Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σασ. λεω να κανω το κινητο μου wind. μπορειτε να μου πετε τισ χρεωσεισ

της? θελω να μαθω κ τισ χρεωσεισ a la cart,cu,whats up αλλα δε τισ βρισκω ουτε στα site

 

Οι χρεώσεις της είναι ανάλογες με το πακέτο που θα επιλέξεις. Τυπικά προσφέρει όλα τα πακέτα που προσφέρουν και οι ανταγωνιστές της. Ρίξε μια ματιά στο http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1415&langID=1 είναι αρκετά ενημερωτικό.

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ. λεω να κανω το κινητο μου wind. μπορειτε να μου πετε τισ χρεωσεισ

της? θελω να μαθω κ τισ χρεωσεισ a la cart,cu,whats up αλλα δε τισ βρισκω ουτε στα site

 

 

Κοιτα συνοπτικα το f2g εχει χρεωση 0.21 ευρω/λεπτο ενω cu και whats up εχουν 0.35/λεπτο. Ειναι σημαντικη διαφορα.

Υπαρχουν βεβαια και το frog και η Q που εχουν ιδιες χρεωσεις με την wind.

Για πιο αναλυτικα οπως ειπε ο φιλος tazio τσεκαρε το site.

Link to comment
Share on other sites

15 ευρώ το ADSM των 7 ημερών; Πάλι το κατέβασε στο μισό; Και ΠΟΛΥ τυχερός είσαι να λές.

 

Πριν από μια μόλις εβδομάδα το ADSM Non-Stop 7 είχε 30 ευρώ, η ίδια δηλαδή τιμή από την έναρξη της υπηρεσίας, εκτός από το περασμένο καλοκαίρι που το είχε καταβάσει πάλι στα 15 ευρώ. ;)

 

σε έναν πίνακα είδα 30 ευρώ και θεώρησα ότι είναι, παλιός...αλλά...έλεος...βασικά ήθελα να βάλω τα 2gb για την 3ήμερη να έχω, αλλά είναι 10 ευρώ...τεσπα,το ξενοδοχείο έχει wifi, οπότε μικρό το κακό...

Link to comment
Share on other sites

σε έναν πίνακα είδα 30 ευρώ και θεώρησα ότι είναι, παλιός...αλλά...έλεος...βασικά ήθελα να βάλω τα 2gb για την 3ήμερη να έχω, αλλά είναι 10 ευρώ...τεσπα,το ξενοδοχείο έχει wifi, οπότε μικρό το κακό...

 

Δεν έχει 10 αλλά 5 ευρώ. Είπαμε ότι έκανε 50% μείωση. Ορίστε η σελίδα:

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1443

Link to comment
Share on other sites

σε έναν πίνακα είδα 30 ευρώ και θεώρησα ότι είναι, παλιός...αλλά...έλεος...βασικά ήθελα να βάλω τα 2gb για την 3ήμερη να έχω, αλλά είναι 10 ευρώ...τεσπα,το ξενοδοχείο έχει wifi, οπότε μικρό το κακό...

Εντάξει τριήμερη θα πας!!! Άσε για 3 ημέρες το internet για να μπορέσεις να ευχαριστηθείς την εκδρομή!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες!μια ερωτηση!το 1000+1000 προς ολα τα f2g με 3 ευρω ανανεωση δεν ισχυει πια?
min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες!μια ερωτηση!το 1000+1000 προς ολα τα f2g με 3 ευρω ανανεωση δεν ισχυει πια?

δυστυχώς η προσφορά έληξε 31/3

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παντως με καρτα visa electron της alpha δεν αντιμετωπισα ποτε προβλημα, μολις εκανα και μια 30αρα ανανεωση και πηρα και τα 50+50 +50% μπονους. Πασχα ερχεται θα μιλησουμε, i love wind :D
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς η προσφορά έληξε 31/3

 

δηλαδη ολα αυτα ηταν απλα για να κερδισει πελατες...!α ρε wind!προφανως κκαι οι λοιπες εταιριες το τελειωσαν ε?

