Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thanks για το patch με τα ελληνικα.

Ψαχνω ενα να μπορω να γραψω γρηγορα και χωρις δυσκολια sms χωρις να ανοιξω το hardware keyboard και ακομα κανενα δεν με βολεψε δυστηχως.

Βασικα θα δοκιμασω και το FingerKeyboard 2 μου φαινεται πολυ καλο επισης.

 

To X1 έχει μικρό πλάτος στην οθόνη του και δεν νομίζω να μπορούμε να γράφουμε με τα δαχτυλα. Το FingerKeyboard2 το δοκιμασα αλλά πάλι με τη γραφίδα έγραφα. Το έβγαλα και προτίμησα και εγώ το Pocket CM με layout από Touch VGA που δεν πιάνει τη μισή οθόνη, αλλά είναι μεγαλύτερο από τα υπόλοιπα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Καλησπέρα. Προσπαθώ να λειτουργήσω το gps αλλα μάταια..Το wayfider βγάζει την επιλογή buy και το google maps ζητάει σύνδεση στο internet.μπορεί κάποιος να μου δώσει λίγη βοήθεια ή πολύ!!!:O

ευχαριστώ...

 

Βάλε ένα πρόγραμμα πλοήγησης όπως το Destinator 7 ή το iGO v8.3.2 και αυτό θα ενεργοποιήσει μόνο του το GPS της συσκευής σου. Δεν είναι free.

 

Εάν θες να δεις πως τα πάει η συσκευή σου στο κλείδωμα των δορυφόρων, μπορείς να εγκαταστήσεις το (free) GPS Test.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ! Στο resco keyboard πως μπορω να κανω caps lock ;

Πατάς παρατεταμένα στο caps και κλειδώνει. Με τον ίδιο τρόπο, ξεκλειδώνει.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Πατάς παρατεταμένα στο caps και κλειδώνει. Με τον ίδιο τρόπο, ξεκλειδώνει.

 

Ευχαριστω !!! Μαλον δεν κρατουσα αρκετο χρονο πατημενο το βελακι :!:

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ότι μπορώ να συμφωνήσω έτσι εύκολα για τα πάνελσ. Νομίζω ότι η σκέψη πίσω απο αυτά (που διαφαίνεται και στις διαφημίσεις του Χ1 είναι καλή)

Αυτό που συμβαίνει (νομίζω) είναι ότι όλοι όσοι έχουν έρθει στο Χ1 απο άλλα WM έχουν φτιάξει ένα σύστημα για να δουλεύουν σε αυτο το OS και ξέρουν τι θέλουν/τι περιμένουν (και άρα δεν τους αρέσουν)

Απο την άλλη διάφοροι όπως εγώ που γύρισα σε WM μετά απο 7-8 χρόνια symbian έχουν μεγαλύτερη "ευκολία" στο να ψάξουν τι είναι αυτό το πράγμα και πιθανά να το ασπαστούν.

 

Είμαι εντελώς "φρέσκος" στα WM, καθώς το X1 είναι η πρώτη μου συσκευή με αυτά, δεν είχα ποτέ Symbian

και σχετικά με τα panels του Xperia αφού έκατσα και ασχολήθηκα με αυτά (αν αυτό βοηθάει από στατιστική άποψη):

ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΑ!

 

Αχ... τα έβγαλα από μέσα μου το θηρίο! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση μεσα απο την SE απο φιλαρακι μου.

Την άλλη εβδομαδα επισημη ελληνικη ROM αλλα με προβλημα στα sms θα μπορει να στελνει μονο εως 70 χαρακτηρες σε ενα sms,ενω το προβλημα θα διορθωθει μεσα Μαιου στην επομενη ROM .

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση μεσα απο την SE απο φιλαρακι μου.

Την άλλη εβδομαδα επισημη ελληνικη ROM αλλα με προβλημα στα sms θα μπορει να στελνει μονο εως 70 χαρακτηρες σε ενα sms,ενω το προβλημα θα διορθωθει μεσα Μαιου στην επομενη ROM .

