Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

37 minutes ago, kostasg33 said:

Κάποιο tip για την τοποθέτηση;

Αν δεις το βίντεο είναι εύκολο. Έχει οδηγό οπότε δεν μπορείς να κάνεις λάθος. Για τα αποτυπώματα όταν τα ξαναπερνας απλά πίεσε λίγο περισσότερο το δάχτυλο και να ακουμπάς διαφορετικά σημεία του δαχτύλου κάθε φορα

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, geotrvs said:

Νομίζω 2€ τον μήνα για 100gb είναι μια χαρά.
Εγώ έχω και στο onedrive και στο Google drive αλλά έχω πολύ υλικό!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

1 ώρα πριν, anergos13 said:

Επειδη εχω ενεργοποιησει απο παλαιοτερες προσφορες της samsung το onedrive (οταν εδινε 100gb) , η προσφορα εληξε και ο δωρεαν χωρος ειναι πλεον μονο 5gb...



a772123bd817c95003ef611a954c91d5.jpg

Οκ δεν το ήξερα αλλά παίδες με 60 ευρώ από amazon.de νομίζω δίνει 6x1tb που αξίζει γιατί βρίσκεις κάνα 2 ατομα ακόμα, το μοιράζεσαι και σου έρχεται 20 ευρώ το χρόνο και σου μένουν και 3 θέσεις ελεύθερες. Εγώ έτσι το έκανα και έβαλα γυναίκα και γονείς μέσα. Απλά στο amazon.de το έχει προσφορά και το κόβω και τιμολόγιο οπότε είναι χωρίς ΦΠΑ ( όχι ότι έχει καμία σπουδαία διαφορά). 

Για την ακρίβεια βγήκε 50 ευρώ με μεταφορικά σε μένα γιατί έρχεται φυσική κάρτα. 

https://www.amazon.de/6GQ-01580/dp/B09BQ2CDZ2/ref=mp_s_a_1_4?crid=7L4O9M23VN54&keywords=one+drive+microsoft&qid=1647961986&sprefix=one+drive%2Caps%2C250&sr=8-4

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τη Samsung για το πρόβλημα με τις κλήσεις.

Το γνωρίζουν και θα λυθεί με αναβάθμιση. Δεν είναι hardware.

Μου πρότειναν να ενεργοποιήσω τις κλήσεις VoLTE και στις 2 κάρτες, όπως επίσης και το WiFi Calling.

Έκανα ένα 5΄ τηλέφωνο για πρώτη φορά χωρίς διακοπή!

Ας το δοκιμάσετε και οι υπόλοιποι...

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ggazas said:

Μίλησα με τη Samsung για το πρόβλημα με τις κλήσεις.

Το γνωρίζουν και θα λυθεί με αναβάθμιση. Δεν είναι hardware.

Μου πρότειναν να ενεργοποιήσω τις κλήσεις VoLTE και στις 2 κάρτες, όπως επίσης και το WiFi Calling.

Έκανα ένα 5΄ τηλέφωνο για πρώτη φορά χωρίς διακοπή!

Ας το δοκιμάσετε και οι υπόλοιποι...

Να δω τι θα πρωτολύσει αυτή η αναβαθμιση. Ελπίζω να μην είναι απάντηση φασόν και να ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.  

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

εχω vodafone αλλα δεν εμφανιζει την επιλογη για volte.... μπορω καπως να την ενεργοποιησω ?

wifi calling εχω.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

επειδη εχασα τη μπαλα, το προβημα ειναι με το google photos οτι σου συγχρονιζει τα παντα?

επειδη με το θεμα εχω ασχοληθει και ποτε δε συμπαθησα την google και τον τροπο που λειτουργει, αν θες δουλεψε το gallery της samsung που κανει συγχρονισμο με onedrive το οποιο δινει τρομερο cloud (με 60 ευρω περιπου 1ΤΒ και 6x1TB οικογενειακα πακετα λιγο πιο ακριβα)...και επιλεγεις εσυ ποιους φακελους θα συγχρονιζει ακομα και μεσα στο dcim...

