Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο παλιο free 2 go με buy&more με 13€ καρτα θα μενουν 10,51€ και δε θα μπορει να ενεργοποιηθει κανενα μηνιαιο πακετο απο οσα εχει διαθεσιμα.

Σιγα-σιγα απο μονοι μας θα πηγαινουμε σε μεγαλυτερα ποσα € καρτας, χωρις καμια αυξηση τιμης πακετων με τα τοσα χαρατσια "προνομιων" στο free 2 go!

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίηση στο flash offer παίρνει κανονικά την επέκταση του υπόλοιπου 

Messenger_creation_fdd454de-70e5-4a3a-9259-eaabd67652d7.jpeg

Messenger_creation_f3b59665-012e-4be1-9129-f2529dd8324f.jpeg

Messenger_creation_b7234d7e-11cd-4c6f-bcab-2415d61706e9.jpeg

Messenger_creation_ccaceb07-adaf-46ca-acd4-5e45e3a35607.jpeg

Link to comment
Share on other sites

On 24/5/2024 at 11:18 ΠΜ, damianos said:

Ενεργοποίηση στο flash offer παίρνει κανονικά την επέκταση του υπόλοιπου 

Messenger_creation_fdd454de-70e5-4a3a-9259-eaabd67652d7.jpeg

Messenger_creation_f3b59665-012e-4be1-9129-f2529dd8324f.jpeg

Messenger_creation_b7234d7e-11cd-4c6f-bcab-2415d61706e9.jpeg

Messenger_creation_ccaceb07-adaf-46ca-acd4-5e45e3a35607.jpeg


Κρίμα, το είδα too late.... 2 ερωτήσεις:

1) Τα flash offers ισχύουν και για το παλιό F2G;

2) Το κανονικό πακέτο "Unlimited Data Weekends" (6 euros) επεκτείνει και αυτό τη λήξη υπολοίπου (30 ημέρες);

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Μάλλον επειδή αρνείσαι να το αγοράσεις. Ο επιμένων νικά. 

τυχαιο ειναι

οταν ειχα την αδερφη μου στην wind της ρχοταν συνεχεια και το ενεργοποιηουσα και ξαανερχοταν

καποιους τους αγαπανε 🙂

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

7 ευρώ έδωσε 1000 λεπτά και απεριόριστα data 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VIPdriver said:

Σε ολους εχει δώσει εκτός από μένα...

Είπαμε.. το θέμα κινητή τηλεφωνία για εσένα έχει κλείσει. Μην περιμένεις τίποτα από δω και πέρα.. 😉😂😂

Link to comment
Share on other sites

Για να απαντήσω σε ερώτηση προηγούμενη,  τα flash offers ισχύουν και για όσους έχουν το παλιό F2G.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Απάντησε και η κόκκινη στην προσφορά Buy More αλλά με 120 λεπτά ομιλίας προς ΌΛΟΥΣ Screenshot_2024-05-29-08-57-42-120_com.myvodafone.android.thumb.jpg.ac167e14f6e557c0c34d388eddb747a9.jpgScreenshot_2024-05-29-08-47-36-170_com.instagram.android.thumb.jpg.3f5ed2c34d1d08f81999c1a4e5744ccc.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 9/5/2024 at 11:35 ΠΜ, therock said:

Ρε παιδια, μου σκασε ενα μηνυμα το πασχα οτι ενεργοποιηθηκαν 1gb με 2 ευρω μεσω υπηρεσιας internet mobile daily επειδη μου ελξηαν τα δεδομενα. Ειχα αφησει λιγο υπολοιπο μεσω ενω συνηθως ειναι μηδενικο για αυτο μαλλον μου ενεργοποιηθηκε πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια.

Τεσπα τους εστειλα ενα μειλ και τους ειπα δεν ενεργοποιησα ποτε τετοια υπηρεσια και οτι η χρεωση ειναι καταχρητικη. να απενεργοποιησουν την υπηρεσια και να μου επιστρεψουν τα 2 ευρω.

Και αυτοι μου απαντησαν ενω τυπικο email σας ενημερωνουμε οτι επειδη εληξαν τα δεδομενα ενεργοποιηθηκε 1gb και χρεωθηκατε 2 ευρω.

Και τους απανταω και εγω σας ενημερωσα να το απανεργοποιησετε και να μου γυρισετε τα 2 ευρω. Αλλα στειλανε απο noreply διευθυνηση και δε τους πηγε

Με λιγα λογια τους ειπα "εγινε αυτο κοφτε το", και μου απαντανε "σας ενημερωνουμε πως εγινε αυτο!"

