Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μη τα λέτε έτσι, ο IE στο TyTN ήταν μια χαρά. Στο TyTN II σα να σέρνεται υπερβολικά, καμία σχέση με πριν. Σα να μην έχει καθόλου ram το μηχανάκι, ενώ έχω περίπου 65ΜΒ διαθέσιμα!

 

Και ένας από τους λόγους που γούσταρα το TyTN μου ήταν επειδή το σκρολάρισμα στις σελίδες ήταν απροβλημάτιστο... Το Kaizer υστερεί εδώ δυστυχώς. Μακάρι να βελτιωθεί σε επόμενη rom.

 

το εχω ξανααναφερει ,οτι το καιζερ οπως ειναι τωρα,σε συγκριση με τον τιτανα μου (οπως τον εχω στημενο τωρα)δεν εχουν και τρελλες διαφορες μεταξυ τους σε ταχυτητα..

η μεγαλη διαφορα ειναι η σταθεροτητα σε πολλες ανοιχτες εφαρμογες παραλληλα αναμεσα στα δυο τηλ,με το καιζερ να ειναι πολυ μπροστα.

 

αλλα σκεφτομαι πως ηταν και ο τιτανας πριν με τα official wm6 και παιρνω κουραγιο :lol:

 

οποτε σε αναμονη μιας καλης και ελαφρωμενης ρομ,θα δουμε αν η 128 mb ram ειναι οντως εκει μεσα καπου στο καιζερ....και οχι μονο στα χαρτια ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Paidia to phra,to phra !!! Poli wraio to sixameno. Alla me talaipwrise oso kanena allo..

Prwton den anoige ME TIPOTA to kapaki pisw ki anagkasthka na to trexw sto plaisio opou ekeinoi de logariazan dunamh kai to anoiksan kai deuteron ekana lathos sthn stoixish me to stylus kai h othonh ta paikse kai triton kati paixtike me ton kwdiko kai de mporousa na to anoiksw to epomeno prwi,anagkastika hard reset me ta plhktra+reset. Kata t'alla ola kala

Link to comment
Share on other sites

Prwton den anoige ME TIPOTA to kapaki pisw ki anagkasthka na to trexw sto plaisio opou ekeinoi de logariazan dunamh kai to anoiksan kai deuteron ekana lathos sthn stoixish me to stylus kai h othonh ta paikse kai triton kati paixtike me ton kwdiko kai de mporousa na to anoiksw to epomeno prwi,anagkastika hard reset me ta plhktra+reset. Kata t'alla ola kala

 

παλι καλα που δεν παθαμε και τπτ δλδ :lol::lol:

 

καλοριζικο και δεν σου λεω καλα ξενυχτια....:rolleyes:

 

 

εχεις αρχισει ηδη να ταλαιπωρεισαι :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εμ όταν σας είπα πως ανοίγει η μπαταρία δεν με ακούγατε.
Link to comment
Share on other sites

εμ όταν σας είπα πως ανοίγει η μπαταρία δεν με ακούγατε.

 

 

:blink::blink::blink:

 

:secret::fool:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια οταν στελνω μυνημα στα ελληνικα τοσο με το resco (εικονικο) οσο και με το aek (hardware) βγαινει με ερωτιματικα εχει κανεις καμμια ιδεα στην αρχη δεν μου το εκανε αλλα εχω κανει τοσες αλλαγες που δεν παει το μυαλο μου καπου.
Link to comment
Share on other sites

Περιμενω σε 1 εβδομαδα να βγει η επιδοτησγ μου και ειμαι αναμεσα στο kaiser και το p3300.

Μετα απο 2 εβδομαδες περιπου εσεις που εχετε το kaiser .

Θα ηθελα να μου πειτ γνωμες.

Ποιο προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το πούμε πάλι. Kaiser
Link to comment
Share on other sites

Περιμενω σε 1 εβδομαδα να βγει η επιδοτησγ μου και ειμαι αναμεσα στο kaiser και το p3300.

Μετα απο 2 εβδομαδες περιπου εσεις που εχετε το kaiser .

Θα ηθελα να μου πειτ γνωμες.

