Jump to content

Wind Plus


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επισκέπτης
Δεν ενδιαφέρομαι να σε καλύψω. Ποιός μίλησε για προσφορά? Το είδες κάπου επίσημα αυτό ή το σκέφτηκες μόνος σου οτι μάλλον είναι προσφορά? Αλλα ακόμα κι έτσι να είναι, θα πρέπει να καταργηθεί ο όρος non stop γιατί απλά έχει όριο πλέον. Οπως και στην ομιλία. Θεωρώ οτι η εταιρία, εκτός απο τιμές τριτοκοσμικές στο mobile internet οπως βέβαια και οι άλλες, δεν σέβεται καθόλου τους πελάτες της. Φτάνει να σου πω οτι το όριο και η αύξηση της τιμής έχει ανακοινωθεί εδώ και αρκετό καιρό, αλλα δεν ξέρανε τίποτα μέσα στην εταιρία. Και ακόμα χαμένοι είναι βέβαια, γιατί ισχύει μόνο για τα συμβόλαια και όχι για το F2G. Την μετακόμιση σου σε άλλο topic και βέβαια θα την κρίνεις εσύ. Οπως κι εμείς θα κρίνουμε αν θα αλλάξουμε εταιρία ή όχι. Αυτό άλλωστε είπα και στο προηγούμενο post μου. Είναι θέμα επιλογών. Οποιον τον χαλάει, φεύγει. Απλά

Εαν δεν εισαι σιγουρος για κατι μην λες πραγματα που δεν ισχυουν. Το απεριοριστο σερφαρισμα ηταν μεσα στις προσφορες στην ιστοσελιδα της Wind. Οσον αφορα τον ορο non stop ισχυει ακομη αφου προσφερει απεριοριστη πλοηγηση στο portal της εταιρειας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτο που δεν εχω καταλαβει ακομα ειναι γιατι εχετε λυσαξει τοσο....

Αρχίσαμε πάλι.. Είμαστε παράλογοι που μια εταιρεία προσπαθεί να μας δουλέψει για τα καλά.. :rolleyes:

Προσφορα ηταν και κρατησε αρκετο καιρο.

Εγώ θυμάμαι οτι ήταν υπηρεσία και όχι προσφορά. Δείξε μας τί έγραφε παλιά το site.. Αλλά και να ήταν προσφορά πόσο λογικό είναι να λέει οτι θα το κόψει εδώ και πόσο καιρό, άλλα να γράφει στο site άλλα να ισχύουν, οι υπάλληλοι να μην ξέρουν τίποτα και το κυριότερο να μην έχουν ειδοποιήσει κανέναν για τις αλλάγες. Δηλαδή όποιος δεν μπαίνει στο ίντερνετ να ελέγχει κάθε τρεις και λίγο τις χρεώσεις, θα την πατήσει! Και μετά απορείς με αυτά που γράφουμε. Εύγε!!! :lol:

Τα σχολια τυπου "αντε γεια" - "παω στην χ εταιρεια" μου φαινονται αστεια.

..και μένα άλλα πράγματα μου φαίνονται αστεία, αλλά ας μην το κάνω θέμα! :p

Η αγορα ειναι ελευθερη και ο καθενας εχει το δικαιωμα της επιλογης. Κατακρινετε τωρα κατι το οποιο σας εδωσε 2 χρονια απεριοριστο σερφαρισμα (με κινητο ή υπολογιστη). Αλλα στην χωρα που ζουμε οι νοοτροπιες δεν αλλαζουν ευκολα.

Γι' αυτό και δεν θα προσπαθήσω να σου αλλάξω γνώμη.

Δεν υπερασπιζομαι την εταιρεια - καλως ή κακως τελειωσε το τζαμπε. Αντε λοιπον οποιου δεν του αρεσει να μετακομισει....

Τα έχουν πει ήδη:

Αλλα αν σε ενοχλεί το θέμα, μπορείς να μετακομίσεις κι εσύ σε άλλο topic. Είναι θέμα επιλογών.

βλεπω ομως οτι ακομα καιγεστε....(?) γιατι? αφου υπαρχει λυση γιατι τρωγεστε ετσι?

