Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια σε καποια καρτοκινητα κανουργια της wind ερχονατι μηνυματα με ειδησεις και αθλητικα απο το 1260 (της wind προφανως)

πηρα στο 1260 και εκαναν λεει φραγη γι αυτα , μηπως ξερετε αν υπαρχει αλλος τροπος διαγραφης με καποιο sms

ισως ?

Στέλνει STOP στο νούμερο που σου στέλνει.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ξανά μου διακοψανε την προσφορά με το 1gb λόγω σταθερής λόγω λέει ότι δεν έβαλα κάρτα.

Πήρα ξανά και της λέω μα είναι προσφορά και δεν μου είπατε πως πρέπει να βάζω κάρτα, δλδ να βαλω 5 ευρώ που θα πάνε χαμένα?. Έτσι είναι μου λέει θα σας το διακόψουμε εάν δεν βάλετε.

Εν τω μεταξυ αυτο έγινε και πέρσι τέτοια περίοδο αν θυμάμαι καλά, αλλά έπεσα σε μια καλή τηλεφωνήτρια που μου είπε πως δεν υπάρχει πρόβλημα και θα σας βάλουμε 10 λεπτά ώστε να φαίνεται πως υπάρχει υπόλοιπο

 

δεν αξίζει να κάνεις ανανέωση φίλε, πεταμένα λεφτά είναι.

Πήγαινε σε κατάστημα και ζήτα νέα κάρτα.

μιας και δε μπορεί να γίνει ανανέωση αυτόματα, κάθε 12 μήνες απλά θα αλλάζουμε κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο ήρθε μύνημα στο wind card to all για δωρεάν 100'+20 sms προς όλους με ανανέωση από 5 ευρώ και άνω μέσα σε 2 μέρες!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ! εαν κανω ανανεωση 5 ευρω καλυτερα ειναι απο μαγαζι wind η απο το internet?

τι κερδιζω απο μαγαζι?

και κατι ακομα. εχω υπολοιπα σε mb απο ανανεωση .εαν κανω νεα ανανεωση 10 ευρω θα προστεθουν με τα νεα mb τα παλια η θα χαθουν οταν περασει η ημερομηνια ληξης τους?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ! εαν κανω ανανεωση 5 ευρω καλυτερα ειναι απο μαγαζι wind η απο το internet?

τι κερδιζω απο μαγαζι?

και κατι ακομα. εχω υπολοιπα σε mb απο ανανεωση .εαν κανω νεα ανανεωση 10 ευρω θα προστεθουν με τα νεα mb τα παλια η θα χαθουν οταν περασει η ημερομηνια ληξης τους?ευχαριστω

Τα ΜΒ θα χαθουν....Τωρα για ανανεωση ας πει οποιος ξερει!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις ανανέωση από το internet 5 ευρώ , θα προστεθούν στο λογαριασμό σου 4,46 ευρώ

Αν το κάνεις από κατάστημα θα προστεθούν 4,16 ευρώ ( -0,30 ) και θα μπουν 120 λεπτά προς σταθερά.

Ότι νομίζεις ότι είναι καλύτερο από τα δύο .

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις ανανέωση από το internet 5 ευρώ , θα προστεθούν στο λογαριασμό σου 4,46 ευρώ

Αν το κάνεις από κατάστημα θα προστεθούν 4,16 ευρώ ( -0,30 ) και θα μπουν 120 λεπτά προς σταθερά.

Ότι νομίζεις ότι είναι καλύτερο από τα δύο .

120' προς σταθερά ή 120' προς wind/q, οτι απο τα δυο προτιμά.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ερώτηση που δεν ξέρω αν έχει γίνει πάλι... Η ανανέωση μέσω viva... Δίνει τα ίδια σαν να. Κάνω ανανέωση μέσω καταστήματος?
skorpio
Link to comment
Share on other sites

οχι ακριβως δεν σου δινει την επιλογη του μπονους που γραφουμε παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Τελικά έχει γίνει τρίμηνο ή εξάμηνο Η διάρκεια ανανέωσης... ???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Τελικά έχει γίνει τρίμηνο ή εξάμηνο Η διάρκεια ανανέωσης... ???

 

Εξάμηνο αλλά ο αριθμός παραμένει στην κατοχή σου για άλλους 6 μήνες

Link to comment
Share on other sites

Εξάμηνο αλλά ο αριθμός παραμένει στην κατοχή σου για άλλους 6 μήνες

 

Για την ακριβεια αλλους 7

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα!Έχασα πρόσφατα την κάρτα sim (F2G) και θέλω να ρωτήσω ποσο κοστίζει η αντικατάσταση.Πχ θελω να βάλω μαζί και μια κάρτα 10€ που μου δίνει 300'.Τι θα πληρώσω συνολικά μαζί με την Sim?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σε αλλα καταστήματα θέλουν 5 ευρω και σε αλλα κάνουν την αντικατάσταση δωρεάν. Οποτε 15 ευρω σύνολο. Αν και στη θεση σου πριν φύγω από το σπίτι θα έπαιρνα ένα τηλ στο cc να ρωτήσω για να είμαι καλυμμένος.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σε αλλα καταστήματα θέλουν 5 ευρω και σε αλλα κάνουν την αντικατάσταση δωρεάν. Οποτε 15 ευρω σύνολο. Αν και στη θεση σου πριν φύγω από το σπίτι θα έπαιρνα ένα τηλ στο cc να ρωτήσω για να είμαι καλυμμένος.

Δεν εχω άλλο αριθμο Wind να πάρω στο CC και αν δεν κάνω λάθος χρεώνεται αρκετα αν πάρεις απο αριθμό που δεν ανήκει στην Wind.Θα πάρω 15€ μαζί μου και βλέπουμε!!Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χθες έβαλα 10€ κάρτα και εκτός από όλα τα bonus που πήρα μου έδωσε 8,93€ για ένα μήνα όχι για πακέτα όμως. Δεν είχα λάβει καμία ενημέρωση για αυτό πριν και ευτυχώς δεν μου μειώθηκε αυθαίρετα το υπόλοιπο μου όπως πέρσι με την και καλά προσφορά για ένα 6μηνο.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χθες έβαλα 10€ κάρτα και εκτός από όλα τα bonus που πήρα μου έδωσε 8,93€ για ένα μήνα όχι για πακέτα όμως. Δεν είχα λάβει καμία ενημέρωση για αυτό πριν και ευτυχώς δεν μου μειώθηκε αυθαίρετα το υπόλοιπο μου όπως πέρσι με την και καλά προσφορά για ένα 6μηνο.

 

Ξοδεψε τα 8,93 στην υγεια της wind που δεν ξερει τι της γινεται

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξοδεψε τα 8,93 στην υγεια της wind που δεν ξερει τι της γινεται

Μιπως ξερει κανεις αν αυτα τα χρηματα μπορουμε να κανουμε κλησεις σε σταθερα εξωτερικου?

Link to comment
Share on other sites

Μιπως ξερει κανεις αν αυτα τα χρηματα μπορουμε να κανουμε κλησεις σε σταθερα εξωτερικου?

 

Μπορείς αλλά θα τελειώσουν κάπως γρήγορα νομίζω με κλήσεις του εξωτερικού. Καλό θα ήταν να δεις κάποιο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το bonus 300 λεπτών από ανανέωση 10 ευρώ που έκανα πριν από ένα μήνα και λήγει στις 27/10 - αυτό σημαίνει ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω το υπόλοιπο του bonus μέχρι τις 27/10 23.59 ή μέχρι τις 26/10 23.59?
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...