Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν βγάζει κανένα μήνυμα. Επίσης δεν θυμάμαι ποια ήταν η τελευταία εφαρμογή που πέρασα..

Παρατήρησα όμως ότι όταν βγάλω την κάρτα μνήμης κάνει εγκατάσταση κανονικά τις εφαρμογές.. Άρα μάλλον το πρόβλημα θα είναι στη κάρτα. Μάλλον πάω για φορμάτ κάρτας ε;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nαι.. Εαν εχεις χρονο καλυτερα να ξανα κανεις και στην συσκευη!

 

Εαν μπεις στην Διαχ. εφαρμογων και Επιλογες/ Προβολη μητρωου/ σου λεει τις εφαρμογες που εγκατεστησες - απεγκατεστησες προσφατα.

 

:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Παιδια, στην εφαρμογη powerboot ποια επιλογη ειναι οι επαφες;

Ετσι οπως εχει τα ονοματα των προγραμματων δεν μπορω να καταλαβω τι ειναι τι...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει αντιμετωπίσει κανείς το μηνυμα"Αδυναμαία εγκαταστασης, εγκατεστημενο μέρος" κατα την διαρκεια εγκαταστασης προγραμματος.Και αν ναι πως το έλυσε;
Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχει καποιο αρχειο που δεν αφηνει την εφαρμογη να κανει εγκατασταση? Εψαξες στην διαχ. εφαρμογων?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλό το skype...αλλά δε θυσιάζω σχεδόν 6ΜΒ από την μνήμη του τηλεφώνου (όπου και πρέπει να εγκατασταθεί η εφαρμογή)...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Skype for Symbian beta release

Επιτέλους Skype για Symbian. Mακάρι η τελική έκδοση να ναι κάπως πιο ελαφριά γιατί 6Μb είναι όντως πολλά για μια εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχει καποιο αρχειο που δεν αφηνει την εφαρμογη να κανει εγκατασταση? Εψαξες στην διαχ. εφαρμογων?

 

Εψαξα κα εχει τα εξης:

MMSSync

Contact Groups

Garmin Mobile XT

Snakes

Fifa 07 Demo

Asphalt3

Σε ολα αυτα γραφει απο κατω εγκατεστημενη.

Αυτα.

Εκανα λοιπον hard format και εγκατασταθηκε μια χαρα!

Αλλα παω να μπω κ κολλησε!

Αρα κ η μνημη θελει format!

Aντε να δω τι αλλο θα κανω με αυτο το τηλ.

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω τπ Ν86 θα ηθελα μια εφαρμογη που να μου λεει πληροφοριες οπως σταθμη της μπαταριας και τετοια ειχα ειχα μια στο Ν82 αλλα δεν θυμαμαι πως την λενε. Και μια ακομα εφαρμογη που να με πηγαινει κατευθειαν στα θεματα. Να μην χρειαζονται sign ομως
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

1) iON BatteryTimer

2) Υπάρχει αυτό. Εμφανίζει το εικονίδιο των Θεμάτων στο μενού. Νομίζω πως είναι υπογεγραμμένο.

Αλλιώς μπορείς να ορίσεις μια συντόμευση της οθόνης αναμονής να είναι τα "Θέματα".

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

έχω περάσει το Opera 10 beta2 στο Ε71 στην κάρτα μνήμης. Μήπως είναι προτιμότερο να το εγκαταστήσω στη μνήμη του τηλεφώνου για λόγους ταχύτητας; Αν το βάλω στο C: μήπως θα μου πιάσει πολύ μνήμη; Εσεις τι λέτε;

 

ευχαριστώ

frastgr
Link to comment
Share on other sites

νέα έκδοση 2.2 για το nimbuzz....κατεβάζουμε από το site τους...:)

 

Έχω να πω πάντως ότι και αυτή η έκδοση εμένα μου φορτώνει τις επαφές του facebook μέχρι και το γράμμα " E " οπότε δεν μου είναι χρήσιμη προς το παρόν. Έχει άλλος παρόμοιο πρόβλημα???

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως γινεται να κανω το ownskin να τρεχει με το που ανοιγει το κινητο για να γινεται κατευθειαν το θεμα Animated?

 

1) iON BatteryTimer

2) Υπάρχει αυτό. Εμφανίζει το εικονίδιο των Θεμάτων στο μενού. Νομίζω πως είναι υπογεγραμμένο.

Αλλιώς μπορείς να ορίσεις μια συντόμευση της οθόνης αναμονής να είναι τα "Θέματα".

