Jump to content

Τηλεφωνία και internet εναλλακτικών: Ποιόν πάροχο;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα

Για σταθερη συν ιντερνετ απλη, φτηνη

Ποια ειναι η πιο φτηνη εταιρεια; Για κατι σε απεριοριστα σταθερα και 1-2-3 ωρες κινητα μαξ

Ειμαι σε μια, τωρα που ληγει αν παω σε αλλη εχει κανα 30αρι τελος ενεργοποιησης;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα...Επειδη σε λιγες μερες θα ληξει το πακετο για την σταθερη τηλεφωνια vodafone ποιες προτασεις θα υπαρξουν... Θελω αν γινεται να βλεπω τα αθλητικα καναλια ...Ξερετε τιμες που κυκλοφορουν....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Για σταθερη συν ιντερνετ απλη, φτηνη

Ποια ειναι η πιο φτηνη εταιρεια; Για κατι σε απεριοριστα σταθερα και 1-2-3 ωρες κινητα μαξ

Ειμαι σε μια, τωρα που ληγει αν παω σε αλλη εχει κανα 30αρι τελος ενεργοποιησης;

 

Γυρω στα 23€ δινει η Vodafone,300' κινητα και απεριοριστα σταθερα.Με 20€ χρεωση το ρουτερ τους.

Εκτος αν εχεις κανα παλιο και παιξει με κωδικους που δινουν αυτοι.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο συμβόλαιο μου, εκτός από χρόνο ομιλίας και gb, έχω και 1500sms προς όλους.

Υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιώ τα μηνύματα από υπολογιστή;

Είδα ότι υπάρχει η υπηρεσία web2sms, αλλά στο 13888 μ' ενημέρωσαν ότι είναι ξεχωριστή υπηρεσία, το κόστος της οποίας φαίνεται εδώ

Το μοναδικό πρόγραμμα συμβολαίου το οποίο είναι συμβατό με την υπηρεσία web2sms, είναι το cosmote mobile basic

Αυτό ισχύει πραγματικά;

 

Μου πρότειναν να κάνω λογαριασμό το cosmote cloud, το οποίο προσφέρει δωρεάν 100 web2sms/ μήνα. Και μάλιστα με +2€, μπορούν να γίνουν 200.

Εκτός του ότι είναι λίγα για τις ανάγκες μου, έχω διαβάσει σε forums ότι εφαρμόζεται όριο 5/sms καθημερινά.

Ισχύει;

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες λήγει στα κοντά η διετία, αυτή τη στιγμή είμαι στη wind /πήρα στους κλασσικούς κόσμοτε /βονταφον /wind /cyta στα κεντρικά και οι φιξ προτάσεις για το κλασσικό πακέτο(24αρι ίντερνετ σταθερά απεριόριστα και 300λεπτα προς κινητα) βγαίνει αρκετά.

 

Οποίος έχει τηλ από εξωτερικό συνεργάτη ας στείλει πμ αριθμό για να καλεσω

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Για τα συμβόλαια και την προσθετη υπηρεσια επι πληρωμη δεν ξερω να σου απαντησω. Για το cloud.cosmote.gr ομως ισχυει αυτο που σου ειπαν εφοσον κανεις τη διαδικασια ταυτοποίησης του αριθμού (ειτε ειναι συμβολαιο ειτε και καρτοκινητο) οποτε θα σου δινει 100 web sms το μηνα. Το όριο των 5 sms προσωπικα δεν το εχω αντιληφθεί να υπάρχει. Ήδη δοκιμασα και εστειλα 6 μολις τωρα,και δούλεψε κανονικά.Σε παλιοτερες αντιστοιχες υπηρεσίες μπορεί να υπηρχε,στις τωρινες όμως οχι.

