Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι υπόλοιπο έχετε στην κάρτα σας όλοι εσείς που σας έρχονται οι διπλο-τριπλασιασμοί?:blink:

80κάτι ευρώ.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τι υπόλοιπο έχετε στην κάρτα σας όλοι εσείς που σας έρχονται οι διπλο-τριπλασιασμοί?:blink:

 

120 ευρω(ειχα εκμεταλευτει 3 τριπλασιασμους και το samsung pocket) και δεχομαι καθε 5 μερες μνμ για διπλασιασμο. Τοσα που εχω μεσα ομως σιγα μην βαλω

Link to comment
Share on other sites

Καλά ήθελα να ήξερα με τι κριτήρια η wind στέλνει τα μηνύματα διπλασιασμού και τριπλασιασμού?????
Link to comment
Share on other sites

Καλά ήθελα να ήξερα με τι κριτήρια η wind στέλνει τα μηνύματα διπλασιασμού και τριπλασιασμού?????
εντελώς τυχαία
Link to comment
Share on other sites

Καλά ήθελα να ήξερα με τι κριτήρια η wind στέλνει τα μηνύματα διπλασιασμού και τριπλασιασμού?????

 

Συνήθως αν κάποιος είναι "καλός πελάτης" και ανανεώνει σταθερά (π.χ. 1-2/μήνα) μάλλον δεν του στέλνει ποτέ:mad: ή αν στείλει και ανανεώσεις με κάποιο ποσό, μπορεί το επόμενο μήνυμα διπλασιασμού να έρθει (αν έρθει) μετά από πολλούς μήνες...:confused:

Αντίθετα, για καρτοκινητά "παρατημένα" μπορεί κάποιος να λαμβάνει πολύ συχνά μηνύματα για διπλασιασμό...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οι υπάρχοντες F2G συνδρομητές πριν τις 18/11/2009 μπορούν επίσης να καλούν το 1342 δωρεάν και να επιλέξουν το πακέτο F2G4 για να απολαμβάνουν τις μοναδικές χρεώσεις του Νέου F2G. Διαφορετικά η χρέωση για εθνικές κλήσεις είναι 0,0103€/1'', για εθνικό γραπτό μήνυμα 0,10€/sms, τα γραπτό μήνυμα προς ξένα δίκτυα 0,1771€/sms και το μήνυμα πολυμέσων 0,4797€/mms.

 

Aνακαλυψα στο σιτε τou f2g αυτο το παραλογο... να αλλαξουμε το f2g2 για να απολαμβανουμε τις ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ χρεωσεις του Νεου F2G αλλιως θα εχουμε χρεωση 0,10 το λεπτο αντι για την 0,36 το λεπτο. Που τις ειδαν τις μοναδικες??? Για κανενα κοροιδο ψαχνουν...

Link to comment
Share on other sites

Σε f2g, αν ανανεώσω με 10€ απο κατάστημα wind και έχω γραφτεί στο 1300 τι παραπάνω παίρνω σε σχέση με την ανανέωση απο περίπτερο;

 

(Το ξέρω οτι έχει απαντηθεί πολλές φορές αλλά δεν έχω εδώ υπολογιστή και απο το κινητο είναι δύσκολο να το ψάξω.)

Link to comment
Share on other sites

Σε f2g, αν ανανεώσω με 10€ απο κατάστημα wind και έχω γραφτεί στο 1300 τι παραπάνω παίρνω σε σχέση με την ανανέωση απο περίπτερο;

 

(Το ξέρω οτι έχει απαντηθεί πολλές φορές αλλά δεν έχω εδώ υπολογιστή και απο το κινητο είναι δύσκολο να το ψάξω.)

30' προς ολους. http://content.myphone.gr/photo/full/7614/camerazoom-20120910191925618.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερες :))

 

που στελνουμε για υπολοιπο χρονου ομιλιας και που για υπολοιπο ντερνετ?

 

ευχαριστω προκαταβολικα!

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανείς που να είναι στην wind από φορητότητα τέτοια προσφορά?

