Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν μπορεις να κανεις βιντεοκληση μεσω σκαιπ ουτε κ μεσω windows live messenger αλλα ουτε κ με κανενα αλλον μεσεντζερ...
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δοκίμαζα χθες το youtube.Απο explorer έπαιζαν κανονικά τα βίντεο.Απο Opera οχι.Έψαξα και έβαλα το flashplayer mobile που προτείνετε πιο πίσω.Τα βίντεο έφτιαξαν.Αλλά εγώ θέλησα να του βάλω πιο δύσκολα.Μπήκα στο facebook και συγκεκριμένα στο Pet Society που ανοίγει μόνο με τον τελευταίο flashplayer.Και μου έγραφε πάλι να αναβαθμίσω τον flash player ή αν έχω αναβαθμίσει οτι θέλει java αναβάθμιση.

Οι αναβαθμίσεις αυτές πόσο παλιές είναι και που μπορούμε να βρούμε πιο καινούριες;

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και καλη χρονια !!

να ρωτησω κατι ρε παιδια. χρησιμοποιει κανεις bt ακουστικο me tin version toy panosh?

 

εχω δοκιμασει τρια διαφορετικα bt και τα τρια πανω απο ενα μετρο ο συνομιλιτης μου δεν με ακουει κανει χρουτσ χρουτς. κανεις καμια ιδεα ???

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

εδω και δυο μερες μαζι με ενα φιλο μου προσπαθουμε να το συνδεσουμε στο wifi του σπιτιου μου αλλα τιποτα.εκεινος εχει συνδεσει το δικο του στο σπιτι μου (LG KS20).υπαρχουν καπου οδηγιες ή μυστικα;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρονια πολλα και καλη χρονια!

 

Να ρωτησω κατι;

Με την κατηφορα που εχει παρει η αγγλικη λιρα,εχει στο expansys.uk, diamond με 330 λιρες περιπου που αν κανεις τη μετατροπη ειναι καπου 200 ευρω φτηνοτερα απο το πλαισιο. Επειδη παλιοτερα εχω παρει απο expansys και ειναι αξιοπιστοι, προσπαθησα να κανω μια παραγγελια αλλα πλεον στις επιλογες αποστολης δεν εχει Ευρωπη! (Εχει UK,USA και Rest of world). Αν διαλεξεις Rest of world, σου αφαιρει το ΦΠΑ οποτε δεν ειναι για ευρωπαικη ενωση. Σου δειχνει και ενα μηνυμα να επισκευθεις το expansys.gr οπου εκει το εχει 70 ευρω ακριβοτερα! (παλι φτηνοτερα απο το πλαισιο!).

 

Εχετε καμια ιδεα πως μπορω να κανω την παραγγελια απο εκει;

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι όντως για την ασιατική αγορά τότε δεν θα σε καλύψει η Ace αλλά μόνο η ίδια η Expansys. Αλλά έχεις εγγύηση κανονικά. Απλά θα παιδευτείς λίγο!

 

 

Μιχάλης

απο το ιμει μιας συσκευης πως βλεπουμε χωρα??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδω και δυο μερες μαζι με ενα φιλο μου προσπαθουμε να το συνδεσουμε στο wifi του σπιτιου μου αλλα τιποτα.εκεινος εχει συνδεσει το δικο του στο σπιτι μου (LG KS20).υπαρχουν καπου οδηγιες ή μυστικα;

Τι ρούτερ έχεις;Πως το κλειδώνεις;Με WEP key ή mac adress ή το έχεις ξεκλείδωτο;

Link to comment
Share on other sites

Λεω να βγαλω το touchflo 3d. Τι επιλογες εχω; Πως βαζω πραγματα στο "Σημερα"; Πχ μια συντομευση ενος προγραμματος. Δεν τα εχει ολα τα προγραμματα απο τις επιλογες. Επισης θεμα για να αλλαξω πρεπει να εχω το touchflo 3d;

