Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, balkos said:

Το να απομονώνεις μια πρόταση είναι δικηγορίστικο.

Το κείμενό σου προηγήθηκε ολόκληρο και ήσουν σαφής πιστεύω. Οπότε όλοι γνώριζαν το σκεπτικό σου και δεν εξαρτιόταν από την απομόνωση τη δική μου το νόημα των λεγομένων σου.. 😉

 

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε που χθες δεν με έβαζε στο vodafone app από Android και μπήκα στο vodafone app από iOS για να κάνω Cashback; Μου ήρθε λοιπόν αυτό το μήνυμα. Και ρωτώ! Μου έδωσε 5GB για 7 ημέρες επειδή συνδέθηκα πρώτη φορά από το iOS app ή είναι κάποιο bug της vodafone; Γιατί αν ισχύει το πρώτο, σπεύστε να βάλετε την εφαρμογή σε ios αν έχετε Android τόσα χρόνια ή Android αν έχετε iOS.

Screenshot_2023-11-25-09-12-30-045_com.google.android.apps.messaging-edit.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για μια φορά 5gb για 7 μέρες δεν είναι και λόγος να σπεύσεις κατά την άποψη μου... Αν το κάνει συνέχεια εντάξει γίνεται δουλίτσα, αλλά δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, spiliot said:

Για μια φορά 5gb για 7 μέρες δεν είναι και λόγος να σπεύσεις κατά την άποψη μου... Αν το κάνει συνέχεια εντάξει γίνεται δουλίτσα, αλλά δύσκολο.

Καλά δεν είναι σίγουρο! Σε μένα μπορεί να μπερδεύτηκε το σύστημα και να μου τα έδωσε τα GB. Μένει να το κάνει κάποιος άλλος να δούμε αν ισχύει. Και αν ισχύει τότε αν χρειαστεί κάποιος GB να ξέρει πως μπορεί να τα αποκτήσει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που βρήκα σε άλλη σελίδα είναι κανονικό ή απάτη; 

ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΦΟΡΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΑΒΕΙΣ 7GB ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΣΤΙΣ 27/11 ΔΩΡΟ ΩΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ 

 

https://forms.office.com/e/evxSNBsMju

Link to comment
Share on other sites

On 23/11/2023 at 6:07 ΜΜ, kalitexnis_g said:

Πολύ πιθανά όμως.. αν πάρεις τηλ και ζητήσεις φορητότητα χωρίς προσφορά, να σου έρθει ένα καθαρό CU χωρίς καμία δέσμευση.

Ισχύει. (Και παίρνει και τα 5gb/μήνα x 12μήνες αν έρθει με Bring a friend) 😎

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, tiniakos said:

Αυτό που βρήκα σε άλλη σελίδα είναι κανονικό ή απάτη; 

ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΦΟΡΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΑΒΕΙΣ 7GB ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΣΤΙΣ 27/11 ΔΩΡΟ ΩΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ 

 

https://forms.office.com/e/evxSNBsMju

Κανονικό.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, tiniakos said:

Αυτό που βρήκα σε άλλη σελίδα είναι κανονικό ή απάτη; 

ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΦΟΡΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΑΒΕΙΣ 7GB ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΣΤΙΣ 27/11 ΔΩΡΟ ΩΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ 

 

https://forms.office.com/e/evxSNBsMju

Που το βρίσκουμε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alexpef said:

Σε φυσικο κατάστημα voda , ποια ειναι η ελαχιστη ανανεωση 8 10 13 ;

8€, αφού ακούσεις και το "ψηστήρι" ότι δεν σου φτάνουν για πρόγραμμα 😉

Link to comment
Share on other sites

On 26/11/2023 at 10:11 ΠΜ, tiniakos said:

Αυτό που βρήκα σε άλλη σελίδα είναι κανονικό ή απάτη; 

ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΦΟΡΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΑΒΕΙΣ 7GB ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΣΤΙΣ 27/11 ΔΩΡΟ ΩΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ 

 

https://forms.office.com/e/evxSNBsMju

Σε ποιά σελίδα το βρήκες φίλε μου;

Link to comment
Share on other sites

συνδεθηκα σημερα στο vodafone cu.gr και μου ζηταει εξτρα ταυτοποιηση , μου ζητησε να επιλεξω sms στο κινητο που συνδεεται στο my account ή κωδικο στο email . Επελεξα το email διοτι το κινητο ητανε της μαμας μου μετα μου ζητησε να βαλω ενα κινητο τηλεφωνο για να μου ερθει sms εβαλα το δικο μου κινητο . Τωρα καθε φορα που κανω log  στο my account του vodafonecu.gr με ρωταει που θα στειλει το otp στο κινητο το δικο μου που ορισα ή στο email και ειναι με αστερακι καποια ψηφια για λογους ασφαλειας . Μπραβο στην vodafone για την προσθετη ασφαλεια που εβαλε λογω gdpr και προστιμων προσωπικων δεδομενων την αναγκασαν  να βαλει . 

