Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μόνη που το άφησε στα 20 ακόμα

Εννοείς την καλοκαιρινή προσφορά δεδομένων;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη που το άφησε στα 20 ακόμα

 

Δεν γουστάρουν να παίρνουν λεφτά.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Δεν γουστάρουν να παίρνουν λεφτά.

 

Ίσως το αντίθετο. Εγώ πχ που θα πάω σε νησί τον άλλο μήνα 20 μέρες και δεν θα έχω πρόσβαση σε wifi αν δεν μου φτάσουν τα 20GB θα ενεργοποιήσω κάποιο επιπλέον πακέτο. Οπότε κέρδος για αυτούς. Αν ήταν απεριόριστα θα μου έφτανε μόνο μία ενεργοποίηση.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, ίσως να είναι και θέμα πολιτικής της εταιρείας, η οποία προωθεί τα συμβόλαια με απεριόριστα τα πάντα, σε χαμηλή τιμή.

Σε κάθε περίπτωση, καλό θα ήταν να δοθούν απεριόριστα και στα καρτοκινητα κατά τους μήνες του καλοκαιριού.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ίσως το αντίθετο. Εγώ πχ που θα πάω σε νησί τον άλλο μήνα 20 μέρες και δεν θα έχω πρόσβαση σε wifi αν δεν μου φτάσουν τα 20GB θα ενεργοποιήσω κάποιο επιπλέον πακέτο. Οπότε κέρδος για αυτούς. Αν ήταν απεριόριστα θα μου έφτανε μόνο μία ενεργοποίηση.

 

Δεν έχει καν νόημα να διατηρήσουν τα 20 όταν η κόκκινη δίνει απεριόριστα στα καρτοκινητά κι έχει και συμβόλαιο για data που δίνει 40Gb / 10€.

 

Τώρα αν δεν έχεις mifi/ dual sim κινητό, οκ

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Έχω ένα καρτοκινητό f2g της μητέρας μου και του βάζω online μία 10άρα κάθε 2 μήνες, όσο και η διάρκεια δηλαδή.

Αν δεν ανανεώσω εξαφανίζονται όλα και είναι γνωστό αυτό. Την τελευταία φορά που έκανα ανανέωση και είχε υπόλοιπο 8,5Ε, ανανέωσα με + 10Ε και τώρα με πήγε στα 5.09Ε υπόλοιπο.

Αν είναι να παίρνουν όσα θέλουν, το κλείσαμε το μαγαζί...

Link to comment
Share on other sites

εχεις ενεργοποιημένη την παλιά προσφορά 300 προς ολους με την 1η ανανεωση του μήνα? αν ναι, βρηκες τον ένοχο...
Link to comment
Share on other sites

Ναι!... Τι να κάνω τώρα γιατί τα έχω ξεχάσει λόγω που είμαι στη q?

Μπορείς να κάνεις αλλαγή σε free2surf, οπότε δεν θα κρατάει τα χρήματα

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και να φέρεις εύκολα την μάνα σου σε q, από ότι ακούγεται δε το χρησιμοποιεί το τηλέφωνο οπότε στη χειρότερη θα πληρώνεις 6ρα το δίμηνο.
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή του myF2G, εκεί που γράφει Για σένα μόνο, τα στοιχεία που ζητάει είναι απλά τα στοιχεία που θέλει ο κουριερ για να φέρει την κάρτα ή θα είναι τα στοιχεία που θα είναι καταχωρημένη η κάρτα;

 

Εκεί που γράφει Καλέστε με ποτέ δεν λειτουργεί και βγάζει σφάλμα

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή του myF2G, εκεί που γράφει Για σένα μόνο, τα στοιχεία που ζητάει είναι απλά τα στοιχεία που θέλει ο κουριερ για να φέρει την κάρτα ή θα είναι τα στοιχεία που θα είναι καταχωρημένη η κάρτα;

 

