Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω ενεργοποιημενο ενα πακετο ιντερνετ που ληγει στις 15 του μηνα.

αυτο σημαινει πως θα εχω και εκεινη την ημερα το πακετο ιντερνετ?η θα ληξει?και μεχρι ποτε ισχυει?ως τις 12 το βραδυ στης 15?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

εχω ενεργοποιημενο ενα πακετο ιντερνετ που ληγει στις 15 του μηνα.

αυτο σημαινει πως θα εχω και εκεινη την ημερα το πακετο ιντερνετ?η θα ληξει?και μεχρι ποτε ισχυει?ως τις 12 το βραδυ στης 15?

 

θα λήξει όταν κλείσει ακριβώς ένα μηνα απο την ώρα που το είχες ενεργοποιήσει. Πάρε τηλέφωνο το 13840 και πές τουσ να σου πουν .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εμένα 2 φορές έληξε την προηγούμενη (ίσως έχει σημασία αν έχει 30 ή 31 μέρες ο μήνας της ενεργοποίησης του πακέτου). Για να είσαι σίγουρος κάλεσε δωρεάν το 1269 και επέλεξε μετά την επιλογή για το υπόλοιπο από τα πακέτα που έχεις ενεργοποιήσει (περιλαμβάνει και τα data), όπου θα ακούσεις μέχρι πότε ισχύει το πακέτο σου.
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

εχω ενεργοποιημενο ενα πακετο ιντερνετ που ληγει στις 15 του μηνα.

αυτο σημαινει πως θα εχω και εκεινη την ημερα το πακετο ιντερνετ?η θα ληξει?και μεχρι ποτε ισχυει?ως τις 12 το βραδυ στης 15?

Γιατι τον μπερδεύεται βρε παιδιά τα πακέτα λήγουν πάντα στις 23.59 ακριβώς το βράδυ πριν αλλάξει η μέρα. Οπότε αν του λέει ότι λήγει στις 15/9 μπορεις να το χρησιμοποιήσεις και στις 15 μέχρι να αλλάξει η μέρα. Δεν έχει σχέση τι ώρα το ενεργοποίησες εγώ πάντα το ενεργοποιώ 1 το βράδυ και μου κρατάει μέχρι και το τέλος της τελευταιας μέρας

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τον μπερδεύεται βρε παιδιά τα πακέτα λήγουν πάντα στις 23.59 ακριβώς το βράδυ πριν αλλάξει η μέρα. Οπότε αν του λέει ότι λήγει στις 15/9 μπορεις να το χρησιμοποιήσεις και στις 15 μέχρι να αλλάξει η μέρα. Δεν έχει σχέση τι ώρα το ενεργοποίησες εγώ πάντα το ενεργοποιώ 1 το βράδυ και μου κρατάει μέχρι και το τέλος της τελευταιας μέρας

Μερικά πακέτα λήγουν είτε στις 12:00 το μεσημέρι είτε την ίδια ώρα που είχες ενεργοποιήσει το πακέτο πριν 30 ημέρες (βλ. COSMOTE) .

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μερικά πακέτα λήγουν είτε στις 12:00 το μεσημέρι είτε την ίδια ώρα που είχες ενεργοποιήσει το πακέτο πριν 30 ημέρες (βλ. COSMOTE) .
αυτό δεν ισχύει στη Wind

 

Γιατι τον μπερδεύεται βρε παιδιά τα πακέτα λήγουν πάντα στις 23.59 ακριβώς το βράδυ πριν αλλάξει η μέρα. Οπότε αν του λέει ότι λήγει στις 15/9 μπορεις να το χρησιμοποιήσεις και στις 15 μέχρι να αλλάξει η μέρα. Δεν έχει σχέση τι ώρα το ενεργοποίησες εγώ πάντα το ενεργοποιώ 1 το βράδυ και μου κρατάει μέχρι και το τέλος της τελευταιας μέρας

αυτό ακριβώς ισχύει για όλα τα πακέτα

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 1 μηνα μου ειπαν

 

 

 

Σαββατο πρωι.Ναι αυτο σημαινει

 

σημερα μπηκε η πρωτη πιστωση σε μενα.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μερικά πακέτα λήγουν είτε στις 12:00 το μεσημέρι είτε την ίδια ώρα που είχες ενεργοποιήσει το πακέτο πριν 30 ημέρες (βλ. COSMOTE) .

