Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι η wind έτσι μόνο . Εγώ κάθε χρόνο τους βάζω στην κοτε να μου ανεβάσουν την επιδότηση αλλιώς φεύγω. Μόνο μια φορά δεν το κάνανε και έκανα αίτηση φορητότητας (ναι είναι παλιό προνόμιο του πελάτη αυτό) και μετά απο 1-2 μερούλες με πήραν τηλ και ως δια μαγείας λύθηκαν τα προβλήματα μου. Τι να πεις ? παντού τα ίδια είναι οπότε καλύτερα να πιέζεις παρά να τρέχεις κάθε χρόνο να μεταφέρεις τον αριθμό σου! :)

Και μην τα βάζετε με τους πωλητές μωρέ κρίμα είναι ,νομίζετε ότι αυτοί θα κερδίσουν κάτι αν σας γδάρουν ? Εντολές της εταιρίας ή του καταστηματάρχη ακολουθούν οι έρμοι και άμα κάνεις παράπονο απλά ζητάνε ονόματα για ξεκάρφωμα.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη κιόλας και χωρίς παρεξήγηση, τους συγχαίρεις γιατί σου κάναν καλή προσφορά μόνο όταν κατάλαβαν ότι θα φύγεις? Γιατί και εμένα την ίδια καλή μου κάναν

σήμερα το πρωί με τον ίδιο ακριβώς τρόπο μόλις είδαν την αίτηση φορητότητας (περίπου 40 ευρώ λιγότερο από ότι θα έδινα στην άλλη εταιρία για το ίδιο κινητό). Δεν θα ήταν προτιμότερο να σου δίναν σε κανονικούς ρυθμούς αντί για 72 ευρώ, μια πιο καλή επιδότηση, να σε βάζαν στις προσφορές τους ή να σου λέγαν ας πούμε + τόσο στην επιδότηση σου για κάθε συνεχόμενο χρόνο που μας τιμάς?

 

Για να μην λέμε μόνο την wind βέβαια, η cote έδωσε στη μάνα μου 20 ευρώ επιδότηση για μια σύνδεση των 30 ευρώ το μήνα για ανανέωση ας πούμε .....

 

Λοιπόν αφήστε όλοι τα συμβόλαια σας ελέυθερα όσο μπορείτε και κάντε ότι συμφέρει την τσέπη σας ανά περίοδο, αυτή είναι η γνώμη μου.

 

Πάντως εγώ, δεν την δέχτηκα την προσφορά, γιατί το στυλάκι "θα σας δώσουμε ως δια μαγείας τόση επιδότηση, αν πάτε να διακόψετε την φορητότητα" το θεωρώ απαράδεκτο ! Άσε που προσωπικά δεν πείστηκα ότι και να το κανα, δεν θα περνά τελικά μόνο 72 ευρώ... (και εγώ τόση επιδότηση είχα :) )

 

Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα...Τα ίδια είπα και στην κοπέλα που με πήρε τηλέφωνο..Γιατί δηλαδή ενώ είχα πάει ήδη σε 2 καταστήματα wind και είχα πει ότι θα διακόψω τη σύνδεσή μου φάνηκε να μη τους καίγεται καρφί και τώρα μου κάνουν τέτοια προσφορά.Με ρώτησε αν στα συγκεκριμένα καταστήματα έκαναν αίτηση δυσαρέσκειας προς τα κεντρικά και είπα όχι.Επίσης δεν είναι δική μου δουλειά να υποδείξω στους υπαλλήλους να κάνουν αίτηση δυσαρέσκειας, θα έπρεπε να το κάνουν από μόνοι τους. Τα συγχαρητήρια τα δίνω γιατί έστω και τελευταία στιγμή μου έκαναν μια καλή προσφορά. Και δεν μου είπαν να μου κάνουν ίδια ακριβώς προσφορά με το Γερμανό, αλλά ακόμα καλύτερη. Έστω και τελευταία στιγμή...Επίσης το θεωρώ κοροιδία να πάω να ακυρώσω την αίτηση φορητότητας,να πάρω την καλύτερη προσφορά και να κάθομαι να λέω η wind έτσι και η wind αλλιώς και να τους θάβω.. Σε συνθήκες ελεύθερης αγοράς εγώ δεν έχω προκαταλήψεις για καμμία εταιρία(εφόσον με εξυπηρετεί βέβαια).

