Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα 10€ έξτρα χρήματα στο λογαριασμό μου με μια προσωπική προσφορά.

Τα εμφανίζει ξεχωριστά στο app. Αυτά είναι για 1 μήνα και λήγουν πρώτα σε σχέση με τα "κανονικά" που λήγουν σε 2 μήνες.

Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να τα κάνω τπτ. Αγοράζω πακέτο GIGA DAY , τρώει από τα κανονικά. Στέλνω στο χαμόγελο, από τα κανονικά . Παίρνω cuaround, από τα κανονικά.

Ξέρει κανείς τι μπορώ να κάνω αυτά τα bonus χρήματα;

Link to comment
Share on other sites

Στον διπλασιασμό της κάρτας Νέων μπορείς να αγοράσεις πακέτα, στις προσωπικές προσφορές γιατί να μη γίνεται το ίδιο; Δοκίμασε να καλέσεις πχ το 13830 και δες από ποια χρήματα θα τραβήξει τα 0,25€, μήπως είναι μόνο για κλησεις
Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν έχετε τις εφαρμογές my Vodafone / my cu app μπορείτε ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ να μπαίνετε εδώ με δεδομένα ή με τον κωδικό που έρχεται με sms και να ενεργοποιείτε την προσφορά: http://content.vodafone.gr/Data/maziksekinamepali/
Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν έχετε τις εφαρμογές my Vodafone / my cu app μπορείτε ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ να μπαίνετε εδώ με δεδομένα ή με τον κωδικό που έρχεται με sms και να ενεργοποιείτε την προσφορά: http://content.vodafone.gr/Data/maziksekinamepali/

 

<< Η προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές κινητής τηλεφωνίας (υπάρχοντες και νέους) Vodafone συμβολαίου & Καρτοπρογράμματος (ιδιώτες & επαγγελματίες). Επίσης, ισχύει για τους συνδρομητές των προγραμμάτων καρτοκινητής, Καρτοκινητό Vodafone, Vodafone International & Καρτοκινητό Ολυμπιακός που έχουν πραγματοποιήσει μια ανανέωση υπολοίπου οποιασδήποτε αξίας τις τελευταίες 30 μέρες. >>

 

παντως δεν αναφερει συνδρομητες cu . :-(

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Στον διπλασιασμό της κάρτας Νέων μπορείς να αγοράσεις πακέτα, στις προσωπικές προσφορές γιατί να μη γίνεται το ίδιο; Δοκίμασε να καλέσεις πχ το 13830 και δες από ποια χρήματα θα τραβήξει τα 0,25€, μήπως είναι μόνο για κλησεις

 

Και στο 13830 από τα κανονικά καταναλώνει.

Τελείως δώρο - άδωρο. Για να χρησιμοποιηθεί θα πρέπει:

1) Να τελειώσουν όλα τα πακέτα

2) Να τελειώσουν τα χρήματα της κάρτας

και μετά να χρησιμοποιήσεις το "δώρο" . Ακόμα και έτσι αν δεν μπορείς να αγοράσεις πακέτο στην ουσία τα 10€ θα χρησιμοποιηθούν το πολύ για 15 λεπτά τηλέφωνο.

 

Μην τσιμπήσει κανένας άλλος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαίνεται λογικό γιατί και στην περίπτωση που ο διπλασιασμός είναι μόνο για ομιλία και όχι για αγορά πακέτου, καταναλώνεται πρώτα (επειδή λήγει νωρίτερα). Στειλ'τους ένα μήνυμα για να το ελέγξουν, κρίμα είναι να πάνε χαμένα.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. μια ερώτηση. Έχει η σύζυγος καρτοκινητό Vodafone. Παλιότερα και επειδή την ενδιαφέρει κυρίως ο χρόνος ομιλίας, υπήρχαν κάποια πακέτα ομιλίας σχετικά οικονομικά στην εφαρμογή. Πλέον βλέπω ότι σκέτη ομιλία δεν υπάρχει κάτι και θέλω να ρωτήσω μήπως παίζει κανένα καλό πακέτο πχ με αποστολή sms, το οποίο ενδεχομένως να μην υπάρχει στο app. Ευχαριστώ.

