Jump to content

Κάλυψη δικτύου & αναφορές προβλημάτων [2.5G/3G]


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παραμενει με την χειροτερη καλυψη στην επικρατεια παρόλες τις αναβαθμισεις & προσθηκες που χουν γινει,ΤΕΙ λαρισας ανυπαρκτη 25 χιλιαδες ατομα + καθηγητες στον αερα,με το νετμονιτορ κατι παει να πιασει -108 αλλα χανεται κατευθειαν,μεγαλη η χαρη της

 

Στο νομο κιλκις κατι πηγε εκανε με τα colocation αλλα παραμενουν περιοχες με μηδενικο σημα,χωρια που απεχουν 10 χιλιομετρα απο το κιλκις εχουνε προβλημα,που ειναι η αξιοπιστια της? που ειναι η εξελιξη της? που ειναι το δικτυο της? μονο θεσσαλονικη και αθηνα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί στην Αθήνα έχω ξετρελαθεί εγώ... Ειδικά το 3G που οι άλλες πετάνε...

 

Tι εννοείς; Ότι η ΤΙΜ έχει προβληματικό 3g στην Αθήνα;;; Γιατί μη τρελαθούμε,όλες έχουν τα προβλήματά τους και μάλιστα στη 3η γενιά αλλά η ΤΙΜ νομίζω ότι είναι σε καλύτερη θέση,ειδικά από άποψης ταχυτήτων...όχι πως η vodafone είναι κακή απλά με χαλάει η κάλυψη 3g στην επαρχία;)

 

iced earth,από ποια διαφημιστική πληρώνεσαι; Για να ξέρουμε και εμείς που παρακολουθούμε το forum. Mε το να γράφεις αοριστίες δε κερδίζεις τίποτα. Αν κάνεις συγκεκριμένες καταχωρήσεις στην ΤΙΜ με θέματα κάλυψης δε τα αφήνουν στην τύχη τους αν ΔΕΝ υπάρχει λόγος(καθυστέρηση άδειας, πολεοδομία κτλ) Η ΤΙΜ γνωρίζει ότι ότι υπάρχει πρόβλημα στη περιοχή του ΤΕΙ αλλά δυστυχώς οι άδειες δε φυτρώνουν σαν μανιτάρια(όπως θα έπρεπε δηλαδή)

UMTS power!:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλά, δεν κοιτάει κανείς απ τους τεχνικούς της ΤΙΜ για το πρόβλημα σήματος στους Ν.Επιβάτες Θεσσαλονίκης? Μιλάμε για τουλάχιστον 20.000 κατοίκους!!! Μας αγνοούν επιδεικτικά? Από πέρυσι τον Οκτώβριο μας ξήλωσαν την κεραία κι ακόμη περιμένουμε? Τάχα συμφώνησε και ο νέος Δήμαρχος για τοποθέτηση νέας κεραίας και μας έχουν απ το σήμερα στο.....αύριο!!!! Ε Λ Ε Ο Σ Τ Ι Μ!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, ο δήμαρχος είναι ο ίδιος που ήταν και την προηγούμενη 4ετία;

 

Πάντως δεν νομίζω να έχει πάρει το ΟΚ η ΤΙΜ και να μην θέλει να βάλει κεραία...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παντως, δεν ειναι αναγκη να διαβαζω τα post του damierom, ξερω απο πριν ακριβως τι θα γραφουν!χαχα :p :p

Θα συμφωνησω με την αποψη του doganou, δεν υπαρχει περιπτωση να εχει παρει το ΟΚ η ΤΙΜ και να μην βαζει κεραια...αντε, ας του βαλουν χερι επιτελους του Δημαρχου οι κατοικοι μπας και επιταχυνθει η κατασταση...

