Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα μου έβγαζε δωράκια συνέχεια το 3GB 3€ και το επερνα συνέχεια τώρα το γύρισε το τροπάριο πρώτη φορά 5GB 5€ αυτο το έχει πάρει κανείς δείνει παράταση? Υπ' όψιν απο τα 3GB δεν κατανάλωνα ούτε το 1.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η καλοκαιρινή προσφορά,

20 gb με 10,40 € και διάρκεια 30 ημέρες Ισχύει για το εξωτερικό, θα ταξιδέψω στην Μάλτα???

Link to comment
Share on other sites

Αυτού του είδους οι προσφορές ισχύουν μόνο για την Ελλάδα

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η καλοκαιρινή προσφορά,

 

20 gb με 10,40 € και διάρκεια 30 ημέρες Ισχύει για το εξωτερικό, θα ταξιδέψω στην Μάλτα???

Για στείλε ΥΠ στο 1285. Στην Q ισχύει, μπορεί και στο f2g. Η να το κάνει κάποιος που έχει αγοράσει το πακέτο.

08fcede4bd5096afaa9f317324412025.jpg

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Η καλοκαιρινή προσφορά,

20 gb με 10,40 € και διάρκεια 30 ημέρες Ισχύει για το εξωτερικό, θα ταξιδέψω στην Μάλτα???

 

-Τα 4,7GB της ενσωματωμένης χρήσης του πακέτου, μπορούν να καταναλωθούν και κατά την περιαγωγή από Ε.Ε. προς Ε.Ε. (Ζώνη 1).

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/details/#/?bundleurl=kalokairino-offer

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

500 λεπτά προς όλους & 1.5GB με 7,5€

 

Αυτό το πακέτο είναι κανονικό πρόβατο η μαύρο;;; Το έχει δοκιμάσει κανείς;;;

 

 

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

έκανα μόλις ενεργοποιηση και το υπολοιπο μου δεν επεκταθηκε .. λήγει οπως εγραφε και πριν 14/7/2021.

Προσοχή σε αυτα τα πακετα των προσφορων αμα λήξει το υπολοιπο λήγουν και το πακετο..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,

 

εχω στην εφαρμογή 2 προσφορές

 

1. 5gb για 30 ημερες με 5,50 ευρω

2. 200 λεπτα , 4gb για 30 ημερες με 10,40 €

 

ξερετε μηπως πια απο τις δυο παρατεινει την διαρκεια υπολοιπου ? εχει δοκιμασει κανεις καμια ?

Link to comment
Share on other sites

500 λεπτά προς όλους & 1.5GB με 7,5€

έκανα μόλις ενεργοποιηση και το υπολοιπο μου δεν επεκταθηκε .. λήγει οπως εγραφε και πριν 14/7/2021.

 

Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο, αλλά νομίζω πως ήσουν πολύ μακρυά από την ημερομηνία λήξης του υπολοίπου σου και για αυτό δεν έκανε επέκταση. Εγώ όσες φορές πήρα επέκταση από πακέτα ήταν σε ενεργοποίηση λίγες μόνο μέρες πριν από τη λήξη του υπολοίπου.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,

 

εχω στην εφαρμογή 2 προσφορές

 

1. 5gb για 30 ημερες με 5,50 ευρω

2. 200 λεπτα , 4gb για 30 ημερες με 10,40 €

 

ξερετε μηπως πια απο τις δυο παρατεινει την διαρκεια υπολοιπου ? εχει δοκιμασει κανεις καμια ?

 

Θεωρώ και οι δύο περιπτώσεις, δεν έχει γραφτεί ποτέ εδώ νομίζω για τα συγκεκριμένα πακέτα που να μην δίνουν παράταση..

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

WtKRc8B

 

Στην αρχή νόμιζα ότι μείωσαν τα go του πακέτου. Άχρηστος διαμοιρασμός ΚΑΤ έμε

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα από κατάστημα wind της γειτονιάς μου και με ενημέρωσαν ότι ήρθε εντολή για αύξηση της κάρτας από 12 ευρώ σε 15 ευρώ από 1 Ιουλίου. Απάντησα στον υπάλληλο ότι αυτό το ακούω σχεδόν 2 χρόνια τώρα. Μου απάντησε ότι τελικά είναι οριστικό. Όταν τον ρώτησα αν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση από την εταιρία δεν μου απάντησε. Εχετε ακούσει κατι??Η είναι η γνωστή καραμέλα??