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Σε ποιά σελίδα το βρήκες φίλε μου;

Εγώ το βρήκα στο lagonika.gr.

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JOHNMEGARYTHMOS said:

Μπραβο στην vodafone για την προσθετη ασφαλεια που εβαλε λογω gdpr και προστιμων προσωπικων δεδομενων την αναγκασαν  να βαλει

Δεν την ανάγκασε κανένας. Μόνη της φοβάται. 
Δε θα εκπλαγώ αν πουν μελλοντικά ότι διέρρευσαν και προσωπικά δεδομένα.  

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, minast said:

8€, αφού ακούσεις και το "ψηστήρι" ότι δεν σου φτάνουν για πρόγραμμα 😉

Να λέτε ότι κατάγεστε από το Liquador όπου εκεί δεν υπάρχουν πακέτα γιατί όλα είναι digital και απλά.

Edited by EllinikoNisi
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, EllinikoNisi said:

Να λέτε ότι κατάγεστε από το Liquador όπου εκεί δεν υπάρχουν πακέτα γιατί όλα είναι digital και απλά.

ΔΕΝ γλυτώνεις !!!! πριν 30 λεπτα με πήραν για πρόγραμμα 10 ευρω με 10 gb και απεριόριστα και παρότι τοςυ εξηγούσα οτι έχω liquid και πως ακριβώς δουλέυει , μιλάγαμε για 15 λεπτά !!!  Ηθελα να καταλάβω αν έχουν κάποια κασέτα να λένε και πληρώνονται με το λεπτό, ή όντος είχε άγνοια για το liquid και να τον ενημερώσω μην χάνει το χρόνο όσων του λένε έχουν liquid .... τελικά δεν κατάλαβα τι απο τα 2 συμβαίνει. 

1 hour ago, paanos said:

Δεν την ανάγκασε κανένας. Μόνη της φοβάται. 
Δε θα εκπλαγώ αν πουν μελλοντικά ότι διέρρευσαν και προσωπικά δεδομένα.  

Για την cosmote που έφαγε 9 εκ πριν 2-3 χρόνια οκ να μην εκπλαγείς αφου απλά τα βάζουν στην τιμή .... την vodafon την ανάγκασαν καθαρα τα γελοία μικρο πρόστιμα για  σαχμαλάρες ταυτοποίησης .


Φετος θυμάμαι 60.000 ευρω γιατί γυναίκα με ταυτότητα της μητέρας της και εξουσιοδότηση έκανε αλλαγή  σιμ, αλλά η vodafone δεν πήρε τηλέφωνο και την ίδια την μάνα να επαληθεύεσει  (υποθέτα θα είχε σταθερό, γιατι αν δεν είχε αστα !!)
 

Αυτό εδω   ομως τα λέει όλα για το πως σε αναγκάζουν  .... 10.000 νομιζω αποζημίωση σε νεο συνδρομητή του cu , γιατι της έστειλαν το δώρο που στέλνουν σε όλους με την εγγραφη !!!!  πρέπει να είναι το 5.000 powerbank που θα ήρθε σε δευτερη δόση με άλλη εταιρία , ενω η γυναικα  ειχε δηλώσει (οπου τα δηλώνουν αυτα δεν ξερω) οτι δεν δέχεται διαφημιστικά δώρα και δεν θελει να δίνονται τα στοιχεία της για αυτά !

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, VIPdriver said:

Σε ποιά σελίδα το βρήκες φίλε μου;

Μπήκα στο λινκ του φίλου, συμπληρώσα το ερωτηματολόγιο και σήμερα τα πήρα ΗΔΗ 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το live και έκλεισε με αυτήν την φράση "έρχεται και αλλός διαγωνισμός με δωραρα γιατί είμαστε καλοκαιριστες"

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, eridion25 said:

Μόλις είδα το live και έκλεισε με αυτήν την φράση "έρχεται και αλλός διαγωνισμός με δωραρα γιατί είμαστε καλοκαιριστες"

Οι 2 πρωτοι (απο τους 3) που κέρδισαν τα αυτοκίνητα δεν το πιστευαν... 

ΥΓ. Τελικά 1000 (και όχι 600) θα είναι τα άτομα που θα παρουν απεριόριστα για 1 χρόνο. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Μπήκα στο λινκ του φίλου, συμπληρώσα το ερωτηματολόγιο και σήμερα τα πήρα ΗΔΗ 

Τι πήρες φιλε μου? 

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...