Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι θα πει αυτο? Δεν εννοει οτι θα μου διπλασιασει αυτα που θα βαλω?

με 20€ θα πάρεις 35,72€ καθαρά με το διπλασιασμό.

 

Στο μήνυμα που είχαν στείλει σε μένα, έγραφε για τριπλασιασμό χρόνου ομιλίας. Έβαλα 15€ και πήρα καθαρά 40,17€.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

με 20€ θα πάρεις 35,72€ καθαρά με το διπλασιασμό.

 

Στο μήνυμα που είχαν στείλει σε μένα, έγραφε για τριπλασιασμό χρόνου ομιλίας. Έβαλα 15€ και πήρα καθαρά 40,17€.

 

Πηρα το cc ετσι για να σιγουρευτω. Ο φορος εννοειται. Θα βαλω 20ευρω για να παρω και τα 300' προς ολους.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το cc ετσι για να σιγουρευτω. Ο φορος εννοειται. Θα βαλω 20ευρω για να παρω και τα 300' προς ολους.

 

Καλημέρα. Καλύτερα τα 20ε να τα βάλεις στο κατάστημα ώστε να κερδίσεις επιπλέον από τα 300 προς όλους και άλλα 300 προς wind/q αλλά και 300 sms προς wind/q

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Καλύτερα τα 20ε να τα βάλεις στο κατάστημα ώστε να κερδίσεις επιπλέον από τα 300 προς όλους και άλλα 300 προς wind/q αλλά και 300 sms προς wind/q

 

Εβαλα σήμερα σε κατάστημα 20€ και πήρα

300 λεπτά + 300 sms για ολη την wind+q για την ανανέωση απο κατάστημα

100 λεπτά προς όλα τα δίκτυα για 30 μέρες

200 λεπτα για όλα τα κινητα και σταθερά

τα 20 € εγιναν 35,72

Μόνο αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να κανω φορητοτητα ενα νουμερο που εχω σε f2g και αμεσως μετα φορητοτητα σε καρτοπρογραμα vodafone για να εκμεταλευτω μια προσφορα. Ποσο καιρο πρεπει αναγκαστηκα να μεινω στη wind για να ξανακανω φορητοτητα. Μπορω μολις ερθει το νουμερο μου να ξαναφυγω?
Link to comment
Share on other sites

Θελω να κανω φορητοτητα ενα νουμερο που εχω σε f2g και αμεσως μετα φορητοτητα σε καρτοπρογραμα vodafone για να εκμεταλευτω μια προσφορα. Ποσο καιρο πρεπει αναγκαστηκα να μεινω στη wind για να ξανακανω φορητοτητα. Μπορω μολις ερθει το νουμερο μου να ξαναφυγω?

 

οχι εχει ελαχιστη παραμονη 2 μηνες η γουιντ και μετα μπορεις να ξανα κανεις αιτηση φορητοτητας.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οχι εχει ελαχιστη παραμονη 2 μηνες η γουιντ και μετα μπορεις να ξανα κανεις αιτηση φορητοτητας.

 

A οκ ευχαριστω! Ξερεις ποσο εχουν η vodafone και η cosmote???

Link to comment
Share on other sites

οχι εχει ελαχιστη παραμονη 2 μηνες η γουιντ και μετα μπορεις να ξανα κανεις αιτηση φορητοτητας.

 

Στα καρτοκινητά δεν ισχύει το 2μηνο. Μόνο στις συνδέσεις. Σε 3 εργάσιμες θα έχεις μεταφερθεί στην voda στο καρτοπρόγραμμα που θέλεις.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Στα καρτοκινητά δεν ισχύει το 2μηνο. Μόνο στις συνδέσεις. Σε 3 εργάσιμες θα έχεις μεταφερθεί στην voda στο καρτοπρόγραμμα που θέλεις.

 

Ωραια τοτε ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τις προάλλες το ξανασυζητούσαμε και έλεγαν κάποιοι οτι είναι εφικτό, αλλά τελικά μάλλον ειναι άκυρο.

Ο λόγος για ενεργοποίηση πακέτου 100 λεπτών με 8 ευρω στο F2G. Κάποιοι είπαν οτι το έκαναν και τους ήρθε το πακέτο. Εγω προσπαθ'ω απο το πρωί να στείλω το κενό sms στο 1233 (όπως γινόταν παλιά στο wind card to all) αλλά δεν το δέχεται.

 

Όσοι απο εσάς πετύχατε να σας ενεργοποιηθεί το πακέτο, πως το κάνατε;

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τις προάλλες το ξανασυζητούσαμε και έλεγαν κάποιοι οτι είναι εφικτό, αλλά τελικά μάλλον ειναι άκυρο.

Ο λόγος για ενεργοποίηση πακέτου 100 λεπτών με 8 ευρω στο F2G. Κάποιοι είπαν οτι το έκαναν και τους ήρθε το πακέτο. Εγω προσπαθ'ω απο το πρωί να στείλω το κενό sms στο 1233 (όπως γινόταν παλιά στο wind card to all) αλλά δεν το δέχεται.