Υ.Γ. το web 2 sms για συμβόλαια ισχύει αν καταλαβα καλα στα εταιρικα ως προσθετη υπηρεσια.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

επειδη το ξεχασα,υποψην οτι στα websms στην αναγνωριση ο αλλος βλεπει το id "WEBSMS" και οχι το νουμερο.Και μεσα στο μηνυμα περιεχει την διευθυνση email που δημιουργειται μεσα στο cosmote cloud την οποια μπορεις να την προσαρμοσεις φυσικα (εχει μια ρυθμιση που λεγεται "ταυτοτητες"
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιείς το Android Messages που υποστηρίζει σύνδεση με υπολογιστή για να στέλνεις από εκεί SMS όπως στο κινητό σου.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το όριο των 5 sms προσωπικα δεν το εχω αντιληφθεί να υπάρχει. Ήδη δοκιμασα και εστειλα 6 μολις τωρα,και δούλεψε κανονικά.Σε παλιοτερες αντιστοιχες υπηρεσίες μπορεί να υπηρχε,στις τωρινες όμως οχι.

Ωραία, πάει το ημερίσιο όριο

 

Και μεσα στο μηνυμα περιεχει την διευθυνση email που δημιουργειται μεσα στο cosmote cloud την οποια μπορεις να την προσαρμοσεις φυσικα (εχει μια ρυθμιση που λεγεται "ταυτοτητες"

Επομένως το όριο των χαρακτήρων μειώνεται σε ~150 περίπου

 

Μπορείς να χρησιμοποιείς το Android Messages που υποστηρίζει σύνδεση με υπολογιστή για να στέλνεις από εκεί SMS όπως στο κινητό σου.

 

Αυτό είναι πολύ ενδιαφέρον. Βέβαια έχω iphone 5s κι απ'ότι φαίνεται, δεν είναι συμβατό με ios. Διαβάζω ότι και η apple έχει αντίστοιχη υπηρεσία, αλλά προϋποθέτει mac, το οποίο δε διαθέτω..

Ίσως με μια twin sim την οποία θα χρησιμοποιώ ένα παλιό android να μπορώ να κάνω τη δουλειά μου.

Τι έκδοση android χρειάζεται;

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα.Επειδη προσπαθώ να τα βρω αλλά μπερδεύτηκα,πρόκειται να αλλάξουμε εταιρία στην αδερφή της γιαγιάς μου λόγω υψηλών λογαριασμών στον ΟΤΕ και ψάχνω να βρω προγράμματα άλλων εταιρειών χωρίς ίντερνετ λόγω του ότι είναι ηλικιωμένη και δεν υπάρχει λόγος να βάλει αλλά είτε δεν ψάχνω καλά και δεν τα βρίσκω ή δεν γράφει τιμή..Ποια εταιρία συμφέρει αυτή τη στιγμή για απεριόριστα σταθερά και λίγα λεπτά προς κινητά?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Επειδη προσπαθώ να τα βρω αλλά μπερδεύτηκα,πρόκειται να αλλάξουμε εταιρία στην αδερφή της γιαγιάς μου λόγω υψηλών λογαριασμών στον ΟΤΕ και ψάχνω να βρω προγράμματα άλλων εταιρειών χωρίς ίντερνετ λόγω του ότι είναι ηλικιωμένη και δεν υπάρχει λόγος να βάλει αλλά είτε δεν ψάχνω καλά και δεν τα βρίσκω ή δεν γράφει τιμή..Ποια εταιρία συμφέρει αυτή τη στιγμή για απεριόριστα σταθερά και λίγα λεπτά προς κινητά?

 

Vodafone με 23€ δινει

Αναλογικη γραμμη τηλεφωνο

Απεριοριστα σταθερα

300' προς κινητα

Χωρις ρουτερ,θελει 20€ να δωσεις για την αγορα.

Ετσι εκανα και γω στη γιαγια μου απο τον οτε και τα ακριβα παγια.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Vodafone με 23€ δινει

Αναλογικη γραμμη τηλεφωνο

Απεριοριστα σταθερα

300' προς κινητα

Χωρις ρουτερ,θελει 20€ να δωσεις για την αγορα.

Ετσι εκανα και γω στη γιαγια μου απο τον οτε και τα ακριβα παγια.

 

Ωραίο είναι..αυτό που είπες για το ρουτερ,θα έχει και γραμμή ίντερνετ δηλαδή?Σορρυ αν λέω βλακειες δεν ξέρω πως γίνονται οι εγκαταστάσεις απλό τηλέφωνο θέλουμε.Επίσης ισχύει η προσφορά με 120' κάθε μήνα δώρο στο κινητό και αν ναι,υπάρχει η δυνατότητα να μπει σε αριθμό που υπάρχει ήδη ή μόνο σε καινούργια κάρτα που σου στέλνουν?

