Jump to content

Πιστωτικές κάρτες/Τράπεζες


CptBill
 Κοινοποίηση

Έχεις Πιστωτική Κάρτα;  

1.711 members have voted

  1. 1. Έχεις Πιστωτική Κάρτα;

    • Έχω Visa
      924
    • Έχω MasterCard
      445
    • Έχω Amex [aka American Express]
      143
    • Έχω Cash Card [Maestro κλπ.]
      276
    • Έχω Άλλη [Euroline κλπ.]
      58
    • Τις Έχω Όλες [Είμαι Credit Card Addicted!!!]
      87
    • Έχω Diners
      78
    • Δεν Έχω
      452


Recommended Posts

τελλικα επρεπε να ακυρωθει εντελως η καρτα και περιμενω αλλη σε 10 μερες

 

Σου είπαν αν θα σε χρεώσουν για τη νέα κάρτα?

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Σου είπαν αν θα σε χρεώσουν για τη νέα κάρτα?

Δεν χρεώνουν κάρτα αντικατάστασης όταν πρόκειται για πιστωτική!

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Για*ρίξτε μια βοήθεια σήμερα σε φίλο τράβηξαν 800 ευρω από την κάρτα του χωρίς να το πάρει χαμπάρι. Σε κάρτα revolut μέσω εθνικής. Η συναλλαγή είναι ακόμα σε εκκαθάριση δεν μπορούμε να κάνουμε αμφισβήτηση όμως. Έκανα απώλεια κλοπής κάρτας τι άλλο μπορούμε να κάνουμε για να μην χαθούν τα λεφτά. Οι 2 συναλλαγές από 400 ευρω γράφουν e commerce εξουσιοδότηση σε revolut*x519x είναι ο κωδικός της καρτας δεν φαίνεται ολόκληρος. Πηραμε εθνική αλλά δεν ασχολείται κανείς να κόψει τις συναλλαγές.

 

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα revolut ειναι δική του; Αν ναι, τότε επικοινωνεί με τη revolut και επιστρέφει τα χρήματα πίσω στην Εθνική.

Αν δεν είναι δικιά του, πάλι δεν θα χάσει κάτι να επικοινωνήσει με τη revolut. Παράλληλα παγώστε τη κάρτα από το ibank.

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα revolut ειναι δική του; Αν ναι, τότε επικοινωνεί με τη revolut και επιστρέφει τα χρήματα πίσω στην Εθνική.

Αν δεν είναι δικιά του, πάλι δεν θα χάσει κάτι να επικοινωνήσει με τη revolut. Παράλληλα παγώστε τη κάρτα από το ibank.

 

Η καρτα revolut ειναι του απατεωνα ο οποιος εστειλα τα λεφτα εκει μεσω της καρτας εθνικης του φιλου. Την καρτα την παγωσαμε σε 2 ωρες απο οταν εγκριθηκε η συναλλαγη. Πρεπει να παιχτηκε phising με fake link δεν το γνωριζε αυτο το παιδι και εδωσε αθελα του τους κωδικους της τραπεζας. Η εθνικη απαντησε μετα απο 2 ωρες και ειπε θα μιλησει με revolut γιατι δεν ειναι μονο τα 800 αυτος θα φαει χρηματα και απο αλλο κοσμο πρεπει να τον πιασουν. Παγωσα την καρτα οι 2 συναλλαγες ομως δεν γινονται αμφησβητηση γραφει επικοινωνηστε με τον εμπορο δηλαδη revolut αλλα και να παρω τις να τους πω δεν ξερω την καρτα που πηγαν τα λεφτα μονο την ωρα των 2 συναλλαγων.

