Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

(Φαντάζομαι δεν έχεις ελληνική συσκευή της ACE Hellas έτσι;)

 

Δες εδώ:

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=9234

 

Και ειδικά το πρώτο ποστ.

Eλληνικη συσκευη της ACE εχω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τότε αν γράφεις ΚΕΦΑΛΑΙΑ με το ελληνικό πληκτρολόγιο δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά κι από μένα!

 

Κατά ένα περίεργο τρόπο, σβήστηκαν οι επαφές μου από το κινητό και ο συγχρονισμός δε δουλεύει! Ενώ μέχρι προχτές και για τρεις μήνες που το έχω όλα δούλευαν ρολόι. :wacko:

Βέβαια, τώρα που λέω ρολόι, έβαλα το Chronos για να έχω και χρονόμετρο και αντίστροφη μέτρηση. Νομίζετε ότι μπορεί να μου δημιούργησε πρόβλημα αυτό;

 

Ευχαριστώ και για όλες τις προηγούμενες σελίδες πληροφοριών! :clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά κι από μένα!

 

Κατά ένα περίεργο τρόπο, σβήστηκαν οι επαφές μου από το κινητό και ο συγχρονισμός δε δουλεύει! Ενώ μέχρι προχτές και για τρεις μήνες που το έχω όλα δούλευαν ρολόι. :wacko:

Βέβαια, τώρα που λέω ρολόι, έβαλα το Chronos για να έχω και χρονόμετρο και αντίστροφη μέτρηση. Νομίζετε ότι μπορεί να μου δημιούργησε πρόβλημα αυτό;

 

Ευχαριστώ και για όλες τις προηγούμενες σελίδες πληροφοριών! :clap:

Αν το πρόβλημα εμφανίστηκε μετά το πέρασμα αυτής της εφαρμογής τότε δεν αποκλείεται. Βγάλε την εφαρμογή και ξαναδοκίμασε να συγχρονίσεις αλλά πάρε ένα Backup το Pst από το Outlook για να μην πάει και τις σβήσει και από κει και μετά ψάχνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Την έβγαλα αλλά έχω πρόβλημα με το Windows Mobile Device Center.

Με το που συνδέσω το κινητό μου βγάζει δύο επιλογές, όπως σε όλους.

Το ActiveSync και το Μονάδα δίσκου. Όταν επιλέξω το πρώτο, όπως έκανα πάντα, μου βγάζει ERROR στο Windows Mobile Device Center.

 

Και το Windows Mobile Device Center απεγκατέστησα και εγκατέστησα ξανά αλλά πάλι τα ίδια! Έχω Vista.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δεύτερο pc/laptop? Αν ναι τότε backup από το πρώτο Pc το pst του outlook και πέρασμα στο δεύτερο. Εγκατάσταση του Activesync ή Windows Mobile Device Center ανάλογα αν το δεύτερο έχει xp ή vista και προσπάθησε να συγχρονίσεις ξανά στο δεύτερο pc.

 

Αλλά πρώτα για πες λίγο τι error (νούμερο) σου βγάζει στο pc γιατί έχω μια υποψία.

Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο του ERROR που θα το βρω;

Μου το γράφει κάτω αριστερά που έγραφε το "Έγινε σύνδεση".

Link to comment
Share on other sites

Εκεί δεν αναφέρει και το νούμερο? Αν δεν είναι εκέι τότε άνοιξε το εικονίδιο από το tray και κοίτα στο παράθυρο να δεις αν το γράφει.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω διαμαντι ελληνικο μαλλον ειναι η ελληνικη η ρομ για να κανεις ελαχιστοποιηση ειναι απο τη ρομ νομιζω.....ε? αν βαλω αλλη ελληνικη ρομ 8α χασω τα παντα????αξιζει η να το αφησω ετσι οπως ειναι?8α δω βελτιοση του κινητου???
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω διαμαντι ελληνικο μαλλον ειναι η ελληνικη η ρομ για να κανεις ελαχιστοποιηση ειναι απο τη ρομ νομιζω.....ε? αν βαλω αλλη ελληνικη ρομ 8α χασω τα παντα????αξιζει η να το αφησω ετσι οπως ειναι?8α δω βελτιοση του κινητου???

Φίλε δεν κατάλαβα τίποτα. Δεν το κάνεις λίγο πιο λιανά;

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το ξανακάνω για να δω το νούμερο και δούλεψε!

Μόνο για να "φάω" μια ώρα στο ψάξιμο και να μου ανέβει η πίεση ήτανε;

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το ξανακάνω για να δω το νούμερο και δούλεψε!

Μόνο για να "φάω" μια ώρα στο ψάξιμο και να μου ανέβει η πίεση ήτανε;

Windows my friend.. Windows... :lol: Γι αυτό έχουμε συνηθίσει όταν έχουμε ένα πρόβλημα να τραβάμε 5-6 soft reset και 5-6 επανεκκινήσεις στο pc.. Ποτέ δεν ξέρεις με τι θα διορθωθεί το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Κι ύστερα μου λένε, δεν υπάρχει Θεός!