φιλε σταυρο θελω κατι μεπιο γενικες πληροφοριες IMEI,

 

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

παιδια πως γινεται να κανω το ownskin να τρεχει με το που ανοιγει το κινητο για να γινεται κατευθειαν το θεμα Animated?

 

φιλε σταυρο θελω κατι μεπιο γενικες πληροφοριες IMEI

Για πάρα πολλές πληροφορίες της συσκευής σου δοκίμασε το PhoneNetInfo και για να επιλέγεις ποιες εφαρμογές θες να τρέχουν μόλις ξεκινάει η συσκευή δοκίμασε τo PowerBoot.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

έχω περάσει το Opera 10 beta2 στο Ε71 στην κάρτα μνήμης. Μήπως είναι προτιμότερο να το εγκαταστήσω στη μνήμη του τηλεφώνου για λόγους ταχύτητας; Αν το βάλω στο C: μήπως θα μου πιάσει πολύ μνήμη; Εσεις τι λέτε;

 

ευχαριστώ

 

Εγώ που το έβαλα, δεν κατάφερα να γράψω με αγγλικούς χαρακτήρες. Δεν μπορούσα να αλλάξω γλώσσα γραφής:blink:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το έβαλα, δεν κατάφερα να γράψω με αγγλικούς χαρακτήρες. Δεν μπορούσα να αλλάξω γλώσσα γραφής:blink:

Δοκίμασες το Settings->Advanced->System edit->On?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες το Settings->Advanced->System edit->On?

Αχα, μάλλον όχι, δεν θυμάμαι... Για να δούμε...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επειδη στα compatible phones του Opera Mini το δικο μας δεν υπαρχει στη λιστα, γνωριζει καποιος που να τον χρησιμοποιει, με ποιο απο εκει ειναι συμβατο ?
Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης προβλημα με το οπερα 10 .καταρχην το δυκτιο μου ειναι κοσμοτε ιμοντ .με τιποτα δεν κανη δυκτιο το ν96 δε μπαινη καθολου ο οπερα φυσικα οι ρυθμισεις μου στην εντελεια.Ολες οι αλλες εφαρμογες μου δουλευουν.Υποψην με το αλλο νοκια ν82 δουλευη ρολόΐ με δυκτιο ιμοντ. Ειναι καποιος εδω εξπερ να μου το εξηγηση;
Link to comment
Share on other sites

Επειδη στα compatible phones του Opera Mini το δικο μας δεν υπαρχει στη λιστα, γνωριζει καποιος που να τον χρησιμοποιει, με ποιο απο εκει ειναι συμβατο ?

Η Opera Mini είναι εφαρμογή JAVA.

Αυτό σημαίνει πως μπορείς να εγκαταστήσεις οποιαδήποτε έκδοση προορίζεται για s60 3rd συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Η Opera Mini είναι εφαρμογή JAVA.

Αυτό σημαίνει πως μπορείς να εγκαταστήσεις οποιαδήποτε έκδοση προορίζεται για s60 3rd συσκευή.

 

Δεν σημαινει αυτο ακριβως μιας και η "generic" version που τρεχω αυτη τη στιγμη, και αυτη σε Java ειναι γραμμενη. Οπως σε Java ειναι και αυτη που τρεχει σε Series 40.

Στο site της Opera, αν θυμαμαι καλα, δεν ξεχωριζει τα τηλεφωνα βαση OS αλλα μοντελου. Τελος παντων, θα δοκιμασω αυτη τη generic που κατεβασα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας είμαι νέος στο forum..sorry αν δεν έπρεπε να ποστάρω εδώ αυτό το θέμα..λοιπόν έχω το νοκια 6220 κλασικ..βρήκα ότι έχει βγεί το προγραμματάκι psiloc total irremote control for S60v3 και η έκδοση του είναι η 1.04 και στο site που το διάβασα έλεγε ότι είναι συμβατό στο 6220 κλασικ το κατέβασα λοιπόν κρακαρισμένο του έκανα και sign το εγκατέστησα και όταν πάω να το ανοίξω μου λέει ότι δεν υποστηρίζεται απ' αυτή την συσκευή κτ τέτοιο τελοςπάντων.. μπηκα μετά στο site κατέβασα την trial version έτσι ώστε να είμαι σίγουρος ότι είναι αυτή η σωστή έκδοση για το κινιτό μου την εγκατέστησα και πάλι έγραφε ότι δεν υποστηρίζεται..τι να κάνω έχει κανείς το 6220 με αυτήν την εφαρμογή?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...