Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρεις για ποια πακέτα ισχύει η συγκεκριμένη προσφορά?

 

φανταζομαι για το απλο f2g. χωρις να ειμαι σιγουρος. φανταζεσε να ισχυε και για το f2g2? θα ηταν σκανδαλο:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις για ποια πακέτα ισχύει η συγκεκριμένη προσφορά?

Έχει αναφερθεί σε μια από τις πρόσφατες προηγούμενες σελίδες.

Για το F2G 1 ισχύει το μήνυμα με τις 34% χαμηλότερες χρεώσεις.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

όσο υπάρχει η προσφορά του WU με 10€ ανανέωση και του CU με 5€/10€ αντίστοιχα (ιούνιος) ΔΕΝ υπαρχει νοημα να το καταργίσει η wind τα 1500 με ανανέωση 5€ ή να το κανει λιγότερο ανταγωνιστικό (πχ 10€).

 

Κοιμηθείτε ήσυχοι, :ninja: εκτός αν αυτη η εταιρία ειναι ΑΥΤΟΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΗ και θελει να χασει μερίδιο και απο 3η να πάει πιο 3η.. :lol:

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Πολλές φορές στο παρελθόν έχει αποδείξει ότι είναι αυτοκαταστροφική. Δεν είναι εταιρία που εμπνέει εμπιστοσύνη ούτε έχει μπέσα να πεις ότι δε θα κάνει κάτι επειδή δεν την συμφέρει.

 

Εδώ πέρσι άρχισε το Μάρτιο να δίνει το 1,5 Giga και ενώ η προσφορά θα έτρεχε μέχρι τέλη Απρίλη ξαφνικά την τροποποίησε και την πήγε μέχρι 22 Μάρτη και μετά μέχρι τέλη Απρίλη το έκανε 100Mb. Δηλαδή σα να μας θεωρεί πελάτες δύο ταχυτήτων! Λες κι αν δεν το άλλαζε και έδινε σε όλους 1,5 Giga θα της έπεφταν οι server ενώ έτσι σώθηκε! Έδωσε μια προσφορά και ενώ θα έπρεπε να την εκτιμήσουν όλοι και να πάει μπροστά την πήρε πίσω και την έστρεψε σε βάρος της αφού οι περισσότεροι την βρίζανε!

 

Πιο πριν κατάργησε τη δέσμευση τιμής!

 

Η το άλλο, που σε όσους βάζουν κάρτες δε δίνει μπόνους ενώ στους άλλους δίνει; Εγώ βάζω 10-15 ευρώ το μήνα και δεν έχω δει ούτε μια προσφορά το τελευταίο 6μηνο. Η κοπελιά μου που κάνει μια ανανέωση το μήνα κι αν, έχουν ξεσκιστεί να της δίνουν μπόνους διπλασιασμού. Σα να μου λένε εμένα "αφού είσαι μ@λάκας και πληρώνεις, πλήρωνε". Στους άλλους που την έχουν χεσμένη σαν εταιρία μοιράζει τσάμπα χρόνο και λεφτά. Εμείς παίρνουμε τα @@.

 

Αυτές δεν είναι αυτοκαταστροφικές λογικές;

Τουλάχιστον μετά από αυτά που συνέβησαν τον τελευταίο χρόνο εγώ δεν τις έχω εμπιστοσύνη σε τέτοια θέματα παρά τις απλόχερες προσφορές της.

Edited by BabylonX
Link to comment
Share on other sites

δεν ισχυει για f2g2

 

Το 1342 ειναι για αλλαγη οικονομικου πακετου οποτε για καλο οσοι εχετε F2G2 μην κανετε ξανα καμια πλακα και στειλετε σε αυτον τον αριθμο και γινει αλλαγη.. :X μετα αφηστε τα! θα εχει τις κατα 200% ακριβοτερες χρεωσεις!!

 

Πολλές φορές στο παρελθόν έχει αποδείξει ότι είναι αυτοκαταστροφική. Δεν είναι εταιρία που εμπνέει εμπιστοσύνη ούτε έχει μπέσα να πεις ότι δε θα κάνει κάτι επειδή δεν την συμφέρει.

 

Εδώ πέρσι άρχισε το Μάρτιο να δίνει το 1,5 Giga και ενώ η προσφορά θα έτρεχε μέχρι τέλη Απρίλη ξαφνικά την τροποποίησε και την πήγε μέχρι 22 Μάρτη και μετά μέχρι τέλη Απρίλη το έκανε 100Mb. Δηλαδή σα να μας θεωρεί πελάτες δύο ταχυτήτων! Λες κι αν δεν το άλλαζε και έδινε σε όλους 1,5 Giga θα της έπεφταν οι server ενώ έτσι σώθηκε! Έδωσε μια προσφορά και ενώ θα έπρεπε να την εκτιμήσουν όλοι και να πάει μπροστά την πήρε πίσω και την έστρεψε σε βάρος της αφού οι περισσότεροι την βρίζανε!

