνημά μας την έκδοση 8 του destinator;
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να σβήσεις όλα τα mms που έχεις στο κινητό. Ειδικά αν είναι η έκδοση 6 του destinator. Να τα σβήσεις εντελώς δηλαδή να τα σβήσεις και από τα deleted items (το καλάθι).

 

Τελικά σβήνοντας όλα τα μμσ, όλα οκ! :)

 

(7.κατι είναι η έκδοση)

:)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. έχω βάλει το Pcm keyboard ωστόσο το index στη δεξια πλευρα στην οθονη παραμενει σε αγγλικο mode. ως αποτελεσμα αν κανω αναζητηση με το index για να παω σε μια επαφη δεν γινεται διοτι δεν εχω επαφες σε αγγλικα. υπαρχει καποιος τροπος να αλλαξουμε και το Index και να κανουμε αναζητηση σε ελληνικο mode?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά σβήνοντας όλα τα μμσ, όλα οκ! :)

 

(7.κατι είναι η έκδοση)

 

Πήγαινε και σβήσε από το φάκελο του Destinator το SMSModule.dll και είσαι οκ. Αν δεν το βλέπεις ωάλε να φαίνονται και τα κρυφά αρχεία. Έτσι δε θα έχεις πρόβλημα όταν σου ξανάρθει MMS.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε και σβήσε από το φάκελο του Destinator το SMSModule.dll και είσαι οκ. Αν δεν το βλέπεις ωάλε να φαίνονται και τα κρυφά αρχεία. Έτσι δε θα έχεις πρόβλημα όταν σου ξανάρθει MMS.

 

Μπραβο βοηθησες και εμενα :)

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!ηθελα να με ενημερωσει καποιος που εχει το skype for mobile στο διαμαντακι του αν δουλευει.θα ηθελα να μαθω εντυπωσεις και για το αν δημιουργει λειτουργικα καποιο προβλημα στο διαμαντι μας.σας ευχαριστω,περιμενω τισ πληροφοριες σας!
Link to comment
Share on other sites

Όσο είχα το διαμάντι το skype δούλευε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα. Το μόνο που δεν κάνει είναι βίντεο κλήσεις εκμεταλλευόμενο την μπροστινή κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

Όσο είχα το διαμάντι το skype δούλευε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα. Το μόνο που δεν κάνει είναι βίντεο κλήσεις εκμεταλλευόμενο την μπροστινή κάμερα.

 

η τελευταια του εκδοση ειναι η 2.2.0.45?αυτη χρησιμοποιουσες φιλε μου?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...