Link to comment
Share on other sites

Για*ρίξτε μια βοήθεια σήμερα σε φίλο τράβηξαν 800 ευρω από την κάρτα του χωρίς να το πάρει χαμπάρι. Σε κάρτα revolut μέσω εθνικής. Η συναλλαγή είναι ακόμα σε εκκαθάριση δεν μπορούμε να κάνουμε αμφισβήτηση όμως. Έκανα απώλεια κλοπής κάρτας τι άλλο μπορούμε να κάνουμε για να μην χαθούν τα λεφτά. Οι 2 συναλλαγές από 400 ευρω γράφουν e commerce εξουσιοδότηση σε revolut*x519x είναι ο κωδικός της καρτας δεν φαίνεται ολόκληρος. Πηραμε εθνική αλλά δεν ασχολείται κανείς να κόψει τις συναλλαγές.

 

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εγω εστειλα αιτημα αμφισβητησης στην eurobank και περιμενω να με καλεσουν γιατι δεν αναλαμβανει τα αιτηματα το europhone banking. Ειναι τραγικο το 2021 να πρεπει να συμπληρωσω χειρογραφα το αιτημα και να το στειλω με e-mail ενω θα μπορουσαν με μια ηλεκτρονικη φορμα να γινουν ολα πολυ πιο απλα η ακομα να γινεται αμεσα απο το europhone banking
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

εγω εστειλα αιτημα αμφισβητησης στην eurobank και περιμενω να με καλεσουν γιατι δεν αναλαμβανει τα αιτηματα το europhone banking. Ειναι τραγικο το 2021 να πρεπει να συμπληρωσω χειρογραφα το αιτημα και να το στειλω με e-mail ενω θα μπορουσαν με μια ηλεκτρονικη φορμα να γινουν ολα πολυ πιο απλα η ακομα να γινεται αμεσα απο το europhone banking

 

Επαθες την ιδια δουλεια? Στην εθνικη στην αμφισβητηση λεει δεν μπορει να γινει κατι μιληστε με τον εμπορο. Για αυτο πηραμε τηλεφωνο και εγινε τηλεφωνικα το αιτημα αμφισβητησης και να μιλησουν με revolut. Το θεμα ειναι να μπουν τα χρηματα πισω.

Link to comment
Share on other sites

Η Revolut μπορεί να δει σε ποιο λογαριασμό τους πιστώθηκαν τα χρήματα, αν τους δώσεις τα στοιχεία της κάρτας. Το πιθανότερο είναι ότι αν το έκανε σε πολλούς, η revolut να ακυρώσει τον λογαριασμό του και να αντιστρέψει τις συναλλαγές.
Link to comment
Share on other sites

Η Revolut μπορεί να δει σε ποιο λογαριασμό τους πιστώθηκαν τα χρήματα, αν τους δώσεις τα στοιχεία της κάρτας. Το πιθανότερο είναι ότι αν το έκανε σε πολλούς, η revolut να ακυρώσει τον λογαριασμό του και να αντιστρέψει τις συναλλαγές.

 

Μακαρι το θεμα ειναι οτι πρεπει να το μαθει η revolut αν το εκανε σε πολλους. Η εθνικη θα τους πει η μπορουν να το καταλαβουν και μονοι?

Link to comment
Share on other sites

Εσείς πρέπει να το αναφέρετε στη Revolut.

 

Ναι αλλα δεν ξερω το λογαριασμο του κλεφτη. Γραφει μονο ενα τετραψηφιο η εθνικη λογικα ξερει και μας ειπαν οτι θα το αναφερουν. Θα το κανουν ομως?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν ξερω το λογαριασμο του κλεφτη. Γραφει μονο ενα τετραψηφιο η εθνικη λογικα ξερει και μας ειπαν οτι θα το αναφερουν. Θα το κανουν ομως?

 

Εσύ ξέρεις τον αριθμό της κάρτας από την οποία τράβηξαν τα λεφτά για να πιστωθούν στον revolut του απατεώνα. Νομίζω καλό είναι να δώσεις και αυτόν στην revolut (μαζί με τα 3-4 ψηφία της revolut κάρτας του απατεώνα).

Link to comment
Share on other sites

Εσύ ξέρεις τον αριθμό της κάρτας από την οποία τράβηξαν τα λεφτά για να πιστωθούν στον revolut του απατεώνα. Νομίζω καλό είναι να δώσεις και αυτόν στην revolut (μαζί με τα 3-4 ψηφία της revolut κάρτας του απατεώνα).

