Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο κατασκευαστης λεει οτι το μπιπ το ακους εσυ και οχι ο αλλος. αυτο το εχεις ψαξει;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eπίσης όσοι ψάχνεται να αφαιρέσεται το μπιπ και έχετε χακάρει την συσκευή σας δεοκιμάστε τα ανάλογα πατσάκια που κυκλοφορούν.;)
Link to comment
Share on other sites

ο κατασκευαστης λεει οτι το μπιπ το ακους εσυ και οχι ο αλλος. αυτο το εχεις ψαξει;

 

Ναι το διαβασα και αυτο... αλλα δεν το εχω ψαξει... θα το ψαξω :)

 

edit: ναι... το μπιπ ακουγεται και στους δυο...

Edited by vgnFE31h
Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω διαβασει αρκετες σελιδες στο θεμα των εφαρμογων δεν βρηκα τιποτα.

 

Υπαρχει καμμια εφαρμογη για FP2 που να εμφανιζει την ταπετσαρια σε πληρη οθόνη

ευχαριστω

Βαγγελης

Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω διαβασει αρκετες σελιδες στο θεμα των εφαρμογων δεν βρηκα τιποτα.

 

Υπαρχει καμμια εφαρμογη για FP2 που να εμφανιζει την ταπετσαρια σε πληρη οθόνη

ευχαριστω

Βαγγελης

Κάνε μια αναζήτηση στο google το Full Screen Wallpaper.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ναι το διαβασα και αυτο... αλλα δεν το εχω ψαξει... θα το ψαξω :)

 

edit: ναι... το μπιπ ακουγεται και στους δυο...

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα μου έκανε το άλλο: Ενώ την πρώτη μέρα δεν ακουγόταν κανένα μπιπ, μετά από επανεκκίνηση άρχισε να κάνει μπιπ.

Το έβγαλα, το ξανάβαλα αλλά πάλι το μπιπ δεν σταμάτησε....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα μου έκανε το άλλο: Ενώ την πρώτη μέρα δεν ακουγόταν κανένα μπιπ, μετά από επανεκκίνηση άρχισε να κάνει μπιπ.

Το έβγαλα, το ξανάβαλα αλλά πάλι το μπιπ δεν σταμάτησε....

 

το δοκιμασα αυτο που λες και το προγρμμα λειτουργει τελεια, χωρις μπιπ.

μηπως αυτο συνεβαινε σε παλαιοτερες εκδοσεις του προγραμματος, για δοκιμασε την τελευταια

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα αυτο που λες και το προγρμμα λειτουργει τελεια, χωρις μπιπ.

μηπως αυτο συνεβαινε σε παλαιοτερες εκδοσεις του προγραμματος, για δοκιμασε την τελευταια

Την 3 κάτι είχα βάλει. Την πρώτη ημέρα μια χαρά. Μετά όμως, πάλι μπιπππππππππ.

Υπόψη ότι η συσκευή μου δεν είναι χακαρισμένη και γενικά δεν ασχολούμαι με τέτοια...

Παρόλα αυτά βρήκα αρχείο που το έκανα κανονικά εγκατάσταση και δούλευε.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα μου έκανε το άλλο: Ενώ την πρώτη μέρα δεν ακουγόταν κανένα μπιπ, μετά από επανεκκίνηση άρχισε να κάνει μπιπ.

Το έβγαλα, το ξανάβαλα αλλά πάλι το μπιπ δεν σταμάτησε....

 

χρησιμοποιω το Ε66... ποια ειναι δηλαδη η τελευταια εκδοση του προγραμματος? η οτυλαχιστον πια χρησιμοποιεις εσυ...

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιω το Ε66... ποια ειναι δηλαδη η τελευταια εκδοση του προγραμματος? η οτυλαχιστον πια χρησιμοποιεις εσυ...

 

Την 3.00 στο Ε71.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Την 3.00 στο Ε71.

 

:worry: εγω εχω την 4.01. :X

καθησε φιλε μου... μιλαμε για το totalrecall απο killermobile LLC??? δεν μπορει... το Ε71 και το Ε66 ειναι ακριβως ιδια τηλεφωνα (οσο αφορα τα χαρακτηριστικα τους...)... :ninja:

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Για μενα το καλυτερο call recorder ειναι το Ultimate Voice Recorder εχω σε δυο κινητα την εκδοση 6.1.1 χωρις κανενα απολυτως προβλημα, ουτε μπιπ, και γραφει μονο του καθε κληση σε .amr αλλα και αν πατησεις τρεις φορες το κοκκινο κουμπι ηχογραφεις σε .mp3, καμια φορα το παταω καταλαθοςμ και γραφει για ωρες, αλλα αμα θελεις το απενεργοποιεις αυτο.
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

:worry: εγω εχω την 4.01. :X

καθησε φιλε μου... μιλαμε για το totalrecall απο killermobile LLC??? δεν μπορει... το Ε71 και το Ε66 ειναι ακριβως ιδια τηλεφωνα (οσο αφορα τα χαρακτηριστικα τους...)... :ninja:

Τι να σου πώ?