Link to comment
Share on other sites

Παντως, δεν ειναι αναγκη να διαβαζω τα post του damierom, ξερω απο πριν ακριβως τι θα γραφουν!χαχα :p :p

Θα συμφωνησω με την αποψη του doganou, δεν υπαρχει περιπτωση να εχει παρει το ΟΚ η ΤΙΜ και να μην βαζει κεραια...αντε, ας του βαλουν χερι επιτελους του Δημαρχου οι κατοικοι μπας και επιταχυνθει η κατασταση...

 

Ο Δήμαρχος είναι καινούργιος και για πρώτη φορά. Είχα μιλήσει με κατάστημα της ΤΙΜ στην περιοχή και μου είπε ο υπεύθυνος ότι ο ίδιος μίλησε με τον Δήμαρχο και με τους τεχνικούς και συμφώνησαν να μπει κεραία αλλά δεν ξέρουν ακόμη το ΠΟΥ! Έλεγαν ότι μέχρι το Πάσχα θα μπει αλλά μέχρι σήμερα......ΤΙΠΟΤΑ!!! Όσον αφορά το δηκτικό σχόλιό σου .....θα συμφωνήσω μαζί σου! Έχω τον καημό μου με το θέμα αυτό και έτσι σας ....πρήζω όλους συνέχεια! Συγγνώμη, αλλά το κάνω γιατί ΕΛΠΙΖΩ ότι θα συγκινηθεί κάποιος υπεύθυνος της ΤΙΜ και του Δήμου Θερμαικού και θα βάλουν επιτέλους την κεραία! Και πάλι συγγνώμη!

Link to comment
Share on other sites

Καλε, την δουλεια σου κοιτας να κανεις, τι συγνωμη ζητας, απλα χαμογελασα παλι οταν διαβασα το ποστ σου :) Εαν σε πληροφορησανε σωστα, να καταλαβουμε οτι το προβλημα με τον δημαρχο λυθηκε και απλα περιμενουν να βρουν τοποθεσια τωρα?
Link to comment
Share on other sites

Tι εννοείς; Ότι η ΤΙΜ έχει προβληματικό 3g στην Αθήνα;;; Γιατί μη τρελαθούμε,όλες έχουν τα προβλήματά τους και μάλιστα στη 3η γενιά αλλά η ΤΙΜ νομίζω ότι είναι σε καλύτερη θέση,ειδικά από άποψης ταχυτήτων...όχι πως η vodafone είναι κακή απλά με χαλάει η κάλυψη 3g στην επαρχία;)

 

iced earth,από ποια διαφημιστική πληρώνεσαι; Για να ξέρουμε και εμείς που παρακολουθούμε το forum. Mε το να γράφεις αοριστίες δε κερδίζεις τίποτα. Αν κάνεις συγκεκριμένες καταχωρήσεις στην ΤΙΜ με θέματα κάλυψης δε τα αφήνουν στην τύχη τους αν ΔΕΝ υπάρχει λόγος(καθυστέρηση άδειας, πολεοδομία κτλ) Η ΤΙΜ γνωρίζει ότι ότι υπάρχει πρόβλημα στη περιοχή του ΤΕΙ αλλά δυστυχώς οι άδειες δε φυτρώνουν σαν μανιτάρια(όπως θα έπρεπε δηλαδή)

 

Η βονταφον πως βρηκε αδειες? αφηστε τις δικαιολογιες γιατι η βοντα βρισκεται σε καλυτερη μοιρα και η τιμημενη καλα που εχει τη βοντα και καπως βελτιωθηκε με τα colocation

 

ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΗΝ ΒΟΝΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Η βονταφον πως βρηκε αδειες? αφηστε τις δικαιολογιες γιατι η βοντα βρισκεται σε καλυτερη μοιρα και η τιμημενη καλα που εχει τη βοντα και καπως βελτιωθηκε με τα colocation

 

ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΗΝ ΒΟΝΤΑ

 

Aυτά που μας λες είναι πέρα για πέρα παράλογα:

1ον ποιος σου είπε ότι η vodafone έχει άδεια για ιστό στη Νεάπολη Λάρισας,καλά η Cosmote άστο,δε χωρά στη συζήτησή των αδειών!