 

Να τους παρω δηλαδη Αγγλια η υπαρχει καποιο τηλεφωνο για Ελλαδα? Μιλαω αγγλικα αλλα οχι τελεια. Επισης η εθνικη ειπες μην κανετε τιποτα θα ενημερωσουμε εμεις την revolut. Και εχω μπερδευτει να παρω η να μην παρω και που.

Link to comment
Share on other sites

Να τους παρω δηλαδη Αγγλια η υπαρχει καποιο τηλεφωνο για Ελλαδα? Μιλαω αγγλικα αλλα οχι τελεια. Επισης η εθνικη ειπες μην κανετε τιποτα θα ενημερωσουμε εμεις την revolut. Και εχω μπερδευτει να παρω η να μην παρω και που.

 

Συγγνώμη, δεν το είχα καταλάβει ότι σας είπε η τράπεζα να μην κάνετε τίποτα. Λογικά το τμήμα της τράπεζα δουλεύει 24/7. Πάρε πάλι στην εθνική και ρώτα συγκεκριμένα τι ενέργειες έχουν κάνει μέχρι τώρα.

 

Δε νομίζω όμως ότι είναι απαγορευτικό να επικοινωνήσετε ΚΑΙ εσείς με τη revolut.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, δεν το είχα καταλάβει ότι σας είπε η τράπεζα να μην κάνετε τίποτα. Λογικά το τμήμα της τράπεζα δουλεύει 24/7. Πάρε πάλι στην εθνική και ρώτα συγκεκριμένα τι ενέργειες έχουν κάνει μέχρι τώρα.

 

Δε νομίζω όμως ότι είναι απαγορευτικό να επικοινωνήσετε ΚΑΙ εσείς με τη revolut.

 

Ναι η τραπεζα ενημερωθηκε μιλησαμε με αρκετους ο καθενας μας πηγαινε στον επομενο. Ειπαν θα μιλησουν με revolut και θα ενημερωσουν σε καμια βδομαδα. Ελπιζω να μην χαθουν ειναι πολλα τα 800 ευρω. Αν παρω στο +442033228352 υπαρχει περιπτωση να εχουν ελληνα να μιλησω η μονο αγγλικα? Και αν παρω απλα να τους πω οτι εγινε υποκλοπη και εφυγαν απο αυτη την καρτα 800 ευρω οποτε να κοψετε τη συναλλαγη?

Link to comment
Share on other sites

Ναι η τραπεζα ενημερωθηκε μιλησαμε με αρκετους ο καθενας μας πηγαινε στον επομενο. Ειπαν θα μιλησουν με revolut και θα ενημερωσουν σε καμια βδομαδα. Ελπιζω να μην χαθουν ειναι πολλα τα 800 ευρω. Αν παρω στο +442033228352 υπαρχει περιπτωση να εχουν ελληνα να μιλησω η μονο αγγλικα? Και αν παρω απλα να τους πω οτι εγινε υποκλοπη και εφυγαν απο αυτη την καρτα 800 ευρω οποτε να κοψετε τη συναλλαγη?

 

Δε γνωρίζω τι να τους πεις στη revolut, αλλά δε νομίζω ότι "κόβουν" τόσο απλά μια συναλλαγή (μακάρι, αλλά δε νομίζω). Αυτά τα λεφτά μπορεί να έχουν ήδη χρησιμοποιηθεί για κάποια αγορά, άρα και από την πλευρά της revolut ίσως να έχει λίγο τρέξιμο.

Προσωπικά θα έπαιρνα και θα ρώταγα ποια είναι η διαδικασία για μια τέτοια υποκλοπή, δηλαδή λογαριασμός τρίτου με δική σου κάρτα. Μετά πράττεις ανάλογα (ήδη έχεις κάνει τα βήματα από την πλευρά της κάρτας/τράπεζας, οπότε μπορείς να αναφέρεις κι αυτό). Να έχεις και όλα τα απαραίτητα στοιχεία άμεσα στη διάθεση σου (αριθμό κάρτας κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Αν παρω στο +442033228352 υπαρχει περιπτωση να εχουν ελληνα να μιλησω η μονο αγγλικα? Και αν παρω απλα να τους πω οτι εγινε υποκλοπη και εφυγαν απο αυτη την καρτα 800 ευρω οποτε να κοψετε τη συναλλαγη?

