Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο ειναι για το free2surf οχι για τα 1500 προς ολους +1.5GB (ειδικη προσφορα) το free2surf με ανανεωση 20 euro δινει 1.5GB και εαν δεν κανω λαθος με 10 euro 500 MB

 

Ναι, το ξέρω.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες κάναμε αίτηση για διακοπή συμβολαίου στην wind για να το γυρίσουμε σε κάρτα. Σημερα πήραν τηλεφωνο την κοπέλα μου και τις έκαναν προσφορά για καρτοσυμβολαιο. Τις δίνουν 1000 ' προς wind, 600' προς όλους, 100 sms και 1000 ΜΒ σε Ίντερνετ. Αν τα θυμάται καλα ολα αυτα στα 16,5€ για 24 μήνες. Ξέρει κανείς να μου πει δυο λόγια για τα καρτοσυμβόλαια. Έχει τίποτα κρυφές χρεώσεις; Εμένα καλο μου φαίνεται.
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες κάναμε αίτηση για διακοπή συμβολαίου στην wind για να το γυρίσουμε σε κάρτα. Σημερα πήραν τηλεφωνο την κοπέλα μου και τις έκαναν προσφορά για καρτοσυμβολαιο. Τις δίνουν 1000 ' προς wind, 600' προς όλους, 100 sms και 1000 ΜΒ σε Ίντερνετ. Αν τα θυμάται καλα ολα αυτα στα 16,5€ για 24 μήνες. Ξέρει κανείς να μου πει δυο λόγια για τα καρτοσυμβόλαια. Έχει τίποτα κρυφές χρεώσεις; Εμένα καλο μου φαίνεται.

 

Με πακέτα αξίας 12€, αφού κάνεις ανανέωση στο f2g θα έχεις 600 προς όλους+100sms προς όλους+1gb+ 1500΄ προς 3 αριθμούς WIND+450΄+50sms προς όλη την wind+ εβδομαδιαία log n win και δεν μπλέκεις με συμβόλαια. Και κάθε μήνα ενεργοποιείς πακέτα σύμφωνα με τις ανάγκες σου. Εσύ αποφασίζεις.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Με πακέτα αξίας 12€, αφού κάνεις ανανέωση στο f2g θα έχεις 600 προς όλους+100sms προς όλους+1gb+ 1500΄ προς 3 αριθμούς WIND+450΄+50sms προς όλη την wind+ εβδομαδιαία log n win και δεν μπλέκεις με συμβόλαια. Και κάθε μήνα ενεργοποιείς πακέτα σύμφωνα με τις ανάγκες σου. Εσύ αποφασίζεις.

 

Το προβλημα ειναι οτι τα online bonus ειναι για 15 ημέρες. Έτσι δεν ειναι;

Τα 100 sms προς όλους και τα 450' προς wind πως δίνονται;

Edited by karlosamos
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι οτι τα online bonus ειναι για 15 ημέρες. Έτσι δεν ειναι;

 

Τα μόνα από τα παραπάνω που σου έγραψα με διάρκεια 15 μέρες είναι τα 50΄+ 50sms προς wind που θα τα πάρεις από το πακέτο των 2€.

Απο το πακέτο αποκλειστικότητα της εφαρμογής με 5€ 300΄ προς όλους+200΄ προς WIND για 30μέρες και μετά ξεκλειδώνει τα turbo με 2€ 100sms προς όλους(30μέρες)+50'+50sms προς wind(15μερες).

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Τα μόνα από τα παραπάνω που σου έγραψα με διάρκεια 15 μέρες είναι τα 50΄+ 50sms που θα τα πάρεις από το πακέτο των 2€.

 

Εχθες αγόρασα ενα πακέτο των 5€ για μένα και μου έδωσε 120' προς wind και 120 sms αλλα για 15 ημέρες. Εισαι σίγουρος;

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Εχθες αγόρασα ενα πακέτο των 5€ για μένα και μου έδωσε 120' προς wind και 120 sms αλλα για 15 ημέρες. Εισαι σίγουρος;

 

Διάβασε αυτό που έγραψα παραπάνω.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να γίνω κακός.

 

Αλλά , "βολευτείτε" με τη super "προσφορά" των 8.5€ για 1500΄ προς όλους και 1500ΜΒ για 30 μέρες αφού καλύπτει τις ανάγκες σας.