 

 

Καλά, είναι φοβερή κοροϊδία...:mad:

Δεν θα τους τα 'σκαγα με ΤΙΠΟΤΑ.. Χάρη μας κάνουν;;;

Είναι δυνατόν να διαθέτεις προβληματικό προϊόν στην αγορά, να μου λες και πότε θα το διορθώσεις και να το δίνεις και σε τέτοια τιμή;;;

Πες: Είναι beta, δοκιμαστικό ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων.

Εσείς έχετε ξανααγοράσει άλλη συσκευή (από κατσαρόλα μέχρι αυτοκίνητο..) που να σας λένε από την αρχή ότι έχει κάποιο πρόβλημα και θα διορθωθεί στο μέλλον (αδιευκρίνιστο το πότε..), εντούτοις η τιμή να είναι ίδια και τώρα και μετά;;

Για κινητό μιλάμε... Καλά τα Gps, καλές οι φωτογραφικές, καλά όλα, αλλά τα SMS είναι βασική λειτουργία σε ένα κινητό...

Η' βγαίνεις στην αγορά και είσαι έτοιμος ή δεν βγαίνεις...

Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά εγώ κάτι παθαίνω όταν μια εταιρεία υποτιμά τόσο πολύ τους πελάτες της και τη νοημοσύνη τους...

 

Είχα στο παρελθόν sony-ericsson και τα ευχαριστήθηκα πολύ. Αλλά αυτό το πράγμα είναι τουλάχιστον γελοίο...:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είμαι εντελώς "φρέσκος" στα WM, καθώς το X1 είναι η πρώτη μου συσκευή με αυτά, δεν είχα ποτέ Symbian

 

Το Symbian τι σχέση έχει με τη συγκεκριμένη συσκευή; :confused:

 

Είναι δυνατόν να διαθέτεις προβληματικό προϊόν στην αγορά, να μου λες και πότε θα το διορθώσεις και να το δίνεις και σε τέτοια τιμή;;;

 

Δεν θα το αποκαλούσα προβληματικό αλλά... ελλιπές. Έχε υπόψιν σου ότι η SE Ελλάς δεν είχε σκοπό καν να του βάλει ελληνικό μενού, κάτι που έγινε μετά από την εμπορική επιτυχία που έκανε η συσκευή στην ελληνική αγορά και φυσικά την "πίεση" των κατόχων.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

γενικα το χ1 ειναι προβληματικο προιον και η se ειναι απαραδεκτη. μου θυμιζει την κακη εξηπηρετηση της nokia πριν μερικα χρονια.η υποστηριξη δε σε θεμα free εφαρμογων, panel ειναι ανυπαρκτη.μετανιωσα τα 660 ευρω που εδωσα για μια αθλεια συσκευη της se
Link to comment
Share on other sites

Καλά, είναι φοβερή κοροϊδία...:mad:

Δεν θα τους τα 'σκαγα με ΤΙΠΟΤΑ.. Χάρη μας κάνουν;;;

Είναι δυνατόν να διαθέτεις προβληματικό προϊόν στην αγορά, να μου λες και πότε θα το διορθώσεις και να το δίνεις και σε τέτοια τιμή;;;

Πες: Είναι beta, δοκιμαστικό ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων.

Εσείς έχετε ξανααγοράσει άλλη συσκευή (από κατσαρόλα μέχρι αυτοκίνητο..) που να σας λένε από την αρχή ότι έχει κάποιο πρόβλημα και θα διορθωθεί στο μέλλον (αδιευκρίνιστο το πότε..), εντούτοις η τιμή να είναι ίδια και τώρα και μετά;;

Για κινητό μιλάμε... Καλά τα Gps, καλές οι φωτογραφικές, καλά όλα, αλλά τα SMS είναι βασική λειτουργία σε ένα κινητό...

Η' βγαίνεις στην αγορά και είσαι έτοιμος ή δεν βγαίνεις...

Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά εγώ κάτι παθαίνω όταν μια εταιρεία υποτιμά τόσο πολύ τους πελάτες της και τη νοημοσύνη τους...