Το συγκεκριμένο νούμερο είναι ρομπότ για να ακυρώσεις τη κάρτα σου σε περίπτωση κλοπής.

Εξυπηρέτηση πελατών προφέρεται μόνο μέσω chat, μέσω της εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω τι να τους πεις στη revolut, αλλά δε νομίζω ότι "κόβουν" τόσο απλά μια συναλλαγή (μακάρι, αλλά δε νομίζω). Αυτά τα λεφτά μπορεί να έχουν ήδη χρησιμοποιηθεί για κάποια αγορά, άρα και από την πλευρά της revolut ίσως να έχει λίγο τρέξιμο.

Προσωπικά θα έπαιρνα και θα ρώταγα ποια είναι η διαδικασία για μια τέτοια υποκλοπή, δηλαδή λογαριασμός τρίτου με δική σου κάρτα. Μετά πράττεις ανάλογα (ήδη έχεις κάνει τα βήματα από την πλευρά της κάρτας/τράπεζας, οπότε μπορείς να αναφέρεις κι αυτό). Να έχεις και όλα τα απαραίτητα στοιχεία άμεσα στη διάθεση σου (αριθμό κάρτας κτλ)

Όταν μιλήσαμε με εθνική η συναλλαγή ακόμα ήταν σε εκκαθάριση τα χρήματα υπήρχαν στο λογιστικό υπόλοιπο όχι στο διαθέσιμο. Έφυγαν τα χρήματα αλλά δεν είχαν πάει revolut ακόμα. Ελπίζω να πρόλαβαν και να μην είπαν δεν βαριέσαι γιατί μιλάμε για ηλεκτρονικό έγκλημα που κάλλιστα μπορεί ο άλλος να το κάνει και αλλού.

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το συγκεκριμένο νούμερο είναι ρομπότ για να ακυρώσεις τη κάρτα σου σε περίπτωση κλοπής.

 

Εξυπηρέτηση πελατών προφέρεται μόνο μέσω chat, μέσω της εφαρμογής.

Revolut δεν χρησιμοποιώ. Πρέπει να κάνω λογαριασμό μέσω της εφαρμογής και μετά να τους στείλω? Απαντάνε γρήγορα?

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η καρτα revolut ειναι του απατεωνα ο οποιος εστειλα τα λεφτα εκει μεσω της καρτας εθνικης του φιλου. Την καρτα την παγωσαμε σε 2 ωρες απο οταν εγκριθηκε η συναλλαγη. Πρεπει να παιχτηκε phising με fake link δεν το γνωριζε αυτο το παιδι και εδωσε αθελα του τους κωδικους της τραπεζας. Η εθνικη απαντησε μετα απο 2 ωρες και ειπε θα μιλησει με revolut γιατι δεν ειναι μονο τα 800 αυτος θα φαει χρηματα και απο αλλο κοσμο πρεπει να τον πιασουν. Παγωσα την καρτα οι 2 συναλλαγες ομως δεν γινονται αμφησβητηση γραφει επικοινωνηστε με τον εμπορο δηλαδη revolut αλλα και να παρω τις να τους πω δεν ξερω την καρτα που πηγαν τα λεφτα μονο την ωρα των 2 συναλλαγων.

 

 

Αρα του δωσατε προσβαση εσεις στο λογαριασμο (κατα λαθος).

 

Λοιπον πιθανον να την πληρωσετε εσεις!

 

Πρεπει να αποδειξετε οτι εσεις κανατε οτι μπορουσατε να προστατευσετε τους εαυτους σας!