Προσωπικά δεν καίγομαι καθόλου. Πλέον έχω φύγει από την "εταιρεία" και τα παίρνω στην πλάκα όλα αυτά που κάνει τελευταία.

Ζητω συγνωμη για το υφος που γραφω αλλα με εχει κουρασει να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια μιζερα πραγματα.....

Πρέπει να τα διαβάζεις?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Σαν πολλες προσφορες δεν κανει τελευταια η wind ; ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ; Μερικες φορες ξεχναει να αναφερει ποτε ληγουν οι προσφορες βεβαια :rolleyes:

 

Τι σας ποτιζουν στη γουιντ ρε παιδια; Δλδ ελεος .

Φιλε nrg δεν ειχα την χαρα να σε γνωρισω (η δεν θυμαμαι τουλαχιστον) σε καποιο απο τα τελευταια meeting του myphone. Αν ποτε ερθεις θα χαρω να τα πουμε και απο κοντα - και μην φοβασαι δεν θα σε ραντισω με αυτο που με ποτιζει η Wind.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Αρχίσαμε πάλι.. Είμαστε παράλογοι που μια εταιρεία προσπαθεί να μας δουλέψει για τα καλά.. :rolleyes:

 

Εγώ θυμάμαι οτι ήταν υπηρεσία και όχι προσφορά. Δείξε μας τί έγραφε παλιά το site.. Αλλά και να ήταν προσφορά πόσο λογικό είναι να λέει οτι θα το κόψει εδώ και πόσο καιρό, άλλα να γράφει στο site άλλα να ισχύουν, οι υπάλληλοι να μην ξέρουν τίποτα και το κυριότερο να μην έχουν ειδοποιήσει κανέναν για τις αλλάγες. Δηλαδή όποιος δεν μπαίνει στο ίντερνετ να ελέγχει κάθε τρεις και λίγο τις χρεώσεις, θα την πατήσει! Και μετά απορείς με αυτά που γράφουμε. Εύγε!!! :lol:

 

..και μένα άλλα πράγματα μου φαίνονται αστεία, αλλά ας μην το κάνω θέμα! :p

 

Γι' αυτό και δεν θα προσπαθήσω να σου αλλάξω γνώμη.

 

Τα έχουν πει ήδη:

 

 

Προσωπικά δεν καίγομαι καθόλου. Πλέον έχω φύγει από την "εταιρεία" και τα παίρνω στην πλάκα όλα αυτά που κάνει τελευταία.

 

Πρέπει να τα διαβάζεις?

Ειναι πλεον γνωστο οτι καποιοι αντιδρατε για την αντιδραση...... (και ξερουν ολοι ποιοι ειναι) Αυτος λοιπον που φευγει σε αλλη εταιρεια δεν θα κατσει να σπαταλησει τον χρονο του (εκτος και αν εχει μπολικο και τον ταιζει ο μπαμπας) γραφοντας για το χαμενο απεριοριστο σερφαρισμα - εγω προσωπικα δεν θα το εκανα ποτε..... Αυτα, δεν θα ξανασχοληθω με αυτο το θεμα παρα μονο αν χρειαστει καποιο μελος την βοηθεια μου για κατι.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω κάποιους να λένε τώρα ότι το πρόγραμμα χρέωσης wind plus non stop ήταν προσφορά κάτι που δεν έλεγαν παλιότερα. Κάποιοι άλλοι ποιο έξυπνοι δεν μιλάνε καθόλου (βλέπε sidera) που είναι και το καλύτερο. Το θέμα είναι το μενού υπηρεσιών wind plus, και όχι ο τρόπος χρέωσης, που όλος τυχαίως ήρθε και μοιάζει πολύ με το μενού του imode ως προς το χειρότερο. Έχει ακριβότερες χρεώσεις στα site όπως στο naftemporiki.gr που το έχει κάνει χίλια κομμάτια, δεν έχει email είναι ποιο αργό, δεν έχει πολύ δωρεάν περιεχόμενο κ.α.

