Jump to content

Wind Plus


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ από 19 Δεκεμβρίου μέχρι τώρα έχω καταναλώσει 114ΜΒ κ ακόμα δεν έχω χρεωθεί (κ να χρεωθώ δεν με απασχολεί). Γιατί όμως;
Link to comment
Share on other sites

Ti "σύπμτωση" !!!!!!!! Οπως και το πακέτο της Cosmote ..............

Εννοείς το myview?

Εγώ από 19 Δεκεμβρίου μέχρι τώρα έχω καταναλώσει 114ΜΒ κ ακόμα δεν έχω χρεωθεί (κ να χρεωθώ δεν με απασχολεί). Γιατί όμως;

Δεν ξέρω...

Πότε το ενεργοποίησες?

Εγώ το είχα ενεργοποιήσει στις 19 νοεμβρίου και 19 δεκεμβρίου έληξε. Στις 19 που έληξε με χρέωσε (δεν ξέρω πως) γύρω στα 17ευρά... Τα γράφω και πιό πίσω..

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

έχω μια συσκεύη windows mobile και έχω κάνει συνδρομή στο μηνιαίο Non-stop, πιο access point θα πρέπει να χρησιμοποιώ ώστε να μην χρεώνομαι?

 

Ίσως ρωτάω βλακεία...

 

Σας ευχαριστώ πολύ και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ όλους σας!!!

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν κοιτουσες πιο πανω θα την εβρισκες την απαντηση .Το ΑΡ ειναι το gwap.b-online.gr,Αν εχεις στο κινητο καποιο προφιλ με ΑΡ gint.b-online.gr να το σβήσεις.Ειναι για κανονικη χρηση ιντερνετ και οχι wap οπως το gwap.b-online.gr
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω κάτι,έχω το Asus P535 και θέλω να βάλω το windplus.

Πήγα στη Wind και μου είπαν ότι θέλει ειδικές ρυθμίσεις επειδή έχει windows και δεν μπορούν να το φτιάξουν αυτοί.

 

Ξέρεις κανείς τι χρειάζεται για να το κάνω να δουλέψει?

 

Και κάτι ακόμα,έχω και το Sony ericsson k750 ,μήπως να μπω με αυτό?γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Για το Asus δεν ξερω ρυθμισεις αλλα γαι το SE μπορεις να παρεις τηλέφωνο στο 1260 και θα σου στειλουν τις ρυθμισεις με sms
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το myview?

 

Δεν ξέρω...

Πότε το ενεργοποίησες?

Εγώ το είχα ενεργοποιήσει στις 19 νοεμβρίου και 19 δεκεμβρίου έληξε. Στις 19 που έληξε με χρέωσε (δεν ξέρω πως) γύρω στα 17ευρά... Τα γράφω και πιό πίσω..

 

19 Δεκεμβρίου ενεργοποίησα την συνδρομή...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν έχει εφαρμοστεί ακόμα?

Αν είναι έτσι, εμένα γιατί με χρέωσε την ημέρα που έληγε???

 

Το δοκίμασε κανείς άλλος? Εγω δεν έχω κάρτα για να το ενεργοποιήσω..

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ Χρονια Πολλα!!!

Ερωτηση:

Οταν μπαινω με opera mini σε διαφορα sites τοτε ισχυει αυτο το οριο των 40mb;

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ Χρονια Πολλα!!!

Ερωτηση:

Οταν μπαινω με opera mini σε διαφορα sites τοτε ισχυει αυτο το οριο των 40mb;

 

Φυσικά και ισχύει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω πολυ....

Κατι τελευταιο το profil θα ειναι το wind plus η το qwap...;

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Το προφίλ wind plus περιλαμβάνει το gwap. Αν πατήσεις επεξεργασία στο προφίλ wind plus μπορείς να το δεις.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν ισχυει το απεριοριστο για ενεργοποιηση του plus non stop με τις καρτες που κυκλοφορουσαν των 100 ευρω δωρεαν υπηρεσιων που εκτος των αλλων εδινε και 3 μηνες δωρεαν συνδρομη στο wap?

 

Θελω να πω οτι αφου ειναι παλιες πρεπει να ισχυει οτι λεει η καρτα και να δινει απεριοριστη πλοηγηση στο wap ή δεν παιζει κατι τετοιο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη οταν λετε οτι καταργηθηκε τι εννοειτε? με μπερδεψατε, δεν ειναι απεριοριστο αλλα εχει 40mb την ημερα ελευθερη πλοηγηση? 24 ωρες / 40 mb ετσι? Αρκετα ειναι πιστευω η κανω λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν ισχυει το απεριοριστο για ενεργοποιηση του plus non stop με τις καρτες που κυκλοφορουσαν των 100 ευρω δωρεαν υπηρεσιων που εκτος των αλλων εδινε και 3 μηνες δωρεαν συνδρομη στο wap?

 

Θελω να πω οτι αφου ειναι παλιες πρεπει να ισχυει οτι λεει η καρτα και να δινει απεριοριστη πλοηγηση στο wap ή δεν παιζει κατι τετοιο?

 

Εγώ, είχα περάσει μια στο παρελθόν, νομίζω ότι μου έστειλαν μύνημα ότι την επόμενη εργάσιμη θα ενεργοποιηθούν οι υπηρεσίες, αλλα ακόμα περιμένω... :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Χρεώθηκα 17,92Ε για υπέρβαση των 40MB... Δυστυχώς το πήρα χαμπάρι αφού έκανα ξανά την ενεργοποίηση (f2g). Δεν παίζει να το χρησιμοποιήσω ξανά μετά το πέρας του προπληρωμένου μήνα...
Δεν είμαι εδώ για κανέναν.
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω και εγω κατι, σορρυ που το γραφω εδω αλλα δεν εβγαλα ακρι με λιγο ψακσιμο που εκανa.εχω στο κινιτο τον opera mini και εδω και λιγο καιρο οταν μπενο στις εφαρμογες και επιλεγο mini opera μου ξεκιναι με εγκατασταση :mad:και οχι απλα φορτοση, ξερι κανεις τι πεζετε?
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω και εγω κατι, σορρυ που το γραφω εδω αλλα δεν εβγαλα ακρι με λιγο ψακσιμο που εκανa.εχω στο κινιτο τον opera mini και εδω και λιγο καιρο οταν μπενο στις εφαρμογες και επιλεγο mini opera μου ξεκιναι με εγκατασταση :mad:και οχι απλα φορτοση, ξερι κανεις τι πεζετε?

 

Φίλε δεν είσαι ο μόνος που έχει το πρόβλημα. Διάγραψε και κατέβασε ξανά την εφαρμογή. Μόνο έτσι θα ανοίγει κανονικά.:)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όταν είχα την εφαρμογή Opera mini στο sony ericsson τα ίδια μου έκανε. Βάλε την τελευταία έκδοση. Εγώ χρησιμοποιώ την τελευταία έκδοση στο Ν81 και είναι μια χαρά!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

εχει δοκιμασει καποιος το wind plus σε καποιο φθηνο κινητο κ να ειναι ευχαριστημενος να μου πει σε ποιο να το αγορασω για δευτερο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Sony ericsson K800i
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...