 

Πρακτικη συμβουλη

 

1.Επικοινωνησε με action fraud και παρε reference number

2. Ελπιζω να μην εχετε παραδεχθει λαθος απο μερια σας (τραπεζες). Αν το εχετε ηδη κανει (few chances)

3. Αν οχι τοτε πες τους οτι θα κανεις καταγγελια στον ombudsman (FOS). Πρεπει ομως να εχεις κανει και το 1 για να πετυχει. Ισως ετσι να κανει reverse και να του τα παρει πισω (αν και μαλλον αδειος θα ειναι account) ή να σε αποζημιωσει (good will gesture)

Στο ιδιο πνευμα στειλε σε Εθνικη καταγγελια για κλοπη.

 

 

O νεος διαολος με τα κινητα (λες και ειναι πιο ασφαλη τρομαρα τους). Μην κανετε συναλλαγες μεσω mobile app. Μονο απο υπολογιστη (με σοβαρη προστασια και ει δυνατον μονο για internet banking η χρηση αυτου)

Edited by JIMJFK
Link to comment
Share on other sites

θέλει μεγάλη προσοχή με τα κινητά τι πατάμε ,πολλές φορές πατάμε ένα ναι χωρίς καν δούμε τι μας ζητάνε

τι να σου κάνει η προστασία αν εσύ ο ίδιος βγάζεις τα μάτια σου

@ king καλά ξεμπερδεματα εύχομαι

Link to comment
Share on other sites

Αρα του δωσατε προσβαση εσεις στο λογαριασμο (κατα λαθος).

 

Λοιπον πιθανον να την πληρωσετε εσεις!

 

Πρεπει να αποδειξετε οτι εσεις κανατε οτι μπορουσατε να προστατευσετε τους εαυτους σας!

 

Πρακτικη συμβουλη

 

1.Επικοινωνησε με action fraud και παρε reference number

2. Ελπιζω να μην εχετε παραδεχθει λαθος απο μερια σας (τραπεζες). Αν το εχετε ηδη κανει (few chances)

3. Αν οχι τοτε πες τους οτι θα κανεις καταγγελια στον ombudsman (FOS). Πρεπει ομως να εχεις κανει και το 1 για να πετυχει. Ισως ετσι να κανει reverse και να του τα παρει πισω (αν και μαλλον αδειος θα ειναι account) ή να σε αποζημιωσει (good will gesture)

Στο ιδιο πνευμα στειλε σε Εθνικη καταγγελια για κλοπη.

 

 

O νεος διαολος με τα κινητα (λες και ειναι πιο ασφαλη τρομαρα τους). Μην κανετε συναλλαγες μεσω mobile app. Μονο απο υπολογιστη (με σοβαρη προστασια και ει δυνατον μονο για internet banking η χρηση αυτου)

 

Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες αυριο πρωι πρωι θα μιλησω με action fraud ως victim να παρω νουμερο. Δεν ειναι δικη μου η κλοπη οποτε θα μιλησω με το παιδι και αναλογα οτι θελουν θα πραξω να βοηθησουμε οσο γινεται. Μιλησε το παιδι με τραπεζα ακριβως δεν ξερω τι ειπε ξερω οτι ειπε τα πραγματα οπως εγιναν μεσω phising με fake link και ετσι εκαναν registered τη συσκευη και μπηκαν στο ebanking. Η εθνικη πιστευεις οτι θα κανει τιποτα που μας ειπαν θα μιλησουν με revolut? Θα βοηθησουν? Εγω παντα κανω συναλλαγες μεσω υπολογιστη πολλα χρονια αλλα υπαρχει παρα πολυς κοσμος που δυστυχως δεν γνωριζει και ετσι την παταει. Χρειαζεται περισσοτερη ενημερωση απο τις τραπεζες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

θέλει μεγάλη προσοχή με τα κινητά τι πατάμε ,πολλές φορές πατάμε ένα ναι χωρίς καν δούμε τι μας ζητάνε

τι να σου κάνει η προστασία αν εσύ ο ίδιος βγάζεις τα μάτια σου

@ king καλά ξεμπερδεματα εύχομαι

 