Εκεί που γράφει Καλέστε με ποτέ δεν λειτουργεί και βγάζει σφάλμα

Λογικά τα στοιχεία για την κούριερ ζητάει γιατί πρόσφατα που παρήγγειλα αριθμό online , ήρθε ενα πακέτο f2g με ένα barcode πάνω το οποίο το σκανάρεις και στην σελίδα που σε οδηγεί επισυνάπτεις την ταυτότητα(αυτού που θα είναι κάτοχος) για να δηλωθεί ο αριθμός.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις αλλαγή σε free2surf, οπότε δεν θα κρατάει τα χρήματα

 

Αυτό το δοκίμασα και δεν είδα κάποια διαφορά. Πάλι κρατούσε ένα ποσό, δε θυμάμαι πόσο αλλά κρατούσε.

 

Μπορείς και να φέρεις εύκολα την μάνα σου σε q, από ότι ακούγεται δε το χρησιμοποιεί το τηλέφωνο οπότε στη χειρότερη θα πληρώνεις 6ρα το δίμηνο.

 

Δε το χρησιμοποιεί πολύ, όποτε θα τη στείλω q γιατί είναι πιο ευέλικτη.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το δοκίμασα και δεν είδα κάποια διαφορά. Πάλι κρατούσε ένα ποσό, δε θυμάμαι πόσο αλλά κρατούσε.

 

 

 

Δε το χρησιμοποιεί πολύ, όποτε θα τη στείλω q γιατί είναι πιο ευέλικτη.

 

Η wind κρατάει τέλος ανανέωσης 30 λεπτά και είναι άσχετο με την επιλογή του bonus ανανέωσης.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά τα στοιχεία για την κούριερ ζητάει γιατί πρόσφατα που παρήγγειλα αριθμό online , ήρθε ενα πακέτο f2g με ένα barcode πάνω το οποίο το σκανάρεις και στην σελίδα που σε οδηγεί επισυνάπτεις την ταυτότητα(αυτού που θα είναι κάτοχος) για να δηλωθεί ο αριθμός.

Eυχαριστω για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Απάντησε η Wind στις άλλες εταιρείες, με προσφορά απεριόριστων δεδομένων στα 9,90 ευρώ τον μήνα.

Ισχύει έως 31.08.2021

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Απάντησε η Wind στις άλλες εταιρείες, με προσφορά απεριόριστων δεδομένων στα 9,90 ευρώ τον μήνα.

Ισχύει έως 31.08.2021

 

Έκαμε ο Άγιος και ξύπνησαν

Το τσίμπησαν το 10ρικακι από μένα :up:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς που να είχε ενεργοποιήσει (από τις 11 Ιουνίου που ίσχυε) το πακέτο summer με 20GB στα €10,40 να μας πει αν του το μετέτρεψαν σε απεριόριστο και αν του έκαναν έστω και κανένα δωράκι π.χ. λίγο χρόνο ομιλίας για την διαφορά των €0,50 που είχε πληρώσει επιπλέον;
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Μπα απίθανο το θεωρώ. Στα παιδιά μου που το πέρασα εις διπλούν καμία αλλαγή...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

ενεργοποίησα τα απεριόριστα με 9.90 αλλά ούτε στο widget ούτε στην εφαρμογή μέσα δείχνει ότι έχουν ενεργοποιηθεί!!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί το απεριόριστο ίντερνετ στο εξωτερικό??? Θα ταξιδέψω στην Μάλτα.
Link to comment
Share on other sites

5,3 gb για roaming εντός ΕΕ

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λέει στο F2G app πως με κάθε ανανέωση 12€ και πάνω ως 2GB δώρο για 15 μέρες.

Εγώ έκανα 12€ και πήρα 600ΜΒ. Πάει αναλόγως το ποσό που βάζεις ή μπορώ να πάρω επιπλέον 1400ΜΒ με κάποιον τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...