Jump to content

Wind Plus


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αστε μάγκες εμενα μου ερθε 500ε λογαριασμος και επαθα εγκεφαλικο δεν ειχα δει το sms που λενε οτι στειλανε.. Βασικα τηλεφωνικος εμαθα για τον λογαριασμο και αμεσως εκανα αιτηση στο τμημα τιμολογιων για επανεξεταση. εως τοτε πληρωνα μεχρι και 10ευρω λογαριασμο αφου ειμαι κατοχος της πιστωτικης της WIND και εχω εκπτωση στο παγιο αναλογα με την διακινηση του λογαριασμου της καρτας. Και τωρα πρεπει να πληρωσω 500. Ξερεις κανεις τι ισχυε στις χρεωσεις μεχρι της 1/12 που αλλαξαν το τιμολογιο???

Τους λεω καλα με sms ενημερωνετε τους συνδρομητες σας???

Δεν μπορειτε να εωκλεισετε ενα εγραφο στον φακελο του αναλυτικου λογαριασμου???

και μου λεγανε τα δικα τους..

Δεν ξερω τι θα κανω.. θα περιμενω και τον ελεγχο του τιμολογιου.. και θα σας ενημερωσω να εχετε και σεις μια ιδεα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όσα δεν πήρε η wind τα προηγούμενα χρόνια με το wind plus non stop τα παίρνει μαζεμένα στηριζόμενη στην άγνοια και την όχι καλή ενημέρωση των συνδρομητών της. Ένα μεγάλο μπράβο και ένα δυνατό :thanks::thanks::thanks:
Link to comment
Share on other sites

εγω το ενεργοποιησα στις 6 ιανουαριου και μου πηρε 3.99ευρω.συμφωνα με το μετρητη του κινητου μου εχω κανει χρηση 37mb μεχρι τωρα..δηλαδη αν ξεπερασω τα 40mb δεν θα χρεωθω.ισχυει το απεριοριστο ακομη ?

 

Εγώ πάντως το ξεπέρασα κατά πολύ το όριο αλλά δεν χρεώθηκα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα στη vodafone cu ενεργοποίησα το ... 30mb internet για όλο το 2009. Έδωσα άλλα 3,5 ευρω για 30mb web internet. Σύνολο 60mb με κόστος 3,5 ευρω το μήνα. Λεπτομέρεια! 60mb πραγματικό internet όχι wap. Άντε γειά wind...
Link to comment
Share on other sites

Όσα δεν πήρε η wind τα προηγούμενα χρόνια με το wind plus non stop τα παίρνει μαζεμένα στηριζόμενη στην άγνοια και την όχι καλή ενημέρωση των συνδρομητών της. Ένα μεγάλο μπράβο και ένα δυνατό :thanks::thanks::thanks:

 

δυστηχως πρεπει να αλλαξουν ονομασια και να γινουν MPELLAS, μονο αυτο τους αξιζει γιατι οντως ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα στη vodafone cu ενεργοποίησα το ... 30mb internet για όλο το 2009. Έδωσα άλλα 3,5 ευρω για 30mb web internet. Σύνολο 60mb με κόστος 3,5 ευρω το μήνα. Λεπτομέρεια! 60mb πραγματικό internet όχι wap. Άντε γειά wind...

 

δηλαδή 2ΜΒ ανά μέρα... Σου φθάνουν? Δεν νομίζω... Ειδικά αν χρησιμοποιείς και καμμιά εφαρμογή Google Maps που με την καθισιά της σου έρχεται 150ΚΒ για μόνο μια εικόνα. Που να βάλεις και διαδρομή... Αν κατεβάσεις και κανα mail, συμπληρώθηκε το γλυκό...

Με λίγα λόγια ΜΙΑ είναι η λύση ΑΚΟΜΑ όσο υπάρχει, i-mode με 4 ευρώ τον μήνα. :O Για περισσότερα στο forum Cote.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Η επισήμανσή μου είχε συγκριτικό νόημα wind με cu. Άλλωστε Το cu το ενεργοποιεις για καβάντζα, 30 mb δωρεάν το μήνα οπότε θέλεις για όλο το 2009 και για κατέβασμα μεγάλων αρχείων (το i-mode έχει ανώτατω όριο τα 2mb).
Link to comment
Share on other sites

παρτε ενα κινητο με wifi.καθεστε και εξαρτιετε απο την καθε εταιρεια.δοξα το θεο ξεκλειδωτα δικτυα βρισκεις παντου,και δεν πληρωνεις και τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

παρτε ενα κινητο με wifi.καθεστε και εξαρτιετε απο την καθε εταιρεια.δοξα το θεο ξεκλειδωτα δικτυα βρισκεις παντου,και δεν πληρωνεις και τιποτα.

 

Αλήθεια, υπάρχουν ΠΑΝΤΟΥ ξεκλείδωτα δίκτυα???? ΠΟΥ? Όταν βρίσκεσαι στο δρόμο μήπως? Στη Κηφισίας, στη συγγρού τσουπ wifi δίκτυο το βάζουμε και λύθηκαν τα προβλήματά μας....:lol::lol:

να σοβαρευτούμε δεν είναι λύση το wifi.....

Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετω ,το wind plus ηταν το καλητερο πριν το δεκεμβριο το ηχα χρονια,τωρα πιστευω πως δε πρεπει να ασχολειτε καποιος με αυτο. Ειναι αχρηστο. Εχω τωρα το imode μαζι και το myview με το imode σερφαρο απεριοριστα και οταν θελω να κατεβασω μεγαλα αρχεια με το myview ! Οταν στη wind βαλουν λιγο μυαλο και το κανουν παλι οπως ηταν τοτε μπορι και να ξαναγυρισω πισω αν φυσικα φτιαξουν και το δυκτιο τους ευχαριστω για το χρονο σας ! Δεν το αξιζουν να ασχοληστε με απατεωνες!
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, υπάρχουν ΠΑΝΤΟΥ ξεκλείδωτα δίκτυα???? ΠΟΥ? Όταν βρίσκεσαι στο δρόμο μήπως? Στη Κηφισίας, στη συγγρού τσουπ wifi δίκτυο το βάζουμε και λύθηκαν τα προβλήματά μας....:lol::lol:

να σοβαρευτούμε δεν είναι λύση το wifi.....

 

αφου δεν μπορεις να ζησεις πανω απο μια ωρα με αυτο,τοτε πληρωσε.εξαλλου ολα τα χομπι εχουν καποιο κοστος,μην τα θες ολα τζαμπα.

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν μπορεις να ζησεις πανω απο μια ωρα με αυτο,τοτε πληρωσε.εξαλλου ολα τα χομπι εχουν καποιο κοστος,μην τα θες ολα τζαμπα.

χόμπι με το μικρότερο κόστος... imode.... wifi ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να βρίσκεις παντού. Ίσως σε κάποια μέρη. Αλλά σαφώς χρειάζεσαι και ασύρματη σύνδεση. Φυσικά για όποιον θέλει να είναι online παντού. Με τα email του κλπ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω αλλα λενε οι μετρητες μου στα πακετα δεδομενων και αλλα ο λογαριαμος πχ σε μια συνδεση στο λογαριασμο λεει 1100 και στο μητρωο του κινητου λεει 1000 και γενικα σε καθε συνδεση το κινητο ειναι λιγοτερα kb.συμβαινει και σε κανεναν αλλον αυτο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω αλλα λενε οι μετρητες μου στα πακετα δεδομενων και αλλα ο λογαριαμος πχ σε μια συνδεση στο λογαριασμο λεει 1100 και στο μητρωο του κινητου λεει 1000 και γενικα σε καθε συνδεση το κινητο ειναι λιγοτερα kb.συμβαινει και σε κανεναν αλλον αυτο?

 

Οι μετρητές των κινητών δεν είναι απόλυτα ακριβείς, οπότε μια μικρή απόκλιση είναι αναμενόμενη.

Link to comment
Share on other sites

Το wind plus μετά τα 40MB δεν χρεώνει.:)

Το έχω ξεπατώσει και δεν έχω χρεωθεί τίποτα.:lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Το wind plus μετά τα 40MB δεν χρεώνει.:)

Το έχω ξεπατώσει και δεν έχω χρεωθεί τίποτα.:lol:

 

Μην τα γράφετε αυτά ρε παιδιά... Άλλους τους χρεώνει και άλλους όχι... Θα τα δει κανένας αδαής και θα καταχρεωθεί...

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην είναι άλλη μια κουτοπονηριά της για να κράτηση τον κόσμο της wind που φεύγουν συνεχώς και μετά από λίγο καιρό σας χρεώσει αναδρομικά.
Link to comment
Share on other sites

Μην τα γράφετε αυτά ρε παιδιά... Άλλους τους χρεώνει και άλλους όχι... Θα τα δει κανένας αδαής και θα καταχρεωθεί...

 

Μου θυμίζει την ατάκα "Μην λες ουνόματα, μην λες ουνόματα" από την Ελληνική ταινία "Μαυροκωσταίοι και Κοντογιώργηδες" :lol::lol::D

Link to comment
Share on other sites

Μην τα γράφετε αυτά ρε παιδιά... Άλλους τους χρεώνει και άλλους όχι... Θα τα δει κανένας αδαής και θα καταχρεωθεί...

 

τι λες που δε χρεωνει ενος φιλου μου του ηρθε 156 ευρω επειδη του χρεωσαν παραπανω mb. Δεν ξερω στα καρτοκινητα,αλλα στη συνδεση δε χαριζονται και εκμεταλλευομενοι το γεγονος αυτο με τους μετρητες καθως και κατι αλλα για αναλογικα mb στο μηνα ,οπως του είπαν

Link to comment
Share on other sites

Οι μετρητές των κινητών δεν είναι απόλυτα ακριβείς, οπότε μια μικρή απόκλιση είναι αναμενόμενη.

 

ναι ομως στο συνολο δε βγαινει μικρη! αυτο ειναι το θεμα ο λογαριαμος λεει 10 mb και η συσκευη λεει 6mb! τι κολπο ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Το wind plus μετά τα 40MB δεν χρεώνει.:)

Το έχω ξεπατώσει και δεν έχω χρεωθεί τίποτα.:lol:

 

Ούτε και σε μένα δεν χρεώνει!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρεώνει τα καρτοκινητά μέχρι στιγμής. Τα συμβόλαια κανονικότατα.

Δεν το λέω εγώ αλλά το 1260.

 

Όλα αυτά δεν τα λέω για σας αλλά για την φουκαριάρα την μάνα σας :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...