 

Είχα στο παρελθόν sony-ericsson και τα ευχαριστήθηκα πολύ. Αλλά αυτό το πράγμα είναι τουλάχιστον γελοίο...:blink:

 

Είναι αρκετά αυτά που δεν κάνουν τα wm κινητά out of the box και χρειάζεται να εγκαταστήσεις κάποιο πρόγραμμα. Την έλλειψη πληκτρολογίου δεν την θεωρώ πρόβλημα προσωπικά εφόσον υπάρχει λύση και free. Τώρα αν είναι σωστό προς τους πελάτες, ναι δεν είναι αλλά σίγουρα δεν είναι πρόβλημα.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά αυτά που δεν κάνουν τα wm κινητά out of the box και χρειάζεται να εγκαταστήσεις κάποιο πρόγραμμα. Την έλλειψη πληκτρολογίου δεν την θεωρώ πρόβλημα προσωπικά εφόσον υπάρχει λύση και free. Τώρα αν είναι σωστό προς τους πελάτες, ναι δεν είναι αλλά σίγουρα δεν είναι πρόβλημα.

 

1ον: Έχω χρόνια wm κινητό κι έχω παίξει-πειραματιστεί-εγκαταστήσει πολλά. Τα περισσότερα όμως αφορούν σε εφαρμογές που είναι επιλογή μου να έχω στο κινητό μου και όχι σε βασικές λειτουργίες.

 

2ον: Τη λύση και μάλιστα τη free, όπως λες για το πληκτρολόγιο, δεν στη δίνει η ίδια η SE. Τη βρίσκεις μόνος σου ρωτώντας και ψάχνοντας και υπάρχουν πολλοί που πάνω στη μη εξοικίωσή τους κάνουν και λάθη..

 

3ον: Και στο κάτω-κάτω γιατί μου πουλάνε το πληκτρολόγιο αφού δεν μπορούν να το υποστηρίξουν;;

Και ναι, είναι πρόβλημα ως προς τους πελάτες, να βγάζεις κάτι έξω, υπερτιμημένο και χωρίς να μπορείς να το υποστηρίξεις.. Το πουλάς σαν κινητό και όχι σαν GPS, φωτογραφική μηχανή κλπ. Αν το πουλούσαν π.χ. σαν συσκευή για πλοήγηση και όχι σαν κινητό, τότε δεν θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα..

 

4ον: Εννοείται πως ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Απλά, μια προσωπική γνώμη λέω και μάλιστα για μια εταιρεία που πάντοτε συμπαθούσα και υποστήριζα με τις αγορές μου..

Link to comment
Share on other sites

αν εγκαταστησεις προγραμμα για το gps το <βαραινεις> πολυ το κινητο και ειδικα στο χ1,δοκιμαστηκε και με garmin και με destinator 7. και μιλαμε οτι το χ1 εχει την πιο την πιο μεγαλη ταχυτητα 528mhz απο τα υπολοιπα wm κινητα.εφαρμογες προφανος εχεις βρει απο αλλα κινητα wm και οχι απο se
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως εξηγείται να έχω εγκατεστημένο το destinator και να δουλεύει καλά μέχρι χθες και ξαφνικά σήμερα να μην μπορεί να βρει δορυφόρους ενώ μου γράφει ότι συνδέθηκε το gps; (Παρεπιτόντως οι ρυθμίσεις είναι εντάξει)
Link to comment
Share on other sites

αν εγκαταστησεις προγραμμα για το gps το <βαραινεις> πολυ το κινητο και ειδικα στο χ1,δοκιμαστηκε και με garmin και με destinator 7. και μιλαμε οτι το χ1 εχει την πιο την πιο μεγαλη ταχυτητα 528mhz απο τα υπολοιπα wm κινητα.εφαρμογες προφανος εχεις βρει απο αλλα κινητα wm και οχι απο se

 

Γιατί δεν καταλαβαίνω τί εννοείς; Στο δικό μου η εγκατάσταση του Destinator δεν έχει προκαλέσει κανένα ιδιαίτερο "βάρος"...