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι η wind έτσι μόνο . Εγώ κάθε χρόνο τους βάζω στην κοτε να μου ανεβάσουν την επιδότηση αλλιώς φεύγω. Μόνο μια φορά δεν το κάνανε και έκανα αίτηση φορητότητας (ναι είναι παλιό προνόμιο του πελάτη αυτό) και μετά απο 1-2 μερούλες με πήραν τηλ και ως δια μαγείας λύθηκαν τα προβλήματα μου. Τι να πεις ? παντού τα ίδια είναι οπότε καλύτερα να πιέζεις παρά να τρέχεις κάθε χρόνο να μεταφέρεις τον αριθμό σου! :)

Και μην τα βάζετε με τους πωλητές μωρέ κρίμα είναι ,νομίζετε ότι αυτοί θα κερδίσουν κάτι αν σας γδάρουν ? Εντολές της εταιρίας ή του καταστηματάρχη ακολουθούν οι έρμοι και άμα κάνεις παράπονο απλά ζητάνε ονόματα για ξεκάρφωμα.

 

Διαφωνώ σ'αυτό που λες για τους πωλητές. Όταν πηγαίνω στο Γερμανό και τυχαίνω σε πωλητή τσάκαλο, ενημερωμένο που ασχολείται μισή ώρα με μένα και τις απορίες μου και στο καπάκι πηγαίνω δίπλα στη wind όπου είναι 2 παιδάκια 20-25 χρονών, κάθονται στον υπολογιστή, ρωτάω για τη συσκευή, μου λένε δεν υπάρχει διαθέσιμη, ρωτάω πόσο θα μου κοστίσει περίπου με την επιδότηση που θα έχω και μου λένε δεν ξέρουμε, ας βγει η επιδότηση και βλέπουμε (σε άλλο κατάστημα μου είχαν πει μια τιμή για το Ν95) και γενικά τους βλέπω απρόθυμους να με εξυπηρετήσουν εγώ τι θα κανω μετα όταν με ρωτήσουν γιατί είμαι δυσαρεστημένος; Να μην τους πω τι γίνεται με τους υπαλλήλους; Να μην τους πω οτι στο 90% των περιπτώσεων ξέρω περισσότερα απ'αυτούς; Άλλη μια φορά ρώτησα το εξής: Αν διακόψω το συμβόλαιό μου, με τον τελευταίο λογαριασμό που θα έρθει συμπληρώνω 2000 πόντους στο avantage.Θα μπορέσω να πάρω την δωροεπιταγή; Και μου λέει η κοπέλα δεν ξέρω, πάρτε ένα τηλέφωνο στο 1211. Ευχαριστώ πολύ..Εγώ δηλαδή πήγα μέχρι τη wind να το ρωτήσω και με παρέπεμψε στο 1211. Δεν είχα την απαίτηση να μου απαντήσει, αλλά τουλάχιστον να ρωτούσε τον υπεύθυνο του καταστήματος (ήταν εκεί) ή να πάρει αυτή και να συνεννοηθεί με τα κεντρικά. Δηλαδή τα καταστήματα wind είναι μόνο για εξόφληση λογαριασμών και να ρωτάς πόσο έχει η τάδε συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Παρεξήγησες ! Δεν είπα τους απρόθυμους πωλητές ή τους άσχετους και τεμπέληδες που δεν κάθονται να μάθουν 5 βασικά πράγματα για την εταιρία που δουλεύουν αλλά για αυτούς που πάνε να σε γδάρουν. Ενα παράδειγμα, να πας για να ζητήσεις αύξηση της επιδότησης σου και να σου λένε "δεν γίνεται κύριε , είναι αυτή που είναι και δεν αλλάζει" αντί να προωθήσουν το αίτημα σου. Για όλα αυτά που λες σε βρίσκω σύμφωνο πάντως.Καλά αυτούς τους πωλητές της κάθε εταιρίας κινητής τηλεφωνίας που κατά καιρούς αναφέρετε για γλάστρες τους βάζουν ? Εγώ στο Πλαίσιο που πήγα να δουλέψω σαν έκτακτος, έκανα σεμινάρια πρωτύτερα και μάλιστα με κουβάλησαν σε άλλη πόλη και μου πληρώσανε και τα έξοδα. Εδώ που τα λέμε πρέπει να φταίνε και οι εταιρίες που δεν τους καταρτίζουν στο αντικείμενο αλλά και οι ίδιοι οι πωλητές για την αδιαφορία τους .
Link to comment
Share on other sites