2ον αν το παραπάνω δεν είναι σοβαρό επιχείρημα για εσένα πίστεψέ με,τουλάχιστον η TIM δε σηκώνει ένα παράνομο σταθμό για να βάλουν εταιρικά ΤΙΜ οι πανεπιστημιακοί:!:

 

Όσον αφορά τα colocation,δε ξέρω αν έχει ειπωθεί πως γίνονται οι συμφωνίες συνεγκατάστασης αλλά σίγουρα καμία εταιρία δε "χάνει" από αυτή την τεχνική:!:

UMTS power!:cool:
Link to comment
Share on other sites

Aυτά που μας λες είναι πέρα για πέρα παράλογα:

1ον ποιος σου είπε ότι η vodafone έχει άδεια για ιστό στη Νεάπολη Λάρισας,καλά η Cosmote άστο,δε χωρά στη συζήτησή των αδειών!

2ον αν το παραπάνω δεν είναι σοβαρό επιχείρημα για εσένα πίστεψέ με,τουλάχιστον η TIM δε σηκώνει ένα παράνομο σταθμό για να βάλουν εταιρικά ΤΙΜ οι πανεπιστημιακοί:!:

 

Όσον αφορά τα colocation,δε ξέρω αν έχει ειπωθεί πως γίνονται οι συμφωνίες συνεγκατάστασης αλλά σίγουρα καμία εταιρία δε "χάνει" από αυτή την τεχνική:!:

 

Αν οι σταθμοι ειχαν αδεια δεν θα κατεβαιναν.

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΠΙΖΩ ότι θα συγκινηθεί κάποιος υπεύθυνος της ΤΙΜ και του Δήμου Θερμαικού και θα βάλουν επιτέλους την κεραία! Επανέρχομαι με το ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΣΗΜΑ ΣΤΟΥΣ Ν.ΕΠΙΒΑΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ! Ακόμη περιμένουμε την ΑΝΑΣΤΑΣΗ.........!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ΚΑΘΟΛΟΥ σήμα; Η απλώς έχει αλλά δεν μιλάς με τίποτα καθαρά/καλά κτλ..;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο σπίτι μου που παλαιότερα είχα καμπάνα σήμα (3G και GSM) και τώρα μετά βίας έχω 2 γραμμές στο GSM και παίρνω συνέχεια ειδοποιήσεις κλήσεων, η ΤΙΜ ούτε καν μου έχει απαντήσει στις δύο αναφορές που έχω στείλει...
Link to comment
Share on other sites

Guest giannios
ΕΛΠΙΖΩ ότι θα συγκινηθεί κάποιος υπεύθυνος της ΤΙΜ και του Δήμου Θερμαικού και θα βάλουν επιτέλους την κεραία! Επανέρχομαι με το ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΣΗΜΑ ΣΤΟΥΣ Ν.ΕΠΙΒΑΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ! Ακόμη περιμένουμε την ΑΝΑΣΤΑΣΗ.........!!!!!!!!

 

Το μόνο σημείο που υπάρχει σχετική κάλυψη στους Νέους Επιβάτες είναι το γήπεδο . Μάλλον εκεί θα πρέπει να ανεβαίνεται:worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο σπίτι μου που παλαιότερα είχα καμπάνα σήμα (3G και GSM) και τώρα μετά βίας έχω 2 γραμμές στο GSM και παίρνω συνέχεια ειδοποιήσεις κλήσεων, η ΤΙΜ ούτε καν μου έχει απαντήσει στις δύο αναφορές που έχω στείλει...

 

Επιτέλους, χαίρομαι που κάποιος με καταλαβαίνει!!! Από τις 28/10/2006 ξηλώθηκε η κεραία και απο τότε το σήμα στο σπίτι μου παίζεται από καθόλου σήμα έως 1 παύλα. Έστειλά 3 e-mails και φυσικά ούτε που μου απάντησαν. Ας ενωθούμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ μήπως και μας δώσουν σημασία! Η ισχύς εν τη ενώσει!