Αν τώρα δει κάποιος μόνο τις χρεώσεις πλοήγησης τότε θα διαπιστώσει ότι ποιό συμφέρουσες είναι οι χρεώσεις του live διότι δίνει τα 30 Mb και για φουλ internet με το οποίο μπορεί κάποιος να έχει πραγματικό email με pop3 ή imap. Ακόμα έχει ποιο φθηνή χρέωση για μετά τα 30 Mb 0.009 euro/kb από 0,0119 euro/kb που έχουν myview και wind plus. Τέλος αν κάποιος θέλει απεριόριστη tv μπορεί στο live να την έχει με 5 ευρώ/μήνα στα οποία 5 ευρώ περιλαμβάνονται και απεριόριστη πλοήγηση στο live.

Πιστεύω ότι σε λίγο καιρό ο απλός χρήστης θα κοιτάει το μενού υπηρεσιών και το κόστος των site που περιλαμβάνονται εκεί και όχι την εκτός μενού πλοήγηση μιας και μέσα το μενού υπηρεσιών θα έχει απεριόριστη πλοήγηση με μικρό κόστος. Όχι τίποτα άλλο απλά για να καταλάβουμε όλοι μας πόσο μπροστά ήταν το imode που λόγω συσκευών δεν πέτυχε στην Ευρώπη. Απλά ήταν πλήρες. Όλες οι κατηγορίες είχαν πάνω από 5 site, είχε πραγματικό email για φθηνή γραπτή ομιλία εμπλουτισμένη με εικόνες και video, πολλά δωρεάν site-εργαλεία, mobile banking και πολλά άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πλεον γνωστο οτι καποιοι αντιδρατε για την αντιδραση...... (και ξερουν ολοι ποιοι ειναι) Αυτος λοιπον που φευγει σε αλλη εταιρεια δεν θα κατσει να σπαταλησει τον χρονο του (εκτος και αν εχει μπολικο και τον ταιζει ο μπαμπας) γραφοντας για το χαμενο απεριοριστο σερφαρισμα -Αυτα, δεν θα ξανασχοληθω με αυτο το θεμα παρα μονο αν χρειαστει καποιο μελος την βοηθεια μου για κατι.

 

Το να ασχοληθώ για 5 λεπτά να γράψω μια απάντηση για μένα δεν είναι σπατάλη χρόνου.

Κάποιοι βέβαια μπορεί να τους παίρνει πολύ ώρα για να σκεφτούν τί να γράψουν.. (αν και δεν φαίνεται :p) Επίσης δεν με ταϊζει ο μπαμπάς μου (το αναφέρω απλά για να μην κάνουν κάποιοι άκυρες φαντασιώσεις)

Είναι πλέον γνωστό οτι κάποιοι δεν ξέρουν να απαντήσουν και απλά γράφουν ότι τους κατέβει για να νομίζουν οτι κάτι έκαναν! :D

 

εγω προσωπικα δεν θα το εκανα ποτε.....

:lol:

Το θέμα εσύ το ξεκίνησες! Θα πρέπει να είμαι στην εταιρεία για να πω την γνώμη μου? Μήπως να πω και ευχαριστώ από πάνω?

Αυτα, δεν θα ξανασχοληθω με αυτο το θεμα παρα μονο αν χρειαστει καποιο μελος την βοηθεια μου για κατι.

:up:

Αν και δεν το νομίζω.. το έχεις ξαναπεί σε μένα σε προηγούμενη σελίδα και προφανώς δεν το τήρησες!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πλεον γνωστο οτι καποιοι αντιδρατε για την αντιδραση...... (και ξερουν ολοι ποιοι ειναι) Αυτος λοιπον που φευγει σε αλλη εταιρεια δεν θα κατσει να σπαταλησει τον χρονο του (εκτος και αν εχει μπολικο και τον ταιζει ο μπαμπας) γραφοντας για το χαμενο απεριοριστο σερφαρισμα - εγω προσωπικα δεν θα το εκανα ποτε..... Αυτα, δεν θα ξανασχοληθω με αυτο το θεμα παρα μονο αν χρειαστει καποιο μελος την βοηθεια μου για κατι.