 

γενικα το χ1 ειναι προβληματικο προιον και η se ειναι απαραδεκτη. μου θυμιζει την κακη εξηπηρετηση της nokia πριν μερικα χρονια.η υποστηριξη δε σε θεμα free εφαρμογων, panel ειναι ανυπαρκτη.μετανιωσα τα 660 ευρω που εδωσα για μια αθλεια συσκευη της se

Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω. Είναι τηλέφωνο με το οποίο πρέπει να ψάξεις και να ασχοληθείς λιγο περισσότερο (όπως και με την πλειοψηφία των WM κινητών) αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι άθλιο... Σε συγκεκριμένους τομείς μάλιστα είναι κορυφαίο της κατηγορίας του.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα πρίν την απόκτηση του πρώτου μου WM κινητού. Φρόντισα να διαβάσω όλο το thread και το user manual του Xperia. Διαπίστωσα πώς μπορείς να κάνεις σχεδόν τα πάντα αρκεί να έχεις τα σωστά προγράμματα.

 

Εκεί που δεν έχω αίσθηση είναι στο πόσο γρήγορα και απλά μπορείς να κάνεις τετριμμένα πράγματα: να στείλεις ένα μύνημα, να βρεις μια επαφή για να πάρεις ένα τηλέφωνο, να κάνεις μια επανάκληση κτλ. Με λίγα λόγια πόσα κλικ πρέπει να κάνεις για να πετύχεις το σκοπό σου?

 

Δυο τρεις σελίδες πίσω αναφέρθηκε κάτι για on screen phone keypad με το οποιο θα μπορείς να γράφεις με Τ9 τα μυνήματα. Υπάρχει κάτι που να στέλνει 160 χαρακτήρες? Ρωτάω γιατί οι χρήστες, αν θυμαμαι καλα, είχαν παράπονα.

 

Ευχαριστώ

 

EDIT: Ακόμα μια ερώτηση. Αν το παραγγείλω από Γερμανία το πληκτρολόγιο θα είναι QWERTZ κι όχι QWERTY, σωστά? Το mapping όμως αλλάζει απ' όσο διάβασα και το μόνο που θα θυμίζει ότι είναι QWERTZ είναι τα γράμματα πάνω στα πλήκτρα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Είμαι εντελώς "φρέσκος" στα WM, καθώς το X1 είναι η πρώτη μου συσκευή με αυτά, δεν είχα ποτέ Symbian

και σχετικά με τα panels του Xperia αφού έκατσα και ασχολήθηκα με αυτά (αν αυτό βοηθάει από στατιστική άποψη):

ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΑ!

 

Αχ... τα έβγαλα από μέσα μου το θηρίο! :happy:

 

Πες τα! :D

 

Καλά, είναι φοβερή κοροϊδία...:mad:

Δεν θα τους τα 'σκαγα με ΤΙΠΟΤΑ.. Χάρη μας κάνουν;;;

Είναι δυνατόν να διαθέτεις προβληματικό προϊόν στην αγορά, να μου λες και πότε θα το διορθώσεις και να το δίνεις και σε τέτοια τιμή;;;

Πες: Είναι beta, δοκιμαστικό ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων.

Εσείς έχετε ξανααγοράσει άλλη συσκευή (από κατσαρόλα μέχρι αυτοκίνητο..) που να σας λένε από την αρχή ότι έχει κάποιο πρόβλημα και θα διορθωθεί στο μέλλον (αδιευκρίνιστο το πότε..), εντούτοις η τιμή να είναι ίδια και τώρα και μετά;;

Για κινητό μιλάμε... Καλά τα Gps, καλές οι φωτογραφικές, καλά όλα, αλλά τα SMS είναι βασική λειτουργία σε ένα κινητό...

Η' βγαίνεις στην αγορά και είσαι έτοιμος ή δεν βγαίνεις...

Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά εγώ κάτι παθαίνω όταν μια εταιρεία υποτιμά τόσο πολύ τους πελάτες της και τη νοημοσύνη τους...