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι βέβαιος προσωπικά αν απαιτειται ανακοίνωση για τέτοια αλλαγή εφόσον τα πακέτα θα μείνουν ίδια προς το παρόν. Αλλωστε πρωτοπόρος σε κάτι τέτοιες αυξήσεις τα τελευταία έτη, υπήρξε πάντοτε η wind
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι υποχρεωμένη να βγάλει ανακοίνωση. Πιστεύω ότι από το κατάστημα θα γίνει 15€ η ελάχιστη, άρα ίσως και η ηλεκτρονική γίνει 12€ τουλάχιστον.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα από κατάστημα wind της γειτονιάς μου και με ενημέρωσαν ότι ήρθε εντολή για αύξηση της κάρτας από 12 ευρώ σε 15 ευρώ από 1 Ιουλίου. Απάντησα στον υπάλληλο ότι αυτό το ακούω σχεδόν 2 χρόνια τώρα. Μου απάντησε ότι τελικά είναι οριστικό. Όταν τον ρώτησα αν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση από την εταιρία δεν μου απάντησε. Εχετε ακούσει κατι??Η είναι η γνωστή καραμέλα??

 

δεν ισχυει , βαλε online μεσω του site τους απο 10 ευρω και οποια ακεραια αξια επιθυμεις και ξεχνα το καταστημα που σε επηρεαζει! , ετσι κανω χρονια τωρα και δεν επηρεαζομαι.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

500 λεπτά προς όλους & 1.5GB με 7,5€

 

 

 

 

 

 

 

έκανα μόλις ενεργοποιηση και το υπολοιπο μου δεν επεκταθηκε .. λήγει οπως εγραφε και πριν 14/7/2021.

 

Προσοχή σε αυτα τα πακετα των προσφορων αμα λήξει το υπολοιπο λήγουν και το πακετο..

 

Μαλλον ειααι πολύ μακρυά απο την ημερομηνία λήξης αν ο χρόνος λήξη σου είναι 14 Ιουλίου...

 

Πότε έκανες ανανέωση;;;

 

Όσο για την αύξηση της κάρτας, αν θυμάμαι καλά την προηγούμενη φορά που έγινε αύξηση υπήρχε ανακοίνωση αρκετός μέρες πρίν

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις εκανα ενεργοποίηση του πακέτου των 7.5 ευρώ που γράφω πιο πάνω

 

Η ανανέωση του χρόνου έγινε κανονικά

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως πριν από λίγο ενεργοποίησα more 200 ΄ που το είχα στα favorite ενώ όταν πήγα απευθείας στα more μου έλεγε ότι πρέπει πρώτα να ενεργοποιήσω ένα πακέτο για να έχω πρόσβαση στα more

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως πριν από λίγο ενεργοποίησα more 200 ΄ που το είχα στα favorite ενώ όταν πήγα απευθείας στα more μου έλεγε ότι πρέπει πρώτα να ενεργοποιήσω ένα πακέτο για να έχω πρόσβαση στα more
Ανανέωση χρονου πήρες;;;

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ο χρόνος που λήγει θα λήξει σήμερα. Δεν μεταφέρθηκαν

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους εχει δοκιμάσει κανείς το 5GB για 30 ημέρες 5,5€ αν δείνει παράταση, δεν εχω πάρει άλλη φορά τέτοια προσφορά.

Εχω και το παραπάνω πού αναφέρει ο φίλος παραπάνω με 7,5€ αλλά με ενδιαφέρει να παρατείνω χρόνο με τα λιγότερα χρήματα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by leotzian
Link to comment
Share on other sites

Αν βάλουμε €12 σε κατάστημα, μένουν καθαρά 10,40 ή χρειάζονται €13 πλέον;

Θα μείνουν 10,41 €

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...