 

Συνεπως αφου δεν σε ταιζει ο μπαμπας σου και δεν εχεις πολυ ελευθερο χρονο βγαζουμε το συμπερασμα οτι εδω μεσα δεν περνας τον ελευθερο σου χρονο και οτι πληρωνεσαι γι'αυτο. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που δεν εχω καταλαβει ακομα ειναι γιατι εχετε λυσαξει τοσο.... Προσφορα ηταν και κρατησε αρκετο καιρο. Τα σχολια τυπου "αντε γεια" - "παω στην χ εταιρεια" μου φαινονται αστεια. Η αγορα ειναι ελευθερη και ο καθενας εχει το δικαιωμα της επιλογης. Κατακρινετε τωρα κατι το οποιο σας εδωσε 2 χρονια απεριοριστο σερφαρισμα (με κινητο ή υπολογιστη). Αλλα στην χωρα που ζουμε οι νοοτροπιες δεν αλλαζουν ευκολα. Δεν υπερασπιζομαι την εταιρεια - καλως ή κακως τελειωσε το τζαμπε. Αντε λοιπον οποιου δεν του αρεσει να μετακομισει....βλεπω ομως οτι ακομα καιγεστε....(?) γιατι? αφου υπαρχει λυση γιατι τρωγεστε ετσι? Ζητω συγνωμη για το υφος που γραφω αλλα με εχει κουρασει να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια μιζερα πραγματα.....

 

Είμαι από τους λυσσασμένους :lol:

 

Οπότε επαναλαμβάνω "Άντε γεια WIND" :!:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από τους λυσσασμένους :lol:

 

Οπότε επαναλαμβάνω "Άντε γεια WIND" :!:

 

δεν εισαι ο μονος...:lol:

καποιοι αλλοι θα μεινουν μονοι...τριτοι και καταιδρωμενοι..με τα μαγαζια τους,να εξοφλουν λογαριασμους τελλας

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να κάνω το δικηγόρο του "διαβόλου", μετά απο έρευνα σε και τις 3 εταιρίες, νομίζω οτι η Wind συνεχίζει να προσφέρει την καλύτερη λύση, τουλάχιστον για τους συνδρομητές συμβολαίου. Αναφέρομαι στο πρόγραμμα i-100. Για ένα χρήστη που μιλάει, στέλνει μηνύματα και θέλει internet (και μάλιστα με gint) είναι το πιό κατάλληλο! Και νομίζω τα 300MB το μήνα (600 για όποιον προλάβει) είναι αρκετά για να παίρνεις ακόμα και τα e-mail σου με push!
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω κάποιους να λένε τώρα ότι το πρόγραμμα χρέωσης wind plus non stop ήταν προσφορά κάτι που δεν έλεγαν παλιότερα. Κάποιοι άλλοι ποιο έξυπνοι δεν μιλάνε καθόλου (βλέπε sidera) που είναι και το καλύτερο. Το θέμα είναι το μενού υπηρεσιών wind plus, και όχι ο τρόπος χρέωσης, που όλος τυχαίως ήρθε και μοιάζει πολύ με το μενού του imode ως προς το χειρότερο. Έχει ακριβότερες χρεώσεις στα site όπως στο naftemporiki.gr που το έχει κάνει χίλια κομμάτια, δεν έχει email είναι ποιο αργό, δεν έχει πολύ δωρεάν περιεχόμενο κ.α.

Αν τώρα δει κάποιος μόνο τις χρεώσεις πλοήγησης τότε θα διαπιστώσει ότι ποιό συμφέρουσες είναι οι χρεώσεις του live διότι δίνει τα 30 Mb και για φουλ internet με το οποίο μπορεί κάποιος να έχει πραγματικό email με pop3 ή imap. Ακόμα έχει ποιο φθηνή χρέωση για μετά τα 30 Mb 0.009 euro/kb από 0,0119 euro/kb που έχουν myview και wind plus. Τέλος αν κάποιος θέλει απεριόριστη tv μπορεί στο live να την έχει με 5 ευρώ/μήνα στα οποία 5 ευρώ περιλαμβάνονται και απεριόριστη πλοήγηση στο live.