 

Είχα στο παρελθόν sony-ericsson και τα ευχαριστήθηκα πολύ. Αλλά αυτό το πράγμα είναι τουλάχιστον γελοίο...:blink:

 

Συμφωνώ. Αν είναι δυνατόν να μη γραφει 160 χαρακτηρες! Σιγα το δυσκολο που ειναι να το φτιαξουν! Αντε γιατι μου περναει απο το μυαλο οτι παιζει να γινεται και επιτηδες...

 

γενικα το χ1 ειναι προβληματικο προιον και η se ειναι απαραδεκτη. μου θυμιζει την κακη εξηπηρετηση της nokia πριν μερικα χρονια.η υποστηριξη δε σε θεμα free εφαρμογων, panel ειναι ανυπαρκτη.μετανιωσα τα 660 ευρω που εδωσα για μια αθλεια συσκευη της se

 

Κόψε κάτι...

 

Είμαι ένα βήμα πρίν την απόκτηση του πρώτου μου WM κινητού. Φρόντισα να διαβάσω όλο το thread και το user manual του Xperia. Διαπίστωσα πώς μπορείς να κάνεις σχεδόν τα πάντα αρκεί να έχεις τα σωστά προγράμματα.

 

Εκεί που δεν έχω αίσθηση είναι στο πόσο γρήγορα και απλά μπορείς να κάνεις τετριμμένα πράγματα: να στείλεις ένα μύνημα, να βρεις μια επαφή για να πάρεις ένα τηλέφωνο, να κάνεις μια επανάκληση κτλ. Με λίγα λόγια πόσα κλικ πρέπει να κάνεις για να πετύχεις το σκοπό σου?

 

Δυο τρεις σελίδες πίσω αναφέρθηκε κάτι για on screen phone keypad με το οποιο θα μπορείς να γράφεις με Τ9 τα μυνήματα. Υπάρχει κάτι που να στέλνει 160 χαρακτήρες? Ρωτάω γιατί οι χρήστες, αν θυμαμαι καλα, είχαν παράπονα.

 

Ευχαριστώ

 

EDIT: Ακόμα μια ερώτηση. Αν το παραγγείλω από Γερμανία το πληκτρολόγιο θα είναι QWERTZ κι όχι QWERTY, σωστά? Το mapping όμως αλλάζει απ' όσο διάβασα και το μόνο που θα θυμίζει ότι είναι QWERTZ είναι τα γράμματα πάνω στα πλήκτρα.

 

Προσωπικη εμπειρία, καθως ειναι και το πρωτο μου WM κινητο. Οι βασικες λειτουργιες, κακα τα ψεματα, δεν γινονται με την ιδια ταχυτητα οπως σε ενα απλο κινητο. Υποτιθεται ομως οτι εχεις γνωση αυτου οταν το αγοραζεις (εφοσον δεν προκειται για απλο κινητο αλλά για smartphone!). Η πραγματοποιηση κλήσεων, το γραψιμο ενός μηνυματος, κατ' εμέ γίνονται ενα κλικ πιο αργά, οχι ομως σε σημειο που να σε εκνευριζει. Ισως βεβαια αν περασει λιγος καιρος ακομα να γινω εγω πιο γρηγορη :rolleyes: Βεβαια το γραψιμο μηνυματος με το hardware πληκτρολογιο ειναι ταχυτατο και...απολαυστικο, απαιτει ομως 2 χερια!

 

Οσο για το mapping, ναι, αλλάζει χαρη στο υπεροχο aekmap και τον φιλτατο Saxtus (που, συν τοις αλλοις, μας εσωσε απο τα τρισαθλια greeklish στα μηνυματα)! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γενικα το χ1 ειναι προβληματικο προιον και η se ειναι απαραδεκτη. μου θυμιζει την κακη εξηπηρετηση της nokia πριν μερικα χρονια.η υποστηριξη δε σε θεμα free εφαρμογων, panel ειναι ανυπαρκτη.μετανιωσα τα 660 ευρω που εδωσα για μια αθλεια συσκευη της se

εχεις ασχοληθει ξανα με wm κ αν ναι με ποιες συσκευες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα εχω ενα προβλημα με το ActiveSync εδω και μια βδομαδα δεν μπορει να συνδεσει το τηλεφωνο με τον υπολογιστη. Το εκανα απεγκατασταση και μετα το ξαναπερασα, εβαλα το καλωδιο σε ολες τις usb αλλα παλι τιποτα. Πηγαινω ρυθμισεις συνδεσης να το ψαξω απο εκει αλλα παλι τζιφος.

