Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστά. Στην Android εφαρμογή δεν επιτρέπει screenshot.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα το more σε δύο νούμερα και δεν πήρα παράταση σε κανένα. Το ένα την προηγούμενη φορά πήρε ενώ το άλλο για δεύτερη συνεχόμενη φορά όχι.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το υπόλοιπο μου έληγε 29/4 αύριο δηλαδή. Πριν 5 λεπτά ενεργοποίησα το μαύρο πρόβατο (400 λεπτά με 5 ευρώ) και ήμουν έτοιμος να ενεργοποιήσω την άλλη προσφορά 3gb με τρία ευρώ, αλλά είδα ότι πήρα παράταση ένα μήνα ακριβώς (28/5)!

 

Αυτό αλλάζει τα δεδομένα αφού τελικά και το μαύρο πρόβατο μπορεί κάτω από προϋποθέσεις να φέρει παράταση

 

Ενεργοποίησα το ίδιο χθες (είχα λήξη 29/4) και 4 το πρωί μου μηδενισε τα πάντα, 50κάτι ευρώ (μαζεμένα χρόνια) όλα τα λεπτά και τα Mb.

Στο chat κάνουν την πάπια όταν τους λέω ότι 6 μήνες έχω να βάλω κάρτα και ανανέωνα κατ αυτό τον τρόπο και μου λένε θέλει κάρτα ανά δίμηνο.το νούμερο μετά από 15 χρόνια θα καταλήξει στον κάδο. Ας είναι.

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα το ίδιο χθες (είχα λήξη 29/4) και 4 το πρωί μου μηδενισε τα πάντα, 50κάτι ευρώ (μαζεμένα χρόνια) όλα τα λεπτά και τα Mb.

 

Στο chat κάνουν την πάπια όταν τους λέω ότι 6 μήνες έχω να βάλω κάρτα και ανανέωνα κατ αυτό τον τρόπο και μου λένε θέλει κάρτα ανά δίμηνο.το νούμερο μετά από 15 χρόνια θα καταλήξει στον κάδο. Ας είναι.

Τα πακέτο το ενεργοποιήσες παράταση σου έδωσε;;;

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν η πρώτη φορά που ξέχασα να το κοιτάξω. Το θεώρησα δεδομένο κακώς. Υπόψιν σήμερα έβαλα πακέτο δωράκι στο Q και πήρε κανονικά ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα το ίδιο χθες (είχα λήξη 29/4) και 4 το πρωί μου μηδενισε τα πάντα, 50κάτι ευρώ (μαζεμένα χρόνια) όλα τα λεπτά και τα Mb.

Στο chat κάνουν την πάπια όταν τους λέω ότι 6 μήνες έχω να βάλω κάρτα και ανανέωνα κατ αυτό τον τρόπο και μου λένε θέλει κάρτα ανά δίμηνο.το νούμερο μετά από 15 χρόνια θα καταλήξει στον κάδο. Ας είναι.

 

Δεν έχω ακούσει κανέναν να δίνει πιο στεγνά "τρύπα" του συστήματος...ελπίζω να μην γίνει αφορμή για να το ψάξουν περισσότερο και να το κλείσουν για όλους μας. :mad:

 

Το λάθος ήταν δικό σου που δεν επιβεβαίωσες ότι παρατάθηκε η λήξη του υπολοίπου σου, καθώς όπως συζητάμε εδώ και μήνες η ενεργοποίηση προσφορών ή του More ΔΕΝ ΕΓΓΥΑΤΑΙ παράταση του υπολοίπου (συμβαίνει κατά περίπτωση). Πραγματικά απορώ με ποια λογική απευθύνθηκες στη WIND ισχυριζόμενος ότι δεν δούλεψε κόλπο που έχεις βρει για να αποφεύγεις τις ανανεώσεις... :blink:

 

Σα να πηγαίνεις σε τράπεζα και να διαμαρτύρεσαι ότι επειδή μια φορά σου έβγαλε περισσότερα χρήματα το ΑΤΜ από αυτά που ζήτησες, θέλεις να σου βγάζει πάντα περισσότερα.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Το "κολπο" είναι πασίγνωστο και το ξέρουν. Δεν είναι τρύπα. Μπορεί να το ξέρουν οι πιο πάνω και οχι οι τηλεφωνητές. Ήδη από τις πρώτες μέρες το πρώην μέλος jimmys είχε φροντίσει να το δημοσιοποιήσει στο τότε φόρουμ της q. Αν θέλανε από τότε μια χαρά το διορθώνανε αν ήταν τρύπα.
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που γίνεται δεν είναι ναι κόλπο, μπορεί λάθος του σύστηματος τους αλλά όχι κόλπο