Τρελλα. Τεσπα τι κανω τωρα? Ακομα και αν τα φαω τα 2 ευρω, δε γινεται καθε φορα που ληγουν δεδομενα και εχω μεσα υπολοιπο να μου τραβαει 2 ευρα χωρις λογο, αυτο ειναι εγκλημα

 

Ρε παιδια οι τυπου ειναι τραγικοι. Πηγα το Σαββατο σε καταστημα Nova, μου ειπαν δεν μπορουμε εμεις απο εδω να κανουμε τιποτα θα παρετε στο 13800 να ζητησετε απενεργοποιηση. Πηρα εν τελη, και σε χρεωνει και 25 λεπτα κιολας να μιλησεις με εκπροσωπο ( σκεψου να θες να τους καλεσεις και να χεις καρτα στο μηδεν) και τεσπα το σηκωσε μια και μου ειπε δε γινεται κατι, δεν απενεργοποιειται η υπηρεσια, απλα οταν σας τελειωνουν τα MB θα φροντισετε να κλεινετε τα δεδομενα για να μην σας ξαναχρεωσει. Της λεω ειναι δυνατον να μην γινεται να απενεργοποιηθει μια υπηρεσια που δε ζητησα ποτε να εχω, μου λεει μας σας ειδοποιει στη χρηση του 80 και 100% και λεω δε με νοιαζουν ειδοποησεις και ενημερωσεις, δε θελω να μου ενεργοποιει νεα δεδομενα και να με χρεωνει ασχετα απο το αν ειδοποιηθω στο αν τα εχω τελειωσει. Και εκει νευριασε κιολας και απεκτησε και υφος, μαλλον τις φανηκε παραλογο που δε θελω να χρεωνομαι για αυτη την υπηρεσια... 

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, therock said:

μαλλον τις φανηκε παραλογο που δε θελω να χρεωνομαι για αυτη την υπηρεσια... 

Είσαι ντελουλου είναι η αλήθεια..

Link to comment
Share on other sites

Η ανεξελεγκτη χρεωση ημερησιου ιντερνετ ειναι και ο λογος που δεν θα την παρω ποτέ στα σοβαρά αυτην την εταιρία. Οι αλλες 2 εχουν υπηρεσια διακοπης μολις τελειωνει ή ληγει το πακετο. Μην μιλησω για εξυπηρέτηση πελατων και καταστημάτων...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος υπήρχε δυνατότητα απενεργοποίησης εντελώς των δεδομένων με κλήση στο 1237. Όχι αυτόματα βέβαια αλλά σε επικοινωνία με εκπρόσωπο. Φυσικά θα πρέπει να ξανα καλέσεις μετά για να τα ξανά ενεργοποιήσεις. Δεν είναι φυσικά ιδανική λύση αλλά από το τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, VIPdriver said:

Η ανεξελεγκτη χρεωση ημερησιου ιντερνετ ειναι και ο λογος που δεν θα την παρω ποτέ στα σοβαρά αυτην την εταιρία. Οι αλλες 2 εχουν υπηρεσια διακοπης μολις τελειωνει ή ληγει το πακετο. Μην μιλησω για εξυπηρέτηση πελατων και καταστημάτων...

Να πω τώρα πως ποτέ δεν έχω χρεωθεί ημερήσιο έχοντας πάντα κλειστά δεδομένα?

Θα μου πείτε ότι είμαι βαλτή και λέω ψέματα. Οπότε δεν το λέω. Επίσης όταν έστειλα στην φόρμα να διακόψουν 2 ίντερνετ που βρίσκονταν σε παραμεθόριο, έγινε αμέσως.

41 minutes ago, therock said:

Πηρα εν τελη, και σε χρεωνει και 25 λεπτα κιολας να μιλησεις με εκπροσωπο ( σκεψου να θες να τους καλεσεις και να χεις καρτα

Έχουμε πει εδώ μέσα πολλές φορές δεν ασχολουμεθα στην Q με τσατ κλπ. Κατευθείαν αίτημα στην σελίδα. Δεν σου δίνει ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ? Αν όχι τι κάθεσαι εκεί?

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ δεν έχω χρεωθεί ποτέ το ημερήσιο ίντερνετ με κλειστά δεδομένα. 

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dimitroula10 said:

Να πω τώρα πως ποτέ δεν έχω χρεωθεί ημερήσιο έχοντας πάντα κλειστά δεδομένα?

παιζει ρολο το κινητο

ειναι μερικα που και με κλειστα τα δεδομενα μπαινουν και σε χρεωνουν

η μονη λυση ειναι να αλλαξεις το APN με το χερι

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, HEO said:

παιζει ρολο το κινητο

ειναι μερικα που και με κλειστα τα δεδομενα μπαινουν και σε χρεωνουν

η μονη λυση ειναι να αλλαξεις το APN με το χερι

Αυτό με το apn κάποιοι είπαν ότι δεν ισχύει πριν λίγο καιρό όταν το είπα κι εγώ.. δεν θυμάμαι όμως ακριβώς τη στιχομυθία..

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη οι άλλες 2 εταιρίες ειναι χαζές που κάθισαν και φρόντισαν να υπάρχει προστασία χρεώσεων και η wind/nova ειναι η έξυπνη που αδιαφορεί για τους συνδρομητές της;

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, VIPdriver said:

Δηλαδη οι άλλες 2 εταιρίες ειναι χαζές που κάθισαν και φρόντισαν να υπάρχει προστασία χρεώσεων και η wind/nova ειναι η έξυπνη που αδιαφορεί για τους συνδρομητές της;

Είναι έξυπνη γιατί τσεπώνει τα €.

Ελάχιστοι θα ζητήσουν επιστροφή, η πλειοψηφία απλά δεν θα ενδιαφερθεί.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...