Οφειλω να γραψω πως την πηρα την συσκευη :D με πηραν σημερα το απογευμα απο το καταστημα τηλεφωνο η κοπελα που μου εκανε την συνδεση κ μου ειπε να περασω να την παραλαβω .

τελικα τους πραγματικους λογους καθυστερησης δεν τους εμαθα ,ηταν εκει κ ο καταστηματαρχης αλλα ειχε κοσμο για να τον ρωτησω γιατι μου ελεγε αλλα χτες κ τα πιο πολλα απο αυτα που μου ειπε δεν στεκανε.

Τεσπα ολα καλα ;) .

Link to comment
Share on other sites

Οφειλω να γραψω πως την πηρα την συσκευη :D με πηραν σημερα το απογευμα απο το καταστημα τηλεφωνο η κοπελα που μου εκανε την συνδεση κ μου ειπε να περασω να την παραλαβω .

τελικα τους πραγματικους λογους καθυστερησης δεν τους εμαθα ,ηταν εκει κ ο καταστηματαρχης αλλα ειχε κοσμο για να τον ρωτησω γιατι μου ελεγε αλλα χτες κ τα πιο πολλα απο αυτα που μου ειπε δεν στεκανε.

Τεσπα ολα καλα ;) .

 

Φιλαράκι μπράβο σου. Εγώ ακόμα τίποτα! Εχθές μίλησα με Wind μου λένε σίγουρα θα πάρετε τη συσκευή σας και καπάκι με παίρνει ο καταστηματάρχης και μου λέει πως "μάλλον δεν θα σας την ΔΩΣΕΙ Η WIND"!! Του απαντάω πως μόλις μίλησα με wind και μου είπανε αυτό και αυτό! Α μάλιστα μου λέει τότε θα επικοινωνήσω και εγώ μαζί τους...Ο άνθρωπος είναι στα φρύδια του απλά! Και του είπα πως αμα δεν έχει λυθεί το θέμα μέχρι αύριο θα κινιθώ νομικά. Απεναντίας στη Wind ολύ ευγενικά και με σιγουριά μου λένε να κάνω λιγη υπομονή και όλα θα πανε καλά!

 

Τώρα που μου είπες εσύ πως εξυπηρετήθηκες εν τέλη θα ξαναμιλήσω μαζί τους και θα δω τι θα μου πούν.

 

Να υπενθιμίσω πως πήγα Σάββατο 24/1 11:00 να πάρω συσκευή με την προσφορά και ο καταστηματάρχης προσφέρθηκε να μου την παραγγείλει καθώς δεν την είχε!Η αιτησή μου υπάρχει στην Wind παρόλα αυτά περιμένουνε ΛΕΝΕ έγκριση απο το τμήμα πωλήσεων...

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι μπράβο σου. Εγώ ακόμα τίποτα! Εχθές μίλησα με Wind μου λένε σίγουρα θα πάρετε τη συσκευή σας και καπάκι με παίρνει ο καταστηματάρχης και μου λέει πως "μάλλον δεν θα σας την ΔΩΣΕΙ Η WIND"!! Του απαντάω πως μόλις μίλησα με wind και μου είπανε αυτό και αυτό! Α μάλιστα μου λέει τότε θα επικοινωνήσω και εγώ μαζί τους...Ο άνθρωπος είναι στα φρύδια του απλά! Και του είπα πως αμα δεν έχει λυθεί το θέμα μέχρι αύριο θα κινιθώ νομικά. Απεναντίας στη Wind ολύ ευγενικά και με σιγουριά μου λένε να κάνω λιγη υπομονή και όλα θα πανε καλά!