δες εδω:

 

Screenshot_20220322-134859_Samsung Cloud.jpg

 

4 ώρες πριν, anergos13 said:

Επειδη εχω ενεργοποιησει απο παλαιοτερες προσφορες της samsung το onedrive (οταν εδινε 100gb) , η προσφορα εληξε και ο δωρεαν χωρος ειναι πλεον μονο 5gb...



a772123bd817c95003ef611a954c91d5.jpg

Μην ξεχνάτε ότι δίνει 6 μήνες α;πο 100GB λόγο σειράς S22 δωρεάν. Μέσα απο το Samsung Members.

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, petpapoy said:

 

Μην ξεχνάτε ότι δίνει 6 μήνες α;πο 100GB λόγο σειράς S22 δωρεάν. Μέσα απο το Samsung Members.

Νομίζω πως η προσφορά είναι 1 χρόνος. Άλλαξε κάτι;; 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, costsa41 said:

Εννοείς ότι τη θέση ,που λέει την έχεις πάντα ανοιχτή; Αν είναι αυτό δεν είναι λογικό γιατί αν θέλεις να κοιτάξεις τον καιρό θα πρέπει να είναι αυτό ενεργοποιημένο. Εννοούν εδώ πως πρέπει να το κλείσεις , να το αφήσεις για ώρα κλειστό ,να το ανοίξεις μετά και δε θα λειτουργεί η πλοήγηση; Πραγματικά δεν έχω καταλάβει πότε και πώς εμφανίζεται το πρόβλημα. Υπάρχει από πριν επειδή δεν έχει κάνει κάποιος επανεκκίνηση του τηλεφώνου, παρουσιάζεται όταν δεν χρησιμοποιείς την πλοήγηση, όταν έχεις κλειστή τη θέση για ώρα, όποτε θέλει αυτό, μια λειτουργεί και μια όχι ; Κάποιος να μας πει τι να κάνουμε για να δούμε κι εμείς αν υπάρχει πρόβλημα; Εγώ τη θέση την έχω σε λειτουργία μόνιμα. Επανεκκίνηση έκανα το μεσημέρι στο τηλέφωνο έτσι  επειδή αναφέρθηκε. Τι πρέπει να κάνω για να δω αύριο πρωί, για παράδειγμα, αν υπάρχει πρόβλημα. Μια εβδομάδα τώρα με πηγαίνει και με φέρνει πολύ σωστά χωρίς επανεκκίνηση του τηλεφώνου χωρίς κάτι. 

Πιθανόν φίλε μου να μην έχεις πρόβημα. Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι μετά από επανεκίνη ή άνοιγμα της συσκευής όλα λειτουργούν καλά.  Αυτό που φαίνεται να γίνεται είναι πως  όταν περάσει κάποια ώρα και δεν έχει ζητήθεί να χρησιμοποιηθεί το gps, κάτι λογικά κολλάει στο λειτουργικό και όταν του ζητάς να το χρησιμοποιήσει δεν ενεργοποιουνται οι κεραίες του. Στρώνει μόνο με επανεκκίνηση. Ωστόσο ακόμα και αν έχει σταματήσει να δουλεύει το GPS το στατικό στίγμα σου στο google maps το βρίσκει με σχετική ακρίβεια (δηλαδή σε βγάζει στον χάρτη εκεί κοντά που είσαι απλά η τελεία παίζει πάνω κάτω - ίσως βγάλει κα ένδειξη low accuracy) όπως και την τοποθεσία σου στον καιρό ή σε εφαρμογές που χρησιμοποιούν την τοποθεσία σου (γιατί προφανώς χρησιμοποιεί δεδομένα από τα wifi, δίκτυα κινητής κλπ). Το πρόβλημα φαίνεται στην  πλοήγησε με αυτοκίνητο που δεν λειτουργεί, δεν δείχνει την ταχύτητα του οχήματος σου και ο δείκτης σου στον χάρτη δεν προχωράει ή πηδάει ανα διαστήματα. Το πόσο είναι αυτό το χρονικό διάστημα που πρέπει να μείνει σε αδράνεια η συσκευή κανένας δεν το ξέρει. Είναι δηλαδή ένα πρόβλημα που μπορεί να περάσει απαρατήριτο αν απλά ανοίγεις το maps μια στις τόσες.