Πιστεύω ότι σε λίγο καιρό ο απλός χρήστης θα κοιτάει το μενού υπηρεσιών και το κόστος των site που περιλαμβάνονται εκεί και όχι την εκτός μενού πλοήγηση μιας και μέσα το μενού υπηρεσιών θα έχει απεριόριστη πλοήγηση με μικρό κόστος. Όχι τίποτα άλλο απλά για να καταλάβουμε όλοι μας πόσο μπροστά ήταν το imode που λόγω συσκευών δεν πέτυχε στην Ευρώπη. Απλά ήταν πλήρες. Όλες οι κατηγορίες είχαν πάνω από 5 site, είχε πραγματικό email για φθηνή γραπτή ομιλία εμπλουτισμένη με εικόνες και video, πολλά δωρεάν site-εργαλεία, mobile banking και πολλά άλλα.

Ανέφερε πουθενά στο site η wind οτι έδινε απεριόριστο internet μέσω pc;

Ειναι αστείο και γελοίο συγχρόνως αντι να διαμαρτυρόμαστε όλοι εμεις που γίναμε θύματα μιάς υπηρεσίας (χρηση wind plus nonstop με pc) να βρισκόμαστε και υπόλογοι γιατί η εταιρεία αποφάσισε να δώσει τέλος σε μια απαράδεκτη κατάσταση.

Οταν η vodafone έβαλε τo 1Mb/μέρα και κατόπιν τα 30Mb/μήνα όριο πού ησασταν όλοι εσείς, όταν (όντας συνδρομητής vodafone) έγραφα οτι αν και ενεργοποίησα την υπηρεσία η επιβολή του ορίου ήταν απαράδεκτη.Οσο για το imode δεν αναφέρεται τίποτα για τα εικονικά IMEI κατά την ενεργοποίηση αλλά και για τα 40Mb του mycosmos.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω κάποιους να λένε τώρα ότι το πρόγραμμα χρέωσης wind plus non stop ήταν προσφορά κάτι που δεν έλεγαν παλιότερα. Κάποιοι άλλοι ποιο έξυπνοι δεν μιλάνε καθόλου (βλέπε sidera) που είναι και το καλύτερο. Το θέμα είναι το μενού υπηρεσιών wind plus, και όχι ο τρόπος χρέωσης, που όλος τυχαίως ήρθε και μοιάζει πολύ με το μενού του imode ως προς το χειρότερο. Έχει ακριβότερες χρεώσεις στα site όπως στο naftemporiki.gr που το έχει κάνει χίλια κομμάτια, δεν έχει email είναι ποιο αργό, δεν έχει πολύ δωρεάν περιεχόμενο κ.α.

Αν τώρα δει κάποιος μόνο τις χρεώσεις πλοήγησης τότε θα διαπιστώσει ότι ποιό συμφέρουσες είναι οι χρεώσεις του live διότι δίνει τα 30 Mb και για φουλ internet με το οποίο μπορεί κάποιος να έχει πραγματικό email με pop3 ή imap. Ακόμα έχει ποιο φθηνή χρέωση για μετά τα 30 Mb 0.009 euro/kb από 0,0119 euro/kb που έχουν myview και wind plus. Τέλος αν κάποιος θέλει απεριόριστη tv μπορεί στο live να την έχει με 5 ευρώ/μήνα στα οποία 5 ευρώ περιλαμβάνονται και απεριόριστη πλοήγηση στο live.

Πιστεύω ότι σε λίγο καιρό ο απλός χρήστης θα κοιτάει το μενού υπηρεσιών και το κόστος των site που περιλαμβάνονται εκεί και όχι την εκτός μενού πλοήγηση μιας και μέσα το μενού υπηρεσιών θα έχει απεριόριστη πλοήγηση με μικρό κόστος. Όχι τίποτα άλλο απλά για να καταλάβουμε όλοι μας πόσο μπροστά ήταν το imode που λόγω συσκευών δεν πέτυχε στην Ευρώπη. Απλά ήταν πλήρες. Όλες οι κατηγορίες είχαν πάνω από 5 site, είχε πραγματικό email για φθηνή γραπτή ομιλία εμπλουτισμένη με εικόνες και video, πολλά δωρεάν site-εργαλεία, mobile banking και πολλά άλλα.