 

Τώρα που μου είπες εσύ πως εξυπηρετήθηκες εν τέλη θα ξαναμιλήσω μαζί τους και θα δω τι θα μου πούν.

 

Να υπενθιμίσω πως πήγα Σάββατο 24/1 11:00 να πάρω συσκευή με την προσφορά και ο καταστηματάρχης προσφέρθηκε να μου την παραγγείλει καθώς δεν την είχε!Η αιτησή μου υπάρχει στην Wind παρόλα αυτά περιμένουνε ΛΕΝΕ έγκριση απο το τμήμα πωλήσεων...

 

με οποιον και αν μιλας καθε φορα, κρατα ονοματα!!!

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Οφειλω να γραψω πως την πηρα την συσκευη :D με πηραν σημερα το απογευμα απο το καταστημα τηλεφωνο η κοπελα που μου εκανε την συνδεση κ μου ειπε να περασω να την παραλαβω .

τελικα τους πραγματικους λογους καθυστερησης δεν τους εμαθα ,ηταν εκει κ ο καταστηματαρχης αλλα ειχε κοσμο για να τον ρωτησω γιατι μου ελεγε αλλα χτες κ τα πιο πολλα απο αυτα που μου ειπε δεν στεκανε.

Τεσπα ολα καλα ;) .

Μάλλον του έβαλε χέρι η εταιρεία :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

με οποιον και αν μιλας καθε φορα, κρατα ονοματα!!!

 

Εχω κρατήσει Ονόματα σημερα το απόγευμα θα το ξεκαθαρίσω πιστεύω. Ο Καταστηματάρχης απο την άλλη που μίλησα τώρα για πρώτη φορά σε ένονο ύφος μου είπε πως δεν μπορεί να βάλει τα χρήματα από την τσέπη του!!! ΠΑΡΟΛΑ αυτά λέει μπορεί να με βάλει στο 300 ευρώ έκπτωση και αντι για τις συσκευές που έχει να μου δώσει αυτή που θέλω εγώ με 500 ευρώ έκπτωση....300 η προσφορά και 200 απο την τσέπη του. Δηλαδή προσπαθεί να γλυτώσει 100 ευρώ...ΕΛΕΟΣ!

 

Τέλος πάντων ρε παιδιά πείτε καμιά γνώμη. Να κάνω καταγγελία; Να περιμένω όπως μου λένε απο την Wind; Τι; Αναλογιστείτε πως η "χάρη" που θα μου κάνει ο καταστηματάρχης είναι μέχρι αύριο που λήγει και η προσφορά. :(

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,άσχετο,πόσες μέρες κάνει η wind να εγκρίνει φορητότητα προς άλλη εταιρία;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

tribiani εφοσον σου ειπαν ετσι απο τα κεντρικα θα την παρεις 90%. Το 10% ειναι για το επειδη δεν υπηρχε η συσκευη το καταστημα διοτι η προσφορα αν δεν κανω λαθος ηταν για οτι συσκευες υπηρχαν στον μαγαζι,ελπιζω να ειμαι λαθος ομως κ εφοσον δεν σου ειπαν κατι απο τα κεντρικα πρεπει να ειναι οκ,Καλη επυτιχια.
Link to comment
Share on other sites

μάλλον εννοεί να ολοκληρωθεί η φορητότητα,οχι να πάρει έγκριση ώστε να σου δώσουν την συσκευή απ`το κατάστημα ;-)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Ποιες ειναι οι συσκευες που αφαιρουν τα 300ε?

εκανα κ γω αιτηση απο wind se cosmote , ελπιζω να με παρουν κ μενα για προσφορα...

