Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, Alexandros201285 said:

Νομίζω τα δώρα ισχύουν αν γίνει ηλεκτρονικά η φορητότητα.

Πριν ένα μήνα έκανα φορητότητα από Q σε Frog σε κατάστημα Cosmote. Πήρα κανονικά το δώρο 60'+60'. Έδωσα στο ταμείο του καταστήματος 10€ που έμειναν μέσα γιατί τους είπα ότι δεν ηθελα να ενεργοποιήσουν κάποιο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, dimispapas said:

Εχω κανει ανανεωση κ δεν μπηκε τπτ

Έχει ενεργοποιηθεί κανονικά η κάρτα; Μπορείς να κάνεις κσι νσ δεχτείς κλήσεις; Εμένα μου ήρθαν αμέσως τα πρώτα 60' χωρίς να κάνω άλλη ανανεωση πέρα από την αυτόματη που έγινε στο κατάστημα για την ενεργοποίηση. Κάνε και μια επανεκκίνηση στο κινητό μήπως βοηθήσει. Αλλιώς μίλησε μαζί τους μήπως έχει μπλοκάρει κάτι. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gag said:

Έχει ενεργοποιηθεί κανονικά η κάρτα; Μπορείς να κάνεις κσι νσ δεχτείς κλήσεις; Εμένα μου ήρθαν αμέσως τα πρώτα 60' χωρίς να κάνω άλλη ανανεωση πέρα από την αυτόματη που έγινε στο κατάστημα για την ενεργοποίηση. Κάνε και μια επανεκκίνηση στο κινητό μήπως βοηθήσει. Αλλιώς μίλησε μαζί τους μήπως έχει μπλοκάρει κάτι. 

Κανονικοτατα δεχομαι κλησεις κ κανω ενα μηνα τωρα περιπου, θα δοκιμασω την επανεκκινηση κ βλεπουμε, ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Μονο στο δικο μου frog app εχει μικρύνει το πλαισιο του υπολοίπου χρημάτων;

Νομίζω σε όλους. Εγώ διαχειρίζομαι 5 αριθμούς, και σε όλα τα κινητά κάνει το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Vasileios said:

Με την πρώτη ανανέωση που θα κάνεις θα μπούν τα 60 λεπτά. 

Στην συνέχεια μέσα σε 30 ημέρες από το App μπορεις να πάρεις άλλα 60.

Ισχύει για οποιαδήποτε ανανέωση, ακόμη και την ελάχιστη των €8 ?

Εδώ δεν αναφέρει κάτι σχετικό: https://www.frogmobile.gr/el/oroi-kai-proypotheseis-hrisis-doron

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, VIPdriver said:

Μονο στο δικο μου frog app εχει μικρύνει το πλαισιο του υπολοίπου χρημάτων;

Και το font των popup μηνύματατων στο κάτω μέρος της οθονης μίκρυνε. Καποιος καλλιτεχνης "ζωγραφισε"... και τα έσφαξε.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, geoponer said:

Ισχύει για οποιαδήποτε ανανέωση, ακόμη και την ελάχιστη των €8 ?

Εδώ δεν αναφέρει κάτι σχετικό: https://www.frogmobile.gr/el/oroi-kai-proypotheseis-hrisis-doron

Ισχύει για όλους τους νέους συνδρομητές και για οποιαδήποτε ανανέωση, αλλιώς θα έγραφε από 10€  όπως γράφει για τα bonus mb. Το μόνο που δεν ξέρω αν έχει τσεκάρει κανένας είναι τι γίνεται και αν μπαίνει, εαν αφήσεις να λήξει το χρηματικό υπόλοιπο.  😎

Με τα 8€ όμως χάνεις το bonus των mb, τσέκαρε μήπως δεν σε συμφέρει.

18 ώρες πριν, dimispapas said:

Κανονικοτατα δεχομαι κλησεις κ κανω ενα μηνα τωρα περιπου, θα δοκιμασω την επανεκκινηση κ βλεπουμε, ευχαριστω

Ένας μήνας είναι πολύ μεγάλο διάστημα, επικοινώνησε μαζί τους να δεις τι συμβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gag said:

Ισχύει για όλους τους νέους συνδρομητές και για οποιαδήποτε ανανέωση, αλλιώς θα έγραφε από 10€  όπως γράφει για τα bonus mb. Το μόνο που δεν ξέρω αν έχει τσεκάρει κανένας είναι τι γίνεται και αν μπαίνει, εαν αφήσεις να λήξει το χρηματικό υπόλοιπο.  😎

Με τα 8€ όμως χάνεις το bonus των mb, τσέκαρε μήπως δεν σε συμφέρει.

Ένας μήνας είναι πολύ μεγάλο διάστημα, επικοινώνησε μαζί τους να δεις τι συμβαίνει.

Παιζει ρολο εαν ειναι νεο νουμερο η φορητοτητα απο αλλη εταιρεια?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, gag said:

Το μόνο που δεν ξέρω αν έχει τσεκάρει κανένας είναι τι γίνεται και αν μπαίνει, εαν αφήσεις να λήξει το χρηματικό υπόλοιπο.  😎

 

Ναι, μπαινει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

έχω ένα καρτοκινητό frog εδώ και πάρα πολλά χρόνια. Λόγω πολύ μικρής χρήσης έχω μαζέψει πάνω από 100 ευρώ υπόλοιπο.