 

Τώρα,

αν του χρόνου:

 

α) Την κάνουν 2000΄ προς όλους και 2000ΜΒ με 10€ και το 2018.....

ή

β) Την ακυρώσουν γιατί δεν τη χρησιμοποιήσατε για 6 μήνες με 1000 στο 1264,

ξαναζητήστε να σας τη βάλουν.....:lol:

Κακός δεν θες να γίνεις....κουραστικος όμως γίνεσαι. Όλο το ίδιο και το ίδιο κάθε λιγες μερες! Βρες κάτι καλύτερο και πες το μας κι εμας! Αλλιως αν δεν σ'αρεσει αυτό το πακέτο με σουπερ τιμή σε καρτοκινητο, άντε πλήρωσε 3-4x για να εχεις τα ίδια σε συμβολαιο, στην ίδια ή αλλη εταιρία! ΕΜΑΣ που το χρησιμοποιούμε προφανώς μας βολευει, τόσο οι παροχές όσο κι η τιμή του, αλλιως θα ψαχνομαστε για κάτι καλύτερο (που όμως ΔΕΝ υπάρχει!)! Εσένα δεν σε υποχρεώνει κανεις να το εχεις και να το ενεργοποιεις αν δεν σου κανει...simple as that!

Edited by Ergaleios
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Κακός δεν θες να γίνεις....κουραστικος όμως γίνεσαι. Όλο το ίδιο και το ίδιο κάθε λιγες μερες! Βρες κάτι καλύτερο και πες το μας κι εμας! Αλλιως αν δεν σ'αρεσει αυτό το πακέτο με σουπερ τιμή σε καρτοκινητο, άντε πλήρωσε 3-4x για να εχεις τα ίδια σε συμβολαιο, στην ίδια ή αλλη εταιρία! ΕΜΑΣ που το χρησιμοποιούμε προφανώς μας βολευει, τόσο οι παροχές όσο κι η τιμή του, αλλιως θα ψαχνομαστε για κάτι καλύτερο (που όμως ΔΕΝ υπάρχει!)! Εσένα δεν σε υποχρεώνει κανεις να το εχεις και να το ενεργοποιεις αν δεν σου κανει...simple as that!

+1000. Δεν καταλαβαίνω το λόγο που γκρινιάζουν ορισμένοι, ότι είναι ακριβή η ειδική προσφορά, αφού: (1) Σου παρέχει πάρα πολλά λεπτά προς όλους (για τα MB δε λέω, αφού ούτως ή άλλως, η Wind δίνει πολλά και με άλλους τρόπους), σε τιμή κάτω του κόστους και (2) είναι προαιρετική, δε σε πιάνει κανένας από το λαιμό να την ενεργοποιήσεις. Αν δεν τη θέλεις, μην την αγοράζεις, αγόρασε κάποιο άλλο πακέτο. Εξάλλου, όλα τα υπόλοιπα πακέτα του F2G, είναι κανονικά διαθέσιμα, στους κατόχους της ειδικής προσφοράς. Εξίσου αδικαιολόγητη, βρίσκω την υπερβολική γκρίνια που έχει ξεσπάσει, με αφορμή το ετήσιο πεντάευρω κόστος, για το bonus ανανέωσης των 300' με κάρτα των 10 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια , εμενα μου παιρνει η wind, καθε μερα σχεδον, ενα ευρω , ταχα μου για χρηση δεδομενων !!!! μα τα δεδομενα μου εμενα ειναι μονιμως κλειστα !!!!!

το μονο καλο ειναι οτι οταν παραπονουμαι , μου πιστωνουν παλι το ποσο που μου αφαιρεσαν

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε πει ότι δεν φτανει μονο αυτό.

Πρεπει να απενεργοποιήσεις και τα "δεδομενα παρασκηνιου"

Link to comment
Share on other sites

παιδια , εμενα μου παιρνει η wind, καθε μερα σχεδον, ενα ευρω , ταχα μου για χρηση δεδομενων !!!! μα τα δεδομενα μου εμενα ειναι μονιμως κλειστα !!!!!

το μονο καλο ειναι οτι οταν παραπονουμαι , μου πιστωνουν παλι το ποσο που μου αφαιρεσαν

 

Εχουμε πει ότι δεν φτανει μονο αυτό.

Πρεπει να απενεργοποιήσεις και τα "δεδομενα παρασκηνιου"

Αυτό είναι αλλη ιστορία, αμαρτολη.

