Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε δε θέλω να τις μπερδέψω, απλά ρωτάω μήπως ξέρει κανείς!
Από την πρώτη στιγμή που κυκλοφόρησε η Νέα WIND Καρτοκινητή, τα προνόμιά που την συνόδευαν δεν είχαν ημερομηνία λήξης, αλλά ισχύουν ''για πάντα''.
Link to comment
Share on other sites

5 ευρώ για 100ΜΒ ;! :blink:

 

Με κίνδυνο να φάω επίπληξη: Διανοητικά καθυστερημένοι είναι εκεί στη Wind; Έχουν επαφή με την αγορά;

 

Εγώ πάντως θα καταναλώσω τα ευρώ που έχουν οι F2G κάρτες μου και θα τις αφήσω να λήξουν. Η πρώτη λήγει το Μάρτιο. Απλώς θέλω να ρωτήσω πώς γίνεται να διαγραφεί η ταυτοποίηση της κάρτας.

 

τι στελνουμε παιδια για να ενεργοποιησουμε εστω αυτα τα 100?

Link to comment
Share on other sites

τι στελνουμε παιδια για να ενεργοποιησουμε εστω αυτα τα 100?

 

απο 10 φεβρουαριου ειναι διθεσιμο το πακετο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλώς θέλω να ρωτήσω πώς γίνεται να διαγραφεί η ταυτοποίηση της κάρτας.

 

Πας από κατάστημα και ζητάς φραγή!

Link to comment
Share on other sites

απο 10 φεβρουαριου ειναι διθεσιμο το πακετο

 

 

σε ευχαριστω φιλε μου.το ιδανικο θα ηταν κανενα 500αρι με 5 ευρω αλλα δεν το βλεπω.δεν ειπαμε εντελως τζαμπα αλλα οχι και ετσι

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω φιλε μου.το ιδανικο θα ηταν κανενα 500αρι με 5 ευρω αλλα δεν το βλεπω.δεν ειπαμε εντελως τζαμπα αλλα οχι και ετσι

 

ουτε στα πιο τρελα μας ονειρα. δυστυχως

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από την πρώτη στιγμή που κυκλοφόρησε η Νέα WIND Καρτοκινητή, τα προνόμιά που την συνόδευαν δεν είχαν ημερομηνία λήξης, αλλά ισχύουν ''για πάντα''.

 

Καλά, για τη wind μιλάμε. Σχεδόν όλοι εδώ μέσα ξέρουμε τι σημαίνει το "για πάντα" όταν το λέει η wind.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, για τη wind μιλάμε. Σχεδόν όλοι εδώ μέσα ξέρουμε τι σημαίνει το "για πάντα" όταν το λέει η wind.

 

αν σταματησει τα προνομια που προσφερει δεν υπαρχει λογος να συνεχισει να υπαρχει η νεα καρτοκινητη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν σταματησει τα προνομια που προσφερει δεν υπαρχει λογος να συνεχισει να υπαρχει η νεα καρτοκινητη

 

Οσο αφορα για τα προνομια της ο διπλασιασμος ισχυει ακομα για τις 2 πρωτες ανανεωσεις καθε μηνα αξιας 10 ευρω και πανω! αλλα δεν υπαρχει ενημερωση για το ποτε θα ληξει! με αντιθεση που ολα τα πακετα 1500 κ 1500 ισχυουν για ανανεωσεις μεχρι 7/2

 

Εχω f2g.Αμα στειλω το μηνυμα 1GB στο 19595 δεν θα εχω για 30μερες 1gb??

 

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%A3%CF%85%CE%BC%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%AF%CE%BF%CF%85-/Mobile-Broadband-%28WIND-ADSM%29/%CE%9F%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-/%CE%9F%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CF%87%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CF%8C%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%BF.aspx

 

κατι ειναι και αυτο απο το τιποτα

 

Επισης εγω ειμαι στο f2g1 Αυτο ειναι το καλυτερο ή το f2g2??γενικα με μπερδευουν αυτες οι κατηγοριες??Που πρεπει να καλεσω για να αλλαξω αμα θελω??

 

Δεν ειναι εμπορικα διαθεσιμες πλεον.. αρα δεν μπορεις να κανεις αλλαγη οικονομικου πακετου! σε F2G2 !

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!
Link to comment
Share on other sites

Οσο αφορα για τα προνομια της ο διπλασιασμος ισχυει ακομα για τις 2 πρωτες ανανεωσεις καθε μηνα αξιας 10 ευρω και πανω! αλλα δεν υπαρχει ενημερωση για το ποτε θα ληξει! με αντιθεση που ολα τα πακετα 1500 κ 1500 ισχυουν για ανανεωσεις μεχρι 7/2

Δηλαδή και στην νέα καρτοκινητή τα 1500 τέλος ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή και στην νέα καρτοκινητή τα 1500 τέλος ? ;)

 

μην τα μπερδευετε ολα! το 7/2 ισχυει για το f2g και τα δωρεαν λεπτα με καθε ανανεωση. τα 1500 της wind καρτοκινητης ΔΕΝ προκειται να σταματησουν ΠΟΤΕ γιατι ειναι υπηρεσιες πακετου και ΟΧΙ προσφορα!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Παντως εχουμε μεινει χωρις Ιντερνετ και τωρα να σερφαρουμε κανεις δεν μπορει να μας αναφερει ποσο θα χρεωθουμε...μηπως γνωριζει κανεις τι πρεπει η προτεινεται να κανουμε παιδες?
Link to comment
Share on other sites

μην τα μπερδευετε ολα! το 7/2 ισχυει για το f2g και τα δωρεαν λεπτα με καθε ανανεωση. τα 1500 της wind καρτοκινητης ΔΕΝ προκειται να σταματησουν ΠΟΤΕ γιατι ειναι υπηρεσιες πακετου και ΟΧΙ προσφορα!