Το βάζω, ηχογραφεί κανονικά χωρίς μπιμ, ωραία λέω, μια χαρα, το λύσαμε και αυτό.

Την επόμενη μέρα, αρχίζει τα μπίπ:blink:

Το βγάζω, το ξαναβάζω, πάλι μπιπ.

Ε, λέω, δεν τρώγεσαι...

Και τελικά τα έσβησα να ησυχάσω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.:)

Μια και βλέπω να γίνεται λόγος για προγράμματα ηχογράφησης και πιο είναι καλύτερο να αναφέρω την άποψη μου επί αυτού.Ο μόνος τρόπος για να βρούμε το καταλληλότερο πρόγραμμα για την συσκεύη μας είναι η δοκιμή.Μπορεί όλα να είναι symbian αλλά αυτό δεν σημαίνει πως,μιλώντας για τις συγκεκριμένες εφαρμογές πάντα,ότι <<τρέχει>> στην μία <<τρέχει>> και στην άλλη.Ακόμα και στην ίδια συσκευή,μου έτυχε στο 5800 με το total recall,μετά από μήνες χρήσης άρχισε τα μπιπ.

Έπισης αυτό που θυμάμαι από το n82 έιναι πως με το total recall και με τον φάκελο του προγράμματος να γεμίζει,αν δεν κάνω λάθος γύρω στις 100 και ηχογραφήσεις,τότε έκανε κάτι περίεργα κολλήματα το πρόγραμμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ειπα οτι δεν εχω δοκιμασει ενα σωρο προγραμματα? :)

Απλα οκ... τωρα το εμαθα οτι καθε εφαρμογη τρεχει διαφορετικα σε καθε τηλεφωνο.... :)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί, αλλά εμένα μόλις σήμερα μου ήρθε SMS από ΝΟΚΙΑ (όπως συχνά πυκνά) και με ενημέρωνε για δωρεάν upgrade στην τελευταία premium edition (δηλ. full επεξεργασία Office 2007!) του προεγκατεστημένου QuickOffice viewer του κινητού!! Πράγματι την κατέβασα και είναι perfect! Thanx NOKIA :)

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί, αλλά εμένα μόλις σήμερα μου ήρθε SMS από ΝΟΚΙΑ (όπως συχνά πυκνά) και με ενημέρωνε για δωρεάν upgrade στην τελευταία premium edition (δηλ. full επεξεργασία Office 2007!) του προεγκατεστημένου QuickOffice viewer του κινητού!! Πράγματι την κατέβασα και είναι perfect! Thanx NOKIA :)

 

Απο που την κατεβασες? :)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Μέσα από το πρόγραμμα από το μενού στην επιλογή ενημερώσεις - αναβαθμίσεις ή κάτι τέτοιο, δεν θυμάμαι γιατί τώρα έχει αντικατασταθεί πλήρως μετά την εγκατάσταση της full version. Αποκλείεται να δυσκολευτείς πάντως....

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω διαβασει αρκετες σελιδες στο θεμα των εφαρμογων δεν βρηκα τιποτα.

 

Υπαρχει καμμια εφαρμογη για FP2 που να εμφανιζει την ταπετσαρια σε πληρη οθόνη

ευχαριστω

Βαγγελης

μπορείς να δοκιμάσεις το animspitelite. αυτο που κάνει είναι να βοηθά για να βάζεις κινούμενες εικόνες στην αρχική οθόνη αλλά δέχεται και απλές εικόνες και με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να γεμίζει όλη την οθόνη...

Edited by Itchrist86
μεταφορά από θέμα N79
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν θα μου έκανε εντύπωση αλλά και τα upgrades σε premier editors αντί για τους απλούς preinstalled viewers? Anyway ήταν ένα πολύ καλό δώρο....

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν θα μου έκανε εντύπωση αλλά και τα upgrades σε premier editors αντί για τους απλούς preinstalled viewers? Anyway ήταν ένα πολύ καλό δώρο....

Για τα E-Series η upgrade premnium έκδοση είναι δωρεάν.

Κάτι σχετικό με αυτό:http://www.newsfilter.gr/2009/08/05/dorean-to-quickoffice-6-gia-s60-kinita/

Link to comment
Share on other sites

από το μενού των updates το κατέβασα και εγώ στο Ε55 αλλά ξεκινώντας την εγκατάσταση χτύπησε update error...:(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...