 

To sbp shell ειναι καλό; Δημιουργει προβληματα;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Λεω να βγαλω το touchflo 3d. Τι επιλογες εχω; Πως βαζω πραγματα στο "Σημερα"; Πχ μια συντομευση ενος προγραμματος. Δεν τα εχει ολα τα προγραμματα απο τις επιλογες. Επισης θεμα για να αλλαξω πρεπει να εχω το touchflo 3d;

 

To sbp shell ειναι καλό; Δημιουργει προβληματα;

 

To sbp shell δεν με βολεψε καθολου,το touch flo ειναι πολυ καλυτερο.ασε που συνεχεια εκλεινε και επρεπε να το ξανατρεχω.

 

Τι ρούτερ έχεις;Πως το κλειδώνεις;Με WEP key ή mac adress ή το έχεις ξεκλείδωτο;

 

εχω της HOL,NET FASTER πρεπει να λεγεται.απο κατω εχει δυο κωδικους ενα MAC και ενα wpakey.χρησιμοποιοντας το wpakey καταφερα και συνεδεσα τον υπολογιστη με το router,το κινητο ομως αρνειται πεισματικα και να φανταστεις οτι προχθες ειχα παει σε μια καφετερια και καταφερα να συνδεθω και με κλειδωμενο router μαλιστα:mad:

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Εαν βάλω το spb shell ελληνικα υποστηριζει; Εαν δεν μου αρεσει απλως το κανω uninstall ή υπαρχει πιθανοτητα να δημιουργησει και πιο "βαθεια" προβλημα;

 

Πριν το κανω Install Να απενεργοποιησω το touchflo 3d?

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους. μετα απο μια μερα με το diamond εχω να παρατηρησω τα εξης:

1. η κυληση για την αναζητηση επαφων ειναι μη βολικη αφου δεν μπορεις να σταματησεις οπου θες και πρεπει καποιες φορες να ψαχνεις με το κεντρικο πληκτρο (διευθυνση).

2. εχω το destinator 7 εγκατεστημενο στη καρτα λειτουργει αλλα πανω στην εθνικη με 140χλμ χανει το σημα και δεν ξαναερχεται παρα μονο ανα κανω ανζητηση gps και μου δειξει οτι ειναι συνδεδεμενο με το gps και αυτο παλι δεν ειναι σιγουρο. επισης ενω εχω κανει update to quick gps μου λεει οτι τα αρχεια εχουν ληξει και πρεπει να ξανακανω update.

3. νοιωθω οτι εχει μια καθυστερηση καποιες φορες παρ'οτι εχω την τελευταια rom

4. Το s/n της συσκευης ειναι της μορφης ΗΤχχχGNxxxx εκανα κανονικα registration στο HTC e-club του ευρωπαικου site.

5. θελω να βαλω τα contacts στο today αλλα δεν μπορω καμια ιδεα κανεις?

6 για το θεμα της μνημης εγω στο τηλ βλεπω storage 82MB και Program 111,2ΜΒ αυτα και τα δυο μαζι ειναι το συνολο της ram ή ειναι ram το ενα και rom το αλλο? sorry αλλα εχω μπερδευτει διοτι λεει ram 192ΜΒ kai ROM256MB αλλα δεν βλεπω τετοια νουμερα

 

ευχαριστω και χρονια πολλα ξανα

Link to comment
Share on other sites

Εαν βάλω το spb shell ελληνικα υποστηριζει; Εαν δεν μου αρεσει απλως το κανω uninstall ή υπαρχει πιθανοτητα να δημιουργησει και πιο "βαθεια" προβλημα;

 

Πριν το κανω Install Να απενεργοποιησω το touchflo 3d?

 

το shell υποσττηριζει ελληνικα.