 

Σε κάθε περίπτωση ο πελάτης είναι εξασφαλισμένος από την στιγμή που η παράταση δόθηκε

 

Αν πράγματι είχει δοθεί ο φίλος θα έπρεπε να το κυνηγήσει και είμαι σίγουρος ότι θα τα έδιναν πίσω τα λεφτά

 

Ακόμα και τώρα μπορεί να επικαλεστεί αμέλεια η πλάνη και να ζητήσει πίσω τα λεφτά τού. Εγώ θα το έκανα με επίσημο,mail από την φόρμα της σελίδας τούς

 

Στο παρελθόν μου έχουν δείξει ότι έχουν κατανοήση, το ζήτημα απλά είναι να πέσεις σε σωστό υπάλληλο

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ακούσει κανέναν να δίνει πιο στεγνά "τρύπα" του συστήματος...ελπίζω να μην γίνει αφορμή για να το ψάξουν περισσότερο και να το κλείσουν για όλους μας. :mad:

 

Το λάθος ήταν δικό σου που δεν επιβεβαίωσες ότι παρατάθηκε η λήξη του υπολοίπου σου, καθώς όπως συζητάμε εδώ και μήνες η ενεργοποίηση προσφορών ή του More ΔΕΝ ΕΓΓΥΑΤΑΙ παράταση του υπολοίπου (συμβαίνει κατά περίπτωση). Πραγματικά απορώ με ποια λογική απευθύνθηκες στη WIND ισχυριζόμενος ότι δεν δούλεψε κόλπο που έχεις βρει για να αποφεύγεις τις ανανεώσεις... :blink:

 

Σα να πηγαίνεις σε τράπεζα και να διαμαρτύρεσαι ότι επειδή μια φορά σου έβγαλε περισσότερα χρήματα το ΑΤΜ από αυτά που ζήτησες, θέλεις να σου βγάζει πάντα περισσότερα.

 

Ποιος διαμαρτυρήθηκε; απλά θα χάσουν ένα F2G 15 ετών. Επειδή ακριβώς δεν έλεγξα αν πήρα παράσταση χθες (δε ζήτησα ευθύνη) και όλο το σκηνικό ήταν εντυπωσιακά περίεργο αφού από το Δεκέμβρη σε 2 αριθμούς έχω πάρει 8 παραστάσεις (η μία μάλιστα σήμερα στο Q) και μόνο χθες έτυχε αυτό, όφειλα να διεκδικήσω τα 50 ευρώ μου. Είμαι 18 χρόνια πελάτης σε σταθερό και 2 κινητά κι έχω εντοπίσει περι τις 10 φορές λάθη όλα αυτά τα χρόνια εις βάρος μου, και τα διεκδίκησα όλα. Δεν έκανα κάτι διαφορετικό σήμερα.

 

Δε μίλησα για κόλπο, τους υπενθύμισα ότι μισό σχεδόν χρόνο έχω να ανανεώσω και βάζω κάθε μήνα πακέτα παίρνοντας παράσταση, δε κοκορευτηκα για κάποιο μέγα μυστικό (που γελάνε και οι πέτρες ότι δε γνωρίζουν) ούτε κάρφωσα κανέναν που κάνει το ίδιο και το θέλω κι εγώ.

 

Ενημέρωσα την κοινότητα να γνωρίζει και να προσέχει. Προσωπικά το νούμερο μου ήταν άχρηστο και το απόλαυσα αλλά μου ήταν πλέον περιττό. Αν βρω όρεξη θα γράψω επιστολή ισχυριζομενος ότι μου διέφυγε ότι έληγε το πακέτο.

 

Μη πυροβολείτε αυτούς που ενημερώνουμε και βοηθάμε.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η παράταση λειτουργεί με κάποια μέθοδο? Εννοώ μετά από ένα 3ευρο more πακέτο που δεν έδωσε παράταση,μπορεί να δουλέψει ένα 5ευρο της προσφοράς με τα 400 λεπτά?

