Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εμένα μου ήρθε παρόμοιο μήνυμα τώρα που λήγει το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας γιατί δεν έχω βάλει κάρτα. Ας έδιναν κάνα δωράκι όλο αυτό το διάστημα να τους τιμήσουμε κι εμείς.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν ήρθε η παραπάνω προσφορά! Αν κάποιος σκόπευε να ανανεώσει και δεντου έχει έρθει το μήνυμα αλλά του τα διπλασιάσει τελικά ας ενημερώσει στο forum! Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20200422-180745-01.jpg

 

Πρώτη φορά που κάνει κάτι τέτοιο η Vodafone τουλάχιστον για τον αριθμό μου. Φοιτητικό cu με τελευταία ανανέωση τον Ιανουάριο.

 

Έκανα την ανανέωση αφού έλαβα το μνμ.

Να ξέρετε ότι τα έξτρα 10€ έχουν ημερομηνία λήξης 22/05/20. Δηλαδή λήγουν σε ένα μήνα και όχι σε 2. Είναι 10€ ολόκληρα χωρίς κρατήσεις. Θα δω τις επόμενες μέρες αν μπορείς να αγοράσεις πακέτο.

Τα 16 GB είναι για μια εβδομάδα. Είχε στο Shake και την επιλογή για 10GB για 30 ημέρες.

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι ενημερώθηκε και η εφαρμογή για τα κινητά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εμενα δεν μου ηρθε τιπιτα.

Πρεπει να κανω κατι να εχω το καινουργιο interface?...εσυ εκανες κατι η σου ηρθε update εφαρμογης?

Link to comment
Share on other sites

Και σε ενα 2ο νουμερο cu μου ηρθε το μυνημα όπου ανανεωνω με 1 ευρω επιστροφη απο τα ψωνια καθε 2 μηνες. Στο κανονικο νουμερο τιποτα που κανω κανονικα ανανεωση καθε μηνα.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου ηρθε τιπιτα.

Πρεπει να κανω κατι να εχω το καινουργιο interface?...εσυ εκανες κατι η σου ηρθε update εφαρμογης?

 

 

a13ad8ba62cf1280dc031ae98f3fed04.jpg

 

Εννοώ ότι από αυτό το σημείο και μετά ότι έχουν αλλάξει το UI. Επίσης ίδιο UI έχουν και στα android.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια νέα προσφορά ανακοίνωσε η Vodafone. H εταιρία δίνει δωρεάν 20GB και 1000 λεπτά ομιλίας προς όλους.

 

H δωρεάν προσφορά των 20GB και των 1000 λεπτών ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα αφορά οικιακούς και εταιρικούς πελάτες Vodafone – συμβολαίου, καρτοπρογράμματος και καρτοκινητής – με διάρκεια 15 ημέρες από την ημερομηνία ενεργοποίησης.

 

H ενεργοποίηση ισχύει από τη Δευτέρα 4 Μαΐου 2020 έως και την Τετάρτη 20 Μαΐου 2020 και γίνεται μέσα από το My Vodafone app και το My CU app για τους πελάτες CU, αντίστοιχα.

https://www.facebook.com/vodafonegreece/posts/3832543076787861

Link to comment
Share on other sites

H ενεργοποίηση ισχύει από τη Δευτέρα 4 Μαΐου 2020 έως και την Τετάρτη 20 Μαΐου 2020 και γίνεται μέσα από το My Vodafone app και το My CU app για τους πελάτες CU, αντίστοιχα.

 

CU Shake φάση όπως ισχύει μέχρι αύριο η παλιά προσφορά?

Link to comment
Share on other sites

Μια νέα προσφορά ανακοίνωσε η Vodafone. H εταιρία δίνει δωρεάν 20GB και 1000 λεπτά ομιλίας προς όλους.

 

H δωρεάν προσφορά των 20GB και των 1000 λεπτών ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα αφορά οικιακούς και εταιρικούς πελάτες Vodafone – συμβολαίου, καρτοπρογράμματος και καρτοκινητής – με διάρκεια 15 ημέρες από την ημερομηνία ενεργοποίησης.