Αν θέλεις να το δοκιμάσεις θα πρέπει να μην κάνεις επανεκκίνηση και να το αφήσεις όσο περισσότερο μπορείς χωρις να ανοίξεις το Maps ή κάποια εφαρμογή ελέγχου gps και να δοκιμάσεις μετά την πλοήγηση ή κάποια εφαρμογή που δείχνει δορυφόρους. 

Link to comment
Share on other sites

Άρα μπορεί να έχουμε όλοι τα θέμα αλλά λόγω χρήσης να μην έχουμε θέμα. Άρα, δεν υπάρχει πρόβλημα. Και εγώ χρησιμοποιώ καθημερινά gmaps και για πλοήγηση και για να ψάξω κάτι και δεν έχω το παραμικρό. Αν με άλλον τρόπο διαπιστώσω πρόβλημα και είναι εκτός του τρόπου χρήσης μου απλά και μόνο για να δω αν έχει θέμα, δε με απασχολεί. Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός. Τώρα στην περίπτωση σου που δε σου κάνει για τη δουλειά σου, ΠΡΟΦΑΝΩΣ και κατανοώ τον πόνο σου. Εργαλείο είναι το gmaps, αν δε δουλεύει καλά..

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η προσφορά είναι 1 χρόνος. Άλλαξε κάτι;; 
Είναι για 6 μήνες και δεν πρέπει να έχεις λογαριασμό Microsoft για τουλάχιστον 90 ημέρες, για να μπορέσεις να πάρεις την προσφορά.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antwny said:

Άρα μπορεί να έχουμε όλοι τα θέμα αλλά λόγω χρήσης να μην έχουμε θέμα. Άρα, δεν υπάρχει πρόβλημα. Και εγώ χρησιμοποιώ καθημερινά gmaps και για πλοήγηση και για να ψάξω κάτι και δεν έχω το παραμικρό. Αν με άλλον τρόπο διαπιστώσω πρόβλημα και είναι εκτός του τρόπου χρήσης μου απλά και μόνο για να δω αν έχει θέμα, δε με απασχολεί. Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός. Τώρα στην περίπτωση σου που δε σου κάνει για τη δουλειά σου, ΠΡΟΦΑΝΩΣ και κατανοώ τον πόνο σου. Εργαλείο είναι το gmaps, αν δε δουλεύει καλά..

Συμφωνώ. Αν με τον τρόπο που το χρησιμοποιείς δεν σου εμφανίζει δυσλειτουργία δεν υπάρχει λόγος να ψαχτείς. Όπως έγραψα και πριν αν πχ εγώ την δικιά μου συσκευή την άνοιγα κάθε πρωί και μετά έβαζα πλοήγηση για να πάω κάπου δεν θα το είχα αντιληφθεί. 

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείτε όσοι έχετε θέματα με το GPS.  Το πρωί διάβασα ότι η samsung αναγνωρίζει το πρόβλημα κ είδη έχει επιληφθεί με update να διορθωθεί.  Άρα κ αυτό είναι ζήτημα χρόνου να φτιαχτεί.  

Link to comment
Share on other sites

`

25 minutes ago, geotrvs said:

Είναι για 6 μήνες και δεν πρέπει να έχεις λογαριασμό Microsoft για τουλάχιστον 90 ημέρες, για να μπορέσεις να πάρεις την προσφορά.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όχι λογαριασμό Microsoft αλλά ενεργή συνδρομή για 90 ημέρες! 