Link to comment
Share on other sites

Με 23€ η 25 δε θυμάμαι η Forthnet δίνει τα ίδια και με ίντερνετ νομίζω

 

Ίντερνετ δεν θέλει καθόλου να υπάρχει στο σπίτι ούτε σαν γραμμή(παραξενιές ηλικιωμένων) αλλά έτσι όπως είναι η κατάσταση στη Forthnet αξίζει να δεσμευτεί με ένα διετές συμβόλαιο?Θέλω να πω εφόσον ειμαστε καλά μεσα σ αυτά τα 2 χρόνια (είπαμε ηλικιωμένη όλα στο πρόγραμμα είναι) αν υπάρξει κάποιο θέμα με την Forthnet δεν έχει νόημα να μας ξαναπανε στον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή πρέπει να δεις έναν λογαριασμό ώστε να ξέρεις αν για το ύψος του ευθύνονται μόνο τα πάγια, ή και κάτι άλλο.

Πολλοί ηλικιωμένοι, είτε από ανάγκη, είτε από άγνοια, έχουν την τάση να κάνουν κλήσεις σε 5ψήφια (εοπυυ, πληροφορίες καταλόγου* κ.α.) και μετά να κατηγορούν την εκάστοτε εταιρεία τηλεφωνίας ότι τους χρεώνει πολλά.

Αν καλεί 5ψήφια θα πληρώνει υψηλούς λογ/σμους όπου κι αν πάει.

Πρέπει να δεις ακόμα τι πακέτο έχει στον οτε. Μπορεί να έχει κανένα αρχαίο ληγμένο με λίγες παροχές και υψηλά πάγια. Επίσης αν οι προσφορές από τις άλλες εταιρείες είναι γύρω στα 25 ευρώ, με 26 μπορείς να βρεις double play με απεριόριστα σταθερά και στον οτε. Θα γλιτώσει και πιθανά τέλη ενεργοποίησης στο νέο δίκτυο κι εσύ πιθανή γκρίνια αν κάτι δεν πάει καλά με τον νέο πάροχο.

Το να βρει single play πακέτο είναι δύσκολο καθώς κανείς δεν το προωθεί. Ακόμα κι αν υπάρχει single play, μπορεί να είναι ακριβότερο από το double play. Έτσι κι αλλιώς πρέπει να συμφιλιωθεί με την ιδέα του ίντερνετ λόγω ευρυζωνικής τηλεφωνίας, που αναγκαστικά όλοι οι πάροχοι θα υιοθετήσουν.

 

*Αν καλέσει κάποιος 11880, 11888 κλπ χρεώνεται περίπου 1 ευρώ/λεπτό. Επίσης όταν σου βρούν τον αριθμό που ψάχνεις σε ρωτάνε αν επιθυμείς να σε συνδέσουν αυτοί απ'ευθείας. Αν το αποδεχθείς, όση ώρα μιλάς με τον άλλο συνεχίζεις να χρεώνεσαι με 1 ευρώ/λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή πρέπει να δεις έναν λογαριασμό ώστε να ξέρεις αν για το ύψος του ευθύνονται μόνο τα πάγια, ή και κάτι άλλο.

Πολλοί ηλικιωμένοι, είτε από ανάγκη, είτε από άγνοια, έχουν την τάση να κάνουν κλήσεις σε 5ψήφια (εοπυυ, πληροφορίες καταλόγου* κ.α.) και μετά να κατηγορούν την εκάστοτε εταιρεία τηλεφωνίας ότι τους χρεώνει πολλά.

Αν καλεί 5ψήφια θα πληρώνει υψηλούς λογ/σμους όπου κι αν πάει.

Πρέπει να δεις ακόμα τι πακέτο έχει στον οτε. Μπορεί να έχει κανένα αρχαίο ληγμένο με λίγες παροχές και υψηλά πάγια. Επίσης αν οι προσφορές από τις άλλες εταιρείες είναι γύρω στα 25 ευρώ, με 26 μπορείς να βρεις double play με απεριόριστα σταθερά και στον οτε. Θα γλιτώσει και πιθανά τέλη ενεργοποίησης στο νέο δίκτυο κι εσύ πιθανή γκρίνια αν κάτι δεν πάει καλά με τον νέο πάροχο.