 

Sent from my Xperia XZ1 using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν έχετε τις εφαρμογές my Vodafone / my cu app μπορείτε ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ να μπαίνετε εδώ με δεδομένα ή με τον κωδικό που έρχεται με sms και να ενεργοποιείτε την προσφορά: http://content.vodafone.gr/Data/maziksekinamepali/
Να φανταστώ, είναι νορμάλ αυτό που βγάζει επειδή είναι νωρίς για ενεργοποίηση του συγκεκριμένου πακέτου, σωστά;837508a64d649eb8ea7eb328b920604b.jpg

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ίσως επειδή είναι νωρίς. Αν έχεις cu ισως το link όντως να μην δουλεύει και να πρέπει να μπεις στο cu app. Αν βρω και το link για τους cu θα το ανεβάσω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. μια ερώτηση. Έχει η σύζυγος καρτοκινητό Vodafone. Παλιότερα και επειδή την ενδιαφέρει κυρίως ο χρόνος ομιλίας, υπήρχαν κάποια πακέτα ομιλίας σχετικά οικονομικά στην εφαρμογή. Πλέον βλέπω ότι σκέτη ομιλία δεν υπάρχει κάτι και θέλω να ρωτήσω μήπως παίζει κανένα καλό πακέτο πχ με αποστολή sms, το οποίο ενδεχομένως να μην υπάρχει στο app. Ευχαριστώ.

 

Sent from my Xperia XZ1 using Tapatalk

Mε 7.06€ υπάρχει το talk abroad που δίνει 200 προς ελλάδα και εξωτερικό. Και μέσω του bigbang με 2€+1500 πόντους 100 προς όλους την εβδομάδα και 1gb και που γίνονται και μεταφορά κάθε εβδομάδα. Συν του ότι αν μιλάς προς vodafone αλλάζεις το just surf bonus με την 10αρα κάρτα απο 100mb σε 120΄ προς vodafone. Απο κει και πέρα υπάρχουν και οι "προσφορές μόνο για σένα" που δίνουν ομιλία κτλ με λίγα χρήματα σε σχέση με τα κανονικά πακέτα, αν και εφόσον κρίνει ο "αλγόριθμος" οτι τα χρειάζεσαι

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ, είναι νορμάλ αυτό που βγάζει επειδή είναι νωρίς για ενεργοποίηση του συγκεκριμένου πακέτου, σωστά;837508a64d649eb8ea7eb328b920604b.jpg

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

 

Σε καρτοκινητά βόνταφον και στα 3 που δοκίμασα ενεργοποιήθηκε κανονικά πάντως.(Μέσω λίνκ)

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Mε 7.06€ υπάρχει το talk abroad που δίνει 200 προς ελλάδα και εξωτερικό. Και μέσω του bigbang με 2€+1500 πόντους 100 προς όλους την εβδομάδα και 1gb και που γίνονται και μεταφορά κάθε εβδομάδα. Συν του ότι αν μιλάς προς vodafone αλλάζεις το just surf bonus με την 10αρα κάρτα απο 100mb σε 120΄ προς vodafone. Απο κει και πέρα υπάρχουν και οι "προσφορές μόνο για σένα" που δίνουν ομιλία κτλ με λίγα χρήματα σε σχέση με τα κανονικά πακέτα, αν και εφόσον κρίνει ο "αλγόριθμος" οτι τα χρειάζεσαι

 

Το 2€+1500 κρυσταλλους ειναι εαν ενεργοποιηθεί το σκ, αλλιως ειναι 2€+3000 κρυσταλλους.