 

Kανένα πακέτο δε λήγει άλλη ώρα όλα στις 12 το βράδυ, αυτο πρώτη φορά το ακούω αλλά εδώ μιλάμε πάντα για wind που ρωτησε κι ο φίλος στα άλλα δίκτυα δε ξέρω καθόλου μιλησα μονο για wind

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Στην WIND όλα τα πακέτα λήγουν τα μεσάνυχτα

Άρα το πακέτο σου λήγει 15 του μήνα 23:59:59

Link to comment
Share on other sites

Mεταφορά χρημάτων από ένα F2G σε άλλο μπορεί να γίνει?? Αν ναι χρεώνεται η υπηρεσία??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για προσφορες πακετων ιντερνετ τι εχουμε? Σκεφτομαι να κοψω το ιντερνετ σε χωρο που δεν το πολυχρησιμοποιω και να ενεργοποιησω μηνιαιο πακετο, απλα για να σερφαρω σε σελιδες.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Για προσφορες πακετων ιντερνετ τι εχουμε? Σκεφτομαι να κοψω το ιντερνετ σε χωρο που δεν το πολυχρησιμοποιω και να ενεργοποιησω μηνιαιο πακετο, απλα για να σερφαρω σε σελιδες.
5€ 600ΜΒ..
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε μέχρι πότε ισχύει?

Είναι παροδική προσφορά ή μόνιμη υπηρεσία?:blink:

 

Εάν δεν κάνω λάθος είναι μέχρι 30/09 αλλά θεωρώ οτι θα παραταθεί. Η προσφορά αυτή τρέχει μήνες και απλά ανανεώνεται κάθε μήνα.

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/super-prosfores-kartokinitis-/dorean-mvs-kai-stous-ufistamenous-sundromites/

Θεωρώ οτι πάντα κάτι θα παίζει σε πακέτο ιντερνέτ μέσω καρτοκινητής.

Βέβαια εσένα μπορεί να σε εξυπηρετεί και αυτό 1gb με 9.90 τον μήνα:

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/wind-mobile-broadband/prosfora-mobile-broadband-/

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια εσένα μπορεί να σε εξυπηρετεί και αυτό 1gb με 9.90 τον μήνα:

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/wind-mobile-broadband/prosfora-mobile-broadband-/

 

ειναι adsm και προσφορα για υπαρχοντες συνδρομητες κινητης

Link to comment
Share on other sites

Στο πανω λινκ λεει για 60 και 100 Mb, τα 600 που ειναι? Επθισης ξερουμε και τι παιζει σε συγκριση και με τις αλλες εταιριες?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Στο πανω λινκ λεει για 60 και 100 Mb, τα 600 που ειναι? Επθισης ξερουμε και τι παιζει σε συγκριση και με τις αλλες εταιριες?

με ενεργοποίηση των πακέτων απ το ίντερνετ (myf2g και myq) είναι ως εξής

3€ -> 240ΜΒ

5€ -> 600ΜΒ

η vodafone έχει κι αυτή 5€ -> 600ΜΒ. η κοσμοτέ κοιμάται.

Link to comment
Share on other sites

με ενεργοποίηση των πακέτων απ το ίντερνετ (myf2g και myq) είναι ως εξής

3€ -> 240ΜΒ

5€ -> 600ΜΒ

η vodafone έχει κι αυτή 5€ -> 600ΜΒ. η κοσμοτέ κοιμάται.

 

νομίζω το πρώτο (240mb) δεν ισχύει για f2g μόνο για Q.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αμα ανανεωσω με 20ευρω απο καταστημα σε f2g τι μπονους περνω???
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

νομίζω το πρώτο (240mb) δεν ισχύει για f2g μόνο για Q.

σωστά,συγγνώμη. στο f2g είναι 120ΜΒ

Παιδια αμα ανανεωσω με 20ευρω απο καταστημα σε f2g τι μπονους περνω???

http://content.myphone.gr/photo/full/7614/camerazoom-20120910191925618.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χθες με πήραν για πολλοστή φορά απο το 2311807050. Είχα όρεξη και το πήρα στη πλάκα γιατι με έχουν πάρει πάνω απο 10 φορές τους τελευταίους 3 μήνες. Λέω στον πωλητή αφου σας έχω παρακαλέσει να με σβήσετε απο τη λίστα γιατί συνεχίζεται να με παίρνετε? Λέει δε φταίει αυτός αλλά ο υπολογιστής βγάζει τον αριθμό μου. Του λέω να με σβήσει γιατι παίρνει σε δημόσια υπηρεσία που χρησιμοποιεί απόρρητα νούμερα, για να μην έχει κάποιο πρόβλημα η εταιρεία του και για να μη χρειαστεί να γίνει κάποιος έλεγχος από μέρους μας σχετικά με το απόρρητο. :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Ποιον αριθμό θα καλέσω για να μάθω τα υπολειπόμενα λεπτά από τα bonus λεπτών ομιλίας στο free 2 go.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...