Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως γνωρίζετε πως υπολογίζει η Vodafone το πρόστιμο που θα επιβαρυνθεί κάποιος που αποφασίζει να διακόψει τη σύμβαση κινητής, 5 μήνες πριν τη λήξη της σύμβασης;

 

Τα ρήτρα υπολογίζονται ανάλογα το πρόγραμμα σου και με τον εκατοστε τιμοκατάλογο ο οποίος εφαρμόστηκε την ημερομηνία έναρξης του συμβολαίου σου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Aν γίνει αίτμηα φοητότητας, αλλά υπάρχουν οφειλές, δε θα γίνει πάγωμα του αιτήματος, παρ'ολο που ο αρχικος παροχος θα λάβει το αίτημα?

Δηλαδή και ο πάροχος θα λάβει αίτημα φορητότητας, αλλά και το αίτημα δε θα προχωρήσει, καθώς υπάρχουν οφειλές...

Link to comment
Share on other sites

Θα προχωρήσει κανονικά.

Αν όμως είσαι στον Τειρεσία των κινητών, μπορεί να μην σε δεχτεί ο νέος πάροχος ή να ζητήσει εγγύηση..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λήγει σύντομα το συμβόλαιο μου, αν δεν δεχτώ τη νέα τους πρόταση, θα συνεχίσω με αυτό που έχω ήδη (με τη μειωμένη τιμή)?
Link to comment
Share on other sites

Λήγει σύντομα το συμβόλαιο μου, αν δεν δεχτώ τη νέα τους πρόταση, θα συνεχίσω με αυτό που έχω ήδη (με τη μειωμένη τιμή)?

 

Θα αφαιρεθεί η έκπτωση και θα πληρώνεις κανονικά ολόκληρο το πάγιο.

Link to comment
Share on other sites

Λήγει σύντομα το συμβόλαιο μου, αν δεν δεχτώ τη νέα τους πρόταση, θα συνεχίσω με αυτό που έχω ήδη (με τη μειωμένη τιμή)?

 

Εμένα στο παρελθόν είχε ελαττωθεί η ονομαστική έκπτωση στο 30%. Ήταν μεν μικρότερη έκπτωση από πριν, αλλά δεν επέστρεψε στο 100% του παγίου.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

Επανεκδοση καρτας sim λογω απώλειας γινεται μονο σε καταστημα ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ναι πρέπει να πάς από κατάστημα..

Γνωριζεις ποιο ειναι το κοστος για καθε καρτα;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω 5 Ευρώ αλλά δεν ειμαι σιγουρος καλύτερα ρώτησε στο chat της Vodafone...ή παρε τηλ το κατάστημα στην περιοχή σου και ρώτησε..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενεργοποιηθηκε στο my Vodafone app η υπηρεσία gb control που σου δίνει την δυνατότητα διακοπής της χρήσης δεδομένων όταν τελειώσει το πακέτο σου ώστε να μην υπάρχει χρέωση. Επιτέλους μια σωστή κίνηση. Και βέβαια εδώ δεν μας έχει πρήξει με σμσ η εταιρεία για να ενημερωθούμε....
Link to comment
Share on other sites

Οχι, μπορείς να μιλήσεις με το τμήμα διακοπών και να ζητήσεις μετατροπή σε καρτοκινητο. Θα σου δώσουν προσφορές για να μείνεις σε συμβόλαιο.
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιηθηκε στο my Vodafone app η υπηρεσία gb control που σου δίνει την δυνατότητα διακοπής της χρήσης δεδομένων όταν τελειώσει το πακέτο σου ώστε να μην υπάρχει χρέωση. Επιτέλους μια σωστή κίνηση. Και βέβαια εδώ δεν μας έχει πρήξει με σμσ η εταιρεία για να ενημερωθούμε....

Καλημέρα. Μπορείς να μου πεις που ακριβώς στο εμφανίζει; Γιατί μπήκα και στις "Υπηρεσίες και εργαλεία" και στη "Διαχείριση Φραγών" και δεν το βρήκα. Εκτός εάν επειδή εγώ έχω καρτοκινητό, αλλά λογικά αυτή η υπηρεσία αφορά και συνδέσεις και καρτοσυμβόλαια και καρτοκινητά, όπως στη Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

21/12 ληγει το συμβολαιο της μητερας μου εχει το vodafone xclusive 1000 απο 13,55 η προσφορα ηταν 16,76 ο προσωπικος μου συμβουλος μου ειπε να περιμενω να βγει και η προσφορα για προσωπικους συμβουλους ωστε να με παρει να μου την πει. η αυξηση των 3 ευρω δεν μου καθησε καλα
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ενδιαφερόμουν για πρόγραμμα red family ξέρετε τι τιμές παίζουν μαζί με σταθερό?
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να ρωτήσεις σε κατάστημα, μια και οι προσφορές αλλάζουν από καιρό σε καιρό.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

κατω αριστερα στον λογαριασμο ανοιγεις και βγαινει το gb control. το ενεργοποιεις και εισαι οκ

 

 

Σε μένα γιατί δεν το εμφανίζει.

Πήγα εκεί που λες κάτω αριστερά στο λογαριασμό. Αλλά δεν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...