 

nai afto kalo einai i xreosi p einai 0.0009,, kai cosmote exi kali xreosi giati otan kseperasis ta 40 mb pali s dini 40 mb me 4E.. gia tin Wind den ksero ti kani:happy:

Link to comment
Share on other sites

Η wind εχει :

Πρόγραμμα ADSM 120 : Μηνιαίο Πάγιο 8,00€ Δωρεάν ΜΒ 120MB.Χρέωση ανά επιπλέον ΜΒ : 0,7€.

Εισοδο απο g.internet(μιας και αναφέρθηκε φουλ internet).

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ανοίξω thread σύγκρισης ιντερνετικών πακέτων αλλά δεν ξέρω που.(mods αν θέλετε μεταφέρετέ με όπου πρέπει..) Γράφω εδώ προς το παρόν:

 

"**Οι χρήστες του “COSMOTE my view» μπορούν να επιλέξουν το μηνιαίο πάσο «My View ‘n’ Web» με κόστος 4,0€/μήνα και να απολαμβάνουν α) για ένα (1) μήνα απεριόριστη πλοήγηση στο «COSMOTE my view» και β) μέχρι 40 MB πλοήγηση σε WAP και Internet sites εκτός περιβάλλοντος «COSMOTE my view». Μετά την κατανάλωση των 40 ΜΒ(1ΜΒ=1024 Kbytes) η χρέωση θα ανέρχεται σε 0,0119€/ Kbyte" απο εδω

 

Ή μήπως δε μιλάμε για το myview?

MEGASSS που είναι αυτό που λες?

 

Αλλιώς λέει 200mb με 13eur και μετά 0.1ευρώ ανα mb

 

Voda: 15eur, 250mb, 0.1 eur/mb μετά. Δεν ξέρω αυτό μπαίνει σε κινητό όμως.

 

Ίδιο δηλαδή με το αντίστοιχο της cosmote, αλλά δεν ξέρω αν μπαίνει σε κινητό...

 

Η wind πάλι, όσα κι αν της δώσεις σε πάγιο, θα χρεώνει άπειρα ανα megabyte, αν περάσεις το όριο..

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από τους λυσσασμένους :lol:

 

Οπότε επαναλαμβάνω "Άντε γεια WIND" :!:

 

δεν εισαι ο μονος...:lol:

καποιοι αλλοι θα μεινουν μονοι...τριτοι και καταιδρωμενοι..με τα μαγαζια τους,να εξοφλουν λογαριασμους τελλας

 

Κι εγω φεύγω.. σχέδον... απο wind max 300 παω σε f2g διοτι απο 29Ε παγιο που ελεγε εγω δεν εχω πληρώσει κατω απο 46 ευρω..... δεν γινομαι αλλο μακακας.... τους εδωσα και τα 120 Ε της επιδοτησης και σε 8 μερες συμβολαιο ΤΕΛΟΣ!!

 

καλυτερες προσφορες εχουν οι καρτες.....:lol::lol:

 

οσο για το wind plus απλα οκ.... αξιζε....οταν επιανε...

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ανοίξω thread σύγκρισης ιντερνετικών πακέτων αλλά δεν ξέρω που.(mods αν θέλετε μεταφέρετέ με όπου πρέπει..) Γράφω εδώ προς το παρόν:

 

"**Οι χρήστες του “COSMOTE my view» μπορούν να επιλέξουν το μηνιαίο πάσο «My View ‘n’ Web» με κόστος 4,0€/μήνα και να απολαμβάνουν α) για ένα (1) μήνα απεριόριστη πλοήγηση στο «COSMOTE my view» και β) μέχρι 40 MB πλοήγηση σε WAP και Internet sites εκτός περιβάλλοντος «COSMOTE my view». Μετά την κατανάλωση των 40 ΜΒ(1ΜΒ=1024 Kbytes) η χρέωση θα ανέρχεται σε 0,0119€/ Kbyte" απο εδω

 

Ή μήπως δε μιλάμε για το myview?

MEGASSS που είναι αυτό που λες?

