Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η προσφορά είναι πλέον διαθέσιμη και για συνδρομητές Vodafone CU, μέσω του My CU app.57236de85bc8c0a254b0edd74a2945ed.jpg
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μα είναι δυνατόν να λέει η ανακοίνωση ότι είναι διαθέσιμη μέσω CU App και να μην είναι για CU συνδρομητές? Ήταν αυτονόητο πως θα την είχαμε κι εμείς...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος με SMS για μας τους εταιρικούς πελάτες συμβολαίου;; για την προσφορά εννοώ
Link to comment
Share on other sites

Kαλή προσφορά και καταναλώνει κατά προτεραιότητα απόλυτη τα δεδομένα και τα λεπτά ομιλίας από την προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα, δε μου αρεσει να γκρινιάζω χωρις λογο, αλλα η εφαρμογή σε μενα προσωπικά σέρνεται. Δε μπαινει στα πακέτα οπότε δε μπορω να ενεργοποιήσω τίποτα. Εχω καλο ίντερνετ και εχω ενημερώσει την εφαρμογή.

 

Για του λόγου το αληθές... γκρρρ

KnrHilL.png

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και εσύ με τα δεδομένα σου να την ενεργοποιήσεις από το λινκ που έστειλα πιο πάνω. Οντως έχει θέματα η εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις με δεδομένα στο content.vodafone.gr/Data/maziksekinamepali

 

Ευχαριστώ φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Τόσες μέρες είναι που έχουν ανακοινώσει το δώρο και θα έπρεπε να είναι διαθέσιμο από 00.01 ξημερώματα Δευτέρας και όχι να περιμένουμε να ξυπνήσουν εκεί στην Vodafone στις 10 το πρωί, να πιούνε και το καφεδάκι τους και μετά να βάλουν την προσφορά. Πόσο δύσκολο δηλαδή μπορεί να είναι? Στην εφαρμογή του cu στην κατηγορία με τις προσφορές, στα super offers μου έχει τον αριθμό 1 και μόλις μπαίνω μου πετάει ότι κάτι πήγε στραβά. Μια ζωή ερασιτεχνισμος σε αυτήν την εταιρία.

 

 

Η προσφορά είναι διαθέσιμη απο χθές Κυριακή πολλοί την ενεργοποιήσαμε χθές το μεσημέρι.Πιθανότα κάποιο πρόβλημα στο σύστημα προέκυψε.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Σε τρία συγγενικά πρόσωπα δεν την έχει εμφανίσει. Ο ένας με καρτοπρόγραμμα, ο άλλος με κάρτα και το τρίτο cu.

Είναι σε σημείο που μόνο από το app μπορούν να ανανεώσουν. Γίνεται και από το τηλ πχ 1265 και μετά 0 για παράδειγμα;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για το λινκ αγαπητε paanos

 

Edit: Στα δυο cu καρτοκινητα της οικογενειας παντως, σημερα Τριτη που τα δοκιμασα, εξακολουθει να μου βγαζει το μηνυμα οτι δεν ειναι για εμας το πακετο. Καμμια ιδεα?

Edited by fioravanti90
Link to comment
Share on other sites

Μήπως προϋποθέτει την πρόσφατη ανανέωση υπολοίπου των 30 ημερών;Εγώ δεν το δοκίμασα ακόμη...Στις 20.5 πρέπει να ανανεώσω για το δίμηνο...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και σε μένα με εταιρική σύνδεση business RED 1, ακολούθησα το link του φίλου και μου έστειλε ότι δεν είμαι δικαιούχος.
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίηση εδώ http://content.vodafone.gr/Data/maziksekinamepali/
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο λινκ είναι :p

Κανονικά το εταιρικό red 1 είναι δικαιούχος.

Μήπως προϋποθέτει την πρόσφατη ανανέωση υπολοίπου των 30 ημερών;Εγώ δεν το δοκίμασα ακόμη...Στις 20.5 πρέπει να ανανεώσω για το δίμηνο...

Θέλει ανανέωση τις τελευταίες 30 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

έχω καρτοκινητό vodafoneCU και έχω αρκετό υπόλοιπο χρόνου ομιλίας το οποίο δεν θα μπορέσω να καταναλώσω μέχρι την επόμενη ανανέωση υπολοίπου, που σημαίνει ότι θα χάσω όλα τα χρήματα που έχω δώσει μέχρι τώρα.

 

Θα ήθελα να μεταφέρω το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας μου σε κάποιον/α με καρτοκινητό vodafoneCU κι αυτός/ή να μου δώσει τα χρήματα.

Μπορεί κάποιος/α να με βοηθήσει;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Οι android εφαρμογές μου: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Stratos

To youtube κανάλι μου: https://www.youtube.com/c/StratosBotsaris/videos

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μόλις δοκίμασα τον παραπάνω σύνδεσμο σε εταιρικό πρόγραμμα που έχω (business red 1) και ενεργοποιηθηκε κανονικά!

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

έχω καρτοκινητό vodafoneCU και έχω αρκετό υπόλοιπο χρόνου ομιλίας το οποίο δεν θα μπορέσω να καταναλώσω μέχρι την επόμενη ανανέωση υπολοίπου, που σημαίνει ότι θα χάσω όλα τα χρήματα που έχω δώσει μέχρι τώρα.

 

Θα ήθελα να μεταφέρω το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας μου σε κάποιον/α με καρτοκινητό vodafoneCU κι αυτός/ή να μου δώσει τα χρήματα.

Μπορεί κάποιος/α να με βοηθήσει;

 

Ευχαριστώ πολύ.

γράφεις

30 στο 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ και το στέλνεις στο 1331.

Θα σου ζητηθεί επιβεβαίωση να στείλεις ΝΑΙ ξανα.

Το ποσό από 5 ευρώ μέχρι 30 .

Μέγιστη ημερήσια 30 ευρώ μέγιστη μηνιαία 150 ευρώ.

Χρέωση 0,50 ανά συναλλαγή.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

έχω καρτοκινητό vodafoneCU και έχω αρκετό υπόλοιπο χρόνου ομιλίας το οποίο δεν θα μπορέσω να καταναλώσω μέχρι την επόμενη ανανέωση υπολοίπου, που σημαίνει ότι θα χάσω όλα τα χρήματα που έχω δώσει μέχρι τώρα.

Αφού σκοπεύεις να κάνεις ανανέωση, δε θα χαθεί το υπόλοιπό σου.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...