Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να της κάνεις εγγραφή στο my cu και με τους κωδικούς να μπαίνεις εσύ από την εφαρμογή στο κινητό σου ή στον υπολογιστή σου.
Link to comment
Share on other sites

Οκ. Υπάρχει επιλογή για αυτόματη ανανέωση κάθε μήνα και αυτόματη ενεργοποίηση πακετου; εγω χρησιμοποιώ what's up και τα έχει σαν επιλογές. Από vf δεν χω ιδέα
http://www.myphone.gr/gallery/data/513/5TIM_New_3D_Logo_02.bmp
Link to comment
Share on other sites

Οκ. Υπάρχει επιλογή για αυτόματη ανανέωση κάθε μήνα και αυτόματη ενεργοποίηση πακετου; εγω χρησιμοποιώ what's up και τα έχει σαν επιλογές. Από vf δεν χω ιδέα

 

Μήπως να κοιτάξεις καλύτερα σε καρτοπρόγραμμα;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με την εφαρμογή MyCU; ενώ ήμουν συνδεδεμένος, μου ζήτησε να ξανασυνδεθώ, βάζω σωστά όνομα και κωδικό και μου λέει λάθος. Δοκίμασα και στο site από chrome. δοκίμασα και στην εφαρμογή της Vodafone και τα ίδια...
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με την εφαρμογή MyCU; ενώ ήμουν συνδεδεμένος, μου ζήτησε να ξανασυνδεθώ, βάζω σωστά όνομα και κωδικό και μου λέει λάθος. Δοκίμασα και στο site από chrome. δοκίμασα και στην εφαρμογή της Vodafone και τα ίδια...

 

Απο το μεσημερι ειναι ετσι, καποιο θεμα πρεπει αν εχει το συστημα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει που ληγει σημερα το προγραμμα στο cu; Θα χασω ολα τα λεπτα ομιλιας;
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ναι. Αν δε φτιάξει μέχρι τις 2359 ώστε να ανανεώσεις, τα χάνεις όλα. Θα ελεγα να επικοινωνήσεις μαζί τους και να τους εξηγήσεις πως έχει η κατάσταση με τα (σάπια) συστήματά τους..

Σε εμένα πάντως login στην εφαρμογή χωρίς τα στοιχεία μου απευθείας με 4g μπαινει και φαινεται να λειτουργει κανονικα. Με τα στοιχεία μου δεν τα αναγνωρίζει

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει που ληγει σημερα το προγραμμα στο cu; Θα χασω ολα τα λεπτα ομιλιας;

 

Γιατί δεν μιλάς με κάποιον στο chat να σου πουν;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να μείνει έτσι όπως είναι τα bonus του CU Shake και πέρας της 31/5;
Link to comment
Share on other sites

Πέτυχα πάλι τον (τριτοκοσμικό) κόφτη του ημερήσιου ίντερνετ, άλλη εταιρία ευχαριστεί την βονταφον για το ευρουλακι που τσέπωσε για 1gb/24h. Λες και θα έριχνα το δίκτυο ανάμεσα στις 03:00-04:00...
Link to comment
Share on other sites

Το cu shake δυστυχώς ξαναπήγε στα γνωστά 1.2gb/2gb. Απο την άλλη στα πακέτα combo μάλλον πάνε για μόνιμο (οσο μόνιμο μπορεί να ειναι) το έξτρα online bonus 3gb για 15 ημέρες αφού πλέον αφαίρεσαν την ημερομηνία λήξης 31/5 και δεν αναφέρουν κάτι για νέα ημερομηνία..
Link to comment
Share on other sites

Τα 15 GB των προηγούμενων ανανεώσεων που έδινε το Cu shake παραμένουν στο υπόλοιπο ή αφαιρέθηκαν;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Παραμένουν κανονικά ως cu shake υπόλοιπο για την ώρα τουλάχιστον. Αν τώρα στην ανανέωση αυτού του μήνα, μας κάνουν κάνα περίεργο, δε νομίζω αλλά θα δείξει..
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον επιστροφή στην κανονικότητα.. 7c940aaacd0ca6c4e8d83267360c37d2.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε γμτ και αυτοι τα ίδια? :lol: στην αρχή το αφήνουν να χαρούμε και μετά μας το αλλάζουν? :mad:
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον επιστροφή στην κανονικότητα..

 

Κι όχι μόνο, όσοι είχαν μαζέψει αρκετά GB από αυτά τα 200αρια MB, επειδή τα 15GB λήγουν σε 15 μέρες θα χάσουν όλο το stack που είχαν χτίσει εκτός αν ανανεώσουν κι επιλέξουν πακέτο πριν την λήξει ώστε να γυρίσει πάλι στις 30 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πατήσεις συνεχόμενα και να την κλείσεις.
Το σημα Volte στο βγάζει εσένα η Vodafone; γιατί εμένα μου βγάζει μόνο του wifi calling

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι, έχουμε πει πως έχουν επιλέξει να μην βγάζει ένδειξη volte. O μόνος τρόπος να το τσεκάρεις ότι λειτουργεί είναι να έχεις δεδομένα που βγάζει ένδειξη 4G, η οποία πρέπει κατά την κλήση να μην αλλάζει σε 3G/2G.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Όχι, έχουμε πει πως έχουν επιλέξει να μην βγάζει ένδειξη volte. O μόνος τρόπος να το τσεκάρεις ότι λειτουργεί είναι να έχεις δεδομένα που βγάζει ένδειξη 4G, η οποία πρέπει κατά την κλήση να μην αλλάζει σε 3G/2G.

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Οκ φίλε μου ευχαριστώ, είμαι καινούργιος στην Vodafone και δεν τα ήξερα αυτά

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...