Ποιο προτεινετε?

 

αν προτιμας αισθητικα η για λογους βαρους ,ογκου, το 3300 (και μπορεις να περιμενεις κανα μηνα πανω κατω τοτε περιμενε λιγο τον αντικαταστατη του 3300 το polaris που θα ειναι ανταγωνιστικο σε χαρακτηριστικα του kaiser.

το 3300 δεν ειναι πλεον ανταγωνιστικο

Link to comment
Share on other sites

polaris ?

 

Εχουμε κανενα post για αυτο? Καμια φωτογραφια κανενα video?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=176456

ριξε μια ματια στην συζητηση που εχει γινει

Link to comment
Share on other sites

11:00 τηλέφωνο στο πλαίσιο Λάρισας

-γεια σας. έχετε διαθέσιμο το Tytn II?

- ναι έχω ένα κομμάτι. θέλετε να σας το κρατήσω?

-όχι δεν έχω αποφασίσει ακόμα. ευχαριστώ

11:45

Παραλάβη Tytn II από το κατάστημα:superman:

ούτε επιδοτήσεις, ούτε τίποτα!! ευτυχώς δεν φαίνεται να έχω καμμένα pixel. δεν έχω κάνει τίποτα προς το παρόν. μόνο ένα sync με bluetooth επειδή δεν θέλω να το βάλω στο ρεύμα.

άντε καλώς σας βρίσκω!!

Link to comment
Share on other sites

Pws anoige WebVirus kai de to phrame xampari ?piesh kai dunamh sto kapaki ithele. Poli diskolo omws to kapaki kai ok eipame na einai kala demeno gia na mhn trizei alla pros theou oxi ki etsi. tespa lithike to thema,de prokeitai allwste na to ksanavalw giati h sofh HTC frontise na allazoume paneukola thn SIM.

Poli kales prwtes entipwseis,eth fwtos makria apo ta symbian pou telika einai kompiouterakia,arketa euxrhsto,arketa grhgoro,omorfo(spanio gia pda,akousa poli kala logia ap tous pantes),opote aksizan ta 800 mou nomizw(645 gia thn akriveia)

 

Erwthseis: to gps telika pws leitourgei ?xrhsimopoiei internet ?akoma de katalava

Poses meres krataei to diko sas ?Poses wres xreiazetai mia fortish ?

 

Oi erwthseis einai apo enan arxario sta win.mob opote de tis pareksigeite :p

Link to comment
Share on other sites

Μεγειά psybill!:D

Δε ρωτούσες αν γίνεται και με επιδότηση να μάθει και ο paok_panos_666.:p

thanks John!!

βαρέθηκα να ρωτάω για επιδοτήσεις και συμβόλαια αυτές τις μέρες, γι ' αυτό κατέληξα στο πλαίσιο. Πάντως κάποιος είπε ή εδώ ή στο forum της ace ότι χρησιμοποίησε την επιδότηση του απο cosmote και το πήρε...

Link to comment
Share on other sites

thanks John!!

βαρέθηκα να ρωτάω για επιδοτήσεις και συμβόλαια αυτές τις μέρες, γι ' αυτό κατέληξα στο πλαίσιο. Πάντως κάποιος είπε ή εδώ ή στο forum της ace ότι χρησιμοποίησε την επιδότηση του απο cosmote και το πήρε...

 

Απο που πηρε και ποιος την συσκευη με επιδοτηση cosmote?

Link to comment
Share on other sites

Απο που πηρε και ποιος την συσκευη με επιδοτηση cosmote?

με έβαλες να ψάχνω και έχω και δουλειές:p

εδώ ήταν τελικά, μερικές σελίδες πίσω

Link to comment
Share on other sites

re paidia ,otan grafoume ellinika me to plikrologio.....exw-den exw energopoihmeno to pliktro caps mou emfanizei ta panta sta kefalaia...akoma kai otan epilegw mia lexi proerxomeni apo to lexiko tou kai einai grammeni me mikra...molis tin epilexw emfanizetai kai pali me keafalaia???xerei kaneis ti mporei na simbainei???euxaristw poli..sorry gia ta greeklish
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ....:cry:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...