Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, το είχε πει πριν την πρώτη του θητεία, είναι υπέρ του ιδιωτικού τομέα. Αυτός ξεκαθάρισε τη θέση του. Η ευθύνη πάει σε οσους τον ψήφισαν. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, VIPdriver said:

Παιδιά, το είχε πει πριν την πρώτη του θητεία, είναι υπέρ του ιδιωτικού τομέα. Αυτός ξεκαθάρισε τη θέση του. Η ευθύνη πάει σε οσους τον ψήφισαν. 

Τους ξέρουμε σαν οικογένεια πρέπει να το πει. Το ίδιο και ο δοσίλογος πατέρας του.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Εμείς φταίμε! εμείς τους ψηφίζουμε για δικές μας εξυπηρετήσεις. Ακόμη σε τόσα που έχουν γίνει και μετά τα Τέμπη Καραμανλής βγήκε Μητσοτάκης θα βγει. Έρχεται...

Το ΚΑΛΟ στην Ελλάδα είναι ότι την εκάστοτε κυβέρνηση ποτέ δεν την ψηφήσε ΚΑΝΕΙΣ και όλη την βρίζουν. Πως βγαίνουν αυτές οι  κυβερνήσεις ποτέ μου δεν κατάλαβα. Και μην ξεχνάμε το βασικότερο κόρακας κορακου μάτι δεν βγάζει.

50 minutes ago, Chrischal1908 said:

Τους ξέρουμε σαν οικογένεια πρέπει να το πει. Το ίδιο και ο δοσίλογος πατέρας του.

Σωστός.!!!!!!!

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Αν αργήσουν κάνα δύο μέρες ακόμα οι προσφορές (κουτακι) θα υπάρξει χοντρό πρόβλημα...που'ναι ο Μήτσος οεο?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kmpatra said:

Αν αργήσουν κάνα δύο μέρες ακόμα οι προσφορές (κουτακι) θα υπάρξει χοντρό πρόβλημα...που'ναι ο Μήτσος οεο?

Σςςςςςς, θα το ξυπνήσεις το παιδί τέτοια. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, kmpatra said:

Αν αργήσουν κάνα δύο μέρες ακόμα οι προσφορές (κουτακι) θα υπάρξει χοντρό πρόβλημα...που'ναι ο Μήτσος οεο?

Εγώ θα είχα σοβαρό πρόβλημα αν δεν είχε κάτσει αυτή η προσφορά με τα απεριόριστα για 6 μήνες και το 31.

Ελπίζω να εμφανιστούν αλλιώς έχω μαζέψει 10€ σε ένα νούμερο που θα πάνε χαμένα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dimitroula10 said:

Εγώ θα είχα σοβαρό πρόβλημα αν δεν είχε κάτσει αυτή η προσφορά με τα απεριόριστα για 6 μήνες και το 31.

Ελπίζω να εμφανιστούν αλλιώς έχω μαζέψει 10€ σε ένα νούμερο που θα πάνε χαμένα.

Κάποια στιγμή θα τα έκοβαν και αυτά. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Εγώ θα είχα σοβαρό πρόβλημα αν δεν είχε κάτσει αυτή η προσφορά με τα απεριόριστα για 6 μήνες και το 31.

Ελπίζω να εμφανιστούν αλλιώς έχω μαζέψει 10€ σε ένα νούμερο που θα πάνε χαμένα.

Σαν έσχατη λυση από το να φάνε αυτοί υπάρχει και το χαμόγελο του παιδιού και κάποιοι άλλοι φορείς που σίγουρα θα πιάσουν τόπο. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mips said:

Σαν έσχατη λυση από το να φάνε αυτοί υπάρχει και το χαμόγελο του παιδιού και κάποιοι άλλοι φορείς που σίγουρα θα πιάσουν τόπο. 

Συγνώμη που θα στο χαλάσω αλλά  προτιμώ να τα χάσω. Αφού δεν θα μπορέσω να τα πάρω πίσω, δεν με ενδιαφέρει. Μόνο τόπο δεν πιάνουν σε αυτούς.

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Κάποια στιγμή θα τα έκοβαν και αυτά. 

Δεν είναι σίγουρο ότι θα κοπούν. Απλώς θα τα βγάζουν για λιγότερες μέρες στον μήνα για να πιέζεται κάποιος να τα αγοράζει αμέσως πριν λήξουν τα παλιά.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, VIPdriver said:

Κάποια στιγμή θα τα έκοβαν και αυτά. 

Εγώ αρχίζω κι ανησυχώ με τον κόσμο που θα μαζέψει η Cosmote.. Ελπίζω να μας αντέξει..

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, mips said:

Σαν έσχατη λυση από το να φάνε αυτοί υπάρχει και το χαμόγελο του παιδιού και κάποιοι άλλοι φορείς που σίγουρα θα πιάσουν τόπο. 