 

Όσοι απο εσάς πετύχατε να σας ενεργοποιηθεί το πακέτο, πως το κάνατε;

 

Πριν από λίγες εβδομάδες που το χρησιμοποίησα, είχε λειτουργήσει (κενό sms στο 1233 για 100' με 8 ευρώ) στο f2g μου.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Και γω το είχα κάνει!

Αν δεν δέχεται space πάτα enter αν έχεις smartphone

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω free2go και έχω δημιουργήσει λογαριασμό να βλέπω το status μου και να ενεργοποιώ πακέτα.

Ενώ το status το βλέπω κανονικά , η ενεργοποίηση δεν μπορεί να γίνει γιατί, όπως φαίνεται στην εικόνα,

το κουμπί "Αγορά Πακέτου" δεν είναι "φωτεινό"

Σημειώνω ότι το υπόλοιπο του λογαριασμού είναι είναι υπεραρκετό... Ξέρεις κανείς τι συμβαίνει ;

 

http://briefcases.pathfinder.gr/download/622892

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τις προάλλες το ξανασυζητούσαμε και έλεγαν κάποιοι οτι είναι εφικτό, αλλά τελικά μάλλον ειναι άκυρο.

Ο λόγος για ενεργοποίηση πακέτου 100 λεπτών με 8 ευρω στο F2G. Κάποιοι είπαν οτι το έκαναν και τους ήρθε το πακέτο. Εγω προσπαθ'ω απο το πρωί να στείλω το κενό sms στο 1233 (όπως γινόταν παλιά στο wind card to all) αλλά δεν το δέχεται.

 

Όσοι απο εσάς πετύχατε να σας ενεργοποιηθεί το πακέτο, πως το κάνατε;

Χθες ενεργοποίησα αυτό το πακέτο και έχω F2G. Δεν με άφηνε το τηλέφωνό μου να στείλω κενό μήνυμα και έβαλα ένα απλό space. Το δέχτηκε κανονικά και μου ήρθε αμέσως SMS επιβεβαίωσης.

Για να ενημερωθεί και το myF2G πάντως, έπρεπε να κάνω ένα logoff/login.

:)

 

Τα λεπτά ομιλίας τα έχει σε χωριστό σημείο και δεν τα αθροίζει με αυτά που παίρνεις από την ανανέωση της κάρτας. :O

Ένα κι Ένα -->
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος αν περάσει ο χρόνος των 4 ημερών που λένε τα μηνύματα περί διπλασιασμού της κάρτας, η προσφορά παύει (μέχρι να ξαναλάβεις παρόμοιο μήνυμα).

Αν ανανεώσεις δηλαδή στις 6-7 μέρες υπάρχει περίπτωση να διπλασιαστεί;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος αν περάσει ο χρόνος των 4 ημερών που λένε τα μηνύματα περί διπλασιασμού της κάρτας, η προσφορά παύει (μέχρι να ξαναλάβεις παρόμοιο μήνυμα).

Αν ανανεώσεις δηλαδή στις 6-7 μέρες υπάρχει περίπτωση να διπλασιαστεί;

λογικά όχι.
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τις προάλλες το ξανασυζητούσαμε και έλεγαν κάποιοι οτι είναι εφικτό, αλλά τελικά μάλλον ειναι άκυρο.

Ο λόγος για ενεργοποίηση πακέτου 100 λεπτών με 8 ευρω στο F2G. Κάποιοι είπαν οτι το έκαναν και τους ήρθε το πακέτο. Εγω προσπαθ'ω απο το πρωί να στείλω το κενό sms στο 1233 (όπως γινόταν παλιά στο wind card to all) αλλά δεν το δέχεται.

 

Όσοι απο εσάς πετύχατε να σας ενεργοποιηθεί το πακέτο, πως το κάνατε;

 

γιατι δεν πας σε καταστημα που σε μενουν και τα ευρο

http://www.wind.com.gr/gr/wind/katastimata-wind/prosfores-katastimaton/prosfores-kartokinitis/bonus-ananeosis-hronou-omilias/

εκτος εαν εχεις χρηματα για καταναλωση

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση, οι χρεωσεις για τα παλια πακετα f2g2 κλπ. συνεχιζουν να ισχυουν ε; δεν αλλαξε κατι περα απο την αυξηση της χρεωσης των μηνυματων, σωστα;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση, οι χρεωσεις για τα παλια πακετα f2g2 κλπ. συνεχιζουν να ισχυουν ε; δεν αλλαξε κατι περα απο την αυξηση της χρεωσης των μηνυματων, σωστα;

Άλλαξε η ελάχιστη χρέωση σε ένα λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε η ελάχιστη χρέωση σε ένα λεπτό.

 

ωχ καταλαβα, αντε σιγα σιγα να καταργησουν και το 0,10/λεπτο... :(

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα 5€ x 6 μήνες πως ακριβώς παίζει?

Ανανέωσα με 5 € στις 24/8. Το υπόλοιπο μου είναι 5€ τώρα. Ποια θα είναι η συνέχεια? Θα παίρνω από 24/9 5€ κάθε μήνα ή θα πρέπει να καταναλώσω τα 5 που έχω ήδη γαι να μπουν τα επόμενα.....

Σόρυ για την ερώτηση αλλά δεν ξέρω πως δουλεύει......

 

Υπάρχει μήπως κανένας που να γνωρίζει γι' αυτό....?

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...