 

Το τρεχω σε Win Xp καμια ιδεα για το τι μπορει να συμβαινει?:ninja:

 

Καποια λυση ή καμια ιδεα για το προβλημα??? :worry::worry:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως εξηγείται να έχω εγκατεστημένο το destinator και να δουλεύει καλά μέχρι χθες και ξαφνικά σήμερα να μην μπορεί να βρει δορυφόρους ενώ μου γράφει ότι συνδέθηκε το gps; (Παρεπιτόντως οι ρυθμίσεις είναι εντάξει)

 

Μάλλον θα έτρεξες IGO8.

Κάνε ενημέρωση εφημερίδας δορυφόρων, και κάτσε έξω μέχρι να βρει. Σε 2-3 φορές που θα τρέξεις το Dest θα είσαι εντάξει.

 

- Για τους φίλους που παραπάνω "θάβουν" το Χ1, θα ήθελα να πω πως αυτή τη στιγμή θεωρώ πως είναι κορυφαία και η πιο πλήρης WM συσκευή που κυκλοφορεί, με κορυφαίες (μαζί με το HD) επιδόσεις.

Συμφωνώ όμως (παρ' όλο που εμένα δεν με πειράζει) πως για την διάθεσή του στην ελληνική αγορά, θα έπρεπε να υπάρχει ελληνικό πληκτρολόγιο.. Αυτό σημαίνει σεβασμός στον έλληνα πελάτη..

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρε ενας φιλος μου σημερα.πρωτα απο μενα....το ζαχαρωνω καιρο αλλα....

ποση ωρα το φορτισατε την πρωτη φορτιση.μην κανουμε καμια μακακια....απαντειστε αν μπορειτε..καιγομαστε.ειμαστε κ οι δυο απο πανω του και περιμενουμε να το θεσουμε εν ζωη...

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου δεν εχω ασχοληθει με wm αλλα θεωρεις σωστο να μου κολλαει η συσκευη με ενα απλο τηλεφωνημα και να μου κανουν αντικατασταση συσκευης.μηπως εχεις βρει εφαρμογες παρομιες με πληθωρα οπως στα nokia και δεν μας το λες?γιατι τοση ωρα περιμενω και απαντηση δεν παιρνω
Link to comment
Share on other sites

ι.

 

- Για τους φίλους που παραπάνω "θάβουν" το Χ1, θα ήθελα να πω πως αυτή τη στιγμή θεωρώ πως είναι κορυφαία και η πιο πλήρης WM συσκευή που κυκλοφορεί, με κορυφαίες (μαζί με το HD) επιδόσεις.

Συμφωνώ όμως (παρ' όλο που εμένα δεν με πειράζει) πως για την διάθεσή του στην ελληνική αγορά, θα έπρεπε να υπάρχει ελληνικό πληκτρολόγιο.. Αυτό σημαίνει σεβασμός στον έλληνα πελάτη..

 

ΠΕΣ ΤΑ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΠΛΗΡΗ ΚΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΟΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ

 

 

:mad: - ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΟ XPERIA :mad:

Link to comment
Share on other sites

δεν το θαβω καλε μου φιλε,οσο για τις επιδωσεις του εγραψα νωριτερα οτι ειναι κορυφαιο.Και για οσους δεν γνωριζουν υπαρχει καινουργια αναβαθμιση οχι ελληνικη και εινα λιγο πιο γρηγορη ησυσκευη απο πριν.Με εφαρμογες τι κανουμε?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...