 

Πιο πριν κατάργησε τη δέσμευση τιμής!

 

Η το άλλο, που σε όσους βάζουν κάρτες δε δίνει μπόνους ενώ στους άλλους δίνει; Εγώ βάζω 10-15 ευρώ το μήνα και δεν έχω δει ούτε μια προσφορά το τελευταίο 6μηνο. Η κοπελιά μου που κάνει μια ανανέωση το μήνα κι αν, έχουν ξεσκιστεί να της δίνουν μπόνους διπλασιασμού. Σα να μου λένε εμένα "αφού είσαι μ@λάκας και πληρώνεις, πλήρωνε". Στους άλλους που την έχουν χεσμένη σαν εταιρία μοιράζει τσάμπα χρόνο και λεφτά. Εμείς παίρνουμε τα @@.

 

Αυτές δεν είναι αυτοκαταστροφικές λογικές;

Τουλάχιστον μετά από αυτά που συνέβησαν τον τελευταίο χρόνο εγώ δεν τις έχω εμπιστοσύνη σε τέτοια θέματα παρά τις απλόχερες προσφορές της.

 

Ξερεις πολλες εταιρειες να σ δινουν Δωρεαν INTERNET? γτ εγω με την Cosmote πληρωνω τα πακετακια μ κανονικα!!!! οσο για το αλλο ναι οκ εχεις δικιο...

 

Α και επισης οσο αφορα τα πακετα internet αυτα που δινει h WIND η cosmote δεν τα δινει στην καμια!

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις πολλες εταιρειες να σ δινουν Δωρεαν INTERNET? γτ εγω με την Cosmote πληρωνω τα πακετακια μ κανονικα!!!! οσο για το αλλο ναι οκ εχεις δικιο...

 

Φίλε δεν αναφέρομαι στην προσφορά αυτή καθ αυτή που είναι καταπληκτική αλλά στο πως μια εταιρία καταφέρνει να μετατρέψει μια προσφορά με την οποία θα έπρεπε να κατουρηθούν όλοι πάνω τους από τη χαρά τους (και οι ανταγωνιστές από το φόβο τους) σε φιάσκο και να την βρίζουν οι περισσότεροι για τις μ@λακίες της!

 

Ακριβώς αυτό που λες! Κανένας δε δίνει δωρεάν ίντερνετ και θα έπρεπε οι πελάτες της να λέμε wind και να στάζει το στόμα μας σήμερα! Αλλά αντί γι αυτό κατάφερε να αντιστρέψει το κλίμα και να την βρίζουν όλοι και μάλιστα στο συγκεκριμένο νήμα! Αν πας καμιά εκατοστή σελίδες πίσω θα το διαπιστώσεις και συ!

 

Είναι τόσο γιουρούκια δηλαδή που θα μπορούσαν να δώσουν από την αρχή 100mb και όλοι θα λέγανε ευχαριστώ και αντί αυτού δώσανε 1,5Gb και μετά το πήραν πίσω και το κάνανε 100mb σαν γύφτοι.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν αναφέρομαι στην προσφορά αυτή καθ αυτή που είναι καταπληκτική αλλά στο πως μια εταιρία καταφέρνει να μετατρέψει μια προσφορά με την οποία θα έπρεπε να κατουρηθούν όλοι πάνω τους από τη χαρά τους (και οι ανταγωνιστές από το φόβο τους) σε φιάσκο και να την βρίζουν οι περισσότεροι για τις μ@λακίες της!

 

Ακριβώς αυτό που λες! Κανένας δε δίνει δωρεάν ίντερνετ και θα έπρεπε οι πελάτες της να λέμε wind και να στάζει το στόμα μας σήμερα! Αλλά αντί γι αυτό κατάφερε να αντιστρέψει το κλίμα και να την βρίζουν όλοι και μάλιστα στο συγκεκριμένο νήμα! Αν πας καμιά εκατοστή σελίδες πίσω θα το διαπιστώσεις και συ!

 

Είναι τόσο γιουρούκια δηλαδή που θα μπορούσαν να δώσουν από την αρχή 100mb και όλοι θα λέγανε ευχαριστώ και αντί αυτού δώσανε 1,5Gb και μετά το πήραν πίσω και το κάνανε 100mb σαν γύφτοι.

 

Ναι οκ! οντως οπως το θετεις εχεις δικιο! Απλα σ λεω σκεψου οτι αλλοι συνδρομητες δεν ειχαν καν Free ιντερνετ αλλων εταιρειων οπως ουτε εγω γιατι το εμαθα αφου τελειωσαν οι ενεργοποιησεις!