μην μπλεκετε τα μαγαζια με την εταιρια κ ποσο μαλλον αν ειναι κ franchise.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω κανει 3 νεες συνδεσεις ταυτοχρονα(και οι 3 wind flexy 40)εδω και 2-3 μερες,αλλα το μετανιωσα και θελω να διακοψω τις 2!Δεν υπολογισα καλα τα οικονομικα μου.Ξερω οτι πριν το 6μηνο,πληρωνεις το 100% της επιδοτησης και οτι χρειαζονται 30 μερες για να διακοπει.Αυτο που δεν ξερω ειναι το τι γινεται με τα παγια!Δηλ.πληρωνω μονο το 1ο παγιο(λογικο)που θα ερθει σε 20-25 μερες,η πληρωνω και το επομενο?Παρακαλω ας μου πει καποιος που να ειναι συγουρος:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω κανει 3 νεες συνδεσεις ταυτοχρονα(και οι 3 wind flexy 40)εδω και 2-3 μερες,αλλα το μετανιωσα και θελω να διακοψω τις 2!Δεν υπολογισα καλα τα οικονομικα μου.Ξερω οτι πριν το 6μηνο,πληρωνεις το 100% της επιδοτησης και οτι χρειαζονται 30 μερες για να διακοπει.Αυτο που δεν ξερω ειναι το τι γινεται με τα παγια!Δηλ.πληρωνω μονο το 1ο παγιο(λογικο)που θα ερθει σε 20-25 μερες,η πληρωνω και το επομενο?Παρακαλω ας μου πει καποιος που να ειναι συγουρος:)
συγνωμη αλλαζεις κινητο καθε...δυο μηνες (αν εχεις αγορασει ολα αυτα της υπογραφης σου!)και δεν υπολογισες τα οικονομικα σου?:D
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλαζεις κινητο καθε...δυο μηνες (αν εχεις αγορασει ολα αυτα της υπογραφης σου!)και δεν υπολογισες τα οικονομικα σου?:D

 

+1 :stupid:

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλαζεις κινητο καθε...δυο μηνες (αν εχεις αγορασει ολα αυτα της υπογραφης σου!)και δεν υπολογισες τα οικονομικα σου?:D

 

Παιδια,εγω ζητησα μια βοηθεια σχετικα με τη διαδικασια!Και οχι τα σχολια σας για τα οικομικα μου!Εννοειται οτι αλλαζω κιν.καθε 2 μηνες(αν οχι καθε μηνα):)Και φυσικα δεν ειναι ολα με συνδεσεις!!Απλα,τωρα πηρα ενα ακριβο κιν.με τις 3 συνδεσεις.Λαθος μου!Το θεμα ειναι οτι θελω να διακοψω τις 2 και δεν βλεπω να υπαρχει προβλημα.Ρωταω μονο για το ποσα παγια πρεπει να πληρωσω απο τη στιγμη που στις πρωτες 7 μερες παω και τις διακοψω?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εγω ζητησα μια βοηθεια σχετικα με τη διαδικασια!Και οχι τα σχολια σας για τα οικομικα μου!Εννοειται οτι αλλαζω κιν.καθε 2 μηνες(αν οχι καθε μηνα):)Και φυσικα δεν ειναι ολα με συνδεσεις!!Απλα,τωρα πηρα ενα ακριβο κιν.με τις 3 συνδεσεις.Λαθος μου!Το θεμα ειναι οτι θελω να διακοψω τις 2 και δεν βλεπω να υπαρχει προβλημα.Ρωταω μονο για το ποσα παγια πρεπει να πληρωσω απο τη στιγμη που στις πρωτες 7 μερες παω και τις διακοψω?

 

απλα , πληρωνεις 12 + 12 μηνες = 24 παγια x 40€ = 960€ και τελειωσες

τι συσκευη πηρες και χρεωθηκες 3συνδεσεις με 120€ παγια ?