 

H ενεργοποίηση ισχύει από τη Δευτέρα 4 Μαΐου 2020 έως και την Τετάρτη 20 Μαΐου 2020 και γίνεται μέσα από το My Vodafone app και το My CU app για τους πελάτες CU, αντίστοιχα.

https://www.facebook.com/vodafonegreece/posts/3832543076787861

 

 

Ζάχαρη θα την βγάλουμε και Μάη.

Απο Ιούνη βοηθειά μας.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το ενεργοποιουμε οπότε θέλουμε μεχρη 24 Μαΐου και είναι για 14 μέρες??

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το ενεργοποιουμε οπότε θέλουμε μεχρη 24 Μαΐου και είναι για 14 μέρες??

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Ακριβώς.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια νέα προσφορά ανακοίνωσε η Vodafone. H εταιρία δίνει δωρεάν 20GB και 1000 λεπτά ομιλίας προς όλους.

 

H δωρεάν προσφορά των 20GB και των 1000 λεπτών ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα αφορά οικιακούς και εταιρικούς πελάτες Vodafone – συμβολαίου, καρτοπρογράμματος και καρτοκινητής – με διάρκεια 15 ημέρες από την ημερομηνία ενεργοποίησης.

 

H ενεργοποίηση ισχύει από τη Δευτέρα 4 Μαΐου 2020 έως και την Τετάρτη 20 Μαΐου 2020 και γίνεται μέσα από το My Vodafone app και το My CU app για τους πελάτες CU, αντίστοιχα.

https://www.facebook.com/vodafonegreece/posts/3832543076787861

 

 

Εξαιρετική. Και τα 1000' προς όλους λουκούμι!

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσουμε τα 10GB για ονλαιν ανανεώσεις επιτέλους και ένα ουσιαστικό δώρο απο την Vodafone. Καιρός ήταν!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τα 10gb για online ανανεώσεις μέχρι ποτέ είναι παιδιά; Επίσης η νέα προσφορά από 4 Μαΐου ισχύει σίγουρα; Ο σύνδεσμος του Facebook που δημοσιεύθηκε δεν οδηγεί πουθενά
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι σήμερα είναι αν δεν πάρει παραταση

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

"16GB ΔΩPO AΠO TO CU SHAKE! KANE ANANEΩΣH XPONOY OMIΛIAΣ MEΣΩ TOY MY CU APP ME THN ΠIΣTΩTIKH/XPEΩΣTIKH ΣOY KAPTA H PAYPAL KAI TO CU SHAKE ΣOY ΔINEI 16GB ΓIA 1 EBΔOMAΔA H 10GB ΓIA 1 MHNA."

Η προσφορά πήρε παράταση μέχρι 31/05.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Θα φουλάρουμε γίγα να δω που θα τα φάμε

Για αυτο τα δινουν αβερτα, επειδη δεν θα καταναλωθουν. Αν τα ειχαμε πραγματικη αναγκη θα τα χρεωναν. Υπαρχουν βεβαια και καποι

οι που ξερουν να τα φανε...οποτε χαλαλι τους. Εγω δεν ειμαι απο αυτους.

Link to comment
Share on other sites

Πάντος τα λεπτά προς όλους μια χαρά τόπο θα πιάσουν σε εμένα.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Aυτό πάντως, που όταν δίνουν ομιλία ή ίντερνετ οι εταιρείες κάποιοι το απαξιώνουν, δεν το έχω καταλάβει.

Σε πολλούς συνδρομητές, βολεύει αφάνταστα.

Στο κάτω κάτω δεν είναι και υποχρεωτικό.

Μην τα βάζετε, αν είστε τόσο LLLLLLLARGE.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνει τίποτα, γκρίνια. Δίνει, πάλι γκρίνια. Είναι να απορεί κάνεις

Αυτό ακριβώς.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και η γκρίνια αφορά το timing. Όταν όλοι οι Έλληνες είναι κλεισμένοι στα σπίτια τους και κρεμασμένοι από το WiFi εσύ πας και δίνεις δωρεάν GB. Επόμενη κίνηση να δώσει δωρεάν πάγο στους Εσκιμώους
Smile...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...