Το να βρει single play πακέτο είναι δύσκολο καθώς κανείς δεν το προωθεί. Ακόμα κι αν υπάρχει single play, μπορεί να είναι ακριβότερο από το double play. Έτσι κι αλλιώς πρέπει να συμφιλιωθεί με την ιδέα του ίντερνετ λόγω ευρυζωνικής τηλεφωνίας, που αναγκαστικά όλοι οι πάροχοι θα υιοθετήσουν.

 

*Αν καλέσει κάποιος 11880, 11888 κλπ χρεώνεται περίπου 1 ευρώ/λεπτό. Επίσης όταν σου βρούν τον αριθμό που ψάχνεις σε ρωτάνε αν επιθυμείς να σε συνδέσουν αυτοί απ'ευθείας. Αν το αποδεχθείς, όση ώρα μιλάς με τον άλλο συνεχίζεις να χρεώνεσαι με 1 ευρώ/λεπτό.

 

Σ ευχαριστώ για την αναλυτική απάντηση..οχι σε 5ψηφια δεν καλεί,ότι χρειάζεται το ψάχνουμε εμείς.Είναι πολύ παλιό το πρόγραμμα που έχει και χρεώνονται οι κλήσεις και τον τελευταίο χρόνο οι λογαριασμοί στο 2μηνο έρχονται από 75€ έως 90€(πιθανολογώ πως αύξησε την διάρκεια των κλήσεων ή τα τηλεφωνήματα).Ισως δεν το έχουμε κοιτάξει καλα απλά έψαχνα κάποιο πρόγραμμα να βγαίνει το πολύ στα 25€ το μήνα με απεριόριστα σίγουρα τα σταθερά και έστω ένα μισάωρο προς κινητά αλλά ίσως πρέπει να την πείσουμε και για το ίντερνετ αν μπορέσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο είναι..αυτό που είπες για το ρουτερ,θα έχει και γραμμή ίντερνετ δηλαδή?Σορρυ αν λέω βλακειες δεν ξέρω πως γίνονται οι εγκαταστάσεις απλό τηλέφωνο θέλουμε.Επίσης ισχύει η προσφορά με 120' κάθε μήνα δώρο στο κινητό και αν ναι,υπάρχει η δυνατότητα να μπει σε αριθμό που υπάρχει ήδη ή μόνο σε καινούργια κάρτα που σου στέλνουν?

 

Θα εχει γραμμη ιντερνετ αλλα θα βαλεις το σταθερο στην μπριζα τηλεφωνου.Δεν δινει η Vodafone ρουτερ,οποτε θα ειναι χωρις ιντερνετ.

Εμενα η γιαγια μου ειχε ενα παλιο προγραμμα με 20€ παγιο και με χρονοχρεωση.Εφτασε να δινει 50-60€ το διμηνο και εκανε ελαχιστα τηλεφωνα σε σταθερα και κινητα ή αναπαντητη.Και στο τελος την μεταφεραμε στη Vodafone.Το παγιο βγαινει 23,28€/μηνα και εχει 300' προς κινητα,απεριοριστα σταθερα.

Δεν ξεπερναει τα ορια ποτε και ειναι καλυμμενη.

Για την προσφορα 120' προς ολους σε κινητο δεν ξερω αν ισχυει,πολυ πιθανο ομως να την παρει αν εχει καρτοκινητο vodafone ή vodafone cu.

Πανε σε ενα καταστημα και ρωτα.Αναλογα το καταστημα κι ολας,εχει δωρο τελη ενεργοποιησης/εγκαταστασης.

Αν βρεις καταστημα που τα δινει δωρο το κανεις με χιλια.