Link to comment
Share on other sites

Το ζήτημα είναι ότι απο τα καροτκινητά μπορούν να κανουν προσφορές και πακετα ωστε να υπαρχει καταναλωση, παντως τα συμβολαια ολο και μειωνονται απο την στιγμη που πλεον οι φοροι εχουν εκτοξευσει τις τιμες στα υψη....
Link to comment
Share on other sites

Το ζήτημα είναι ότι απο τα καροτκινητά μπορούν να κανουν προσφορές και πακετα ωστε να υπαρχει καταναλωση, παντως τα συμβολαια ολο και μειωνονται απο την στιγμη που πλεον οι φοροι εχουν εκτοξευσει τις τιμες στα υψη....

 

δεν πιστευω οτι φταινε οι φοροι για τη μειωση στα συμβολαια, αλλά η μειωση των δωρεαν λεπτων προς τριτους σε ολα τα συμβολαια. Εαν η wind δεν αλλαζε τα πακετα συμβολαιων της, θα ξεχωριζε τωρα

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστευω οτι φταινε οι φοροι για τη μειωση στα συμβολαια, αλλά η μειωση των δωρεαν λεπτων προς τριτους σε ολα τα συμβολαια. Εαν η wind δεν αλλαζε τα πακετα συμβολαιων της, θα ξεχωριζε τωρα

 

φταιει το γεγονος οτι καθε σπιτι εχει 40 παγια καθε μηνα. Την περιοδο που διανυουμε ολοι προσπαθουν να μειωσουν τα παγια εξοδα τους.για παρα πολλους το παγιο του κινητου ειναι απο τα πρωτα στην λιστα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εβαλα 20€ την Τρίτη και σημερα έχω 6..εχω κανει ελαχιστα τηλεφωνα..

το ιντερνετ ανοιξε μονο για μερικα λεπτα ..τι φαση???

Link to comment
Share on other sites

Ιδέα μου είναι ή άλλαξαν την κεντρική σελίδα στην καρτοκινητή, για να έχει και τις προσφορές των άλλων 2 ετιαριών (άρα θα έπρεπε να αλλάξουν και την προσφορά του F2G);

 

Αυτό σημαίνει ότι θα έχουμε και το 2011 τις προσφορές;;; :confused::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Νέα προσφορά για όλα τα καρτοκινητά WIND: 500MB για σερφάρισμα από το κινητό με 5€/μήνα. Ισχύει ως 31/3, περισσότερα στο http://www.wind.com.gr

 

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η Wind μας δουλεύει. Έδωσε την παράταση ως 7/2 και μέσα στο κείμενο που υπάρχει εδώ αναφέρει ακόμα:

"Το bonus αποδίδεται σε όλες τις ανανεώσεις 5€ και πάνω ανεξαρτήτως μεθόδου ανανέωσης, δηλαδή φυσική κάρτα, απόδειξη, ανανέωση σε κατάστημα WIND. Εξαιρείται το WIND Sharing."

Ποιο sharing μην βγω από τα ρούχα μου @@$%*& :mad:

 

QUOTE:

"Νέα προσφορά για όλα τα καρτοκινητά WIND: 500MB για σερφάρισμα από το κινητό με 5€/μήνα. Ισχύει ως 31/3, περισσότερα στο www.wind.com.gr"

 

Δεν το βρίσκω...

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

 

Καλά, τα σκέφτονται πριν τα δημοσιοποιήσουν ή το κάνουν επίτηδες για να δουν αντιδράσεις και μετά να προσαρμόσουν τις προσφορές?

 

Η WIND Hellas Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε., ανακοινώνει την διάθεση της νέας υπηρεσίας WIND Mobile Internet για το κινητό, για όλους τους συνδρομητές WIND F2G, καρτοκινητής WIND, και Q από την 10η Φεβρουαρίου 2011.

 

Η χρέωση της υπηρεσίας θα είναι €5 για 100ΜΒ, για χρήση εντός Ελλάδος.

 

Μετά την κατανάλωση των δωρεάν ΜΒ η χρέωση είναι €0,92/MB με χρέωση ανα kb.

 

*Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 23%

 

€5 για 500ΜΒ είναι καλά (και σίγουρα καλύτερα από τα 100ΜΒ της προηγούμενης προσφοράς) αλλά θα προτιμήσω τα βιβλία μου... :p

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

 

100mb θα είναι απλώς έκαναν λάθος ΛΟΓΙΚΑ!!!!

 

Το είδα και εγώ το tweet...

 

Έχουν και μια τρισάθλια pic, το twitter τους μάρανε...

Link to comment
Share on other sites

100mb θα είναι απλώς έκαναν λάθος ΛΟΓΙΚΑ!!!!

 

Το είδα και εγώ το tweet...

 

Έχουν και μια τρισάθλια pic, το twitter τους μάρανε...

 

απο ποτε ειναι διαθεσιμη αυτη η προσφορα? αν ειναι τελικα 500 mb και οχι 100

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

100mb ειναι με 5ευρω, το ειδα στις ανακοινωσεις στο site της wind. Παμε με κλειστα τα ματια στη vodafone.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...