Θα πρέπει να το κάνω συμβόλαιο λόγω της δουλειάς μου. Στην cosmote που ρώτησα μου είπαν ότι χάνω τα 100+ ευρώ. Έχετε ακούσει για κάτι διαφορετικό; Υπάρχει τρόπος να μην τα χάσω; 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, blueice said:

Καλησπέρα

έχω ένα καρτοκινητό frog εδώ και πάρα πολλά χρόνια. Λόγω πολύ μικρής χρήσης έχω μαζέψει πάνω από 100 ευρώ υπόλοιπο.

Θα πρέπει να το κάνω συμβόλαιο λόγω της δουλειάς μου. Στην cosmote που ρώτησα μου είπαν ότι χάνω τα 100+ ευρώ. Έχετε ακούσει για κάτι διαφορετικό; Υπάρχει τρόπος να μην τα χάσω; 

Αλλαγή προγραμματος σε what's up και να στείλεις το υπόλοιπο σε άλλα what's up. 

Άλλη λυση ειναι να κάνεις νέο νουμερο συμβόλαιο για τη δουλειά σου. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Αλλαγή προγραμματος σε what's up και να στείλεις το υπόλοιπο σε άλλα what's up. 

Άλλη λυση ειναι να κάνεις νέο νουμερο συμβόλαιο για τη δουλειά σου. 

Ευχαριστώ

το άλλο νούμερο μου ανεβάζει πολύ το κόστος οπότε θα ακολουθήσω την άλλη λύση

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η εφαρμογή Frog δουλεύει σε εσάς; έχει τώρα περίπου 3 μέρες βάζω του νούμερο του τηλεφώνου μου, αλλά το One-Time-Pin sms δεν έρχεται ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για οσους χρησιμοποιουν το box με αριθμό frog. Οι εκπτώσεις με τα κουπόνια των 2€ για διάφορα καταστήματα με ένδειξη 2€-whatsup εμφανιζονται κανονικά? Ή επειδή είναι φρογκ δεν τις βγάζει? Επίσης τα data με ποντους κατα την ολοκλήρωση της παραγγελίας στέλνονται κανονικά σε φρογκ?

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, blueice said:

Καλησπέρα

έχω ένα καρτοκινητό frog εδώ και πάρα πολλά χρόνια. Λόγω πολύ μικρής χρήσης έχω μαζέψει πάνω από 100 ευρώ υπόλοιπο.

Θα πρέπει να το κάνω συμβόλαιο λόγω της δουλειάς μου. Στην cosmote που ρώτησα μου είπαν ότι χάνω τα 100+ ευρώ. Έχετε ακούσει για κάτι διαφορετικό; Υπάρχει τρόπος να μην τα χάσω; 

Καρτοσυμβόλαιο εαν το κάνεις νομίζω δεν χανεις το υπόλοιπο

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kosvou said:

Καλημέρα η εφαρμογή Frog δουλεύει σε εσάς; έχει τώρα περίπου 3 μέρες βάζω του νούμερο του τηλεφώνου μου, αλλά το One-Time-Pin sms δεν έρχεται ποτέ.

σε εμενα ειναι οκ

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , εχω μια εντυπωση οτι καταναλωνει πιο αργα τα mb σε σχεση με την q η απλα ειναι η ιδεα μου?

Link to comment
Share on other sites

On 21/9/2023 at 2:40 ΠΜ, balkos said:

εβδομάδα 60+60

που μπορούμε να δούμε πότε είναι η εβδομάδα διπλασιασμού; Φαίνεται κάπου στο σάιτ?

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Mivas said:

που μπορούμε να δούμε πότε είναι η εβδομάδα διπλασιασμού; Φαίνεται κάπου στο σάιτ?

Στο app φαίνεται στο site όχι.

Link to comment
Share on other sites

On 22/9/2023 at 12:10 ΜΜ, dimispapas said:

Καλημερα , εχω μια εντυπωση οτι καταναλωνει πιο αργα τα mb σε σχεση με την q η απλα ειναι η ιδεα μου?

Κι εγώ όταν ήρθα από Q την ίδια εντύπωση είχα. Δεν ξέρω σν ισχύει αλλά μου φαίνεται πιθανό.

Link to comment
Share on other sites

On 20/9/2023 at 12:17 ΜΜ, kmpatra said:

1. Ναι για 1 χρόνο 60' κάθε μήνα αυτόματα και άλλα 60' απο την εφαρμογή φρογκ, διαθέσιμα για ενεργοποίηση εντός 30 ημερών.

2. Στην σελίδα της κοσμοτε,με username password μπορεις να κάνεις ανανέωση και ενεργοποίηση πακετων. Καποιες δυνατότητες ή κάποια πακέτα όμως όπως τα 60' (1) δεν δινονται απο εκεί. Το προτιμοτερο ειναι να εχει καποιος αλλος την εφαρμογή και να βοηθάει στα εξτρα.

Υ.Γ. η εφαρμογή παίζει σε android 5 και πανω. Αν κάποιος εχει παλιότερη έκδοση για πολλούς λόγους θα πρέπει να αλλάξει κινητό...χτες

Τελικά εγκατέστησα και την εφαρμογή σε άλλη συσκευή, αλλά δεν τα έδωσαν τα 60 λεπτά... Πρέπει να κάνω κάτι άλλο?

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...