Σε εμένα δεν έχει φανεί αρκετή ουτε η αλλαγή του ΑΡΝ, ουτε το οτι βρίσκομαι σπίτι με συνδεδεμένο wifi, ουτε οτι την ημέρα της χρέωσης είχα ενεργό πακέτο δεδομένων.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε αυτό που έγραψα παραπάνω.

Εξακολουθώ να νομίζω ότι είσαι λάθος. Τα μπόνους είναι όλα με διάρκεια 15 ημέρες. Το λέει και στο σάιτ στις παρατηρήσεις.

https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/paketa-omilias/talk-to-all/

 

Εκτός και αν εννοείς μόνο το πακέτο με αποκλειστικότητα της εφαρμογής με 5€ 300΄ προς όλους+200΄ προς WIND. Αυτό δεν μπορώ να το τσεκάρω μέσω σάιτ.

Edited by karlosamos
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Τα 200' προς wind σε αυτό το πακέτο είναι μέρος του πακέτου, όχι "δωρό", εξού και οι 30 μέρες διάρκεια
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Guest margarita12
Κακός δεν θες να γίνεις....κουραστικος όμως γίνεσαι. Όλο το ίδιο και το ίδιο κάθε λιγες μερες! Βρες κάτι καλύτερο και πες το μας κι εμας! Αλλιως αν δεν σ'αρεσει αυτό το πακέτο με σουπερ τιμή σε καρτοκινητο, άντε πλήρωσε 3-4x για να εχεις τα ίδια σε συμβολαιο, στην ίδια ή αλλη εταιρία! ΕΜΑΣ που το χρησιμοποιούμε προφανώς μας βολευει, τόσο οι παροχές όσο κι η τιμή του, αλλιως θα ψαχνομαστε για κάτι καλύτερο (που όμως ΔΕΝ υπάρχει!)! Εσένα δεν σε υποχρεώνει κανεις να το εχεις και να το ενεργοποιεις αν δεν σου κανει...simple as that!

 

πως ενεργοποιεις με 8.5 ευρω τα 1500;

Link to comment
Share on other sites

πως ενεργοποιεις με 8.5 ευρω τα 1500;

 

Στέλνοντας 1000 στο 1264 αλλά πρέπει πιο πριν να σου έχει έρθει μήνυμα ότι έχεις την προσφορά

Link to comment
Share on other sites

πως ενεργοποιεις με 8.5 ευρω τα 1500;

 

Αν εχεις λαβει το σχετικό sms (ή κάλεσε στο 1269 να ακουσεις τι σου λέει στην αρχή), έτσι:

Στέλνοντας 1000 στο 1264 αλλά πρέπει πιο πριν να σου έχει έρθει μήνυμα ότι έχεις την προσφορά
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Με διαβατήριο δεν γίνεται ; Γιατί πολλά παιδιά έχουν.
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι 15 και εχω ταυτοτητα,αξιζει σε σχεση με Q το Crew? βαζω 600MB και 600' προς Wind αλλα τρωω μονο τα 100'

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα σήμερα το Ειδικό Πακέτο των 8,5€ και ξαφνικά μου έρχεται ένα ακόμα μήνυμα, πως κέρδισα 1GB για 7 μέρες από το πουθενά... :blink:
Link to comment
Share on other sites

Με διαβατήριο δεν γίνεται ; Γιατί πολλά παιδιά έχουν.

 

Ευχαριστώ . Έχεις δίκιο. μπήκα στην παραγγελία πακέτου https://www.wind.gr/gr/f2g/crew/paraggelia-paketou-f2g-crew/

, έβαλα ψεύτικα στοιχεία με σωστή ημερομηνία του παιδιού και μου έβγαλε κόκκινο μνμ ότι πρέπει να είναι από 12-20.

 

Για αυτόν που ρωτά αν γίνεται με διαβατήριο, στο παραπάνω link έχει επιλογή για διαβατήριο, οπότε θα γίνεται. Εγώ που το δοκίμασα προχώρησε στη διαδικασία αλλά σταμάτησα στο επόμενο βήμα.

Μπες να δοκιμάσεις και να ολοκληρώσεις την διαδικασία κ μετά ενημέρωσε και τους υπολοίπους εδώ.

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα σήμερα το Ειδικό Πακέτο των 8,5€ και ξαφνικά μου έρχεται ένα ακόμα μήνυμα, πως κέρδισα 1GB για 7 μέρες από το πουθενά... :blink:

 

Μια απο τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...