Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

einai i deuteri siskeui(i prwti eixe kammena pixel)kai stin prwti to ekane...opws kai na xei einai thema logismikou...kai ftiaxnetai(fantazomai)...
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ....:cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia ,otan grafoume ellinika me to plikrologio.....exw-den exw energopoihmeno to pliktro caps mou emfanizei ta panta sta kefalaia...akoma kai otan epilegw mia lexi proerxomeni apo to lexiko tou kai einai grammeni me mikra...molis tin epilexw emfanizetai kai pali me keafalaia???xerei kaneis ti mporei na simbainei???euxaristw poli..sorry gia ta greeklish

 

Κατ αρχην ειναι η ελληνικη ρομ?Αν ναι δεν ειναι προβλημα.Για να γραφτουν ελληνικα στα μηνυματα με 160 χαρακτηρες πρειπει να ειναι κεφαλαια.γι αυτο τον λογο η Ace εχει βαλει αυτη την ρυθμιση να ειναι παντα κεφαλαια...;)

iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν χρειαζεται να κανεις κατι.Αν εγραφε με μικρα γραμματα τηα χρεωνοσουν το διπλασιο καθε μηνυμα.Θα Ηταν για καθε 72 χαρακρηρες ενα μηνυμα αντι για 160 που ειναι.
iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

Pws anoige WebVirus kai de to phrame xampari ?piesh kai dunamh sto kapaki ithele. Poli diskolo omws to kapaki kai ok eipame na einai kala demeno gia na mhn trizei alla pros theou oxi ki etsi. tespa lithike to thema,de prokeitai allwste na to ksanavalw giati h sofh HTC frontise na allazoume paneukola thn SIM.

Poli kales prwtes entipwseis,eth fwtos makria apo ta symbian pou telika einai kompiouterakia,arketa euxrhsto,arketa grhgoro,omorfo(spanio gia pda,akousa poli kala logia ap tous pantes),opote aksizan ta 800 mou nomizw(645 gia thn akriveia)

 

Erwthseis: to gps telika pws leitourgei ?xrhsimopoiei internet ?akoma de katalava

Poses meres krataei to diko sas ?Poses wres xreiazetai mia fortish ?

 

Oi erwthseis einai apo enan arxario sta win.mob opote de tis pareksigeite :p

 

το gps δεν χρειαζεται ιντερνετ και απλα θελεις ενα προγραμμα πλοηγησης ;)

 

κατα προτιμηση destinator που ειναι και οτι καλυτερο για ελλαδα.

 

η μπαταρια δεν ειναι για 2η μερα με τπτ..με πολυ χρηση μια μερα εισαι ανετα αλλα για 2η μην το σκεφτεσαι :O

 

ριξε μια ματια στο βιβλιαρακι του κινητου σου για να σου λυθουν παμπολλες αποριες,μια και οπως λες, αρχαριος στα wm :)

 

για οτι αλλη απορια σου ολα τα παιδια εδω ειναι προθυμα να σε βοηθησουν ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή είμαι νέος στα WM θα ήθελα να μου προτείνετε ένα- δύο καλά site για προγράμματα είτε free είτε επί πληρωμοίς. Ευχαριστώ!

 

Υ.Γ. Το μαγαζάκι τί είναι;

Link to comment
Share on other sites

11:00 τηλέφωνο στο πλαίσιο Λάρισας

-γεια σας. έχετε διαθέσιμο το Tytn II?

- ναι έχω ένα κομμάτι. θέλετε να σας το κρατήσω?

-όχι δεν έχω αποφασίσει ακόμα. ευχαριστώ

11:45

Παραλάβη Tytn II από το κατάστημα:superman:

ούτε επιδοτήσεις, ούτε τίποτα!! ευτυχώς δεν φαίνεται να έχω καμμένα pixel. δεν έχω κάνει τίποτα προς το παρόν. μόνο ένα sync με bluetooth επειδή δεν θέλω να το βάλω στο ρεύμα.

άντε καλώς σας βρίσκω!!

 

Καλορίζικο Βασίλη..

Εγώ με την τέταρτη τελικά κατάφερα να πετύχω συσκευή χωρίς προβλήματα.

Για την ACE Hellas έχω να πω τα καλύτερα λόγια για την πολιτική της στην ΑΜΕΣΗ αντικατάσταση συσκευών που έχουν πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

off topic :worry: αλλα ειναι πανεξυπνο βιντεακι και αξιζει να το δειτε :D

 

http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=3954

 

 

ο ανθρωπος ""ζωγραφιζει"" !!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Βασίλη..

Εγώ με την τέταρτη τελικά κατάφερα να πετύχω συσκευή χωρίς προβλήματα.

Για την ACE Hellas έχω να πω τα καλύτερα λόγια για την πολιτική της στην ΑΜΕΣΗ αντικατάσταση συσκευών που έχουν πρόβλημα..