Link to comment
Share on other sites

Η ΤΙΜ δεν εχει ανθρωπους να διαπραγματευτουν για την εγκατασταση σταθμων,ο δημαρχος και ο καθε δημαρχος που εχει αγνοια απο κινητη τηλεφωνια θα χρειαστει καποιες πληροφοριες πριν δωσει αδειες,δεν ειναι θεμα της πολιτειας,η ΤΙΜ πρεπει να δραστηριοποιηθει περισσοτερο,με το να περιμενεις να ρθουν οι εκλογες για να αλλαξει η δημαρχια η ο νομαρχης μηπως πουν το ok φεξε μου και γλυστρισα

 

Επισης απο το να κανουν ηλιθιες διαφημησεις καθε μηνα για νεες υπηρεσιες η προσφορες ας πληροφορησουν τον κοσμο για την σωστη λειτουργια του δικτυου και την μηδενικη υπαρξη αρνητικων επιπτωσεων στο περιβαλλον απο τη στιγμη που η ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολια που εκπεμπεται ειναι στα επιτρεπτα ορια (αυτο ισχυει για ολες τις εταιριες αλλα περισσοτερο στην ΤΙΜ που παραπονιεται για τη μη δυνατη εκδοση αδειων απο τους τοπικους φορεις καθε νομου)

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, χαίρομαι που κάποιος με καταλαβαίνει!!! Από τις 28/10/2006 ξηλώθηκε η κεραία και απο τότε το σήμα στο σπίτι μου παίζεται από καθόλου σήμα έως 1 παύλα. Έστειλά 3 e-mails και φυσικά ούτε που μου απάντησαν. Ας ενωθούμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ μήπως και μας δώσουν σημασία! Η ισχύς εν τη ενώσει!

 

Aγαπητέ Damierom έχεις κάνει δεν ξέρω και εγώ πόσα posts για το πρόβλημα στη περιοχή σου.. Καταλαβαίνω και σέβομαι απόλυτα την αγανάκτηση σου (μην ξεχνάμε ότι πληρώνεις και κάποια χρήματα κάθε μήνα στη ΤΙΜ και οφείλει να σου παρέχει ποιοτικές υπηρεσίες. Βλέπεις όμως ότι έχουνπεράσει 5 μήνες (τεράστιο χρονικό διάστημα) και δεν γίνεται απολύτως τίποτα. :( Εφόσον λοιπόν δεν έχει σήμα η ΤΙΜ στη περιοχή σου, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗ ΛΥΣΗ ΤΗΣ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑΣ??? :confused: To να διαμαρτύρεσαι συνέχεια δεν νομίζω ότι θα φέρει κάποιο αποτέλεσμα. Το πρόβλημα είναι γνωστό στην εταιρεία. Εκτός αν δεσμεύεσαι από κάποιο συμβόλαιο-επιδότηση συσκευής...

Link to comment
Share on other sites

Εκτος και εαν και οι αλλες εχουν προβλημα καλυψης εκει...αληθεια, πριν ξηλωσουν την κεραια της ΤΙΜ, η ακομα και τωρα, το σημα πως ειναι σε αλλες εταιρειες? Γιατι οντως, εαν δεις πως για τον α η β λογο η ΤΙΜ εχει προβλημα να αντικαταστησει την κεραια που της κατεβασανε, τωρα που ειναι και δωρεαν η φορητοτητα, εαν δεν εχεις καποια δεσμευση, καλο θα ηταν να το σκεφτεις!

Εαν καποια αλλη εχει καλη καλυψη βεβαια. Δεν θυμαμαι, απλα σε παλαιοτερο ποστ σου νομιζω ειχες πει πως υπηρχε προβλημα και με τις υπολοιπες, μπορει να μην θυμαμαι εγω καλα.