 

Μόλις σήμερα πήρε τον πρώτο διπλασιασμο η συζυγος μου. Ηρθε στην Wind πριν απο 3-4 μηνες περίπου απο Cosmote.

 

Εγω είμαι εδω και χρόνια και μου έχει έρθει όλο κι όλο ένας διπλασιασμός.

 

 

Μην ψάχνετε λογική στο που στέλνουν τους διπλασιασμούς. Είναι τυχαίο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες :))

 

που στελνουμε για υπολοιπο χρονου ομιλιας και που για υπολοιπο ντερνετ?

 

ευχαριστω προκαταβολικα!

 

υπ στα 1269,1210

Link to comment
Share on other sites

Τι υπόλοιπο έχετε στην κάρτα σας όλοι εσείς που σας έρχονται οι διπλο-τριπλασιασμοί?:blink:

Εγώ είχα να ανανεώσω σχεδόν 6 μήνες τη πρώτη φορά οπότε από 100€ είχα φτάσει στα 25€ περίπου όταν μου έστειλε το τριπλασιασμό αλλά παρόλο που εβαλα κάρτα μου έστειλε πάλι μετά από ένα μήνα και από τότε Μάρτιο θυμαμαι μου ερχονται συχνα πυκνά διπλασιασμοί

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα 5€ x 6 μήνες πως ακριβώς παίζει?

Ανανέωσα με 5 € στις 24/8. Το υπόλοιπο μου είναι 5€ τώρα. Ποια θα είναι η συνέχεια? Θα παίρνω από 24/9 5€ κάθε μήνα ή θα πρέπει να καταναλώσω τα 5 που έχω ήδη γαι να μπουν τα επόμενα.....

Σόρυ για την ερώτηση αλλά δεν ξέρω πως δουλεύει......

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Τι υπόλοιπο έχετε στην κάρτα σας όλοι εσείς που σας έρχονται οι διπλο-τριπλασιασμοί?:blink:

Τελευταία ανανέωση είχα κάνει 9 Μαρτίου όταν και μου είχε τριπλασιαστεί η κάρτα. Επόμενη ανανέωση έγινε μόλις σήμερα όπου ξανατριπλασιάστηκε ο χρόνος.

Υπόλοιπο 0,00€

 

Δική μου ερώτηση τώρα, είχα 0,00€ πριν κάνω την ανανέωση σήμερα και ήθελα να γραφτώ στο 1300 δωρεάν. Κάλεσα, λοιπόν, το 1300 και μου είπε ότι δεν φτάνει το υπόλοιπο για να πραγματοποιήσω αυτήν την κλήση.

Παρόλα αυτά έκανα ανανέωση όντας ακόμη εγγεγραμμένος στο 1242. Μπορώ μέσω της εξυπηρέτησης να ζητήσω-απαιτήσω να μου περάσουν την εγγραφή στο 1300 αναδρομικά ώστε αφού έκανα την ανανέωση των 15€ από κατάστημα, να μου βάλουν ουσιαστικά τα 100' προς όλους;

Να προσθέσω οτι ούτε μέσα από το myF2G μου επέτρεπε (πριν την ανανέωση πάντα) την εγγραφή στο 1300 λέγοντας μου μάλιστα ότι λυπούμαστε αλλά η σελίδα που ψάχνετε δε βρέθηκε.

Edited by eatmydust

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία ανανέωση είχα κάνει 9 Μαρτίου όταν και μου είχε τριπλασιαστεί η κάρτα. Επόμενη ανανέωση έγινε μόλις σήμερα όπου ξανατριπλασιάστηκε ο χρόνος.

Υπόλοιπο 0,00€

 

Δική μου ερώτηση τώρα, είχα 0,00€ πριν κάνω την ανανέωση σήμερα και ήθελα να γραφτώ στο 1300 δωρεάν. Κάλεσα, λοιπόν, το 1300 και μου είπε ότι δεν φτάνει το υπόλοιπο για να πραγματοποιήσω αυτήν την κλήση.