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

Όχι, μάλλον κατάλαβες λάθος... Δεν τελείωσε η προφορά για αυτούς που την έχουν ήδη ενεργοποιήσει, απλά δεν μπορεί κάποιος να ενεργοποιήσει τη προσφορά αυτή τώρα.
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Όχι, μάλλον κατάλαβες λάθος... Δεν τελείωσε η προφορά για αυτούς που την έχουν ήδη ενεργοποιήσει, απλά δεν μπορεί κάποιος να ενεργοποιήσει τη προσφορά αυτή τώρα.

ακριβώς κι αν και όλοι περιμέναμε απλά να επανέλθει στα 10€ προφανως δε συνεφερε να συνεχισει οπότε οσοι ενεργοποιησαν ενεργοποιησαν

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

A!!!!οποτε εγω κανονικα και με τον νομο βαζω 3 ευρω τον μηνα και ειμαι αρχοντας!σωστα?
min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

A!!!!οποτε εγω κανονικα και με τον νομο βαζω 3 ευρω τον μηνα και ειμαι αρχοντας!σωστα?

 

Φυσικα! :)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα πριν από λίγο μια ηλεκτρονική ανανέωση 15€. Καλώ στο 1269 να μάθω το υπόλοιπο, και εκτός από το bonus 50% έλεγε κάτι για 30' λεπτά. Τι είναι αυτά;
Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια έλεγε "το επιπλέον υπόλοιπό σας, αντιστοιχεί σε 30' ομιλίας".

 

Μήπως έχεις ενεργοποιήσει κάποιο nonstop και είναι το υπόλοιπο απο αυτή την υπηρεσία;

Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιήσει την υπηρεσία Full tracks non-stop πριν ακριβώς έναν μήνα (με χρέωση 5.99€). Είχα την εντύπωση ότι θα ίσχυε μόνο για τον έναν μήνα. Σημέρα διαπίστωσα ότι ανανεώθηκε ξανά (και μου έφαγε αλλά 6€ απ'την κάρτα) χωρίς να το έχω ζητήσει. Μπορεί να μου πει κάποιος πως να την απενεργοποιήσω γιατί ψάχνω στο μενού του Wind Plus και δε βρίσκω κάτι. Τουλάχιστον να μην ξαναχρεωθώ τον επόμενο μήνα αφού την πάτησα τώρα.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις ενεργοποιήσει κάποιο nonstop και είναι το υπόλοιπο απο αυτή την υπηρεσία;

Όχι, μόλις έκανα φορητότητα από Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιήσει την υπηρεσία Full tracks non-stop πριν ακριβώς έναν μήνα (με χρέωση 5.99€). Είχα την εντύπωση ότι θα ίσχυε μόνο για τον έναν μήνα. Σημέρα διαπίστωσα ότι ανανεώθηκε ξανά (και μου έφαγε αλλά 6€ απ'την κάρτα) χωρίς να το έχω ζητήσει. Μπορεί να μου πει κάποιος πως να την απενεργοποιήσω γιατί ψάχνω στο μενού του Wind Plus και δε βρίσκω κάτι. Τουλάχιστον να μην ξαναχρεωθώ τον επόμενο μήνα αφού την πάτησα τώρα.

 

Ευχαριστώ.

 

Κοίτα να δεις κάτι πράγματα...να προσπαθεί ο κόσμος να ενεργοποιεί αυτόματα υπήρεσία που χρησιμοποιεί κάθε μήνα (βλέπε NonStop) αλλά να μην υπάρχει η δυνατότητα και από την άλλη να ενεργοποιούνται αυτόματα @@ υπηρεσίες της Wind, λες και είναι καμία @#$%εταιρία σαν την ύπουλη Boingo)...

 

Άβυσσος η ψυχή της Wind... :O

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Όχι, μόλις έκανα φορητότητα από Cosmote.

 

Α! Κατι θυμάμαι που είχε αναφερθεί παλιότερα στο φόρουμ και απο κάποιον άλλον που είχε έρθει με φορητότητα.. Πρέπει να έχει να κάνει με αυτό.. Είναι κατι σαν δώρο.. Δε θυμάμαι όμως περισσότερα αν ξέρει κάποιος άλλος ας μας διαφωτίσει..