ευχαριστώ!! είδες που σε άκουσα τελικά. κατάλαβα ότι ήταν αδύνατο να βγάλεις άκρη με τις εταιρείες κινητής και τις καινούριες συσκεύες!!

off topic :worry: αλλα ειναι πανεξυπνο βιντεακι και αξιζει να το δειτε :D

 

http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=3954

 

 

ο ανθρωπος ""ζωγραφιζει"" !!!

το μάμησες τελείως, πιο off topic δε γίνεται:lol:

ps: πολύ καλό πάντως:secret:

Link to comment
Share on other sites

11:00 τηλέφωνο στο πλαίσιο Λάρισας

-γεια σας. έχετε διαθέσιμο το Tytn II?

- ναι έχω ένα κομμάτι. θέλετε να σας το κρατήσω?

-όχι δεν έχω αποφασίσει ακόμα. ευχαριστώ

11:45

Παραλάβη Tytn II από το κατάστημα:superman:

ούτε επιδοτήσεις, ούτε τίποτα!! ευτυχώς δεν φαίνεται να έχω καμμένα pixel. δεν έχω κάνει τίποτα προς το παρόν. μόνο ένα sync με bluetooth επειδή δεν θέλω να το βάλω στο ρεύμα.

άντε καλώς σας βρίσκω!!

Μεγιά και από μένα Psybill! Βλέπω εχει κατακτήσει τους πάντες το μηχάνημα! Μάλλον ούτε εγω θα αντισταθώ! Δεν εχει επιλογή να μην φορτίζει μέσω USB όταν είναι συνεδεμένο στο PC;
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Μεγιά και από μένα Psybill! Βλέπω εχει κατακτήσει τους πάντες το μηχάνημα! Μάλλον ούτε εγω θα αντισταθώ! Δεν εχει επιλογή να μην φορτίζει μέσω USB όταν είναι συνεδεμένο στο PC;

Υπαρχει επιλογη να μην φορτιζει οταν ειναι συνδεδεμενο με το πισι

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Βασίλη..

Εγώ με την τέταρτη τελικά κατάφερα να πετύχω συσκευή χωρίς προβλήματα.

Για την ACE Hellas έχω να πω τα καλύτερα λόγια για την πολιτική της στην ΑΜΕΣΗ αντικατάσταση συσκευών που έχουν πρόβλημα..

 

Δηλαδη ρε φιλε για να καταλαβω τους ευχαριστεις για την πολιτικη τους για αμεση αντικατασταση σε pda 800 euro και ενω εχεις αλλαξει 3 και εισαι στο 4 το οτι ριξανε στην αγορα μηχανηματα με προβληματα δεν σημαινει τιποτα , οχι να τους ευχαριστουμε κιολας που κανουν το αυτονοητο,

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε φιλε για να καταλαβω τους ευχαριστεις για την πολιτικη τους για αμεση αντικατασταση σε pda 800 euro και ενω εχεις αλλαξει 3 και εισαι στο 4 το οτι ριξανε στην αγορα μηχανηματα με προβληματα δεν σημαινει τιποτα , οχι να τους ευχαριστουμε κιολας που κανουν το αυτονοητο,

Δεν ευχαρίστησα κανέναν. Επιβράβευσα την πολιτική τους να αντικαθιστούν συσκευές με 1 καμμένο pixel και μάλιστα άμεσα..

Και επειδή μάλλον φαίνεσαι καινούριος στο χώρο των ppc θα πρέπει να σου τονίσω ότι κάτι τέτοιο δεν είναι αυτονόητο..

Όταν μια εταιρεία κάνει κάτι καλό αυτό πρέπει να το αναγνωρίζουμε..

Και προς ενημέρωση σου για το πώς έχουν τα πράγματα δες αυτό..

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?lang=de&cc=de&taskId=125&prodSeriesId=322916&prodTypeId=215348&objectID=c00644803

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει επιλογη να μην φορτιζει οταν ειναι συνδεδεμενο με το πισι

προσωπικά πρώτη φορά βλέπω αυτή τη ρύθμιση σε pocket pc. δεν το έχω βάλει ακόμα σε usb αλλά φαντάζομαι ότι θα δουλέυει. πάντως ποτέ δεν με ενόχλησε αυτό το πράγμα και ποτέ δεν παρατήρησα κάποια αρνητική επίπτωση στην μπαταρία.

ps: ευχαριστώ όλα τα παιδια για τις ευχές. άντε να ξαναμπώ λίγο δυναμικά στα ppc γιατί με το 9100 είχα αραχνιάσει. (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι με είχε απογοητεύσει)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ευχαρίστησα κανέναν. Επιβράβευσα την πολιτική τους να αντικαθιστούν συσκευές με 1 καμμένο pixel και μάλιστα άμεσα..

Και επειδή μάλλον φαίνεσαι καινούριος στο χώρο των ppc θα πρέπει να σου τονίσω ότι κάτι τέτοιο δεν είναι αυτονόητο..