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

`
Όχι λογαριασμό Microsoft αλλά ενεργή συνδρομή για 90 ημέρες! 
Ναι σωστά!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, costsa41 said:

Το πρωί 7 η ώρα δοκίμασα πλοήγηση και από τότε δεν το χρησιμοποίησα. Μεσημέρι που γύρισα έκανα μια τυχαία επανεκκίνηση γύρω στις 13.30 και τώρα 8.38 κατέβασα εφαρμογή. Το ένα είναι μέσα στο σπίτι μου και το άλλο βγήκα για λίγο έξω στον κήπο. Πώς τα βλέπεις τα πράγματα;7d5ff0e75781ef71860f8623a749ddd4.jpga07ab9290ad134c37fde70e40f1611c7.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Από την στιγμή που κλειδώνει σε δορυφόρους άψογα. Εμένα όταν έχει κολλήσει τα δείχνει όλα νεκρά στην εφαρμογή αυτή. Μην το ψάχνεις παραπάνω φίλε μου. Αφού δεν το εντοπίσεις μόνος σου δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι. Δεν ξέρει κανένας εξάλλου πόση ώρα πρέπει να μείνει σε αδράνεια χωρίς επανεκκίνηση για να εμφανιστεί το θέμα. 

 

Edited by kax
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kax said:

Από την στιγμή που κλειδώνει σε δορυφόρους άψογα. Εμένα όταν έχει κολλήσει τα δείχνει όλα νεκρά στην εφαρμογή αυτή. Μην το ψάχνεις παραπάνω φίλε μου. Αφού δεν το εντοπίσεις μόνος σου δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι. 

 

Έρχεται update μην σε αγχώνει.  Καταλαβαίνω όταν μια συσκευή είναι καινούργια κ αντιμετωπίζεις τέτοια θέματα πως αισθάνεσαι, αλλά εδώ έχουμε να κάνουμε με μια σοβαρη αντιπροσωπεία που δεν θέλει να βγάλει άσχημο όνομα. 

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ έντονο lag / stuttering κάθε φορά που ξεκινάει ένα video στο youtube. Η ταχύτητα του δικτύου ΔΕΝ έχει σχέση. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος;

Edit. Το κάνει σε Facebook και Reddit.

Edited by harisnikolop
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, challenge143 said:

Έρχεται update μην σε αγχώνει.  Καταλαβαίνω όταν μια συσκευή είναι καινούργια κ αντιμετωπίζεις τέτοια θέματα πως αισθάνεσαι, αλλά εδώ έχουμε να κάνουμε με μια σοβαρη αντιπροσωπεία που δεν θέλει να βγάλει άσχημο όνομα. 

Το ελπίζω γιατί στο εξωτερικο αναφέρουν πως το πρώτο update ήταν εκείνο που προοριζόταν για να λύσει τα θέματα κυρίως της οθόνης. Θέλω να δω πραγματικά πως ένα update θα διορθωσει θέματα της οθόνης, χαμένες κλήσεις, θέμα με gps, lags κλπ...

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dark_Lord said:

Το ελπίζω γιατί στο εξωτερικο αναφέρουν πως το πρώτο update ήταν εκείνο που προοριζόταν για να λύσει τα θέματα κυρίως της οθόνης. Θέλω να δω πραγματικά πως ένα update θα διορθωσει θέματα της οθόνης, χαμένες κλήσεις, θέμα με gps, lags κλπ...

Πιστεύω ότι μετά από το αναμενόμενο μεγάλο update που θα έρθει, δεν λυθούν τα προβλήματα που έχετε τότε είναι μονόδρομος η λύση της αντιπροσωπείας προς επισκευή ή αντικατάσταση .

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, challenge143 said:

Πιστεύω ότι μετά από το αναμενόμενο μεγάλο update που θα έρθει, δεν λυθούν τα προβλήματα που έχετε τότε είναι μονόδρομος η λύση της αντιπροσωπείας προς επισκευή ή αντικατάσταση .

