Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαποιος καλος ανθρωπος μπορει να μου στειλει ενα pm το "γνωστο μαγαζακι" γιατι σε εμενα ειναι "αγνωστο μαγαζακι " ακομα..:D ευχαριστω!

 

Και μένα αν γίνετε :P

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα υπαρχει τροποs να μεγαλοσουν τα γραματα στο χperia

 

 

Πήγαινε στο Start--->Settings--->Screen και στην καρτέλα Text Size επέλεξε το μέγεθος που θες.

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3 και τώρα  Motorola Razr 40 Ultra   :respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα

Δεν θελω να σας απογοητεύσω αλλά πήγα σήμερα στην αντιπροσωπεία της sony-ericsson στην τζωρτζ για να πάρω ένα κιν που μου είχαν κάνει αντικατάσταση και τους ρώτησα για την ελληνική ROM....

μου είπαν οτι από τον Μάϊο την περιμένουν.....η αλήθεια είναι πως από το φλεβάρη που είχα ρωτήσει στη συγκεκριμένη αντιπροσωπεία δεν μου είχαν πει τπτ για Μάρτιο...μου είχα πει μάλιστα ότι δεν έχουν κάποια επίσημη ενημέρωση!

Σήμερα μου είπαν πως σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση θα την έχουν τον Μάϊο!!!

Υπομονή λοιπόν όσοι βιάζεστε!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα

Δεν θελω να σας απογοητεύσω αλλά πήγα σήμερα στην αντιπροσωπεία της sony-ericsson στην τζωρτζ για να πάρω ένα κιν που μου είχαν κάνει αντικατάσταση και τους ρώτησα για την ελληνική ROM....

μου είπαν οτι από τον Μάϊο την περιμένουν.....η αλήθεια είναι πως από το φλεβάρη που είχα ρωτήσει στη συγκεκριμένη αντιπροσωπεία δεν μου είχαν πει τπτ για Μάρτιο...μου είχα πει μάλιστα ότι δεν έχουν κάποια επίσημη ενημέρωση!

Σήμερα μου είπαν πως σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση θα την έχουν τον Μάϊο!!!

Υπομονή λοιπόν όσοι βιάζεστε!

 

Χμμμ, καποιες φορες ας ειμαστε επιφυλακτικοι με αυτα που πληροφορουμαστε...;)

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ, καποιες φορες ας ειμαστε επιφυλακτικοι με αυτα που πληροφορουμαστε...;)

οι δικες σου πληροφοριες τι λενε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο κει το ειχα παρει 660 οταν το πρωτοειχε γερμανικο κ ειχε περασμενη αγγλικη ρομ...τωρα απλα θα περναει την ελληνικη ρομ αφου ειχε ατομα στην se...αξιοπιστος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το μαγαζακι παιδια!!!!

 

Μη ρωτάμε τα αυτονόητα. Ρίξε μια ματιά τριγύρω και θα πάρεις τις απαντήσεις που θέλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

απο κει το ειχα παρει 660 οταν το πρωτοειχε γερμανικο κ ειχε περασμενη αγγλικη ρομ...τωρα απλα θα περναει την ελληνικη ρομ αφου ειχε ατομα στην se...αξιοπιστος

 

Χωρίς να έχει βγει επίσημα η ελληνική ρομ;;; :blink: Τραγικό!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Χωρίς να έχει βγει επίσημα η ελληνική ρομ;;; :blink: Τραγικό!

 

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει στην πραγματικότητα αλλά τραγικό... δε θα το έλεγα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Το θέμα όμως είναι άλλο:

Είναι official ελληνική ROM ή θα έχουμε κι εκεί τα ίδια με ελληνικά και Opera;

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα μολις με Αθήνα sony ericsson με ενα φιλο σε 2 εβδομαδες επισημη ελληνικη Rom.

2 εβδομαδες πριν εγραφα στο ιδιο φορουμ οτι μεσα μαρτιου κυκλοφορουν xperia x1 καπου στα 1000 κομματια με ελληνικη rom

εαν βρω το ποστ μου το παλιο θα το αναφερω.

οριστε

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2716644#post2716644

Link to comment
Share on other sites

α) Εκανα αναβαθμιση με την τελευταια official ROM την αγγλικη εννοειται, το Touch3D Flo μπαινει σ αυτη ή μονο σε cooked ROM

β) Καμια ιδεα για προγραμμα προβολης φωτος, αυτο που εχει σαν Panel ειναι λιγο μουφα ή εμενα μου φαινεται?

γ) Υπαρχει αλλος τροπος για SOFT reset χωρις να βγει το καπακι, με συνδιασμο πληκτρων?

Thanx

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γ) Υπαρχει αλλος τροπος για SOFT reset χωρις να βγει το καπακι, με συνδιασμο πληκτρων?

 

http://ppcsoft.narod.ru/english/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια νεος και εγω στον χωρο των wm και προσφατα αποκτησα το xperia το οποιο προσπαθω να το συνδεσω με vista αφου εχω περασει το windows mobile αλλα δεν κανει συνδεση ,καπου βρηκα κατι αλλα στα αγγλικα ειμαι ασχετος θελω να του περασω την ελληνικη rom που εδωσε ο φιλος πιο πισω.Ευχαριστω προκαταβολικα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια νεος και εγω στον χωρο των wm και προσφατα αποκτησα το xperia το οποιο προσπαθω να το συνδεσω με vista αφου εχω περασει το windows mobile αλλα δεν κανει συνδεση ,καπου βρηκα κατι αλλα στα αγγλικα ειμαι ασχετος θελω να του περασω την ελληνικη rom που εδωσε ο φιλος πιο πισω.Ευχαριστω προκαταβολικα.

 

Εάν έχεις περάσει το Windows Mobile Device Center λογικά δεν θα πρέπει να έχεις πρόβλημα. Τι πρόβλημα έχεις ακριβώς;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...