το shell ειναι ενα προγραμμα οπως ολα το εγκαθηστας και οταν θελεις το τρεχεις,αν θελεις το κλεινεις και επανερχεται το touch flo,αν παλι θελεις το απεγκαθηστας.δεν υπαρχει περιπτωση να σου δημιουργησει κανενα προβλημα.το touch flo δεν το κανεις τιποτα.

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

απο το ιμει μιας συσκευης πως βλεπουμε χωρα??

Δες εδώ https://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr

 

Θα σου βγάλει στο πεδίο Primary market για ποια αγορά προοριζόταν το τηλέφωνο..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα το Htc diamond χθες δωρο, το εβαλα κατω να το ψαξω αλλα περασα μεσα προγραμμα destinator 7 και εκει που ψαχνω για δορυφορους μου λεει οτι δεν βρεθηκε κεραια GPS, απο οτι διαβασα πρεπει να εχει κεραια ετσι δεν ειναι?μπορει να με βοηθησει καποιος?
ΠΑΟΚ παντου!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα το Htc diamond χθες δωρο, το εβαλα κατω να το ψαξω αλλα περασα μεσα προγραμμα destinator 7 και εκει που ψαχνω για δορυφορους μου λεει οτι δεν βρεθηκε κεραια GPS, απο οτι διαβασα πρεπει να εχει κεραια ετσι δεν ειναι?μπορει να με βοηθησει καποιος?

 

εννοειται οτι εχει εσωτερικο gps.καποια ρυθμιση στο destinator θα χρειαζεται.που το βρηκες το destinator;το αγορασες ειναι ραγισμενο;θελω λινκ με pm οπωσδηποτε.

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

XP......αλλα δυστυχως πολυ αργα βρηκα το " η διενεξη να σβηνει στον υπολογιστη και οχι στο τηλεφωνο"

 

που βρίσκεται αυτή η επιλογή?

:)
Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το είδαν ακόμα

 

link

 

Answer/Reject μία κλήση κάνοντας slide.

 

Το έχει βάλει κανένας? Μόνο αυτή την χρήση έχει?

Φαντάζομαι είναι ελαφρύ... :O

:)
Link to comment
Share on other sites

@xenos

ΑΠΟ ΤΟ menu toy activesynk στην συσκευη χωρις να το εχεις συνδεσει πας options/settimgs και εκει εχει αυτην την επιλογη

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

Το έχει βάλει κανένας? Μόνο αυτή την χρήση έχει?

Φαντάζομαι είναι ελαφρύ... :O

 

Πανάλαφρο !!!

Καμία σχέση με το S2U2, το πρόγραμμα δεν είναι custom είναι το ίδιο που έχει και το HD

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα το Htc diamond χθες δωρο, το εβαλα κατω να το ψαξω αλλα περασα μεσα προγραμμα destinator 7 και εκει που ψαχνω για δορυφορους μου λεει οτι δεν βρεθηκε κεραια GPS, απο οτι διαβασα πρεπει να εχει κεραια ετσι δεν ειναι?μπορει να με βοηθησει καποιος?

 

Να βάλεις άλλη έκδοση.Έχεις την τελευταία;

Link to comment
Share on other sites

Να βάλεις άλλη έκδοση.Έχεις την τελευταία;

 

Το βρηκα επρεπε να αλλαξω την com απο 2 που ηταν σε 4 οκ!Μια χαρα παει.

Το Destinator το ειχα απο το μιο α702 και το εβαλα οπως ηταν

ΠΑΟΚ παντου!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς, Καλή Χρονιά σε όλους!

 

Τι ρυθμίσεις επιλέγω στο Gyrator ώστε το μόνο που να κάνει να έιναι η περιστροφή της οθόνης και τίποτε άλλο; Ούτε κλείδωμα/ξεκλείδωμα, stylus κτλ.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μου τρεχει το destinator με τιποτα;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μου τρεχει το destinator με τιποτα;

 

οταν πατας να το εκτελεσει τι σου λεει?Το εχεις δοκιμασει αλλου να δεις αν τρεχει?

ΠΑΟΚ παντου!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...