Το μόνο σίγουρο είναι αυτό. Πάντως να κάνουν μαζικές αντικαταστάσεις για συσκευές που έχουν κλείσει μήνα, επειδή έχουν lags, flickering στην οθόνη, ή κολλάει το gps, το θεωρώ αδύνατον. Ηδη στο Greek community διάβασα περιπτώσεις που το πήγανε κάποιοι και τους το επιτρέψανε με τη δικαιολογία "σε εμάς δεν το εκανε". Θα εκπλαγώ ευχάριστα αν δώσουν νέα συσκευή για περιπτώσεις όπου ο κάτοχος δεν έχει πλήρως μη λειτουργικό κινητό 

4 minutes ago, costsa41 said:

Κάθεσαι και διαβάζεις το ....εξωτερικό. Εγώ δε σου είπα ότι ήδη έχει δώσει το update για την οθόνη, μετά από ότι είχε γραφτεί; Πολύ φοβάμαι ότι για την οθόνη δε θα υπάρξει άλλο και μακάρι να βγω ψεύτης. Mε το youtube τώρα είναι νέα...εσοδεία; χαχαχχα τίποτα δεν έχει, ανοίγει ακαριαία το youtube. Ειλικρινά δεν ξέρω τι να πω. Έχω άλλο τηλέφωνο; 

Κώστα, έχω επίσημη έγγραφη δήλωση τόσο της Smartec όσο και της Samsung Hellas που λέει ότι θα έρθει update για το θέμα της οθόνης. Με ημερομηνίες 16 και 18 Μαρτίου. Επίσης πήγα το κινητό στη Smartec το ελεγξανε και μου είπανε το ίδιο προφορικά. Δεν κάνω εικασίες. Μεταφέρω εδώ ό,τι μου έχουν πει οι αρμόδιοι για να το ακούσουν και τα άλλα παιδιά. Αν έχεις δίκιο εσύ, τότε η Samsung Hellas και το επίσημο σέρβις είναι απατεώνες. 

Εσύ απλώς έχεις μια από τις απροβληματιστες συσκευές. Η σειρά έχει θέματα πάντως και όχι λίγα (για πολλα δεν ξερω). Υπάρχει λόγος που το thread μετράει ήδη κοντά στις 100 σελίδες.

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπάρχει κάποιο topic με τις φωτογραφίες που βγάζει στο s22 ultra να βλέπουμε και εμείς με το προηγούμενο μοντέλο; αν όχι Όποιος έχει διάθεση θα ανεβάσει καμιά δύσκολη να δούμε τι ψάρια πιάνει τι κινητήρα.. 

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

Αν σ ενδιαφέρει έχω τραβήξει εγώ μερικές...οι πιο πολλές εδώ είναι με τον 3χ και 10χ τηλεφακό.
d2900009ce37ec61ae2dc355018928a5.jpg0330ef138335e4d048b0a67612c0f29f.jpg72ce99770269deaa0ac7881cf88211a8.jpg374cb1c0948ab8066c2d7793a0703fad.jpg47a9d1beb475124c83b45038364d3c6f.jpgfe2cac5b0d4ac2b092c450864cef0f02.jpg

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dark_Lord said:

Το μόνο σίγουρο είναι αυτό. Πάντως να κάνουν μαζικές αντικαταστάσεις για συσκευές που έχουν κλείσει μήνα, επειδή έχουν lags, flickering στην οθόνη, ή κολλάει το gps, το θεωρώ αδύνατον. Ηδη στο Greek community διάβασα περιπτώσεις που το πήγανε κάποιοι και τους το επιτρέψανε με τη δικαιολογία "σε εμάς δεν το εκανε". Θα εκπλαγώ ευχάριστα αν δώσουν νέα συσκευή για περιπτώσεις όπου ο κάτοχος δεν έχει πλήρως μη λειτουργικό κινητό.

Αυτό είναι το θέμα δυστυχώς. Είναι δύσκολο κάποια προβλήματα να αναπαραχθούν για να τα δει και να τα αποδεχτεί το service. 

Link to comment
Share on other sites

 Αν υπάρχει τρόπος να τα καταγράψεις είτε με εγράφη οθόνης είτε με άλλη συσκευή κ να είσαι κ τυχερός κ υπομονετικός να στο κάνει εκείνη την στιγμή .... Τότε θα είναι δύσκολο να στο αρνηθούν. 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...