Εδω και 1 χρονο πλεον,ησυχασε η γιαγια με το σταθερο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα επειδή τα εχω παρει λιγο με τον οτε και τους λογαριασμούς τους λες και είμαστε στο διάστημα

εληξε το συμβόλαιο στο σπιτι και ψάχνομαι να αλλάξω εταιρία αν μπορει καποιος να δώσει τα φώτα του γιατι δεν παει αλλο με αυτους

έχουμε και λεμε το πακετο που εχω σπιτι ειναι το παρακάτω

 

COSMOTE DOUBLE PLAY HOME 30 M

250 ' + 30 ΚΙΝΗΤΑ

30 ΜBPS

PSNT

και δινω καθε μηνα με παγια και λοιπα γυρω στα 40 ευρω

υπαρχει καμποια εταιρια ειτε απο τις γνωστές ειτε τριτες εταιρίες που υπαρχου πλέον ωστε να εχω ιντερνετ καλο και νορμαλ σταθερο

εγω δεν θελω να κανω τηλ απο το σπιτι εχουμε ολοι τα κινητα ποιο πολυ το κραταω για το ιντερνετ αλλα δεν νομιζω να γινεται αυτο

ευχαριστω εκ των πρότερων για τις απαντήσεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνεις τηλέφωνα από το σπίτι δεν μπορώ να καταλάβω για ποιόν ακριβώς λόγο δίνεις 80 ευρώ το δίμηνο εκεί που είσαι
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνεις τηλέφωνα από το σπίτι δεν μπορώ να καταλάβω για ποιόν ακριβώς λόγο δίνεις 80 ευρώ το δίμηνο εκεί που είσαι

 

το εκανε ο πατερας μου ετσι μεγαλοι ανθρωποι ειναι δεν ηξεραν εληξε τον Ιουλιο που ελειπα σεζον και τωρα που ανελαβα εγω την φαση ψαχνω κατι οικονομικο σημερα μιλησα με cyta ειπαν στα 28,50

30αρα γραμμη μεχρι τοσο παει η δικια μου που την τσεκαρε

απεριοριστα στα σταθερα

360 λεπτα σε κινητα 28,50 ειναι μεσα ολα φοροι κ.λ.π

μιλαμε για τεράστια διαφορα!

μου αρεσε αυτο το πακετο την ρωτησα για φορητοτητα αν εχει καμια χρεωση και ειπε οχι το ποσο ειναι αυτο χωις καμια χρεωση για εξοπλισμο και θα μεινω χωρις ιντερνετ μονο για λιγες ωρες ισχυει?

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Για ηλικιωμένους που θέλουν μόνο σταθερό τι κυκλοφορεί στην αγορά αυτή την περίοδο;

Τώρα πληρώνουν 50€ στην forthnet για απεριόριστα + κάτι λίγα σε κινητά.

Βασικό θα ήταν να παίζει προσφορά σε καρτοκινητό με δωρεάν φόρτιση κάποια λεπτά κάθε μήνα (δεν μας πειράζει και αριθμό να αλλάξει)

γιατί κάθε μήνα βάζει και 5€ το μήνα.

Κάποια στιγμή άκουσα για μια τέτοια προσφορά.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Για ηλικιωμένους που θέλουν μόνο σταθερό τι κυκλοφορεί στην αγορά αυτή την περίοδο;

Τώρα πληρώνουν 50€ στην forthnet για απεριόριστα + κάτι λίγα σε κινητά.

Βασικό θα ήταν να παίζει προσφορά σε καρτοκινητό με δωρεάν φόρτιση κάποια λεπτά κάθε μήνα (δεν μας πειράζει και αριθμό να αλλάξει)

γιατί κάθε μήνα βάζει και 5€ το μήνα.

Κάποια στιγμή άκουσα για μια τέτοια προσφορά.

Ευχαριστώ

 

Cosmote/Vodafone/Wind δινουν τετοια νουμερα.Η Wind ομως στο δινει και σε υπαρχον καρτοκινητο,νομιζω και η κοσμοτε.

Αρα γλυτωνει και την αλλαγη αριθμου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημέρα, γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιος πάροχος που να δίνει φοιτητικό πρόγραμμα για σταθερό και Internet ή δεν αξίζει τον κόπο. Εδώ και χρόνια είμαι στην vodafone με 24αρι internet/σταθερά.2 ώρες κινητά με 24€

Ευχαριστώ

Να έχεις υπομονή με τους ανθρώπους...δεν ξέρεις τι ζόρια κουβαλάει ο καθένας...
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως τα φοιτητικά προγράμματα περιλαμβάνουν μόνο σταθερό και internet , δεν περιλαμβάνουν καθόλου κλήσεις. Οπότε αν πραγματοποιείς κλήσεις από το σταθερό δεν σε συμφέρουν καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...