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Το συγκεκριμένο πακέτο με τα 2 ευρώ είναι 750 πόντοι το Σαββατοκύριακο (για όποιο Σαββατοκύριακο το κάνουν γιατί δεν το κάνουν για όλα τα σαββατοκύριακα τη μείωση των πόντων) και 1500 κανονικά. Τα 10gb data ειναι 3000/1500 το μισο

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα 100GB από το big bang για να μεταφερθούν στον επόμενο μήνα θέλουν πάλι το ίδιο πακέτο έτσι; Και εφόσον δεν προλαβαίνεις να μαζέψεις 30.000 πόντους δεν γίνεται, σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Τα 100GB από το big bang για να μεταφερθούν στον επόμενο μήνα θέλουν πάλι το ίδιο πακέτο έτσι; Και εφόσον δεν προλαβαίνεις να μαζέψεις 30.000 πόντους δεν γίνεται, σωστά;
Δεν μεταφέρονται

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε καρτοκινητά βόνταφον και στα 3 που δοκίμασα ενεργοποιήθηκε κανονικά πάντως.(Μέσω λίνκ)

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Εγώ έχω φοιτητικό CU

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στις λεπτομέρειες από κάτω δεν

αναφέρει το cu καθόλου. f6cda7f73b24e747a53a16c767f849ce.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο facebook του cu από 28/04 έχουν ενημερώσει για την προσφορά. Από το πρωί θα είναι διαθέσιμη.

 

Επίσης, ισχύει για τους συνδρομητές των προγραμμάτων καρτοκινητής

 

παντως δεν αναφερει συνδρομητες cu . :-(

Το cu δεν είναι πρόγραμμα καρτοκινητής;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να ισχύει η προσφορά για cu

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το Vodafone app δε μου βγαζει καπου την προσφορά. Και θέλω να την ενεργοποιήσω για άνθρωπο που δε το χει με μηνύματα επιβεβαίωσης κλπ
Link to comment
Share on other sites

Ούτε κι εγώ βλέπω προφορά, στην εφαρμογή του CU ή του My Vodafone... Και δεν υπάρχει άλλος τρόπος ενεργοποίησης (link ή SMS). :wacko:

 

https://www.vodafone.gr/mazi-sinexizoume-prosfores/

Link to comment
Share on other sites

Τόσες μέρες είναι που έχουν ανακοινώσει το δώρο και θα έπρεπε να είναι διαθέσιμο από 00.01 ξημερώματα Δευτέρας και όχι να περιμένουμε να ξυπνήσουν εκεί στην Vodafone στις 10 το πρωί, να πιούνε και το καφεδάκι τους και μετά να βάλουν την προσφορά. Πόσο δύσκολο δηλαδή μπορεί να είναι? Στην εφαρμογή του cu στην κατηγορία με τις προσφορές, στα super offers μου έχει τον αριθμό 1 και μόλις μπαίνω μου πετάει ότι κάτι πήγε στραβά. Μια ζωή ερασιτεχνισμος σε αυτήν την εταιρία.
Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα αργά το βράδυ στο τσάτ και μου είπαν θα είναι διαθέσιμο από το πρωί αλλά ακόμη και τώρα δεν το βλέπω.
Link to comment
Share on other sites

Τόσες μέρες είναι που έχουν ανακοινώσει το δώρο και θα έπρεπε να είναι διαθέσιμο από 00.01 ξημερώματα Δευτέρας και όχι να περιμένουμε να ξυπνήσουν εκεί στην Vodafone στις 10 το πρωί, να πιούνε και το καφεδάκι τους και μετά να βάλουν την προσφορά. Πόσο δύσκολο δηλαδή μπορεί να είναι? Στην εφαρμογή του cu στην κατηγορία με τις προσφορές, στα super offers μου έχει τον αριθμό 1 και μόλις μπαίνω μου πετάει ότι κάτι πήγε στραβά. Μια ζωή ερασιτεχνισμος σε αυτήν την εταιρία.
Παρόμοια κατάσταση.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Από το πρωί που έπρεπε να είναι διαθέσιμη η προσφορά πήγαμε στο μεσημέρι. Καλό βράδυ εκεί στην Vodafone.

Screenshot-20200504-100350-01.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...