Να σε καλα φιλε μου. Δεν ειναι δικο μου το λαθος αλλα στενου μου φιλου οικογενειας οποτε τρεχω το ιδιο οπως θα ετρεχα και για μενα. Μακαρι να ξεμπερδεψουμε γιατι ειναι χρηματα 1 μηνα σκληρης δουλειας. Αυτο το phising τοσο απλο να το καταλαβεις αλλα και τοσο απλο να την πατησεις. Ποτε δεν παταμε links απο mail/sms που κανουν redirect και καλα σε site τραπεζων οτιδηποτε που βαζουμε δικα μας στοιχεια. Ενα bookmark το link της τραπεζας η εφαρμογη με μεγαλη ασφαλεια με sms κτλ γιατι κατι τετοια παθαινουμε. Η εθνικη ελπιζω να κανει κατι αλλα πρεπει να μιλησε αμεσα με revolut μην ειπαν απο αυριο μεθαυριο. Θα κανουμε και τα βηματα που ειπε παραπανω ο φιλος και θα επανελθω.

Link to comment
Share on other sites

Πόση περισσότερη ενημέρωση πια; Όλο μέιλ και μηνύματα παίρνω ενημερωτικά από τις τράπεζες. Για να μην πω για τις 15 δικλείδες ασφαλείας. Άσε δε το όριο στο Λσλ επειδή υπάρχουν @@#@$@#%#$#@ άνθρωποι.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Η εθνικη πιστευεις οτι θα κανει τιποτα που μας ειπαν θα μιλησουν με revolut? Θα βοηθησουν?

 

Δεν τρεφω μεγαλες ελπιδες για την Εθνικη!

 

Απλα η revolut θα πρεπει να ενεργησει απαξ και εχεις reference number απο το action fraud.

 

Αν δεν εχει παραδεχθει σφαλμα μπορει να πει στη revolut (παρολο που ειναι λογ. απατεωνα) να σου επιστρεψει τα λεφτα! Mια αναφορα για ombudsman θα κανει τη δουλεια πιστευω!

 

Ο φιλος εχει λογαριασμο στη revolut?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πάρα πολλά χρόνια, εχθές με καλέσανε από το 2119892880 εκπροσωπώντας την Εθνική Τράπεζα να μου προτείνουν πιστωτική κάρτα! Στην ουσία ήταν μάλλον ενημέρωση διότι δεν είχαν καμία προσφορά σε σχέση με όσα αναφέρονται ήδη στο site της Εθνικής. Θα μπορούσαν να προσφέρουν δωράκι επί παραδείγματι 5.000 go4more πόντους, όπως έδιναν τον Νοέμβριο για αιτήσεις μέσω i-bank. Μάλιστα όταν τους ρώτησα αν η "προσφορά" τους διαφέρει σε κάτι από την ισχύουσα τιμολογιακή πολιτική που είναι ανακοινωμένη και στο site της τράπεζας, η πωλήτρια μου είπε ςευδώς πως η προσφορά είναι για δωρεάν συνδρομή τον πρώτο χρόνο (το οποίο ισχύει για όλους και σήμερα βάσει του ισχύοντος τιμολογίου) ενώ υποτίθεται και από την προσωπική της εμπειρία για κάρτες έκδοσης μέσω i-bank επιβάλεται συνδρομή από τον πρώτο χρόνο!

Φυσικά για να ολοκληρωνόταν η τηλεφωνική πώληση, αν δινόταν έγκριση, θα έπρεπε να κλείσω ραντεβού για επίσκεψη σε κατάστημα και να προσκόμιζα και κάποια έγγραφα. :lol:

Εντάξει, το καταλαβαίνω πως οι πωλητές προσπαθούν να κάνουν την δουλειά τους σύμφωνα με τις εντολές & τις οδηγίες του άμεσου & του έμμεσου εργοδότη τους, αλλά υπάρχουν ακόμη ψάρια στην λίμνη που ψαρεύουν;

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

δεν απαντάμε σε τέτοιους είδους τηλέφωνα

αιτήσεις κάνουμε μέσα από το ibank και σαιτ της εθνικής

η αυτοπροσώπως στην τράπεζα

περί ορέξεως .....

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...