 

Οπότε wind καρτοκινητή για 1500'+sms...;)

Link to comment
Share on other sites

Παντως εχουμε μεινει χωρις Ιντερνετ και τωρα να σερφαρουμε κανεις δεν μπορει να μας αναφερει ποσο θα χρεωθουμε...μηπως γνωριζει κανεις τι πρεπει η προτεινεται να κανουμε παιδες?

 

Να αγοράσουμε το plus 40ΜΒ με 4 ευρώ ή το 1GB με 15 ευρώ,αλλιώς πληρώνουμε 12 ευρώ το ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά μετά το "κόψιμο" έστω και των 100 δωρεάν megabytes και αφού καταναλώσω τις μονάδες μου, θα τη βγάλω τη SIM του F2G. Δεν έχει νόημα. Μπράβο WIND!

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά μετά το "κόψιμο" έστω και των 100 δωρεάν megabytes και αφού καταναλώσω τις μονάδες μου, θα τη βγάλω τη SIM του F2G. Δεν έχει νόημα. Μπράβο WIND!

 

η Q ανανεωσε και αυτον τον μηνα τα 100mb/1ευρω

Link to comment
Share on other sites

Να αγοράσουμε το plus 40ΜΒ με 4 ευρώ ή το 1GB με 15 ευρώ,αλλιώς πληρώνουμε 12 ευρώ το ΜΒ

 

Δύστυχος η WIND θέλει να χάσει ακόμα μια μερίδα πελατών

 

η Q ανανεωσε και αυτον τον μηνα τα 100mb/1ευρω

 

μέχρι πότε ? να βγάλουμε τον Φεβρουάριο κούτσα στραβά και μετά μένει το 1GB

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ο λογος που σας κραταει δηλαδη ακομα στο f2g2? Η ελαχιστη χρεωση υπαρχει ή οχι τωρα στο f2g2? Edited by Tsolias19
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα διπλασιασμου για το βατραχι δεν εχει πλεον ημερομηνια ληξης (ειχε 31/1 πριν).

http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx?cid=18043&id=m3

Οσο τρεχει αυτη και ο σημερινος βατραχοτιμοκαταλογος (χωρις ελαχιστη διαρκεια κλησης φυσικα), το f2g2 δεν το πειραζουν. Ηδη το βατραχι εχει 5 ευρωλεπτα το SMS.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ο λογος που σας κραταει δηλαδη ακομα στο f2g2? Η ελαχιστη χρεωση υπαρχει ή οχι τωρα στο f2g2?

 

0,108 ευρώ/λεπτό ΠΑΝΤΟΥ!

Αλλιώς:

10 cents το λεπτό ΠΑΝΤΟΥ!

Χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο!

 

Ακόμη και ελάχιστη διάρκεια 60' να είχε η ελάχιστη χρέωση θα ήταν 10cents! Έχεις δει τιμοκαταλόγους κινητής τηλεφωνίας τελευταία; Οι χρεώσεις είναι τουλάχιστον 3πλάσιες και με ελάχιστη χρέωση τα 45 δευτερόλεπτα.

 

Όσο για το frog... Δεν το ξέρει πολύς κόσμος...

Πραγματικά αν δεν είχα πρόβλημα με το σήμα της cosmote σπίτι μου θα είχα πάει σε frog εδώ και πολύ καιρό.

Edited by BabylonX
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή και στην νέα καρτοκινητή τα 1500 τέλος ? ;)

 

Αν κανεις μια ανανεωση μεχρι 7/2 των 10 ευρω τουλαχιστον θα τα λαβεις για ακομα 30 μερες ;);) δεν ειναι κακο!

Link to comment
Share on other sites

Δύστυχος η WIND θέλει να χάσει ακόμα μια μερίδα πελατών

 

 

 

μέχρι πότε ? να βγάλουμε τον Φεβρουάριο κούτσα στραβά και μετά μένει το 1GB

 

ναι αλλα δεν υπαρχουν πολλες εταιρειες σαν την WIND π εδιναν δωρεαν μεχρι και 1.5GB τον μηνα! και εκτος αυτου δεν εχει βγει καποια προσφορα για το 2011 οποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει... προς το παρον ομως το πακετο του 1GB ειναι απο τα καλυτερα της αγορας οσο αφορα σε ογκο!

Link to comment
Share on other sites

προς το παρον ομως το πακετο του 1GB ειναι απο τα καλυτερα της αγορας οσο αφορα σε ογκο!

 

Στελνουμε δηλαδη μηνυμα 1GB στο 19595 κ εχουμε για 30μερες 1gb??Αυτο ειναι??

Link to comment
Share on other sites

πως μπορει να παρει καποιος f2g2 τωρα;

 

Μόνο αν βρεις νουμεράκι σε αγγελία πώλησης, δεν υπάρχει πλέον δυνατότητα για μεταφορά σε F2G2...

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...