Παρόλα αυτά έκανα ανανέωση όντας ακόμη εγγεγραμμένος στο 1242. Μπορώ μέσω της εξυπηρέτησης να ζητήσω-απαιτήσω να μου περάσουν την εγγραφή στο 1300 αναδρομικά ώστε αφού έκανα την ανανέωση των 15€ από κατάστημα, να μου βάλουν ουσιαστικά τα 100' προς όλους;

Να προσθέσω οτι ούτε μέσα από το myF2G μου επέτρεπε (πριν την ανανέωση πάντα) την εγγραφή στο 1300 λέγοντας μου μάλιστα ότι λυπούμαστε αλλά η σελίδα που ψάχνετε δε βρέθηκε.

δεν πήρες το μπονους απ το 1242? τώρα δεν μπορεις να κανεις κατι, αλλά μπορούσες να βάλεις 1€ κ μετα τα 15€
Link to comment
Share on other sites

δεν πήρες το μπονους απ το 1242? τώρα δεν μπορεις να κανεις κατι, αλλά μπορούσες να βάλεις 1€ κ μετα τα 15€

Είχα τον τριπλασιασμό ρε γμτ! :mad: Αλλά υποτίθεται η εγγραφή στο 1300 είναι Δ Ω Ρ Ε Α Ν αλλά δεν μου επέτρεπε να την κάνω ούτε μέσω τηλεφώνου ούτε μέσω ίντερνετ!

Γιατί να μην μπορώ να κάνω κάτι λοιπόν;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Είχα τον τριπλασιασμό ρε γμτ! :mad: Αλλά υποτίθεται η εγγραφή στο 1300 είναι Δ Ω Ρ Ε Α Ν αλλά δεν μου επέτρεπε να την κάνω ούτε μέσω τηλεφώνου ούτε μέσω ίντερνετ!

Γιατί να μην μπορώ να κάνω κάτι λοιπόν;

 

Μην καταναλωσεις το bonus του 1242 και παρε τηλεφωνο εξ.πελατων νομιζω γινεται ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ηρθε το ακολουθο μνμ στο f2g μου: "μοναδικη πτοσφορα για σενα: εαν η επομενη ανανεωση σου ειναι τουλαχιστον 5ευρω κ γινει στις επομενες 6μερες, σου κανουμε δωρο διπλασιο χρονο ομιλιας!" Ειναι καθαρος διπλασιασμος αυτος? Το εχω ουτε 10ημερες το f2g και μου χουν κανει ηδη 60λεπτα προς ολους χωρις καρτα.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ηρθε το ακολουθο μνμ στο f2g μου: "μοναδικη πτοσφορα για σενα: εαν η επομενη ανανεωση σου ειναι τουλαχιστον 5ευρω κ γινει στις επομενες 6μερες, σου κανουμε δωρο διπλασιο χρονο ομιλιας!" Ειναι καθαρος διπλασιασμος αυτος? Το εχω ουτε 10ημερες το f2g και μου χουν κανει ηδη 60λεπτα προς ολους χωρις καρτα.

Κανονικός διπλασιασμός υπολοίπου είναι αυτός .

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Κανονικός διπλασιασμός υπολοίπου είναι αυτός .

 

ωραια, θα βαλω 20 να γινουν 40!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

ωραια, θα βαλω 20 να γινουν 40!

 

Εάν κατάλαβα καλά στο μήνυμα σου γράφει για 2πλάσιο χρόνο ομιλίας και όχι για διπλασιασμό της κάρτας που θα βαλεις.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Εάν κατάλαβα καλά στο μήνυμα σου γράφει για 2πλάσιο χρόνο ομιλίας και όχι για διπλασιασμό της κάρτας που θα βαλεις.

 

τι θα πει αυτο? Δεν εννοει οτι θα μου διπλασιασει αυτα που θα βαλω?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

τι θα πει αυτο? Δεν εννοει οτι θα μου διπλασιασει αυτα που θα βαλω?

αυτό εννοεί. βάζεις 20€,δίνει 40€ (με αφαίρεση βέβαια του φόρου)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...