Εμένα λήγει μεθαύριο ο χρόνος ομιλίας.,οπότε λέω αύριο να ενεργοποιήσω το 5ευρο και ότι γίνει. Από τα λεγόμενα των παραπάνω μπορεί και να δουλέψει...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Είναι λάθος να αφήνουμε τελευταία μέρα τις ανανεώσεις. Ιδίως αν έχουμε μέσα 50€.
Πολύ σωστό αυτό,

 

2-4 μέρες νωρίτερα για κάθε περίπτωση

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να διαμαρτυρηθείς ότι έχασες τα 50 ευρώ όχι όμως για το λόγο που επικαλέσθηκες δηλαδή πήγες να πεις τι ότι έξι μήνες κάνεις κάτι που δεν προβλέπεται;
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Το limited Easter offer (2000 λεπτα , 2gb, 200sms) δίνει παράταση χρόνου?

 

Κάποιος που να ενεργοποίησε το συγκεκριμένο εορταστικό πακέτο και νά πήρε παράταση στο υπόλοιπο του ;

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ναι σε εμένα έδωσε παράταση 30 ημέρες. Σήμερα το ενεργοποίησα. Πιο συγκεκριμένα 20 ημέρες, αφού το υπόλοιπο μου έληγε 10 Μαΐου.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι εγώ στις 7 /5 λήγει για αυτό και ρώτησα. Καλή Ανάσταση, ευχαριστώ και πάλι.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγω ενεργοποίησα σημερα το πακέτο της προσφοράς 400 λεπτά και 1 γιγα για 30 μέρες με 5 ευρώ και πήρα παράταση έως 31 Μαΐου. Έληγε αύριο...

Ειχε προηγηθεί ενεργοποίηση πακέτου more χωρίς κανένα αποτέλεσμα πριν λίγες μέρες .

Καλη Ανάσταση σε όλους!

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Τελικά φαίνεται ότι το μαύρο πρόβατο είναι μαύρο για μερικούς όχι όλους :)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον πρέπει να ενεργοποιηθεί μετά από άλλο πακέτο που δεν έδωσε στο μεταξύ παράταση

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να παίζει κάτι τέτοιο, απίθανο δεν είναι

 

Θα το κοιτάξω και εγώ κάποια στιγμή

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον πρέπει να ενεργοποιηθεί μετά από άλλο πακέτο που δεν έδωσε στο μεταξύ παράταση

Μέχρι στιγμής από το Γενάρη σερί σε Q και F2G κάθε μήνα με πακέτο από δωράκι όλα μου έδωσαν παράσταση με καμία φόρτωση χρημάτων. Κι αυτό που μάλλον δε μου έδωσε προχθές είναι το μόνο που ξέχασα να ελέγξω. Έστειλα επιστολή στη φόρμα επικοινωνίας ζητώντας πίσω τα χρήματα και το πακέτο 400+1 με 5 ευρώ που έβαλα και έχασα 29/4 αναφέροντας ότι δεν ανανέωσα από αφηρημάδα μετά από 15 χρόνια χρήσης και σταθερά κινητά δικά μου από το 2003 αλλά και στους γονείς χωρίς πολλά πολλά με ευγένεια και ήπιο τόνο . Πήρα απάντηση ότι θα λάβω κλήση εντός 2 εργάσιμων για επίλυση του ζητήματος.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά mbs αγνοουνται για το Πάσχα φέτος...

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά μύστες !!!

Επειδή δεν βλέπω να έχει αναφερθεί και μου κάνει εντύπωση, μέχρι σήμερα τρέχουν δυο προσφορές , η μια η γνωστή που ενεργοποείται και μέσω του app (2k λεπτά & 2gb) και η άλλη δίνει 10 GB & 200 λεπτά. Τη δεύτερη την ενεργοποιειτε στέλνοντας P2 στο 1264

Edited by ParafronGR

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά μύστες !!!

 

Επειδή δεν βλέπω να έχει αναφερθεί και μου κάνει εντύπωση, μέχρι σήμερα τρέχουν δυο προσφορές , η μια η γνωστή που ενεργοποείται και μέσω του app (2k λεπτά & 2gb) και η άλλη δίνει 10 GB & 200 λεπτά. Τη δεύτερη την ενεργοποιειτε στέλνοντας P2 στο 1264

Τι τιμή έχει η δεύτερη;

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι τιμή έχει η δεύτερη;
Και μέχρι ποτέ ενεργοποιήται;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...