Link to comment
Share on other sites

Ως παλαιότερος συνδρομητής ΤΙΜ και τωρινός Cosmote, θα ήθελα να σας ενημερώσω, ότι ΟΛΑ τα δίκτυα έχουν μέτριο σήμα στην περιοχή. Με τη δεύτερη, το σήμα μεταξύ Περαίας και Νέων επιβατών είναι μέτριο σε εξωτερικούς χώρους και αδύνατο σε εσωτερικούς. Δραματική λήψη μεταξύ των δύο παραπάνω μερών στην οδό Θερμαικού (ύψος Φαλήρου) και πάνω από αυτή (πχ Εκπαιδευτήρια Κοραής) :kill: . Στην παραλιακή ζωνή η λήψη είναι άψογη, μάλλον για όλους τους providers, μέχρι και εικονικό MOBIMAK βγαίνει περιστασιακά, το ίδιο και στην Περαία γύρω από το κτίριο του ΟΤΕ :p , αλλά ως εκεί... Άντε και λίγο στο δρόμο για Αγία Τριάδα λόγω κεραίας στον οικισμό υπαλλήλων ΟΤΕ. Ο αξιότιμος :X κ. Δήμαρχος πρέπει να βοηθήσει ΟΛΕΣ τις εταιρίες, αφού η περιοχή έχει ολοένα και περισσότερους μόνιμους κατοίκους και το καλοκαίρι γίνεται ΧΑΜΟΣ από επισκέπτες. Η κεραία της ΤΙΜ "έβγαζε δυστυχώς μάτι", ήταν σε άριστη θέση και γι'αυτό την έκλεισαν γρήγορα... Αν έμενε σε λειτουργία, η ΤΙΜ θα ήταν χαλαρά Νο.1 σε κάλυψη και ίσως αυτό ενόχλησε κάποιους :wink: Άραγε ποιας εταιρίας είναι ο "πύραυλος" στην κεντρική πλατεία Περαίας? Είναι ενεργός? ;) Το χειρότερο σήμα στην περιοχή έχει η VODAFONE, η υπεροχή της cosmote είναι μόνο τμηματική και άρα μερική σε σχέση με την ΤΙΜ. Άλλωστε, στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος!! :lol: Σημ. όλα τα παραπάνω αφορούν το δεύτερης γενιάς δίκτυο. Δε διαθέτω 3g συσκευή :O
jparalias.blogspot.com Περί ανέμων και υδάτων (ενίοτε όμως ανεμοστροβίλων & πλημμυρών)... :p
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, χαίρομαι που κάποιος με καταλαβαίνει!!! Από τις 28/10/2006 ξηλώθηκε η κεραία και απο τότε το σήμα στο σπίτι μου παίζεται από καθόλου σήμα έως 1 παύλα. Έστειλά 3 e-mails και φυσικά ούτε που μου απάντησαν. Ας ενωθούμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ μήπως και μας δώσουν σημασία! Η ισχύς εν τη ενώσει!

 

Διαβάζοντας και το ποστ του jparalias αλλά και δικά σου στο φόρουμ της βόντα διαπιστώνω ότι η λύση στο πρόβλημά σου είναι α)η φορητότητα σε Κοσμο αν πιάνει λίγο καλύτερα στο σπίτι σου β) να αλλάξεις σπίτι.Πάντως μην περιμένεις από την ΤΙΜ να κάνει κάτι γιατί κρίνοντας από το δικό σου και το δικό μου πρόβλημα,που έχουν ειπωθεί άπειρες φορές(κυρίως το δικό σου:p ), καταλαβαίνει κανείς πως δυστυχώς δεν είναι και πολύ δραστήριοι στο αρμόδιο τμήμα.Για να σε παρηγορήσω να σου πω ότι υπάρχουν και χειρότερα.Γιατί άλλο είναι να περιμένεις από 28-10-2006 και άλλο να εκκρεμεί τοποθέτηση κεραίας από το 2002.Βέβαια εμένα δεν με έννοιαζε τότε γιατί είχα -35 μεχρι -70 dbm με Cosmote.Τώρα πως έκανα την βλακεία το 2005 και πήγα στην ΤΙΜ και πως έκανα την ακόμη μεγαλύτερη βλακεία και εκανα και εταιρικό αργοτερα(πληρώνοντας για την διακοπή των συμβολαίων των ατομικών γραμμών) αυτό είναι μεγάλη ιστορία.Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα...:fool:

Link to comment
Share on other sites

Η κεραία της ΤΙΜ "έβγαζε δυστυχώς μάτι", ήταν σε άριστη θέση και γι'αυτό την έκλεισαν γρήγορα... Αν έμενε σε λειτουργία, η ΤΙΜ θα ήταν χαλαρά Νο.1 σε κάλυψη και ίσως αυτό ενόχλησε κάποιους :wink: Άραγε ποιας εταιρίας είναι ο "πύραυλος" στην κεντρική πλατεία Περαίας? Είναι ενεργός? ;) Το χειρότερο σήμα στην περιοχή έχει η VODAFONE, η υπεροχή της cosmote είναι μόνο τμηματική και άρα μερική σε σχέση με την ΤΙΜ. Άλλωστε, στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος!! :lol: Σημ. όλα τα παραπάνω αφορούν το δεύτερης γενιάς δίκτυο. Δε διαθέτω 3g συσκευή :O

Κρατάω το συγκεκριμένο κομμάτι του post σου-βόμβα και παραθέτω το link http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1814627#post1814627

Ποιους άραγε ενοχλούν οι κεραίες της ΤΙΜ; ΟΕΟ;

 

getolika,δηλαδή η cosmote που λειτουργούσε παράνομα στο χωριό σου επί πόσα χρόνια είναι καλύτερα; Συμπέρασμα: ο παράνομος και ο αυθαίρετος στην Ελλάδα κερδίζουν έδαφος.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...!

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

getolika,δηλαδή η cosmote που λειτουργούσε παράνομα στο χωριό σου επί πόσα χρόνια είναι καλύτερα; Συμπέρασμα: ο παράνομος και ο αυθαίρετος στην Ελλάδα κερδίζουν έδαφος.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...!

 

Δεν με αφορά εμένα αυτό.

Μαγκιά της ότι και αν έκανε...Τους πελάτες της τους εξυπηρετούσε, δεν τους άφηνε χωρίς σήμα.(Συγνώμη για το off-topic).Πάλι καλά που λειτουργούσε ,έστω και έτσι, και είδαμε και εμεις τι σημαίνει κινητή τηλεφωνία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με αφορά εμένα αυτό.

Μαγκιά της ότι και αν έκανε...Τους πελάτες της τους εξυπηρετούσε, δεν τους άφηνε χωρίς σήμα.(Συγνώμη για το off-topic).Πάλι καλά που λειτουργούσε ,έστω και έτσι, και είδαμε και εμεις τι σημαίνει κινητή τηλεφωνία.

 

Kαταρχάς εσείς είδατε πρώτα κινητή τηλεφωνία με mobimak και μετά με Cosmote,μη λες ανακρίβειες:p

Αν είναι μαγκιά μια εταιρία να εκπέμπει παράνομα τότε μαγκιά και σε αυτούς που έφτιαξαν αυθαίρετες κατοικίες και τους τις νομιμοποίησε το κράτος,αυτό είναι σωστό;

και πάλι όταν μια κεραία είναι παράνομη μπορεί να εκπέμπει πάνω από τα όρια μιας και δεν έχει προηγηθεί κανένας έλεγχος και επιπλέον υπάρχει περίπτωση να έχει περιβαλλοντικές επιπτώσεις,αυτό δε σε ενδιαφέρει;;; Αλλά έτσι είναι,είσαι ένας αναίσθητος μηχανικός:p

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...