Link to comment
Share on other sites

απλα , πληρωνεις 12 + 12 μηνες = 24 παγια x 40€ = 960€ και τελειωσες

τι συσκευη πηρες και χρεωθηκες 3συνδεσεις με 120€ παγια ?

 

Εκτός κ αν έχει αλλάξει απο το νέο έτος,τότε δεν νομίζω να πληρώσει ακυρωτικά πάγια,απλά θα ζητηθεί επιστροφή ολόκληρου του ποσού της επιδοτήσεως!Οπότε θα επιβαρυνθεί με τις επιδοτήσεις για δυο Flexy40.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εγω ζητησα μια βοηθεια σχετικα με τη διαδικασια!Και οχι τα σχολια σας για τα οικομικα μου!Εννοειται οτι αλλαζω κιν.καθε 2 μηνες(αν οχι καθε μηνα):)Και φυσικα δεν ειναι ολα με συνδεσεις!!Απλα,τωρα πηρα ενα ακριβο κιν.με τις 3 συνδεσεις.Λαθος μου!Το θεμα ειναι οτι θελω να διακοψω τις 2 και δεν βλεπω να υπαρχει προβλημα.Ρωταω μονο για το ποσα παγια πρεπει να πληρωσω απο τη στιγμη που στις πρωτες 7 μερες παω και τις διακοψω?

πληρωνεις το αναποσβεστο ποσο της επιδοτησης σου. προφανως εισαι 2 μηνες στο δικτυο και υποχρεουσε να πληρωσεις ολοκληρο το ποσο της επιδοτησης. μπορεις να απευθυνθεις σε ενα καταστημα και να μαθεις το ποσον αυτο! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

πληρωνεις το αναποσβεστο ποσο της επιδοτησης σου. προφανως εισαι 2 μηνες στο δικτυο και υποχρεουσε να πληρωσεις ολοκληρο το ποσο της επιδοτησης. μπορεις να απευθυνθεις σε ενα καταστημα και να μαθεις το ποσον αυτο! :)

 

Δεν καταλαβα καλα.Δεν ειμαι 2 μηνες!Ειμαι 3-4 μερες μεχρι σημερα!Και σκεφτομαι ν'ακυρωσω τις 2 απο τις 3 συνδεσεις!Μπορω φανταζομαι.Ξαναρωταω,ποσα παγια πρεπει να πληρωσω?Για 1 μηνα(μεχρι να ακυρωθει θα περασει 1 μηνας ετσι κι αλλιως),η για 2 μηνες?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό σου λέμε! :)

 

Πλεον,δεν επιστρέφεις πάγια όπως παλιότερα,αλλά το ποσό της επιδότησης που πήρες για τη συσκευή.

 

Δες λίγο το συμβόλαιό σου!Το γράφει πάνω!

 

Θα πληρώσεις τα χρήματα που αναφέρονται σε κάθε συμβόλαιο πάνω ως επιδότηση συσκευής :cry:

 

Επίσης,θα πληρώσεις σίγουρα πάγια 2 μηνών,δεδομένου πως ο ελάχιστος χρόνος παραμονής είναι 2 μήνες!

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό σου λέμε! :)

 

Πλεον,δεν επιστρέφεις πάγια όπως παλιότερα,αλλά το ποσό της επιδότησης που πήρες για τη συσκευή.

 

Δες λίγο το συμβόλαιό σου!Το γράφει πάνω!

 

Θα πληρώσεις τα χρήματα που αναφέρονται σε κάθε συμβόλαιο πάνω ως επιδότηση συσκευής :cry:

 

Επίσης,θα πληρώσεις σίγουρα πάγια 2 μηνών,δεδομένου πως ο ελάχιστος χρόνος παραμονής είναι 2 μήνες!

 

Σ'ευχαριστω φιλε μου!Αυτο ηθελα να μαθω!Ομως πες μου,αν παω αφου κλεισω ενα μηνα συνδεσης θα πληρωσω παλι 2 παγια?Του τρεχοντος και του επομενου δηλ.η θα πληρωσω και 3ο παγιο?Σε ρωταω για να παω αμεσα αν ειναι!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...