Φιλικη συμβουλη (ετσι κανω εγω τουλάχιστον) εαν θελετε να βοηθησετε το χαμόγελο του παιδιου να αγοραζετε βρεφικες τροφες, γαλα σκονη και ρουχαλάκια, περισσοτερη βοηθεια θα δωσετε ετσι. Οπως εγραψε πιο πανω και η φίλη μας, τα σμσ δεν πιανουν τόπο. Γενικα σε τετοιους οργανισμούς καλυτερα να δινετε αγαθά παρα χρήματα. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Φιλικη συμβουλη (ετσι κανω εγω τουλάχιστον) εαν θελετε να βοηθησετε το χαμόγελο του παιδιου να αγοραζετε βρεφικες τροφες, γαλα σκονη και ρουχαλάκια, περισσοτερη βοηθεια θα δωσετε ετσι. Οπως εγραψε πιο πανω και η φίλη μας, τα σμσ δεν πιανουν τόπο. Γενικα σε τετοιους οργανισμούς καλυτερα να δινετε αγαθά παρα χρήματα. 

Εγώ απλά σαν ιδέα το είπα. Οχι σαν υποδειξη.Τι θα κάνει ο καθένας τα χρήματα του πως θα διαθεσει και που είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ δικό του θέμα. Για να μην παρεξηγουμε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, mips said:

Εγώ απλά σαν ιδέα το είπα. Οχι σαν υποδειξη.Τι θα κάνει ο καθένας τα χρήματα του πως θα διαθεσει και που είναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ δικό του θέμα. Για να μην παρεξηγουμε.

Δεν το πήρα σαν υπόδειξη. Απλώς βρήκα ευκαιρία να δείξω ότι κάποιες οργανώσεις δεν είναι καθαρές στην διαχείριση των εισροών. Δεν υπάρχει διαφάνεια.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dimitroula10 said:

Δεν το πήρα σαν υπόδειξη. Απλώς βρήκα ευκαιρία να δείξω ότι κάποιες οργανώσεις δεν είναι καθαρές στην διαχείριση των εισροών. Δεν υπάρχει διαφάνεια.

Συμφωνώ απόλυτα. Θελω να προσθεσω ότι μας έχουν κάνει να αμφισβητούμε όλους και όλα.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό ρίξε καμμιά κρυφή προσφορα μπας και το σωσουμε 😁

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, mips said:

Συμφωνώ απόλυτα. Θελω να προσθεσω ότι μας έχουν κάνει να αμφισβητούμε όλους και όλα.

Και έτσι πρέπει. Δεν εμπιστευόμαστε άγνωστους για τις καλές τους κουβέντες. Άλλωστε κανείς δεν λέει "είμαι απατεώνας, δώστε μου λεφτά".

Άλλωστε η εμπιστοσύνη είναι και ένα κίνητρο για έναν απατεώνα να μπει στον πειρασμό. Ας προσέχουμε. Τόσες φορές την έχουμε πατήσει. Κάποτε πρέπει να βάλουμε μυαλό.

15 minutes ago, aektzhs 1 said:

Πήγε το απεριόριστο στα 7 ευρώ?

Πάλι καλά δεν λες?😁

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε αυτό:

ΔΩPO ΓIA ΠANTA! KAΘE 1H TOY MHNA ΘA EXEIΣ ΔΩPEAN 600 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ + 600MB ΓIA 30 MEPEΣ! MOΛIΣ ΠHPEΣ TO ΠPΩTO ΣOY ΔΩPO KIOΛAΣ! (ΠPOYΠOΘEΣH ΔIATHPHΣHΣ ΠPOΣΦOPAΣ MIA ANANEΩΣH KAΘE 2 MHNEΣ)

Επίσης και η προσφορά 1000 λεπτά και απεριόριστα data με 7 ευρώ 

Link to comment
Share on other sites

Είχες στείλει κάποιο μήνυμα κάπου?

Ωπ μόλις τσέκαρα ήρθε και σε μένα. Δυστυχώς είναι δευτερότριτο  νούμερο και δεν νομίζω ότι θα την τιμήσω....

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω επίσης ότι έγινε το κλασικό, έβαλαν 0,01 με λήξη σε 2 μήνες. Το νούμερο ήταν ατάιστο από τότε που καταργήθηκε το 1€.

Το ερώτημα είναι αν δεν ανανεώσεις στο δίμηνο, αν σταματήσουν να το δίνουν οριστικά...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kmpatra said:

Είχες στείλει κάποιο μήνυμα κάπου?

Ωπ μόλις τσέκαρα ήρθε και σε μένα. Δυστυχώς είναι δευτερότριτο  νούμερο και δεν νομίζω ότι θα την τιμήσω....

Και σε εμένα στο δευτεροτριτο ήρθε.

1 minute ago, kmpatra said:

Να προσθέσω επίσης ότι έγινε το κλασικό, έβαλαν 0,01 με λήξη σε 2 μήνες. Το νούμερο ήταν ατάιστο από τότε που καταργήθηκε το 1€.

 

Ακριβώς ίδιο σενάριο και σεμενα 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...