Link to comment
Share on other sites

Α! Κατι θυμάμαι που είχε αναφερθεί παλιότερα στο φόρουμ και απο κάποιον άλλον που είχε έρθει με φορητότητα.. Πρέπει να έχει να κάνει με αυτό.. Είναι κατι σαν δώρο.. Δε θυμάμαι όμως περισσότερα αν ξέρει κάποιος άλλος ας μας διαφωτίσει..

Και εμένα μου είχε συμβεί αυτό αλλά σε παλαιό αριθμό μου Wind.Είχα ανανεώσει 10 ευρώ και όταν πήγα να μάθω το υπόλοιπο μου μου είπε ότι έχω έξτρα 30' ομιλίας προς F2G.:)

Link to comment
Share on other sites

Kάποιος είχε αναφέρει θυμάμαι εδώ ότι στην ηλεκτρονική ανανέωση κάποιες φορές μπλοκάρει κάποια κάρτα και πρότεινε να κάνουμε αντικατάσταση από τη τράπεζα μας. Επειδή προφανώς αυτό γίνεται με τη mastercard που έχω και μετά από δεκάδες συναλλαγές τους προηγούμενους μήνες πλέον βγάζει σφάλμα στο τέλος της συναλλαγής εδώ και 2 βδομάδες περίπου και σημερα δοκίμασα με άλλα κάρτα ίδιας τράπεζας και έγινε κανονικά. Η απορία μου είναι δε μπορουν να κάνουν τίποτα από τη wind, δε τη ξεμπλοκάρει το σύστημα αυτόματα;; τι παίζει;; αχρηστη δηλαδή η πιστωτική μου για ηλεκτρονική ανανέωση;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις κάτι πράγματα...να προσπαθεί ο κόσμος να ενεργοποιεί αυτόματα υπήρεσία που χρησιμοποιεί κάθε μήνα (βλέπε NonStop) αλλά να μην υπάρχει η δυνατότητα και από την άλλη να ενεργοποιούνται αυτόματα @@ υπηρεσίες της Wind, λες και είναι καμία @#$%εταιρία σαν την ύπουλη Boingo)...

 

Άβυσσος η ψυχή της Wind... :O

+1000

 

Μόλις χθες, χρεώθηκα με 11 Ευρώ για περίπου 2MB, επειδή είχε λήξει, (για κάποια λεπτά), ο μήνας του WIND Plus Non Stop, που χρησιμοποιώ!!!

Το ήξερα ότι στης 9 του μήνα έπρεπε να κάνω ανανέωση αλλά αυτό που δεν ήξερα, είναι ότι έπρεπε να την κάνω με το που άλλαξε η μέρα...!!!

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ !!! :angry::angry::angry:

Εννοείται ότι τους έχω ζητήσει να γίνεται αυτόματα η ανανέωση, (εφ όσων έχω υπόλοιπο στην κάρτα μου) αλλά μου είπαν ότι δε γίνεται...

 

Στην vodafone πάντως, που έχει ο αδερφός μου, (επίσης σε καρτοκινητό), ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ...

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

..ακολουθει η βονταφον?εχει τοσο φτηνες χρεωσεις σε κλησεις κ μνμτα?

Αναφέρομαι στο bonus που δίνουν οι εταιρείες στην ηλεκτρονική ανανέωση.

Η wind δίνει 50% ανεξαρτήτως ποσού ανανέωσης...

Η vodafone εως 15% και η cosmote αν θυμάμαι καλά γύρο στο 7%!!!

Δεν είμαι σίγουρος για την cosmote, (δεν κατάφερα να το βρω σήμερα που το έψαξα για επιβεβαίωση). Πριν κάτι μέρες το είχα δει όμως...

Αν κάνω λάθος ή δε θυμάμαι καλά, ας επιβεβαιώσει κάποιος με ένα Link.

Στη vodafone το βλέπεις κάτω αριστερά στην κεντρική σελίδα της.

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...