Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Ευχαριστώ.

 

1. Γιατί δεν μπορώ να αλλάξω οικονομικό πακετο και να μεταφερθω στο νεο F2G με τις μειωσεις τιμων κατα 34%? Καλώ στο 1342 και μου λεει οτι δεν ειναι εφικτη η αλλαγη πακετου καθως αλλαξα οικονομικο πακετο σε διαστημα μικροτερο των 30 ημερων. Κάτι που δε συμβαίνει ομως...

 

Αυτό παραμένει... όποιος ξέρει κάτι σχετικό...;)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ιδιοκτήτες και αν αλλάξουν ακόμη τελικά η φιλοσοφία της θα παραμείνει η ίδια!

 

 

Μια κλήση δηλαδή ανα ημέρα.. Τι λες βρε παιδί μου.. Λες κι άλλος θα μιλήσει 2 ώρες σε αυτή την κλήση και φοβούνται να δώσουν περισσότερες μήπως και κ*λ*χρεωθούν...:X ΑΙΣΧΟΣ! Έχεις δίκιο φίλε, αυτή η εταιρία, απο Telestet εποχή, οδηγούσε....το "τσέπωμα" και την κοροιδία.:mad::down::down::down::hunter:

:)
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον να επιτρέπανε 3-4 αγορές κάθε μήνα , θα άξιζε το πρόγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για 1 κλήση την ημέρα κατά μέσο όρο... Είναι εντελώς γελοίο και δείχνει τις πραγματικές προθέσεις της εταιρείας που είναι μόνο να τα αρπάξει από τους συνδρομητές της!!! Δεν υποστηρίζω ότι οι εταιρείες αυτές είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα, αλλά η Άπνοια (όπως την είχε πει κάποιος εδώ μέσα), προσπαθεί να σε ξεγελάσει θεωρώντας ότι είσαι εντελώς ηλίθιος, και το κάνει με απόλυτα προκλητικό τρόπο... Μυαλό δε θα βάλει ποτέ, πάντα της αρπαχτής ήταν, γι'αυτό και ποτέ δεν θα γίνει κύριο νούμερο στους περισσότερους συνδρομητές... Προτιμάω να πετάξω τη sim και ας μου κοστίζει κάτι παραπάνω να καλώ τους ελάχιστους στον τηλεφωνικό μου κατάλογο που έχουν Άπνοια, και εύχομαι να το κάνει αρκετός κόσμος για να πάρουν το μήνυμα σε ένα χρόνο από τώρα...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Εντομεταξύ, έχουνε βγάλει τόσα πακέτα που δε μπορείς... χάνεις τον έλεγχο τελείως, στο τέλος δε ξέρεις τι έχεις μέσα και τί γίνετε!! :!:
Link to comment
Share on other sites

Εντομεταξύ, έχουνε βγάλει τόσα πακέτα που δε μπορείς... χάνεις τον έλεγχο τελείως, στο τέλος δε ξέρεις τι έχεις μέσα και τί γίνετε!! :!:

 

Από τα οποία κανένα δυστυχώς δεν κάνει το μεγάλο μπαμ.

Ακριβές γενικές χρεώσεις/πολύ καλές υπηρεσίες (non stop,1 λεπτό)

Ίδιες με τον ανταγωνισμό χρεώσεις,χωρίς κανένα πρόσθετο (δέσμευση τιμής)

 

Κάτι που να κάνει μεγάλη έκπληξη?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το χρησιμοποιούσα ποτέ ως επιλογή αυτό το πρόγραμμα, παρόλα αυτά -1 και από εμένα στην Wind (άνεμος συμφοράς μάλλον - το Αιγυπτιακό Managment να υποθέσω -αι σιχτίρ! :p).

 

Υ.Γ.

Άραγε, θα δώσει ποτέ 3G video calls σε non-stop μορφή;

Όπως κάνουν άλλες εταιρίες;

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ακουστε τι επαθα.

εχω βαλει ενα νουμερο στο νον-στοπ.

αυτο το νουμερο μου στελνει μυνηματα και ΔΕΝ ερχονται στο κινητο μου ενω παει η αναφορα οτι παραδοθηκε!

απο οποιδηποτε αλλο νουμερο ερχεται το μυνημα.

 

τι φταιει? η συσκευη μου? η αλλη συσκευη? η καρτα sim?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ακουστε τι επαθα.

εχω βαλει ενα νουμερο στο νον-στοπ.

αυτο το νουμερο μου στελνει μυνηματα και ΔΕΝ ερχονται στο κινητο μου ενω παει η αναφορα οτι παραδοθηκε!

απο οποιδηποτε αλλο νουμερο ερχεται το μυνημα.

 

τι φταιει? η συσκευη μου? η αλλη συσκευη? η καρτα sim?