 

Αλλιώς λέει 200mb με 13eur και μετά 0.1ευρώ ανα mb

 

Voda: 15eur, 250mb, 0.1 eur/mb μετά. Δεν ξέρω αυτό μπαίνει σε κινητό όμως.

 

Ίδιο δηλαδή με το αντίστοιχο της cosmote, αλλά δεν ξέρω αν μπαίνει σε κινητό...

 

Η wind πάλι, όσα κι αν της δώσεις σε πάγιο, θα χρεώνει άπειρα ανα megabyte, αν περάσεις το όριο..

 

exo diabasi edo. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2598519#post2598519

o filos johnthegreek den lei an kseperasis exi ekstra xreosi p einai 4E? i katalaba lathos?

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Όλες!

Με 50 ευρώ το μήνα όμως...

 

Αναφέρομαι σε mobile internet όπως αυτό που είχε μέχρι τώρα η Wind και το κατάργησε.

Κάτι διάβασα σε ένα θέμα για i-mode αλλά δεν κατάλαβα τι ακριβώς ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι σε mobile internet όπως αυτό που είχε μέχρι τώρα η Wind και το κατάργησε.

Κάτι διάβασα σε ένα θέμα για i-mode αλλά δεν κατάλαβα τι ακριβώς ήταν.

 

Η Cosmote μέσω του i-mode δίνει απεριόριστη πλοήγηση για 1 μήνα σε κάθε νέο χρήστη που θα ενεργοποιήσει το i-mode.Πληροφορίες για το πως θα ενεργοποιήσεις το i-mode κ.α στο topic της Cosmote.:)

Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote μέσω του i-mode δίνει απεριόριστη πλοήγηση για 1 μήνα σε κάθε νέο χρήστη που θα ενεργοποιήσει το i-mode.Πληροφορίες για το πως θα ενεργοποιήσεις το i-mode κ.α στο topic της Cosmote.:)

 

Δηλαδή για τον πρώτο μήνα θα έχω απεριόριστο για όλα τα site,έτσι?

Και μετά?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για τον πρώτο μήνα θα έχω απεριόριστο για όλα τα site,έτσι?

Και μετά?

Και μετά ή θα δώσεις το ποσό ή θα κάνεις απενεργοποίηση και ξανα ενεργοποίηση για άλλο ένα μηνα δωρεάν μέχρι να κλείσουν κι αυτό το παράθυρο

Link to comment
Share on other sites

Και μετά ή θα δώσεις το ποσό ή θα κάνεις απενεργοποίηση και ξανα ενεργοποίηση για άλλο ένα μηνα δωρεάν μέχρι να κλείσουν κι αυτό το παράθυρο

 

Δηλαδή τον πρώτο μήνα θα έχω απεριόριστο ίντερνετ χωρίς να πληρώσω.Και μετά?Δεν κατάλαβα τι γίνεται μετά τον πρώτο μήνα.

Και κάτι ακόμα.I-mode μπορώ να έχω και στο what's up?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω φεύγω.. σχέδον... απο wind max 300 παω σε f2g διοτι απο 29Ε παγιο που ελεγε εγω δεν εχω πληρώσει κατω απο 46 ευρω..... δεν γινομαι αλλο μακακας.... τους εδωσα και τα 120 Ε της επιδοτησης και σε 8 μερες συμβολαιο ΤΕΛΟΣ!!

 

καλυτερες προσφορες εχουν οι καρτες.....:lol::lol:

 

οσο για το wind plus απλα οκ.... αξιζε....οταν επιανε...

 

To ίδιο εκανα πριν 2 μήνες και ησύχασα. Ασε που όταν είχα max η μέγιστη κλήση που μπορούσα να κάνω χωρίς να διακοπεί ήταν 5Min ενω τώρα με Νon stop σπάνια κόβεται η κλήση. Tώρα F2G 2 και άγιος ο θεός και με τα non stop μια χαρούλα. Υπόψιν όταν το κάνεις καρτοκινητό η πρώτη ανανέωσή θα θα διπλασιαστεί χωρίς μύνημα. Βάλε 50 Ε θα στα κάνει 100:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...