Βρε υπάρχει και ασχολείται με μας!

 

Δε μου λές φίλε μου κι ένα άλλο πρόγραμμα για ξυπνητήρι, χρονόμετρο κλπ σαν το Chronos να μην το ξαναβάλω;

Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia ua yuela na moy pitai ti gnomh sas to kinhto giati endiaferome na to agoraso kainoyrgio h metaxhrismeno kai ti timh ua to bro se metaxismeno eyxaristo poli.
Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε το ptravelarm

 

Το είχα βάλει και αυτό και δε με ικανοποίησε. Έχω δοκιμάσει πολλά προγράμματα τόσο καιρό τώρα και μόνο στο Chronos βρήκα και ένα πολύ καλό slideshow.

 

Σ'ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο XDA και κάνε ένα search για alarm και stopwatch και θα βρεις ένα σωρό.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω ένα πρόβλημα με το destinator και τρώει κολλήματα. Θέλω να το αντιγράψω πάλι στην μνήμη, αλλα πως γίνεται να μην χάσω αυτά που έχω βάλει εγώ? (αγαπημένα, home, κλπ) :worry:
:)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω ένα πρόβλημα με το destinator και τρώει κολλήματα. Θέλω να το αντιγράψω πάλι στην μνήμη, αλλα πως γίνεται να μην χάσω αυτά που έχω βάλει εγώ? (αγαπημένα, home, κλπ) :worry:

Αυτά που θες βρίσκονται στο φάκελο User Data τον οποίο και μπορείς να κρατήσεις. Ελπίζω όταν λες οτι θα αντιγράψεις στη μνήμη εννοείς την Internal Storage (τα 4gb δηλαδή).

 

Και πριν κάνεις οτιδήποτε, δε μας λες ποιά έκδοση του Destinator έχεις και τι κολλήματα αντιμετωπίζεις;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τις τελευταιες δυο μερες ενω κανει ανανεωση στον καιρο κανονικα σε ολες τις πολεις στον Πειραια δεν μπορει να κανει, ξερει κανεις τιποτα, εχει καποιο προβλημα το site του καιρου?
ΠΑΟΚ παντου!!!!
Link to comment
Share on other sites

Και πριν κάνεις οτιδήποτε, δε μας λες ποιά έκδοση του Destinator έχεις και τι κολλήματα αντιμετωπίζεις;

 

Έκδοση:??? (πως να το δω αφού δεν δουλεύει?)

 

Βασικά δούλευε μια χαρά ως τώρα, δεν ξέρω τι έπαθε. Μόλις το ανοίγω μου δείχνει την κινεζούλα και φορτώνει τα "βελάκια". Σταματάει και δεν φορτώνει και το τελευταίο και μετα παγώνει η συσκευή. Πατάω το "home", πάει κανονικά αλλά δεν μπορώ να πατήσω οτιδήποτε άλλο εκτός από το interface του touchflo. :confused: (όπως έναρξη κλπ)

 

Μετά μόνο με soft reset επανέρχεται. Τι μλκια έχει παίξει δεν μπορώ να καταλάβω... :(

:)
Link to comment
Share on other sites

Έκδοση:??? (πως να το δω αφού δεν δουλεύει?)

 

Βασικά δούλευε μια χαρά ως τώρα, δεν ξέρω τι έπαθε. Μόλις το ανοίγω μου δείχνει την κινεζούλα και φορτώνει τα "βελάκια". Σταματάει και δεν φορτώνει και το τελευταίο και μετα παγώνει η συσκευή. Πατάω το "home", πάει κανονικά αλλά δεν μπορώ να πατήσω οτιδήποτε άλλο εκτός από το interface του touchflo. :confused: (όπως έναρξη κλπ)

 

Μετά μόνο με soft reset επανέρχεται. Τι μλκια έχει παίξει δεν μπορώ να καταλάβω... :(

Δοκίμασε να σβήσεις όλα τα mms που έχεις στο κινητό. Ειδικά αν είναι η έκδοση 6 του destinator. Να τα σβήσεις εντελώς δηλαδή να τα σβήσεις και από τα deleted items (το καλάθι).
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Έκδοση:??? (πως να το δω αφού δεν δουλεύει?)

 

Βασικά δούλευε μια χαρά ως τώρα, δεν ξέρω τι έπαθε. Μόλις το ανοίγω μου δείχνει την κινεζούλα και φορτώνει τα "βελάκια". Σταματάει και δεν φορτώνει και το τελευταίο και μετα παγώνει η συσκευή. Πατάω το "home", πάει κανονικά αλλά δεν μπορώ να πατήσω οτιδήποτε άλλο εκτός από το interface του touchflo. :confused: (όπως έναρξη κλπ)

 

Μετά μόνο με soft reset επανέρχεται. Τι μλκια έχει παίξει δεν μπορώ να καταλάβω... :(

 

Μου έκανε κι εμένα ακριβώς ό,τι περιγράφεις, 3 μέρες πριν.

Υποθέτω ότι 2-3 προγραμματάκια που είχα δοκιμάσει, έκαναν τη ζημιά.

Hard reset, δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...