Όταν μια εταιρεία κάνει κάτι καλό αυτό πρέπει να το αναγνωρίζουμε..

Και προς ενημέρωση σου για το πώς έχουν τα πράγματα δες αυτό..

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?lang=de&cc=de&taskId=125&prodSeriesId=322916&prodTypeId=215348&objectID=c00644803

ακριβώς!!!

το ένα καμμένο pixel δεν σήμαινει άμμεση αντικατάσταση για όλες τις εταιρείες, και αυτό μόνο ως θετικό μπορούμε να το εκλάβουμε για την htc-ace hellas.

άσχετο λίγο αυτό που θα πω, άλλα πάρτε παράδειγμα τι έγινε με τις tft της lg τελευταία χρόνια στην χώρα μας. zero pixel εγγύηση και ο κόσμος αγόραζε πανικόβλητος lg μόνο γι αυτό το λόγο, ενώ ουσιαστικά δεν είναι και τίποτα τρομέρο οι οθόνες της!!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν απατώμαι απο την προσωπική εμπειρία μου και γνώση,όλα τα κινητά αλλα και ppc περιλαμβάνουν στην εγγύηση τους zero pixels..

Δεν μιλάμε ούτε για laptop αλλά ούτε για TV,μιλάμε για μία οθονούλα 2,8'' και ένα καμμένο pixel σε αυτήν είναι όχι απλά εμφανές αλλά καταστροφικό..

Εξάλλου 800€ είναι κάτι παραπάνω απο μηνιάτικο για τον περισσότερο κόσμο,μην τα ισοπεδώνουμε όλα..

 

Φιλικά

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παντως η νοκια πριν 3 χρονια που ειχα δωσει 500 ευρω για ενα 7610 και ειχε 2 καμμενα πιξελ μου ειπε οτι αλλαζει οθονη απο 3 και πανω:angry:
Link to comment
Share on other sites

παντως η νοκια πριν 3 χρονια που ειχα δωσει 500 ευρω για ενα 7610 και ειχε 2 καμμενα πιξελ μου ειπε οτι αλλαζει οθονη απο 3 και πανω:angry:

 

3 καμμένα πίξελ είναι όλη η οθόνη που λέει ο λόγος,που το διάβασε αυτό ο ηλίθιος που σου το είπε;:wacko:

Zero pixel στη οθόνη αλλά και zero pixel στην camera καλύπτουν οι περισσότερες εγγυήσεις...

 

Πάντως καλό είναι οτιδήποτε αγοράζουμε που περιλαμβάνει οθόνη αλλά και γενικότερα φακό(κάμερα),να το δοκιμάζουμε επι τόπου στο κατάστημα την ώρα που το αγοράζουμε για να έχουμε άμεση αντικατάσταση και για να γλυτώνουμε την μετέπειτα ταλαιπωρία;)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
επειδη εβαλα τις φωνες μου εφερε τους ορους εγγυησης απο την νοκια,και ηταν ετσι:mad:απο τοτε δεν ξαναπηρα ποτε πια φυσικα νοκια,και το πρωτο πραγμα που κανω ειναι οτι συσκευη παιρνω να την ανοιγω επι τοπου και κατα προτιμηση απο το πλαισιο που ξερω οτι θα βγαλω ακρη αμεσως γιατι σε αναλογη περιπτωση με ενα Ρ910 μου το αλλαξαν επι τοπου
Link to comment
Share on other sites

Tα HTC συσκευάζονται τελικά εδώ στην Ελλάδα, υποτίθεται οτι περνάνε νέα ROM οπότε ένας τυπικός 2ος -τουλάχιστον- έλεγχος γίνεται.

Είναι παράλογο να βγαίνουν τόσες συσκευές ελλατωματικές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και κατι αλλο σε σχεση με την αλλαγη σε συσκευης ,μην ξεχναμε οτι δεν μενουμε ολοι κεντρο και δεν εχουμε τα καταστηματα στα ποδια μας ,σε μενα το κοντινοτερο πλαισιο ειναι αγ.παρασκευη πρεπει να κανω 25 χιλιομετρα για να την αλλαξω και οταν δουλευεις απο της 7 το πρωι εως της 5 δεν ειναι και οτι ποιο ευκολο.

 

υ.γ φιλε μου ειναι το 3 ppc μετα το ετεν g500 και x500.

Link to comment
Share on other sites

Tα HTC συσκευάζονται τελικά εδώ στην Ελλάδα, υποτίθεται οτι περνάνε νέα ROM οπότε ένας τυπικός 2ος -τουλάχιστον- έλεγχος γίνεται.

Είναι παράλογο να βγαίνουν τόσες συσκευές ελλατωματικές.

 

Δεν είμαι σίγουρος αν το rom upgrade γίνεται με τον ίδιο τρόπο που το κάνουμε εμείς..

Πολύ πιθανόν να έχουν ειδική συσκευή που δε χρειάζεται να βάλουν μπαταρία και να ανοίξουν τη συσκευή..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...