 

Ετσι οπως το περιγραφεις δεν φαινεται να εχει προβλημα η δικη σου συκευη αφου παιρνεις ολα τα αλλα μηνυματα.

Πες στο αλλο ατομο να στειλει sms και σε καποιους αλλους αριθμους αν δε το εχει κανει ηδη δηλαδη. Αν γινει παλι το ιδιο πραγμα και δεν παραδοθουν τα sms τοτε προφανως εχει καποιο προβλημα η συκευη του και οχι η δικη σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ έχεις κάνει αναβάθμιση δεν λύνεται τελικά το πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Με ειρθε μυνημα για την επομενη ανανεωση που θα κανω 50% θα κερδισω 50% παραπανω χρονο ομιλιας. Επηδει ειναιη πρωτη φορα που με ερχετε κατι τετοιο αμα το κανω απο καταστημα Wind, κερδιζω τιποτα επιπλεον η αυτο δεν υσχυει πλεον ?

 

Και κατι ακομα, παλιοτερα αυτα τα μυνηματα δεν ελεγαν οτι διπλασιαζουν τον χρονο ομιλιας που θα βαζεις ? Τωρα τα εκανε 50% ? η στελνει και τα 2 αναλογα στον χρηστη ?

Link to comment
Share on other sites

Με ειρθε μυνημα για την επομενη ανανεωση που θα κανω 50% θα κερδισω 50% παραπανω χρονο ομιλιας. Επηδει ειναιη πρωτη φορα που με ερχετε κατι τετοιο αμα το κανω απο καταστημα Wind, κερδιζω τιποτα επιπλεον η αυτο δεν υσχυει πλεον ?

 

Και κατι ακομα, παλιοτερα αυτα τα μυνηματα δεν ελεγαν οτι διπλασιαζουν τον χρονο ομιλιας που θα βαζεις ? Τωρα τα εκανε 50% ? η στελνει και τα 2 αναλογα στον χρηστη ?

 

κανονικά κάντο από κατάστημα

Βάζεις 30 ευρώ και πέρνεις 15 ευρώ από το 50% και 4,5 ακόμα από το δώρο του καταστήματος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποσο κοστιζει ενα πακετακι f2g που θελω να παρω?

 

Στην Ομόνοια 1ευρώ.

 

Περίπτερα/καταστήματα wind κτλ 5 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Στην Ομόνοια 1ευρώ.

 

Περίπτερα/καταστήματα wind κτλ 5 ευρώ

 

Ποια η διαφορα τους?:X Θελω να πω μηπως το ενα εχει καπιο χρονο ομιλιας ενω το αλλο οχι?

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα τους?:X Θελω να πω μηπως το ενα εχει καπιο χρονο ομιλιας ενω το αλλο οχι?

Όχι ... είναι ακριβώς το ίδιο πακετάκι και περιέχει 5 ευρώ χρόνο ομιλίας (ευρώ ανά μήνα)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia apesiran tis kartes twn 3 eyro?

Ναι και άκουσα ότι θα πλασάρουν των 5€... Γιατί τα κάνουν όλα αυτά δεν μπορώ να καταλάβω!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ναι και άκουσα ότι θα πλασάρουν των 5€... Γιατί τα κάνουν όλα αυτά δεν μπορώ να καταλάβω!

 

Εισπρακτική πολιτική... Μαζέψανε κόσμο με τις προσφορές τους και πάνε να τον γδύσουν τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Εισπρακτική πολιτική... Μαζέψανε κόσμο με τις προσφορές τους και πάνε να τον γδύσουν τώρα...

 

Εμενα προσωπικα δεν θα με γδυσουν...

Ετσι οπως πανε το μονο που θα καταφερουν ειναι να με διωξουν..

 

Δεχομαι να μη προσφερει υπηρεσιες ανταξιες του ανταγωνισμου επειδη δεν μπορει αλλα το να κοροιδευει το κοσμο τροποποιωντας τις υπηρεσιες αφου εχει μαζεψει λαο ειναι απλως απαραδεκτο..

 

Περιμενω μια τροποποιηση τωρα στο plus non stop και εφυγα χωρις 2η σκεψη. Αυτο μονο με κραταει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. μπαινω στο site για τα my tones. ενώ μπορώ να επιλέξω οποιοδήποτε τραγούδι για να το βάλω μεσω του site, δε με αφήνει στη κατηγορία hot. γιατί; μηπως ειναι για να μπεις απο το κινητο σου στο plus?

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

paidia apesiran tis kartes twn 3 eyro?

 

σοβαρά?αντί να καταργήσουν (λέμε τώρα) τις κάρτες των 10 ευρώ καταργούν τις κάρτες που το 99.99% των πελατών αγοράζει?έλεος δηλαδή! από την καλύτερη καρτοκινητή θα καταντήσει να είναι η χειρότερη όπως πάει! κρίμα γιατί είχε πολλούς fan....

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...